Споделена история от Секс и интимност

Какво се случва?
Здравейте на всички,
значи, имам следния проблем, имах сериозен приятел, с когото бях 4 години, наскоро се разделихме, а в момента имам сексуален контакт с др момче. Правим секс и той не свършва в мен, но мин месец цикъла ми подрани с 10 дни, беше нормален, както винаги, сега обаче е време пак да ми дойде, като смятам от датата на подранението, но нещо не иска, закъснява ми с 2-3 дни, което не е нормално. Странно е, че признаците ги няма(винаги страшно подути гърди при мен), но и признаци за бременност няма, върви ми кафеникаво течение, тестове правих 3.. отрицателни! Течението също ме притеснява, защото досега не ми се е случвало подобно нещо, възможно ли е да е от стрес? Благодаря предварително на отзовалите се :)
Н 19г

Коментари

1.   Съветвам те отново да направиш тест след 2-3 дни. Ако отново е отрицателен и течението не спре, отиди на лекар. Понякога има такова предменструално или следменструално течение, но и бременни жени се оплакват от такива течения. Може и новият ти приятел да те е заразил с някакъв човешки вирус, бактерия - нормално е. Съветвам те друг път да ползваш контоми и ПО ПРИНЦИП - НЕ СЕ ОСТАВЯЙ ДА ТЕ „ПАЗЯТ“ МЪЖЕТЕ.
Мъжете дори да искат, не могат да пазят. По време на секс без да искат отделят семенна течност. Ако не ти се ползват кондоми, нека ти предпишат противозачатачни - тъкмо ще ти се регулира цикълът и ще се оттървеше от предменструалните оплаквания. Не се напълнява от съвременните противозачатачни. Интересувай се!

2.   Бременна си, честито на теб и таткото!!!

Др-Дуплешков

3.   Кафеникавото течение и при мен го е имало и ми се получава точно тогава, когато предния месец примерно съм имала някакви разминавания. Би трябвало да ти дойде до седмица, ако съдя по себе си, ако не отивай не лакар.. Ама само недей да се шашкаш! Няма смисъл!

Усмивка

4.   Да! На мен докато ми дойде ми тече кафяво, а понякога дори не ми идва като хората... Гинекологът ми каза да взимам витамин Ц през това време, за да ми тече. Може да пробваш и ти, но може да ти тече по-силно.

5.   Абсолютно е от стреса на 18 години съм и колко пъти ми е закъснявало пък и без това цикъла ми е нередовен радвай се, че ти е дошло поне, няма място за паника колкото повече се притесняваш толкова повече ще ти закъснява просто бъди спокойна и положително настроена:)!!!!