Споделена история от Секс и интимност

Проблем
Здравейте. Имам следния проблем. Преди месец и половин ми откриха киста на единия яичник и поради тази причина цикълът ми е много нередовен. И преди това е бил нередовен но с отколонения от 2-3 дни. Последната ми менструация беше на 27. 09 и сега вече ми закъснява с 14 дни. Имам си приятел и се пазим, но на 23. 10 се случи просто да търка пениса си в моите генитали без да свършва. Вкарвал ми го е 2-3 пати без да продължаваме и това е, но се шашкам и се чудя дали закъснява заради кистата или може да е станал фал. Имам болки в кръста от 1 седмица като ту се появяват ту изчезват, болки в корема също, но не постоянни, болят ме и зърната, но вече болката в тях намалява. Извинявам се, ако въпросите ми ви се струват глупави, но съм много притеснена. Ако някои може да даде нормален отговор да го направи, ако пък ли не да не се заяжда. Благодаря!

Коментари

1.   14 дни са много време... като имаш съмнения направи си тест за бременност и то ще си покаже. Така или иначе бягай на лекар не се чуди какво да правиш с кистите шега не бива.
Ж23

2.   Направих си тест, отрицателен е.

3.   Значи си бременна. Честито

Сафрон

4.   Дори и да не си бременна, отиди на гинеколог! Хубаво е дори и само профелактично!

5.   Към номер 3. Как реши, че е бременна. Не виждате ли, че момичето е притеснено стига сте я плашили. При закъснение от 14 дни, мисля, че теста трябва да е отчел правилно.

6.   Върви на лекар, възможно е да имаш някаква инфекция. Тука каквото и да ти кажем няма да ти решим проблема.

7.   Болки в кръста, болки в гърдите, отрицателен тест.. не се притеснявай.. това означава че ще ти дойде скоро!

9.   Забременяване с киста не е никакъв проблем. Киста не трябва да се оставя непроследена. Моят съвет, отиди спешно на акушер-гинеколог защото проблемът може и да е по-страшен от едно забременяване - казвам теоретично, не да те плаша. Гинекологът ще ти обясни подробно как се прави секс с киста, защо да, защо не, както и за забременяването с киста. Успех!