Споделена история от Секс и интимност

На 12г. правих свирки на момче и сега ме наричат свиркаджийка
Здравейте.

Историята ми е такава: Преди година, бях на 12 и излизах с едно момче от моят клас също на 12. Много се харесвахме. Един ден той ми писа по фейс, че иска нещо повече от целувки, тогава му предложих да му направя свирки. Той се съгласи и в последствие му ги направих. Мислихме и секс да правим, но той каза, че съм малка за секс и затова не го направихме. Сега обаче се скарахме и той разпространи в цялото училище това и всички съобщения които сме си писали. Всички се обърнаха срещу мен и се чувствам много гадно. Почнаха да пишат по столовете "Правя свирки евтино: и моят номер". Много ми е гадно.

Какво да правя?

Коментари

1-50 от 59

1.   Ами няма да спрат да ти се подиграват колкото и да ти се иска. Какви свирки та ти си на 12.... гледай си уроците не се чуди какви да ги вършиш. А секса на твоята възраст би преобърнал целия ти живот и то не за хубаво. Умната!!!
Ж23

3.   Според мен, ако не им обръщаш ще се спрат.

Дан.

4.   Сама си си виновна. Нищо не можеш да направиш. Като пораснете ще забравите за тая история

5.   Наистина положението ти е много сложно, изпаднала си в ситуация, за която никой не мечтае. За съжаление така се изгражда лошия авторитет в училище. Не искам да те обвинявам, на 12 години наистина си си малка за свирки, но в крайна сметка нито е било на сила, нито си го направила с друга цел освен да доставиш удоволствие на момчето. Човешко е, все от някъде трябва да се започне. Проблемът е, че това е стигнало до ушите на връстниците ти. Не виждам защо момчето е трябвало да разказва на останалите, това са много интимни неща, които не би трябвало да стават известни за всички, но на 12 години с какъв акъл да го разбере. Питаш "какво да правя", обаче как мога да ти кажа, рецепта за оправяне на нещата няма, но има сила. Вдигни глава и въпрки случилото се не позволявай на никого да те мачка, каквото и да си направила ти не си по-незначима от другите и трябва да се защитаваш.

6.   Уоуу.. аз като бях на 12 си играех със съседските деца до полунощ на дама, гоненица, криеница, "стражари и апаши", правихме опити да отгледаме мъх в изкуствена среда.. :D Гледах си училището, излизах след като науча - и то без някой да ми казва, че така е правилно, аз просто сама решавах да уча първо и след това да ходя да играя.. А ти на 12 - чак си мислила и секс да правиш? ! Dios mio! Sin comentario!!

Няма какво да направиш - излезе ли ти веднъж славата, ще си я носиш..
Залегни над книгите, пооправи си оттук-оттам поведението и мисли малко повечко в перспектива..

Princess of Persia, 18

7.   Нищо не можеш да направиш, освен да претендираш, че хич не те засяга какво мислят за теб. Стискай зъби и насочи мислите си към края на годината - в крайна сметка си на 13, ще кандидатстваш за гимназия. Там поне никой няма да те познава и ще можеш да започнеш на чисто.

Момчето е пълен боклук, "отмъстил" си е по най-долнопробния начин. Можеш да се опиташ да му го върнеш по най-различни начини - например, дали някой от съучениците ти се е замислял дали биха били склонни да споделят каквото и да е с него, щом като е способен да разгласи и най-съкровенната тайна на някого при първата караница, но според мен не си струва. Нека това да ти е като обица на ухото и да внимаваш повече следващия път, когато сульо и пульо поискат "нещо повече" от теб.

8.   кажи в училището, че му е малък и трудно го вдига, затова се е наложило да пробваш със свирка, но и тя не е помогнала и до секс не се е стигнало

9.   Боже господи :(( С какъв акъл ще предлагаш на момче свирки??? Ужасно, ужасно глупава и грозна постъпка, запомни, че жена не се предлага сама на никого, това е противоестествено, най-малкото се унижава като някаква проститутка... :(((
Есно е да го правят мъж и жена, които се обичат и са интимни от отдавна, а съвсем друго е да се натрапваш и безобразничиш като някакъв парцал...
Аз те съветвам да смениш училището, защото много ще ти дойдат тези подигравки и едва ли някога ще спрат... Ще те търсят само най-големите изроди, само за едно... защото си евтина и достъпна.... и ако останеш в това училище съвсем ще излезеш от строя.
Нямаш ли майка, която да ти каже как трябва да се държи едно момиче.... Нямам думи :/

10.   Ти си дете още... Постъпила си ужасно глупаво! Как изобщо успя да измислиш това предложение-да му правиш свирка! И изобщо от къде знаеш как става това? Не им обръщай внимание на децата, ще забравтя историята и ще престанат. Просто занапред бъди внимателна вече във всичко, което правиш.... За сравнение само... аз като бях на 12 си играех на площадката пред блока с децата, като игрите ни никога не са включвали свирки. даже не съм сигурна, че съм знаела какво означава това...

11.   Веднъж като се случи, няма измъкване. Единственото, което може да направиш е да вдигнеш глава и толкова. Е... правила си нещо си там... да човешко е, ама... Аз съм запомнила едно нещо от този живот - не тръгвай с по - нискоинтелигентен от теб самия. Ако го направиш... тогава ще си ближеш раните като някое животинче. Естествено не съм правила такива неща, просто попадаш на грешния човек. Е... сега момчето може да пирува. Отиди при него и вземи да му пляскаш, след това му кажи - ''Браво, приятел, дано се гордееш със себе си. Похвала само за теб. '' Затапвай го. Не си глупава. Успех. Ел:)

12.   Станалото, сатнало не можеш да го промениш. И да се преместиш в друго училище и там ще дойде мълвата, все ще има някой познат на някого някъде. Затова вместо да бягаш се изправи срещу проблема очи в очи. Вярвам, че си си взела поука да не правиш какъвто и да било секс поне до 18г, но скоро ще се намерят желаещи дори насилла да си вземат свирка а може и нещо повече. Всички сме наясно, че на родител такова нещо се казва трудно, но по добре майка ти да научи от колкото да те насилят десетина момчета да правиш свирки. Затова се налага да ограничиш излизанията, да не объщаш внимание на подигравките а ако се наложи да се обърнеш към училищния педагогически съветник.

14.   За съжеление номер 9 е прав. От личен опит казвам - когато някое момиче му излезе име си е завинаги. Дори като порастнат, пак понякога ще се бъзикат като те видят на улицата: "Ее, помните ли я тази като беше малка.. " и т. н. Не е справедливо и е детинско, но е факт!! Затова децата трябва да внимават какво правят, ама все бързате да пораствате!! ...

15.   Ами нищо не можеш да направиш. Гледай да не обръщаш внимание. И ще си знаеш за напред, че такива неща не се правят. Не само че си малка ами като дойде времето да започнеш полов живот, трябва да е с човек, който се познавате добре, имате чувства един към друг. Първо ще правите секс, а за свирките има време. Ти не се ли чувстваш ощетена по този начин- на него му доставяш удоволствие, а за теб какво? ! Научи, че това са неща, които трябва да са взаимни. И не е редно сама да се предлагаш- ти си жена и трябва да се държиш като такава. Гледай си уроците, за тези неща си още прекалено малка!

16.   Когато аз бях на 12г. все още нямах и гадже, а ти вече и свирки.
В такива ситуации нищо не може да те спаси.
Нека това ти е за урок и нека в бъдеще да бъдеш малко по сериозна!

17.   Не напразно тея работи са забранени за деца до 18 години. Ето и защо, защото не мислите трезво още хаха.

18.   ужас! абе дете къде ти е акъла???

19.   какво всички й наскачахте.. уж се обърна към нас като към по-зрели хора, а се държите с нея точно, както 12 годишните й съученци.
Станало е, къде й е бил акъла, какво е трябвало и как ще си сърба попарата.. ами съжалявам, но се държите по начина, от който тя бяга.

Мацка, обърни го откъм "веселата" сстрана!
Да се надсмиваш над себе си е изкуство.
Какво бих направила аз?
Ще ми напишат на стола, че правя евтини свирки - ще допиша отдолу, че услугата е поскъпнала заради инфлацията. Ще се смея, когато те се смеят, за да видят, че не ми става гадно и че не му отдавам кой знае колко голямо значение.

И определено ще си върна на малкото продажно.... няма да довършвам, дето е разклюкарило всичко.
Ще споделя с най-добрата си приятелка, че всъщност така и не съм успяла да му направя свирка, защото не е могъл да го вдигне.

или... но аз съм безрасъдна и никога не ми е пукало какво говорят хората, ще кажа, че ми се е молил като на малко дете и от жал съм го направила.

Най-добрия начин да го преживееш е като вземеш нещата на майтап.

А колкото до постъпката си - просто си опитала, какво толкова. Аз, за разлика от изтънчените моралисти нагоре много добре знам какво се случва в училищата днес. Повярвайте ми свирка на 12 е вече нещо много нормално. дали е правилно - разбира се, че не. Сексуална култура липсва, налице е само огромно любопитство - а това може да остави травми за в бъдеще.
Но е практика в училищата днес. Една момиче на 13 ми сподели, че има съученичка и понеже била дебела лятната ваканция спала с "манекена" на класа, за да се хареса. Вече всички момчета от класа я били минали.
Дали е нормално и какво ще се случи с психиката на това дете - дълго е за коментиране.
Но "с кой акъл"; "ти срам нямаш ли" и "аз на твоите години" - не помагате и няма как да помогнете!

До авторката.
Следващия път, когато ти се прииска да зарадваш някой с орални ласки, убеди се, че не е мухльо първо. Изчакай за секс! Има време, нека тялото ти узрее, за да можеш да се насладиш наистина...
НИКОГА не прави свирки или секс за да задържиш някой до себе си. Защото само любовта, приятелството и взаимното уважение задържат хората един до друг. Секса е нещо прекрасно, но не е разменна монета или гаранционна карта.

Успех и ни дръж в течение

21.   Изненадан съм, че почти никой не коментира постъпката на момчето! Авторката на темата е била лекомислена, добре, но това са си отношения между него и нея - и такива е трябвало да си останат. Той е постъпил по изключително некоректен начин и понеже е още на 12, едва ли може да осъзнае напълно колко неправилна и грозна е постъпката му, дано поне след известно време да го осмисли.
А към авторката - положението ти в момента наистина е трудно, не може да се направи кой знае какво, но знай, че с времето нещата отшумяват и се позабравят. Всички правим грешки и после съжаляваме за тях, лошото е, че рядко си вземаме поука, постарай се да осмислиш нещата и недей да гласуваш така лесно доверие на момче. Успех и дано всичко да е наред!

22.   отричай бе момиче, кой ще докаже какво е станало между вас двамата, издебни когато има доста ученици наоколо, зашлеви му един шамар и се развикай - за какви свирки бълнуваш бе мухльо, та чак пускаш такива слухове...

23.   Колкото и да се опитвате и да я оправдавате е безрезултатно. Момиче с прозвище свирката си остава белязано за цял живот! Много свирки има в района където живея. Като бях тийнейджър всички им се подиграваха и ги ползваха само за едно. Или се омъжиха за пропадняци или за момчета, които не са стъпвали в района. Познайте защо :-)Все пак кой нормален мъж иска да е женен за Свирката, Общата или Печката(защото е сгряла много мъже през студените нощи)?
Много отворени бяха тези момичета, с извадени прашки над дънките с огромни деколтета, свялаха се на всеки, които им се усмихне. Имаха връзки с хора, които сега са в затвора или са осъждани чрез други санкции. Голямата работа си мислеха, че са ама бяха известни като курвите на града.
И теб те чака същото малката. И да се преместиш в друго училище пак ще се разбере. Голям автогол си си вкарала и тепърва ще си патиш от акъла или по-точно от липсата на такъв, защото тепърва много тъпотии ще сътвоиш.

24.   А ти как очакваш да те наричат деца на 12-13 години? "Пилот-изтребител"? А сега сериозно. Обърни внимание на съвета, който ти дава №8. Можеш да бъдеш сигурна, че всичките ти съученици биха искали да опитат "уменията" ти, но знаят, че няма да ги огрее. Поне следващите 3-4 години. А след това - божа работа. Някои не ги огрява и до доста късно. По-простичко казано завиждат. А що се отнася до съученичките ти, е... Знай, че ти откъдето се връщаш, те на там отиват. Споко. Каквото и да ти говорят, да знаеш, че жени, които правят свирки и други пикантни неща имат далече по-големи шансове от "мисионерките".
ТОВА ОБАЧЕ, ЧЕ НА 12 СИ НАПРАВИЛА ПЪРВАТА СИ СВИРКА И ТО САМО ЗАЩОТО МОМЧЕ Е ИСКАЛО НЕЩО ПОВЕЧЕ ОТ ЦЕЛУВКИ, АЗ ЛИЧНО НЕ МОГА ДА ВЪЗПРИЕМА!!!

25.   До №23 : Това не е съдебна зала, за да се обвиняваме или оправдаваме, коментарът ти не е написан с добри намерения и се усеща известна доза злорадство.
"Белязването" за цял живот? Не ми се вярва, зависи къде живее момичето - ако е в малък град, където хората се познават и говорят един за друг, ще й бъде по-трудно, ако е в по-голям град, ще го знаят по-ограничен кръг от хора.
А иначе цялата история е неприятна, но може да даде повод за размисъл на авторката как трябва да се държи оттук натататък - за съжаление животът понякога е като минно поле и трябва да внимаваме да не направим грешна стъпка, защото опитът показва, че малко хора подават ръка на другия, ако потъва. Не позволявай това да се повтаря, за да запазиш едно от най-ценните неща, които човек има в живота си - достойнството.

26.   Дете, аз за разлика от другите по-горе няма да те обинявам или наричам с имена за това, което си направила. Стореното-сторено и само ти си знаеш какво си мислила преди, по време и след. Моят съвет е да се стараеш да обръщаш всичко на шега. В смисъл - уф, трябваше наистина да изработя една свирка като ме молеше, ама не можах да намеря правилното дърво. На всяка нападка да отговаряш с усмивка или някакъв кратък виц. То е ясно, че на тази възраст децата са жестоки и няма да ти бъде лесно. Но ако им се вързваш и се затвориш в себе си, или станеш арогантна и им отвръщаш със същата монета, ще ти стане много по-трудно. Не мисля че в наше време някакъв прякор свързан със свирка ще трае дълго, щото след година-две всички ще са правили като теб. Ти да си чувала на някоя 18 годишна да и викат Шофьорката, щото на 12 е карала кола? Така, че не му се бой. Просто не давай отсега тези негативни мисли да те обсебят. Сексът е навсякъде около нас, спокойно. Аз обаче искам да те попитам нещо важно. Какво усети ти самата, докато му правеше свирка? От това може да зависи много в сексуалния ти модел и в кайна сметка в живота ти занапред. Ако имаш желание да споделиш, разбира се. Желая ти успех!
М, 52

28.   И аз познавам две свирки - Галя свирката на 35години самотна майка с две деца без бащи. Защо ли така а?
Другата Мима свирката ходеше с един приятел докато той не разбра за подвизите и. Веднага я отряза и никакви сълзи не го разколебаха. Ще си патиш много помни ми думата!

29.   Май и ти си била една от тези, за които разправяш номер 23... Курва щяла да става-- бе я не давай акъл, след като на теб не ти стига... Та момичето е на 12 и всичко ще се забрави с времето. Трябва и калко търпение... Пък и никаде не пише, че е ''сваляла'' на всеки... По добре не се отклонявай от темата щом не ти е ясна, пък и никой не иска да чете твоите тинейджърски истории!!!

30.   1- това измислена история ли е?
2-предлагам ти по-хубаво име - Минетаджийка, накратко, Минка
3-ти родители имаш ли
4- ти си за детски психолог и психиатър

31.   Щом си се научила да правиш свирки, ще се научиш и на останалото. например, как да се справяш с живота.

СКОРО ОЧАКВАМЕ ТЕМА ОТ ТЕБ - ЗАЩО ЗАБРЕМЕНЯХ НА 13

32.   Номер 26 е изтрещял чичо/дядка/!
Може ли такова нещо - да разпитваш момичето какво е изпитвало по време на свирката! Това вече ако не е сексуална гавра....

34.   А номер 32 е изпаднала псевдо-морализаторска лелка, която никой не бръсне за слива и никой никога не я пита какво чувства, понеже е зла и безчувствена.
По-спокойно с квалификациите!

35.   Номер 31 ме разби, но и е толкова правa ;д има вероятност да е измислица.

37.   Боже аз на 12 не съм си мислила изобщо за момчета вие за свирки и секс ми говорите. Та вие още сте деца. Той не знае още тва за кво му е тръгнал секс да ми прави. Не трябва да угаждаш на всяка прищявка на момчетата. В противен случай те ще видят че си лесна ще те използват само за едното нещо и после ще те захвърлят като парцал. Замисли се това ли наистина искаш. Сега му тегли една майна и продължи напред. Да не ти пука кво мислят другите. Някой ден когато най - малко очакваш ще срещнеш подходящото момче. Тоя боклук въобще не те заслужава. За съжаление в днешно време рядко се срещата свестни момчета но ти пожелавам да намериш някой, който наистина ще те обича, естествено не сега още ти е рано за гаджета, гледай си засега уроците. Колкото до секса изчакай поне докато станеш на 17 рано ти е все още за такива неща. И вече умната с момчетата

38.   На 12? !? !? !
Абе вие нацяло изтрещяхте бе лапета. Ужас ужас нямам думи. потресен съм.

39.   Вместо да сте "потресени" и само да критикувате, се замислете! Вие сами повтаряте, че момичето е малко, още дете. Едно дете може ли да разсъждава винаги правилно и да знае какво ще последна?
Ми не естествено! Децата допускат грешки, често средата , в която живеят е причината, а родителите не могат да контролират всяка тяхна крачка.
Защо нападате момичето? Като сте по-големи и по-мъдри, вие се замислете в какво време живеем!
Преди сексът е бил тема табу, а сега се печели от него, от порнографии и т. н. Родителите в повечето случаи само се карат и забраняват, не обясняват нищо като хората, как очакват децата им да ги разбират и да ги слушат?
И вие, разберете, че живеем във времена на крайности! Консервативно е да не се говори за секс, извратено е да се излага на показ само това! Ето защо децата в днешно време го приемат за нормалано и правят глупости, а после съжаляват! Защото си мислят, че трябва да бъдат "готини", не знаят какви опасности има и понеже навсякъде виждат само това, тръгват да го правят от малки. Не бива да нападате никого за това, освен може би лошите навигатори и родителите, които позволяват това да се случва, а после само крещят на децата си и ги наказват!
Към авторката : Момиче, не обръщай внимание на тия злобари тук, нито на глупавите си връстници , всичко ще отшуми, а ти ще знаеш вече да не допускаш такива грешки!

40.   Ами. Какво да кажа.. луда си. На 12 когато бях аз, си гледах учебниците, почнах глупостите със секса чак на 17... И ти на 12 искаш даже секс да правиш, ебаси.. Нито момчето те е накарало на сила нито нищо, та ти сама си му предложила. ТИ СИ ВИНОВНА, момиче! Въпреки това, и той има вина, да разказва на другите за такива интимни неща.. Ако кажеш на родителите си, сигурно ще те пребият но ще си го заслужаваш.. Това е истината, въобще няма да те глезя. А онова със столовете наистина си е хейтърско. Според мен кажи на майка си и баща си, понеси си наказанието и боя ако е нужно, няма да ти дадат локумче за това. Като им разкажеш, ще гледат да оправят нещата, да кажем да идат в училището и да се занимават с учителите и родителите на гаджето ти. А ако нямаш смелост, срамувай се като за световно.
- Ara-chi

41.   Деца, много сте лоши, как може да обиждате момичето, че било свиркаджийка? Много чалгаджийско звучи. Та тя е флейтистка, това е по съвременно, по възвишено, направо класика.

42.   Къде отиде детското у вас? Прави си сметка след няколко години за какви прякори ще става на въпрос.

43.   Лапе ти нямаш ли си акъл бе на 12 свирки ще прави и секс ще иска ти нямаш ли си друга работа сега и било гадно че така и викат ами това ще ти е за урок така става скъпа като не мислиш какво правиш след месец ще ревеш че си бременна и той те е зарязал ли хлапе ти не си добре обаче момчето с право те е зарязало и браво че е казал така поне ще те научи да мислиш другия път може би да си мислила на време а не сега да се ваикъш не ти си се побъркала е то бива бива хормони ама трябва да свикнеш да се владееш или просто ти си ставаш к**ва след 3 години като са те чукали всички никой няма да те иска сега мисли

44.   Спокойно, нали знаеш всяко чудо за три дни. Скоро, сигурно някоя друга, ще направи нещо и теб, ще те забравят.
Ели.

48.   Ох, изморих се да чета "Аз като бях на 12 си гледах учебниците, куклите, а ти.... " Добре, но в днешно време децата бързат да порасват, средата им е такава, не е детството като преди, за съжаление... Самият факт, че се сравнявате е глупав и дори смея да кажа комплексарски.
100% авторката не е единствената в това положение. Вместо да се правите на големите моралисти можете наистина да се опитате да помогнете по някакъв начин. Явно е, че авторката осъзнава грешката си, вижда до къде може да се стигне като си позволяваш такова нещо особено с някакъв незрял кретен и на такава възраст.
Ама изобщо не помагате. Да, никак не е правилно, но станалото - станало. Неосъзнати са още и точно в такава недозряла възраст се допускат много грешки.
До авторката: Не се безпокой толкова, това няма да продължи вечно. Не ги слушай другите. Би трябвало скоро да кандидатстваш за друго училище, учи си добре и влез в хубава гимназия. Ако там има някой, който знае за това и го разпространява - отричай!
Защо не говориш с онзи келеш и не му обясниш, че е постъпил много подло и много злобно? Не си ли дава сметка.. , та дори и той се поставя под "прожекторите" по този начин и сам се излага също!!!
Отмъщението не е хубаво нещо, никак дори, но в случая може да измислиш нещо, за да си отмъстиш по някакъв начин. Така че да си получи заслуженото.
Но недей да изглеждаш в очите им като жертва. Върви с високо вдигната глава, смей им се на глупостите, но не им се връзвай. Ако им обръщаш много внимание ще ги насърчаваш още повече. Игнор. А онзи дано си получи заслуженото.

49.   Подкрепям напълно номер 48!

50.   Леле аз на 12 все още си мислех, 4е думата свирка има само едно зна4ение - музикален инструмент. На тази възраст като играехме на кукли с приятелки даже барбитата ни си разменяха само целувки с Кен :P... пък не беше толкова отдавна... , явно за седем, осем години светът мн се е променил. Както и да е, станалото - станало. Няма да ти обяснявам как слу4илото се ще те преследва до края на живота ти, как никой никога няма да забрави какви си ги свършила и как това едва ли не ще те бележи завинаги - просто защото според мен това са пълни глупости!!! Разбирам, 4е ти е гадно да те нари4ат така и да пишат простотии ама това не е края на света. Най-вероятно скоро ще си намерят нова мишена и ще забравят за подвизите ти. Аз оба4е мисля, 4е ти не трябва да оставяш тоя сополанко (бившия ти приятел) да се измъкне сух от цялата тая работа. Не знам за какво толкова сте се скарали, 4е е решил да ти го върне така, ама каквото и да е било, за постъпката му няма извинение. Та мисълта ми е, 4е трябва да направиш така, 4е с подлия му клюкарски задник да си поделите заедно славата - все пак квото там сте правили сте го правили заедно нали - не може само ти да опереш пешкира... Разкажи на приятелките си нещо пикантно за него (колко му е малък, колко е космат - все ще измислиш нещо)... те ще го споделят с др и така... нека види какво е да се пържи на собствения си огън...

51.   Нямаш ли някой по-як братовчед, приятел, да му свие на този мухльо два шамара?
А ти отричай, казвай че той си е поискал но си му отказала и ги разправя тия глупости за теб за да си отмъсти че не си му пуснала

52.   И все пак хора имайте предвид, че времената са се променили доста от тогава когато сме били на 12. Децата сега са просветени от рано. Може нещичко и да понаучим от тях. Не е кой знае какво станало. Към авторката: ГОРЕ ГЛАВАТА

55.   До 48 - Страхотно поощрение, но се чудя как ще реагираш, ако четеш същата тема със няколко години по малко от 12. :)
Скоро ще стигнем и дотам. Ти се правиш на моралист в случая и поощряваш деградивното мислене у децата. Авторката след време ще си спечели купища прякори със такива действия.

56.   Значи - или направи както казва номер 8, или отричай, както те съветва 22. Напиши му на стола "малка мека пишка" и да видим дали ще ти се смеят още.

57.   Така се случва защото децата проучват телата ако имаше предмет който изучаваше в училищаща за интивните неща със сигурност нямаше да се случи това...

59.   Хич да не ти пука всеки е имал издънки, мака си наивна си, свирено е, ако искаш да го унижиш, кажи че му е малък тесен трудно го вдига има лоша миризма тръгнала си да му правиш тъй като ти е ревал като малко дете само и само да млъкне си се примирила...

61.   ти кажи, че е педал и не му става

62.   Измислица

71.   Здавейте правехго с приятелят ми но ни се скъса презерватива не съм вземала други предпазни мерки от тогава минаха две седмици и пет дена не съм имала остра болка като пикая не мисе е гадело или причернявало има ли вероятност да забременея. Благодаря ви предварително

1-50 от 59