Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се съсредоточа от секс
Здавейте. Аз съм момиче на 24. Имам сериозен приятел от доста време. С него сме сексуални партниори от 6 месеца. Обичаме се и в секса всичко е ОК, но тук идва проблемът - аз често когато чета (а на мен това ми се случва често) обичам да се излегна на леглото с четивото. Обаче когато той ме види в тази същата поза се възбужда и иска да правим секс. Не му отказвам, защото се притеснявам да неби да ми се обиди и така провалям кариерата си. Все пак по този начин не мога да свърша това, което съм започнала и се разсейвам от приятната почивка. Кажте, моля ви, как да постъпя?

Коментари

3.   Еми чети седнала. Явно друг изход няма.

4.   Ако му откажеш, би трябвало да те разбере

5.   Можеш да се примириш с това и да правиш секс с него, когато поиска, за да не провалиш "кариерата си".

А може и да поговориш с него, и да му обясниш как стоят нещата. Ако те обича и държи на теб - ще те разбере и ще има резултат.

Или пък просто сменяш позата си на четене. Можеш да я заемяш, когато тай не е вкъщи, а когато усетиш, че се прибира да я смениш, така ще продължиш да релаксираш по същия начин...
SFA

6.   №3 ме разби! :Д:Д:Д

9.   Просто му кажи, че не ти се прави точно тогава секс. Или като компромисен вариант може да го правите набързо и после да си продължаваш четенето.

Друг вариант е да го накараш да правите секс преди четене за да може после да не се разсейваш.

Може да ти прозвучи смешно, обаче ако аз бях на мястото на приятеля ти бих се съгласил да мастурбирам набързо докато те гледам как четеш. Много бих се възбудил ако гледам привлекателна жена, която чете книга. А когато мъжете са много възбудени обикновено свършват бързо.

Много хора биха казали "да ти имам проблемите". Повечето хора има проблем с това, че партньорът им не иска да прави достатъчно често секс с тях, а твоят проблем е точно обратния :) Много хора биха били щастливи да си размените проблемите ;)

10.   Съветвам те да не му отказваш секс! Защото продължителното стоене в една и съща позиция на тялото не е здравословно. Добре е човек да прави почивки когато се занимава продължително с дейности, които изискват тялото да е в една и съща позиция дълго време (т. е. да се раздвижи, да гледа в някоя по-далечна точка и т. н. ).

Ако се прави правилно сексът е един много добър спорт. И добър начин да се раздвижиш по време на почивките. Няма да пиша колко здравословен е секса, ако се прави правилно (и колко нездравословно е да не се прави секс), има достатъчно писано по въпроса.