Споделена история от Секс и интимност

Болят ме гърдите, след като ги мачка
Хора, много съжаляввам ако има такава тема, но не намерих.... Та, наскоро приятелят ми почна "обилно" да ми мачка гърдите и нали харесва ти, но до един момент -в следващия вече почва да боли. Понякога направо са изтръпнали от болки. По принцип не са ми чувствителни, но не е търпима болката~ сега го сложих малко на въздържание. Някакви съвети и препоръки?

Коментари

1.   Ами... да бъде по внимателен, какво друго..

2.   Въпросът ти е равностоен на ето това:
"Извинете, паднах по стълбите, ударих си лицето, смазах си муцуната, но защо ме боли? "
Отговори ли си вече?

3.   Кажи му, че ти причинява болка и да не ги мачка, може би?

4.   Определи му дажба - 10 минути на ден. А иначе кажи, че ти е много приятно когато ги целува.

5.   зависи от големината, дали боли

6.   Гърдите не трябва да се стискат или натискат със сила, защото можеш да провокираш някое заболяване. Предстои ти в бъдеще раждане и кърмене. Гърдите и зърната се галят и пак се галят или целуват, може леко да се стискат, но наистина леко. Това не са някакви играчки, а орган от човешкото тяло. Олбясни си готова първо на себе си и после го обясни на приятеля си, но не по време на секс, за да не го притесниш и отблъснеш. В никакъв случай не бива да се причинява болка, може да е опасно.
жена, 38г

8.   Когато ти писна да ти мачка гърдите, прати го при мен, аз няма да му се сърдя.

9.   В никакъв случай не бива да допускаш някой волно или неволно да ти причинява болка, само за да задоволиш сексуалните му фантазии. Тялото си е твое, а гърдите наистина са особено чувствително място - на него дали ще му е приятно да му мачкаш със сила пениса? Обясни му, че те боли и не ти е комфортно - възможно е той да няма представа от това, и ако не му кажеш няма да спре сам.

10.   8, мога да дойда аз, ако искаш

11.   Хей, номер 2 ~ може да ти звучи странно, но не винаги боли като ги мачкат... Затова и въпроса ми беше такъв.. Но когато той ги награби се стига до положение на изтръпване~
И също, казвала съм му, че боли, но той не спира... Явно си мисли, че ме възбужда или просто той мн се възбужда от това да ги мачка, но аз вече му поставих ултиматум... А ако продължава и след ултиматума, мила(не те видях кой номер си) пращам ти го! ~
Авторката

12.   Моите не ме болят от мачкането, а от смученето. Мисля, че всички гърди са индивидуални... моите са свръх чувствителни и изпитвам дискомфорт при всяко докосване. Ако много те болят, кажи на приятеля ти да престане, или поне малко по-нежно да ги пипа и да им се радва.

13.   От №8 към №10 - дано са ти по-големи ръцете, за да можеш да ги обхванеш!

14.   Това беше и при мен не че сега не е но това значи че почват да ти растът гърдите и колкото повече ги стискаш толкова повече ще боли.

16.   Просто поговори с него и го помоли да бъде малко по-нежен следващия път. Когато се възбудят мъжете могат да станат малко груби и да ти причинят болка без да си дават сметка.

17.   Всяко мачкане на гърдите води до разкъсване на малки мускулни влакна и гърдите провисват,имай до предвид.

18.   аз не съм много голяма -млада съм но не обичам да ми мачкат гърдите. боли и е неприятно и както казва номер 17 гърдите провисват. обясни му че те боли и вземете мерки!

19.   Това не е нормално. Консултирай се със специалист цициатър или цицолог. Предполагам проблема е на нервна почва - стрес. Давай го по-кротко...