Споделена история от Секс и интимност

С момиче на 15
Аз съм мъж на 33 години и наскоро се случи така, че правих страхотен секс с мацка, която според мен беше поне на 19-20 години, но в последствие се оказа, че е на 15... Беше много, ама много яка - висока, стройна, с хубави едри гърди, красива брюнетка. Абе направо ме побърка. Запознахме се супер случайно - тя идва на гости на своя приятелка, която ми е съседка, долу пред кооперацията някакъв пиян тъпанар почва да я дърпа и да я закача, аз в тоя момент се прибирам и я спасявам накратко казано. Тя беше страшно изплашена, трепереше цялата, защото онзи я беше задърпал доста здраво. Та така. Може би заради стресовата ситуация, може би заради това, че аз се сбих с онзи, за да я отърва, а може би заради чара ми (хахахахахаа) тя си падна много по мен.

Сексът беше много хубав - тя беше много нежна, малко притеснена в началото, но по много закачлив секси възбуждащ начин, абе не мога да го обясня, но направо ме влуди, побърка ме. Направи ми една от най-великите свирки, които някога съм получавал. Тялото й беше страхотно, стегнато, гладко.... И като ми каза след това, че е на 15 в началото се стъписах. Но след това се възбудих още повече и я изчуках наново, но този път малко по-животински и грубичко. Някак си възрастта й и това, че въпреки това е с такъв тежък магнетичен сексапил, много ме надъха. Цялата ситуация е малко перверзна и това ме възбужда. Момиче на 15, което се чука страхотно.

Споделете как ви се струва и дали сте изживявали подобно нещо. И специално към мъжете - бихте ли я изчукали наново след като разбрете на колко години е всъщност?

Коментари

1.   измислено...

2.   Аз ако бях на твое място след като разбера за възраста и ш, тях да се мразя, а не да се възбудя и да правя див секс, както ти твърдиш... Ти не си нормален бе човек.

3.   Развита фантазия имаш!! :D:D

Карол *******

4.   О, толкова беше възбуждащо, тези мизерии съм ги правила и аз едно време :Д

5.   Ех мечти мечти, чекиджии бол тук...

И.

6.   Та ти си на 33 и не си я питал на колко е? Провал! ПЪк и си продължил?

7.   Има правописни грешки в заглавието на темата. Поставена е и в грешен раздел.
Името на темата е " момЧЕ на 15" и е за измислени истории :)

8.   Много е странно - мъж на 33 години да прави секс с момиче на 15 г. Ако съм на твое място, след като разбера на колко години е момичето, ще се побъркам. Това е ненормална работа!

9.   Това се нарича педофилия и НЕ-НИКОГА не бих го направил с толкова по-малко от мен момиче.Я отиди на психиатър,имаш нужда да се прегледаш!

10.   Може и да е измислена, ама аз съм момиче на 17 и ще кажа следното.
Има много момичета между 12 и 19, които се чукат, с който им падне, често и мъже над 30.
Второ, на повечето мъже над 30 не им пука, че спят с малолетни и даже доста ги възбужда, но повечето пъти според мен не им пука за възрастта, щом момичето ги привлича.
Така че дори и да не е истина, има много случаи, подобни на този, само дето там няма героично спасение преди якия секс.

11.   От автора - Искам пак да обясня, че тя по абсолютно нищо не прилича на някакво хлапе, физически развита е, висока, женствена... Абсолютна пи*ка е! Опитах се да се спра след това, но снощи пак я чу*ах. Не мога просто...

12.   Наказателен кодекс. Внимавай. Ако друго не може да те вразуми, това винаги успява. А за другото ... , какво значение има на колко години е? Аз познавам и 35 годишна жена, отговаряща на такова описание.

13.   Пич, за секса те разбирам - малките са страхотни, нямат табута и се радават като за последно. Усещането е наистина като да си в рая. Знам че като насън можеш да чукаш цяла нощ и да правиш неща, които не си и сънувал. Но, в цялата работа има два притеснителни момента. Първо - даваш на деца много голяма власт над себе си. Едно обаждане по телефона и ще си с присъда по бързата процедура. Някои от тях го знаят и се възползват за да получат от теб каквото се сетят. Няма мърдане. Вторият момент - сексът с нимфетки е силно пристрастяващ. Един път опиташ ли такова тяло, трябва да си много силна натура за да се върнеш към зрелите жени. Така че дори веднъж да имаш късмет да попаднеш на някое просто любопитна девойка, все някога ще налетиш на вариант 1 и пак става мазало. Моят съвет е - наслади се на тази на макс, моли се да е свястна и после спирай. И последно - човек, завиждам ти!

14.   Ах, защо не срешнах теб когато бях на 15, а се оставях само да мачкотят и лигавят пъпчивите ми съученици!!!

15.   По - добре я остави, защото тя е непълнолетна, а ти си на 33г. С лекота родителите и могат да те набутат в затвора за изнасилване и т. н. Я вземи си хвани някоя по-големичка и си я чукай ;)

16.   Педофили...

17.   Да не би автора да има само той вина, ако тя не е искала нямало е да го направи а едно 15 годишно момиче може да го привлече много повече зрял мъж, отколкото малките момченца дето не знаят какво да правят и аз сам момиче на 15 и сега като се замисля много се възбуждам като някой мъж ми обърне внимание като на голяма и ми се иска да се ч*каме

18.   От автора - благодаря за съветите да съм внимателен, ясно ми е, че всичко това от перверзна идилия може да се превърне в ад ;) Вече няколко месеца идилията продължава, тя стана на 16.... а секса стана още по-як, без табута и без ограничения. Напълно съм съгласен с коментара за това, че след подобно изживяване... а много трудно да си помислиш за нещо друго и пристрастяването е възможно. Но мацето се оказа доста мъжко момиче, забавляваме се, тя си пада по това, че съм по-голям, мене ме кефи, че тя е толкова малка и яка.... изживяваме си фантазиите общо взето и се чукаме като зайци, на всякакви места и прочие. За сега и двамата сме доволни, задоволени и се забавляваме. :)