Споделена история от Секс и интимност

Бисексуален във фитнеса
Още от малък ходя на фитнес. Не съм запален спортист, но все пак обичам да тренирам за здраве и удоволствие.
Но скоро затвориха стария и отвориха нов и аз започнах да го посещавам.
Тази година почти не идват жени.... Аз и още 2 - 3 човека тренираме и не е препълнено, а тихо и спокойно. Та там има един, който е нещо като фитнес - инструктор и започна да ми се сваля. Не прилича на гей човека, ама...
Ама днес мина всякакви граници... Първо се увърта около мен - без никой да го е канил! И ми показва там разни неща, сякаш съм идиот и не разбирам нищо. Облегна се до мен и започна да ми разправя, че е живял в Америка и лятото може да се върне там - разказва колко е хубаво там и т. н. След малко мина на темата, че там хората спокойно си говорят за секс и било нормално мъжете да се самозадоволяват... и ми чете лекция за мастурбацията... Е тоя човек ме разби!!! А после ме кани на кафе да си поговорим "по мъжки"...
Сега ми е смешно, но тогава щях да умра от срам. Човек, който познаваш от два дни- да ти разправя за секс! За мен си е чист извратеняк и рабрах, че бие към бисексуален! Дайте съвет - как да го разкарам? Искам да спре да ми досажда! Мъжът изглежда на около 27-28 год.

П. П. Имаше една история "Гейове във фитнеса", която точно описва моя случай.... просто сега там само такива се събират!

П. П. Момче на 19 год.

Коментари

1.   Фантазиите на загорелия тийн....

2.   изчукай го и да миряса

3.   Не мога да разбера за какво искаш съвет. Все едно си свенлива мома...
В прав текст му кажи, че си много добре запознат с фитнес упражненията, които правиш, покорно благодаря, а сега бихте ли ме оставили да се концентрирам с тренировката си?
Следващия път отиди с някакъв mp3 плейър и си слушай музика. Ако тръгне да те заговаря - предпочиташ да си слушаш музиката или хич не му цепиш басма.
Ако тръгне пак да те кани на кафе - просто си казваш, че не си падаш по такъв тип "говорене по мъжки".

Голямата работа, че много били либерални в Америка. Ами да си бъдат, бе! Тук сме в България и хората сме различни. Ако не му изнася, да си ходи там. Баси.

Иначе и аз съм бисексуален, но никога не бих тръгнал да се мазня по толкова долнопробен и натрапващ се начин. Явно доста го е закъсал за нещо отзаде, този "фитнес инструктор"...

4.   Има всякакви хора бе, момче. За едни да говорят за секс е нещо нормално, друго се червят като домат. Казваш, че не ти е приятно и до там... Ако пак ти каже нещо- зали има 1001 ;)

5.   Смени фитнеса, докато не е станало късно :D

6.   Не му обръщай внимание и не прави очен контакт с него. Като дойде да ти досажда, кажи, че не искаш да се разсейваш с разговори. Хич да не те е срам да му го кажеш. На такива нахални така се отговаря.

7.   Ще ти дам един безплатен съвет, въпреки, че леко се съмнявам в историята, но ако е истинска.... Смени си поведението! Ти си на 19, почвай да се държиш като мъж. Защо го слушаш какво ти бръщоляви? Кажи и отсечи - не ме интересува как е в Америка, или остави ме да тренирам, и други директни изрази. Ти се държиш като някаква женичка без позиция, седиш и му слушаш лакърдиите.... ако е гей си мисли този не ме отряза, ще му говоря още, че може да стане.

8.   Ти, да не си някакво малко момченце? Щом ходиш на фитнес от малък, значи трябва да си добре изглеждащо момче.
Кажи му, че не си падаш по мъже и да те остави на мира.
Аз също съм бисексуален, ама не бих се натискал на някого, който не познавам :D Дори и на приятели момчета, които знаят за мен и са хетеро, пак не бих се натискал, глупаво е и жалко!