Споделена история от Секс и интимност

Забранено, но най-сладко
Имам сериозна връзка от близо 7 месеца, с приятеля ми правим секс от 2.. на мен ми беше за първи път. Има някой проблеми.. той буквално си има непоносимост към презервативи, ерекцията е пълна но сложи ли презерватив и все едно нищо не е ставало. Когато го направихме за първи път пробвахме 2 пъти. Боля ме и спряхме на сутринта когато го направихме ме болеше, молих го да спре но той си искаше неговото.. от тогава на сетне мойте чувства към него се променят.. започнах да ставам студена към него.. от секса с него няма удоволствие.. аз нямам мн опит и практикуваме аз да съм отгоре и обикновенна мисионерска.. искаше да ме лиже.. не му давах защото знаех, че няма да ми хареса. Една вечер ме нави но само и само да не го обидя му казах, че е добре. И все пак чувствата ми към него охладняват защото той може да се каже ме насили.. Моля дайте ми съвет какво да правя.. да продължа с него или.. ;ХХ

Коментари

1.   Мила, седем месеца изобщо не са сериозна връзка.. щом ставаш студена и не изпитваш удоволствие какво правиш при него? :) И как по дяволите някой ще те насилва.. щом не го желаеш не го правиш и точка.

3.   И кое ти е сладко в случая щом те насилват?

4.   Не разбрах какво има общо заглавието с текст.. май НИЩО

5.   Верно, че заглавие с текст не се връзва отникъде, но това не е най-важното. Не се насилвай, зарязвай го тоя и обезателно му кажи защо. Физическото насилие е недопустимо и оправдания не може да има.

6.   Според мен сама си си отговорила още в началото на историята - щом охладняваш към него... време е за раздяла. Щом не ти е хубаво с него... време е да помислиш за себе си. Да, всички момчета искат секс, но не всички са насилници! Момчето преди всичко трябва да е внимателно (особено пък ако си девствена! ), но и да не си, той винаги трябва да е нежен, мил и внимателен с теб, така ще сте доволни и двамата!
Оставяй го този и хич да не съжаляваш! Мисли първо за себе си! Той винаги може да си намери някоя евтина проститутка, за да си удовлетвори нуждите.
Успех, мила!

7.   Ти правиш секс от 2 месеца, а аз от.. около близо 23 години вече. Хубавата сексуална връзка е най-сладка точно на 7-8я месец. Вие имате проблем. Моят съвет - приключвай бързо това подобие на връзка. Това не е нито секс, нито наслада, нито връзка.