Споделена история от Секс и интимност

Ех този секс ...
Здравейте, момче на 23 съм :) Не съм правил секс от 2 години и много ми се прави... Та за тези 2 години непрестанните чекии ми омръзнаха тотално и искам нещо истинско, но така и не мога да намеря... явно нямам никакъв късмет, но в момента друго ме притеснява. Гледам главно орален и анален секс, когато правя чекии и супер много ми харесва актрисата с какъв мерак захваща и лапа пениса, как прави "дълбоко гърло"... Когато бях малък (на13 може би) гледах за пръв път анален секс и не знам защо реших, че искам да пробвам да си бръкна аз с пръст и да видя дали боли и какво е усещането( от чисто любопитство го направих) и ме заболя, но продължих да гледам порно и си задавах въпроса- на тези жени, защо им харесва и отново реших да си бръкна, но този път по внимателно и със слюнка, за смазка. И така пробвах в банята докато си правех чекии под душа. И взе че ми хареса усещането в комбинация с чекията и така свърших много бързо. След като свърших веднага ми стана гадно усещането отзад, но докато съм възбуден и правя чекии всичко е наред и то повече от наред-много ми харесва. И така с времето това го правех редовно, пробвах с гърлата на различни бутилки, с различни флакони и гледах да са все по дебели, защото ми харесваше само влизане и излизане на по-дебелите предмети, а не дълбокото проникване, привличаше ме и дамското бельо(слагах си прашка докато се разширявах, копирах от порно филмите-отмествам леко прашката настрани, намазвам си отвора със слюнка и започвах). Някакси по този начин чекиите ми бяха по-приятни и много по бързи, ако не се разширявах ми трябваха 15-20 минути, а като си пъхах нещо отзад за 1-2 минути бях готов. Та така минаха доста години станах на 18-19 взех да излизам с момичета (винаги съм харесвал момичета, никога не са ме привличали момчетата, но малко късно започнах да НЕ се срамувам от момичетата и да мога да си говоря с тях). Дойде момента на първата целувка, първият път, разширяването го бях пренебрегнал, защото не ми липсваше, когато имаше момиче до мен, също така не ми харесваше идеята, че се чукам отзад... някакси ми беше гейско и се опитвах да се ограничавам. И наистина нямах желание да се разширявам, когато имаше момиче с което да правя секс (по време на секса ми харесва да я лижа, да ми духа -отново оралния ми харесва повече, както ми харесва и като гледам порно). Имаше само лек проблем, свършвах много трудно(както когато масторбирам без да се разширявам но тук за не по малко от 30 минути. Та до тук добре, но дойде кризата и ме хвана мен с половия живот- той умря. Не съм правил секс, както казах от 2 години. И старите ми навици отново се появиха, предприех и нещо ново, потърсих момчета с подобни преживявания, не след дълго имах доста абонати, които са правили подобни неща и дори искаха да пробват с момче и ме навиваха да пробвам с тях. Също така се поразрових в сайтовете и намерих истории на момчета които описваха "първата си крачка' с момче и аз се възбуждах докато четях как са описали преживяванията си и (както от порно филмите така и от разказите ми стана много интересно какво ли е да лапаш на някои-като си гледам моя член с голям мерак бих си го лапнал, но след като не мога, а изключително много си го харесвам и ако има нечий, така хубав един вид какво ли ще е чувството да го лапна). И така започнаха едни секс-чатове в които си пишехме как си лапаме и масторбирахме. Харесваше ми идеята за лапането и проникването отзад на база това, че като се разширя сам и сръшвам много бързо, НО всичко това само докато съм възбуден, и чатовете и разширяшането. След като свърша излизах извън линия и не пишех на никой и така до следващата чекия. Реших един ден да намеря старата прашка, която добре бях скрил преди години, сложих си я (спах една вечер само по нея (уж да ми мине мерака от това да усещам тънката част на прашката допряна до ануса ми, а цялото ми дупе свободно ) на сутринта реших да се разширя качествено и да я захвърля и да се откажа един път за винаги от разширяването и женските прашки и секс-чатовете с момчета, защото може би ако бях продължил... имаше едно момче от Варна което ме умоляваше да се видим и да пробваме и че първо той ще ми духа, че ако се притеснявам аз няма да съм длъжен да му връщам жеста. (А на мен идеята за духане ми ставаше все по приятна и то не само той на мен ами като гледах порно с хубави пениси направо си исках да хвана един такъв пенис и да си поиграя и си представях че играта завършва със сперма в устата ми и/или лицето ми. Та след като преспах с прашката на сутринта направо се изчуках анално с един дебел флакон (с диаметър около 5, 5 см. ) свърших и захвърлих флакона прашката, прекратих чатовете и карах на чекии година и нещо. Като по време на чекиите като ми доскучее и като гледам някоя яка порно актриса как духа на колене застанала -пред красив пенис(под красив имам предвид дебел около 5 см в диаметър и дълъг около 16-17, какъвто всъщност е и моят) си представям аз ако съм на нейно място с пенис в уста или ако гледам тройка как някой чука жената на задна анално, а друг е пред нея и ? го подава орално си представях аз ако съм на нейно място какво ли ще е (това ми е любимата порно сцена и задължително свършването в устата. ) Та така още няколко пъти след като уж бях прекратил разширяването се разширих с пръсти и така дойде днешният ден в който пиша тук, където последно ще кажа, че ми допада идеята(когато съм възбуден) за правене на свирки и анално проникване. И то всичко е конкретно в пениса, харесва ми пениса не мъжкото тяло, без целувки, прегръдки и милувки а само пениса. И ето го моят извод и неизвестното пред мен. Ако опитам с мъж (не се притеснявам, че някой ще разбере, защото ако го направя ще се постарая да е много тайно (предтавям си как бих отишал на кафе с момчето, след това на хотел, където да направим нещата, как преди да изляза за срещата бих се почистил отзад, бух поставил един Butt Plug, сложил една хубава прашка (обожавам тези тип "мерцедески отзад", бих си взел лубрикант и презервативи. Но всичко това на терия, на практика не ми харесва идеята, защото ако ми хареса какво правим... ще стане като вица "от един път гей не се става"... не ми харесва този сценарии, а от друга страна ако не ми хареса, защо отивам да духам да ми се празнят в устата и да ме чукат? Най- добрият вариант е да намеря момиче с което да водя полов живот и да се надявам, че тези мисли ще ми се изпарят от главата, но като не мога да си намеря и не искам проститутка, и като хормоните и желанието ми за секс ме измъчват... Объркан съм, с удоволствие бих прочел коментарите Ви, моля без упреци, благодаря предварително :)

Коментари

1.   От автора: "с удоволствие бих прочел коментарите" -
ами да, именно затова си я публикувал тази измислица, за да четеш с удволствие какви ще ти ги надробят тук...

2.   От автора:... не е измислица...

4.   Противно дълъг пост, домързя ме да чета... Един съвет, спри с порното. Там никой не прави каквото му харесва, аза колкото и каквото му плащат. Вълшебната думичка в порното е ПАРИ, а не секс.

5.   Признавам си не можах да го прочета цялото. Нямаше скоро толкова гнусна тема тук.
Ако историята не е измислица, авторе, по добре си тегли куршума от сега. 10 пъти си написал, че не си гей, кого лъжеш - себе си или....! Ти си 100% гей и е въпрос на време някой да ти напълни ануса.

6.   Не знам, но това е нещо наистина... Спри с порното и започни да общуваш истински с жените. В главата ти е само думичката секс. Не знам, но момче ако е истина то ти си си чист гей, просто притъпяваш желанието, защото разумът ти ти казва, че това е извън нормата, извън правилата. Аз лично ако те видя, никога не бих легнала с теб, защото ако си правил това с аналното, прашката и чудесиите... Просто не ми е по фантазията. Ти си гей и толкова, какво се опитваш да направиш и аз не знам.

Ел:)

7.   Същия съм и аз. Само където не съм правил секс изобщо. Харесвам момичетата, но никога не съм имал успех с тях, а сега вече имам желание да се обличам като момиче, да правя свирки като момиче, да ме "оправят" като такова и така. Един вид, че вече искам аз да съм "мацка". Но зная, че не е редно и правилно и затова не съм направил нищо с мъж. Но желанието ми е голямо и не знам какво да правя. Нуждая се от помощ, но не мога да кажа на никого, защото не искам да се разкривам и съм сам...

8.   От автора: номер 7 може би липсата на секс и желанието да чукаме ни кара да си фантазираме ненормални неща.... не знам.... много по лесно е да намеря мъж, с който да правя секс, почти всеки ден имам предложения.... и в близките няколко месеца, ако не намеря момиче, с което да правя това което желая, може би ще намеря някой, с които да се позабавляваме, защото се побърквам без секс...

9.   Е какъв ти е проблема да пробваш с мъж? Нали казваш, че всичко ще е тайно. Ако не ти хареса, няма да повтаряш и толкова. Това ще си го знаеш само ти.
Или пък си намери някоя по-разкрепостена мацка, която да е навита на тройки и по-извратени неща и ще може да задоволи всяко твое желание.
Успех ти желая.

10.   Ами пробвай с надуваема кукла, или вагина като искаш да правиш секс в ****** предлагат с безплатна доставка. И ако и след това си не доволен, пробвай щом искаш с мъж :))

11.   До автора :) Няма да те съдя, приятно ми беше някак си да чета, какво си написал. Не се лъжи, че всичко е като в порното :) Аз бях девствена когато си въобразих че "дълбокото гърло" може да бъде толкова приятно и лесно като в порното-изживях най големият ужас в живота ми!!! Изхвърли скапаните прашки, потърси жена която да ти харесва (не й споделяй за желанията си ) Прави повечко секс с жени и мисля, че всичко ще бъде много по добре :) Ще се радвам да разбера какво си решил и каква е развръзката!
Михи

13.   От автора: Номер 11, благодаря за съвета. Предполагам, че както ти си мислила грешно и очакванията ти не са били оправдани, след реализирането на твоето "дълбоко гърло", така и моите фантазии, които впрочем включват и това прословуто "дълбоко гърло" няма да се окажат приятни :) Какво ще стане не знам, но като за начало ще спра с разширяването отзад (прашките ги изхвърлих вече). Само остава да намеря момиче, с което да правя всеки ден секс :)

15.   Насърчавай си мислите свързани с жени и си контролирай желанията, не подхранвай мисли свързани с мъже. Не мисля, че ще е трудно за теб защото си осъзнат и имаш спирачки. Наистина ти трябва само едно момиче в което да се влюбиш и после ще забравиш за всичките си сексуални терзания. А до това време спортувай повече и си влагай енергията в някакви градивни несексуални занимания, за да нямаш много свободно време да мислиш за каквото не трябва.

16.   Браво!! Направил си макар и малка стъпка към отказването ти от тези секс терзания :) има опасност, ако намериш момиче и всеки ден правите секс да си умръзнете. Намери момиче с което да се чувстваш добре, да ти е приятно в неговата компания
Целувки,
Михи

17.   От автора:... не е добре работата... все още съм на сухо ;(

18.   Много ми хареса темата ти! Прочетох я цялата. Ще ти хареса да направиш свирка, аналния секс на мен не ми допадна или поне, не е това което си мислех, че ще изпитам, вчера си купих Butt Plug и още едно нещо и ми е супер яко :) А пък има сайтове за запознанства, може да си намериш нещо, ще ти хареса... със сигурност го пробвай, каквото и да ти казват другите да не ти пука. Аз се радвам, че съм опитал всичко :) Успех със сефтето. Ако има нещо, ще гледам темата, жалко че я виждам чак сега.

19.   От автора: Номер 18- темата е почти актуална. Спрял съм със разширяването (засега), но все още съм на сухо и... определено не ми е лесно и може би затова продължават да ми минават през ума, от време на време, всички тези желания. Ако си намеря скоро момиче- за гадже или просто секс партньор, може би ще си избия един път завинаги тези ненормални фантазии, свързани с мъже... :)

20.   И аз така си мислех, преди 2 месеца бях със жена с която от време на време се чукаме и... секса беше ужасен, за това се реших и аз да пробвам с мъж :) Хареса ми... не знам престраших се и го направих, след консултация с една приятелка с която ми купи дамски душ и тем подобни работи, за по - приятно изживяване, все пак жените знаят как да си доставят удоволствие, та... ако има нещо... ако все ще не си сигурен... изчакай така или иначе все някога ще се решиш, ще е хубаво и ако приятелката ти е на същото мнение, защото има и момичета които им харесват такива неща ;)

22.   Потърси помощ от Психолог.

23.   Почти всеки мъж има подобни копнежи. Опитай се да си намериш добра и разкрепостена сексуална партнъорКА, а ако се влюбиш, ще е още по-лесно да задгърбиш това.

25.   От автора: Номер 22, може би има право. Когато не съм възбуден не ме привлича абсолютно нищо с мъж(когато съм навън се заглеждам по момичета и нарочно съм поглеждал момчета, за да проверя дали ще ми харесат, и отговора е НЕ), но когато се самозадоволявам... минават ми през ум всякакви мръсотийки. Желанието за анално проникване е породено най-вероятно от удоволствието при стимулиране на простатата, но това желание за духане, от къде се поражда не мога да си обясня...

26.   Не се занимавай с глупости, намери си гадже и се наслаждавай на нормалният секс. #22