Споделена история от Секс и интимност

Защо не мога
Имах връзка която продължи 3 години мн тежки години с много страдания за мен. Обичам го толкова много че каквото и да направи все бях до него.. разделях ме се, виждахме се като приятели излизаше с други момичета, но просто както и да стане знаеше че го обичам и аз знаех че иска да с мен.. той всеки ден пушеше трева занимаваше се с такива работи.. а защо се разделхме дълга 3гонишна история..
Секса с него беше много хубав знаеше точно какво да прави какво иска и аз какво искам. бяхме в едно, движенията близостта на телата ни всичко толкова хубаво беше а и много ми харесваше размера му дебелината му беше перфектно за мен и изпитвах голямо удоволствие усещах пулса му и така възбуждащо ми действаше.... А сега вече имам връзка с друг който е много мил с мен и много мили думи и действия, обичам целувките му докосванията нооо нещо винаги се сещам за предишния ми приятел, преди няколко дни преспахме заедно но не стигнахме до секс, казах че е рано затова не искам, но имаше игрички бяхме голи и двамата докосвания допир на.... хубаво ми беше но само хубаво усещах възбуда но нямах желание да го правя с него нито се намокрих :@ а се сещах за него не искам да е така искам да спра да мисля за него и секса с него

Коментари

1.   Хубавитя секс не е гаранция за стабилна връзка, а на теб ти е било хубаво с бившия ти, защото си го обичала и сте правили любов.
За това не искаш да си с друг.
Просто е нужно време да го забравиш.

2.   Трябва време. Винаги трябва време, за да преминеш към втория. Понякога е по-трудно да си легнеш с втория, отколкото с първия. Постоянно правиш сравнения, спомени нахлуват в главата ти. Ако постоиш без секс поне 5 месеца, може би ще ти е по-лесно. Стига да не ти се струват прекалено много. И защо по дяволите спиш до някого, ако не те възбужда? Свалям си дрехите, само ако се възбуждам, докато съм с тях, не правя опити и експерименти. Трябва да съм сигурна, че мъжът ми харесва и ме възбужда тук и сега. При жените не винаги важи, че апетитът идва с яденето, особено ако са неопитни в секса. Само с мъжа ми мога да започна секс, преди да съм възбудена напълно, но това е защото се познаваме и се обичаме, няма начин да скоча в морето с друг, ако не съм докрай разгорещена преди да разголя плът....