Споделена история от Секс и интимност

Лесбийка ли съм?
Здравейте. Аз съм момиче на 19 години. Имам си приятел от две години. Като казвам 2 години нямам в предвид, че съм му била вярна, е не съм пробвала с момичета, а само с момчета. По принцип си харесвам момчета, но напоследък все повече ме привличат и момичетата. Възбуждам се само като видя някое момиче с по-разголено деколте, но също така се възбуждам много и от момчетата. А и много не ми се нрави да лижа някое момиче там долу. Иначе съм правила фелацио на момчета. Оф не знам.. Хетеро ли съм? Хомо ли съм? Би ли съм? Някой ще сподели ли мнение? :)

Коментари

1.   Здр, ми какво да ти кажа, имам познат като теб и решението му беше взе си жена като него и така. А относно ориентацията ти сама трябва да решиш, никой др не може да прецени, само могат да коментират. Но, ако това е сериозно си бисексуална, демек не си лесбийка, а те привличат и двата пола. Потърси в уикипедия, там намирах такива материали. А това се проявява, когато ако си имала мн мъже, с които си правила секс става ти вече безинтересно с тях само и искаш нещо ново. Но намери материали за твоите колебания и прочети, не помня всичко дето съм чел. Дано съм бил полезен.

2.   Оф... Вземи направи една оргия... смесена- и жени, и мъже, па кфото си харесаш.

3.   Нтмер 2 -ти си много ограничен. Ако беше на неино място? ! Много си...

4.   Бисексуална си. Повечето жени са такива.

5.   От авторката:
Номер 1: Благодаря за съвета. Не бих казала, че съм спала с много мъже, а и все още имам интерес към тях.

Номер 2: Не ми казвай какво да правя. Поисках сериозни мнения, а не някакви ограничени като твоето.

6.   Бисексуална си, определено.

7.   Мисля, че всяка жена е бисексуална по природа, така сме устроени. Просто на някои не им достига смелост - това за секса. Иначе истинските лесбо имат други "симптоми" по които да ги разпознаеш - те просто се гнусят от мъже сега и завинаги. Да спиш със жени, да интимничиш с тях или да се възбуждаш от тях не означава, че си непременно лесбо. Бих ти казала, давай смело напред, само внимавай с болестите, щото презерватив на п.... ка не се слага, нали. Имай го наум!

8.   Мен лично другите жени ме отвращават!

9.   Аз мисля, че трябва да опиташ и с жена. Който не е опитвал с човек от собствения си пол, най-малкото си го е мисилил и не се е рашил. Аз например не се реших, много съм си го мислила, но не се реших, освен това обожавам секса с мъжа ми. Пробвай, може да се окаже, че не е толкова страхотно, колкото си го представяме. Пробвай и моля те после да ми разкажеш.

13.   И аз си имам приятел като теб, но съм опитвала и с момиче. Считам себе си за бисексуална, предполагам, че и ти също си, защото съм изпитвала същите неща като теб.

14.   От авторката:
Благодаря на всички ви за споделените мнения. Все пак както казват някой от вас, докато не опитам и аз няма да разбера какво искам. Това да си Би е много объркващо поне за мен.

15.   По статистика 65% от жените са бисексуални, но само 15% го осъзнават. Аз също съм бисексуална така че няма нищо лошо. :)

16.   харесвам бисексуалността

18.   ЕИи незнам какво да ти кажа щото в момента и аз съм същата в същотто положение!!! :(..

20.   и аз съм такава ама какво да се прави трябва да се приема

21.   И аз си имам приятел... спя и с други момчета, но и на мен ми се иска да пробвам с момиче... само дето на мен много ми се иска да лижа друго момиче и то много... или да сме на 69... ммм само като си помисля и се подмокрям... даже мн пъти като правя секс с приятеля си си представям че някоя малка развратница е с нас и ме лиже... ;) тааа и да си Б не е проблем... на приятеля ти сиг мн ще му хареса ако споделиш с него

22.   От авторката:

Отговор 21 - мм.. не.. говорили сме по тази тема, ама не съм му казвала, че аз може да съм такава.. знам какво му е мнението и знам, че няма да му хареса ако му кажа.. :)

23.   Здравейте, аз съм на 18. Имам приятел от 1 година и също така харесвам жени и често мастурбирам на лезбийско порно, така че това е напълно нормално и готино. А сигурно и ще пробвам, но се страхувам да не ми хареше повече... от секса с мъже.

24.   до авторката - 14 номер.
аз съм мъж, но ще ти дам един съвет.
объркващо е, защото непрекъснато сравняваш и преценяваш различните аспекти на биексуалността, а именно, как се приема от обществото и т.н.
ако веднъж за винаги се освободиш от задръжките в мисленето, няма да се притесняваш повече от себе си.
сексът и ежедневието са два различни свята,
и това , което показваш на другите, може да няма нищо общо с мечтите ти в леглото. това не трябва да те кара да се чувстваш странно или да те обърква.
запомни, че в секса няма табута за разлика от реалността.
бъди каквато се чувстваш че си, и пет пари не давай за някакви тесногръди определения, като лесбийка или бисексуална.
човешкото тяло има пол, но душата няма, така, че не се подтискай и обърквай с подобни мисли. просто се приеми за такава каквато си, и не опитвай да се категоризираш или да се напасваш на някакви вербални определения. така само ще се чувстваш нещастна и ще живееш непълноценно.
мой съвет е, живей си живота и не се притеснявай.

25.   ти си на 19 аз съм на 16 м миалата г се чувствах по абслютно същия начин и осъзнах че съм би чак когато се натисках със най добрата ми ф

26.   от авторката:

Отговор 24 - благодаря за съвета. Все пак един живот живеем и трябва да го изживеем пълноценно. ;)

27.   Авторке, няма да е зле да посетиш психолог... докато е време...

28.   Това, че прияттеля ти не одобрява "би", ще рече, че е най-добре да го смениш докато е време. Е, може предварително да "пипаш" обстановката като потърсиш неограничен такъв и ако или когато намериш...

29.   Аз съм ф на 24, но и аз съм би. Била съм с 18 мъже и 5 момичета, с 4 от тях беше невероятно. Само тройката с двама мъже ми е харесвала повече. С последната още се виждаме от време на време понеже годеника ми няма нищо против и слава Богу. Предния ми приятел беше много задръстен и ми беше втълпил всякакви глупости и морални догми. Забрави предразсъдъците и ще живееш щастливо. Казвам ти го от опит. И секса ти ще се промени, както и мирогледа. Махай го този приятел щом е такъв. Намери си освободен човек, с когото да си щастлива.

30.   Номер 29, по-скоро с този, който си сега е задръстен.

31.   На мен също ми се иска да опитам с друго момиче.
Момиче на 16 съм :)

33.   От авторката:

Отговор 27: Хайде сега да не се обиждаме. Това няма нищо общо с моята психика. Като не одобряваш този тип сексуалност по-добре не коментирай. ;)

34.   По-скоро си би.

36.   Здравейте, аз съм момиче на 18г. При мен е много сложно.. мисля че харесвам едно момиме даже бих казала че имам някакви чувства към нея познавам я, от 3години вече 4 учим заедно.. отпървоначално ми беше на шега но сега е много по сериозно.. всичко започна преди 3години тя, започна да ме кани в, тях да спя аз винаги ходех, никога, не и отказвах.. Започнах да и, правя малки подаръци тя на мен също всеки път като ходех в, тях нямах търпения да, стане вечер и да си, легнем да се гушнем в нея цяла вечер мога да, не спя а да я гледам как спи за три години разбирасе много работи се случиха но ще го кажа на кратко една вечер преди лягане тя се правеше на много изморена и незнам какео ми стана тогава извадих и едната гърда и започнах да я смуча да я, лижа тя се правеше на, заспала естествено.. другата случка е пак в, тях, вечерта тя започна да ме възбужда като ме пипаше по краката от долу до горе почти до интимното място много приятно мо беше аз слязох под нея и започнах да я лижем и да я, целувам на, коремчето и просто до там.. Нищо сериозноне се е, случвало.. просто незнам дали и тя има същите чувства към мен страх ме е стигам до едно положение и, се дърпам.. ходили сме също така и на екскурзии заедно постоянно че целува(без език) прегръщаме... Моля ви за съвет... Благодаря, предварително

37.   Много се одървих докато четях темата и коментарите - благодаря ви за приятното изживяване
чекиджия, 21

38.   от авторката:

Вече съм на 21г. и със сигурност знам, че съм хетеро. Отдавна спрях да се заглеждам по момичета. Мисля че това преди е било нещо временно. Харесвам си момченца :)

39.   Това е много добре за теб . Да си истинска жена в пълния смисъл на думата .

40.   Да не те е разочаровала някоя интимна приятелка та се отказа от би?

41.   от авторката:

до коментар 40: Не, никой не ме е разочаровал просто след време разбрах, че вече не се интересувам от момичета. Сега съм влюбена в един мъж и се надявам да се получи нещо. :)

42.   До номер 36:
Аз сега съм на 19г. и като тебе съм имала толкова добра приятелка, и сме правили същитъе неща. Дори една вечер когато бях на гости при нея, когато легнахме те спряхме да се прегръщаме натискаме и тем подобни... След няколко минути достигнахме и опипвания по по-чувствителните точки и ни беше много пеиятно. Не мисля че трябва да пиша какво се случи по-нататък защото знам, че ще се доасетите. На сутринта се събудихме прегърнати и идволетворени
Това го повторихме още 2 пъти, но след време спряхме, останахме си ндп и сега, дори ходя с едно много сладко момче ;) Такаче номер 36 бъди смела и го направи! :)