Споделена история от Секс и интимност

Бях изчукана като кучка :(
преди: 12 години, 1 месец, прочетена 107940 пъти
Здравейте на всички, аз съм момиче на 23 ето я моята
история. Работата е там, че имам приятел от доста време. Секса с него много ми харесваше, до миналата вечер. Той много искаше да ме чука в дупето, но аз не искам, защото съм чела, че стават разни неща, а и мисля че му е прекалено голям. Миналата вечер, започнахме да се натискаме и той ми каза, че иска нещо по различно този път. Попитах го какво, но той ми каза само да му имам доверие. Както си стоях на дивана той се изправи, каза ми да си отворя устата и буквално започна да ме чука в устата, а аз не можех да се дръпна назад, защото главата ми беше опряна в облегалката на дивана. Направо ме заболяха сливиците, а той не спираше, даже по едно време, започна да ми удря шамари, леко ама беше много гадно. Когато се дръпна малко назад, успях да се измъкна, почти се разплаках, а той ми каза, че така много се възбуждал, извини ми се и поиска да продължим. Аз се съгласих, но се разбрахме да е по лекичко този път. Каза ми да легна по гръб, аз го послушах и направихме нещо като 69, ама той беше върху мен. Оле хора, направо ме разби този път... Толкова силно ме чукаше в устичката, че не можех да си поема въздух. По едно време успях да го извадя от устата си, защото той се вдигна малко повече, и той тъпака знаете л какво направи-запуши ми носа и като си отворих устата да си поема въздух пак ми го вкара. И това не е всичко-започна да ми масажира анусчето, не мога да излъжа, докато го масажираше ми беше приятно, но по едно време си вкара пръста, много ме заболя, но почти не можех да мръдна, само се опитвах да се откопча от него, но той е 115 кг... Не стига, че ме чука в устата, като вижда че не ми е приятно, ами иска да го вкара и в дупето. Каза ми, :"спокойно, сега ще го отворим". Какво спокойно, аз умирам от болка, той спокойно. Започна да ми "отваря" дупето, като си вкара 2–та пръста и дърпа настрани. Беше ужасно. По едно време стана, аз избягах в другата стая, но той дойде бутна ме върху леглото по корем, легна върху мен, запуши ми устата с едната ръка, а с другата се опита да го вкара, ама не успя. Вика ми "отпусни го" и в същото време ме пляска по дупето-как да се отпусна. А и много ме беше страх. По едно време се изплю върху анусчето ми и тогава успя да о вкара. Казвам ви хора, няма такава болка на света. Направо се разкрещях, а той ми държи устата и вика "ще свикнеш". Какво ще свикна, сигурно 10 минути ме чукаше, аз направо щях да припадна, а той ме пляска по дупето, бута го и ми вика "Обичам те". Какво обичам те, мен още ме боли дупето. Докато свърши имах чувството, че ще ми се скъса дупето бе хора. Разсърдих му се много. Не вярвах, че е способен на такова нещо. От 2 дни не съм му вдигала телефона. Мисля, че ако пак правя секс с него, пак ще ми го причини, защото май много му хареса. Ама аз не искам така. Ще му простя, защото го обичам, а и той мен, ама поне 1 седмица няма да му вдигам телефона. За това момичета, когато ви кажат, че искат нещо по-различно, не се съгласявайте!

Коментари

1.   Хайде, кажи си, че ти е харесало - хора сме, ще те разберем. След седмица му звънни и повторете, а после разкажи :)

2.   Доста гадно от негова страна. И аз мисля, че аналният секс е нещо неприятно за момичето и ако ще го правите, трябва да е по взаимно съгласие, както и сексът въобще.

Най-добре седни и поговори с приятеля си. Кажи му , че си се почувствала много унизена от това, което е направил, че ужасно те е заболяло и ако държи на връзката ви, ще уважава теб и тялото ти.
Ако скъса с теб за това, значи не те заслужава и няма за какво да съжаляваш! Скъпа, та той те е насилил, толкова ли го обичаш, че да му простиш? Ако не казваше, че се обичате, щях да те посъветвам да скъсаш с него, но щом така са нещата, опитай да се разберете.

3.   Тази история я имаше публикувана доста одавна в един друг сайт за споделяне 1:1, едва ли се е случила "вчера". Даже май не е писана и от жена... Какво целите с подобни неща??

4.   Личи си, че е измислено по начина, по който се изразяваш. Устичка, анусче, такива умалителни са с перверзна конотация.

5.   Съгласна с номер 4!!
Намали порното ;)

Princess of Persia, 18

6.   №3, целят внимание! Да събират енергийка, вампирчетата...

7.   На мен ми прилича по скоро на нечия фантазия, дори и името е такова. Начина на описване не предполага насилие.
Маги

8.   Като ти го вкара отзад още 5-6 пъти сама ще си го търсиш маце!
-----------------------------------------------------------------------------
Всички сте толкаво невинни, а като се чукате нямате задръжки!!!

9.   Така... Ако написаното е истина, Аз съм адски възмутен!
Ти самоуважение нямаш ли бе момиче? !? Как може да търпиш подобно отношение от когото и да било? Никоя жена не трябва да търпи подобни абсурди. Каква "любов", какви 5 лева бре? Какъв "приятел" ти е това кажи? !? Това си е чист САДИЗЪМ... с други думи казано, просто груб секс без каквито и да било чувства.. Каква обич е това? Обичта е свята, и когато обичаш самите чувства не ти позволяват да постъпваш по този гнусен начин с половинката си! Адски се гневя и се възмущавам от такива типове дето не стига че им пускат ами и се подиграват, че и анален ми искат. Това са пълно ОТРЕПКИ! Ама и вие жените, СТЕГНЕТЕ СЕ МАЛКО БЕ! Вия хора ли сте или парцали? !? Не само че не трябва да му вдигаш телефона, ами трябва да скъсаш с него ВЕДНАГА. Ако не го направиш, значи си мазохист, и ти харесва да си играят с теб! Съжалявам, но подобни абсурди никога не съм могъл и няма да мога да ги разбера! Дръжте се малко на положение.. мамка му!

От едно 23 годишно момче, с разум и чувства!

10.   Жените обичат да ги третират като кучки... въпреки че не са ти харесвали неща аз съм сигурен че вътрешно в себе си си се кефила на цялата ситуация защото въпреки болката ти си се забавлявала с тези леки унижения- голяма 4аст от жените обожават въпреки да не искат да си го кажат когато ги дърпат за коси докато ги чукат, когато си го мушкат в устите им, когато ги чукат анално... така че това ми е мнението- щом си позволила докрай да стигне си си точно КУЧКА!

11.   WTF? ! Като ви кефи да си фантазирате разни перверзии, поне ги пишете така, че да изглеждат достоверни...

12.   Напикан смешник, защо пишеш такива глупости в сайта?

13.   Аз мисля, че историята е измислена, защото такива цинизми...
Номер 10, наистина жените обичат както грубия, така и нежния секс, но в случая това е било направо садо - мазо. Никоя жена не би търпяла такова нещо и толкова грубости. Дори проститутките. С право казваш, че авторката е к*чка, защото самата тя се определя като такава, но не всички са такива.

Ел:)

14.   "Устичка, анусче"... Абе, извратеняк ненормален, скрий се някъде! Ние да не сме от вчера? ! Защо не си ми наоколо да те изчукам аз тебе като кучка? ... Явно това заслужаваш, дощяло му се да си фантазира... ненормалник...

15.   Номер 4 е напълно прав! Хора, личи си, че е измислица...

16.   Какво ви пука ве простаци малко ли луди има в този свчт мойе да се е случило на мацката е бахти тъпите коментари дето пишете МАЛУМНИЦИ!!!

17.   Олеле, такава тъпотия скоро не бях чела. Нямам време да се обоснова, но вярвам, че доста ХОРА ще ме разберат.

18.   Номер 16, дето си много умен ако се е случило даже е спорно дали е мацка, заглавието щеше да е нещо от рода на "Приятелят ми ме изнасили".
Като сме от село и дай сега доматите с колчетата ги ядем. Не подценявай интелигентността на другите четящи.
Маги

20.   Абе нищо, че не е истина, аз малко се възбудих!

Ж, 26

21.   Много порно гледат някои хора, това става за сюжет на някои порно филм. Много яко, устичката и после дупето много перверзно признавам. Аз бих добавил, че влиза и приятеля на нереза и започват двамата да я лашкат докато заприлича на спукана гума на трабант.

22.   ох майко.. милата тя... а аз едвам дето съм на 18, а моето гадже е на 23, и иска да ми го вкара отзад и да ма ч*ка, аз не искам, защото не стига, че боли, ами че и неговият е много дебел. бях на път да се съглася, и дори след 2 дни щя
хме да се виждаме, (демек да го правим пак), и щях да му кажа, че съм съгласна, само и само за да не ми се сърди, защото постоянно му отказвам, ноо... сега като прочетох това, ненене никакво съгласяване! на време съм го прочела! благодаря ти много за съвета!

FallenAngel

23.   До Номер 22 (FallenAngel). Точно там ви е грешката на жените, правите анален, орална любов, позволявате да еякулират по вас... Това са все гнусни и порочни неща. И всичко това го правите за да угодите на разни уроди, дето ако имаха поне малко съвест и чувства към вас, никога не биха ви карали подобни неща. Щото когато един мъж обича една жена, той не би я карал да прави неща от които нея ще я боли! Замислете се малко и станете по въздържани! Не трябва да бъдете играчки в ръцете на говедата, наречени "мъже". Трябва да сте достойни жени с твърдост, принципи и характер!

От едно нормално момче, на 23 г.

24.   Е че той те е изнасилил бе...

25.   Аз съм момче и приятелката ми също искаше отзат.
Хора да не се хваля ама я разбих. Оттогава редовно
Си го правим и е много яко казва тя. А и също така когато съм го правил и с други момичета също са искали отзат защото било яко

28.   До номер 23!
Ти какво предлагаш- да се държите за ръце на лунна светлина и после да го правите винаги в мисионерска поза на загасени светлини?
Кое му е гнусното на това да правиш в леглото това, което ти доставя удоволствие? Сексът е хубав най-вече тогава, когато е мръсен! Сексът е свобода и в него не би трябвало да има свян или срам, иначе не е секс, а си е чиста аеробика.
Иначе -да, жените не би трябвало да го правят, за да угаждат на половинките си, една жена или е страстна и изпитва удоволствие в леглото, или е фригидна. Е да, някои жени са романтички и обичат по-нежния секс, други го правят по строго определен начин, трети обичат да го правят по-грубо, четвърти си падат по разни извратености и т. н.... Всички жени са различни.
Но когато се намесва болка и говорим за насилие- това си е просто немислимо- да я боли, да й е неприятно и да продължава да си го търси... Такива жени нямат грам самоуважение! Статията може и да е художествена измислица, но наистина, за съжаление, има много такива жени в реалността - и момичета с гаджета, и съпруги, и проститутки... и това е абсолютна лудост!!!
От Жена на 28 г.

30.   Вижте какво хора, за едни едно е гнусно, а за други това ще бъде ежедневие, не бива да съдим никого, стига да не насилва или наранява!

сексът за някои е хубав само като е мръсен, за други пък да е мръсен е гнусно.
Вярно, че нищо не е лошо, щом доставя удоволствие и не наранява никого.

не бива да наричаш една жена курва, ако обича да прави свирки и да свършват по нея, това на нея й харесва, а който не го кефи, да не го прави!

Също и не бива да наричаш задръстен някой, който обича мисионерската поза и романтиката. Въпрос на избор е и никой не може да те задължи да направиш нещо или да ти забрани да правиш друго!

31.   Измислица от първата до последната думичка! Някой май пак е прекалил с порното!

32.   Защо като?

33.   Един мъж, който обича момичето си и знае, че това не и е приятно, и при полужение, че тя не иска да го прави, никога няма да постъпи така, бягай от него, той не те обича, а само те използува да задоволява перверзийте си, послушай ме. От едно свястно момче.

36.   Че кой не би искал? Няма мъж дето да не иска, просто някои се срамуват да си поискат. Колкото до истинността на разказаното, мисля че е измислица на фантазьор.

38.   На мен също не ми допада аналния секс, приятеля ми ме убеди да го направим един път, но на мен не ми хареса и повече не сме го правили. Това твоето ми звучи направо като изнасилване. В секса е важно и на двамата да ви харесва, а не само на единия, според мен.

40.   Според мен го зарежи, щом е имало един път-ще има и втори. Второто което е-що за мъж е това че да те наранява по физически начин само за да му е кеф на него. Пък и ако наистина те обича, никога, ама никога не трябва да си позволява волността да те наранява, колкото и да е възбуден би трябвало да разбира че тези неща не са ти приятни. Трето-наистина, зарежи го. Щом си позволява да прави неща които са ти неприятни не си заслужават болките и мъката. :)

42.   Мен не ме вълнува дали е истина или измислица.... ако е измислица още по - дбре, лошо ако е истина! Ужасно направо да допускаш да си с такъв човек, който вобще не те уважава та той те е изнасилил едва ли не, а ти ще му простиш щото го обичаш! НЕ ставай глупава, имаш ли поне малко уважение към себе си??? Колкото и да го обичаш, личи си че той вобще не те цени, щом ти е причинил болка само и само за да задоволи нуждите си, това не е любов!! Въобще не му вдигай мой съвет, зарежи го не ставай глупава да се поддаваш на такива лицемери, които искат само секс, та ти унижаваш себе си!!!! С мен ако постъпи така, ще го напсувам в очите, ще му се изплюя и ще си отида!!

50.   Абе да ти кажа чесно на 37 г съм от София спал съм със жени на 20така и на 40 но недейте да се правите на света вода не напита вие си обичате всичко което не сте пробвали само да има някой подходящо да ви го покаже в този случай гаджето а ко ти беше наказал дупето с лубрикант щеше да умираш от кеф даже следващия път сама щеше да го пожелаеш все пак на всички имм омръзва след време и се търси нещо ново не стандартно за това за да няма толкова изневери си трябва наложително е да има съгласуване и примирение

53.   И аз мечтая да ме изчукат като кучка, но по много по-различен начин. Изключително много ме възбужда умерената грубост. Аз си знам къде и как. :)

54.   Еми хубаво е направил защото така требе да се прави към предметите за удоволствие

55.   Няма по-силно от любовта между двама мъже, тази история е живо доказателство

56.   Тук е пълно със садисти със съзнание нс изнасилвачи.
Няма по-гнусни сцени в порното от тези с плюенето, биенето на шамари и запушването на нос.
Историята е измислена от порно чекиджия със садистични наклонности.
Ако мъж си позволи подобно отношение към жена, в ануса се появяват разкъсвания и прокървявания. Съветвам да посети съдебен лекар, който да докаже насилствен акт, с и винаги има следи, за да се докаже ДНК на насилника.