Споделена история от Секс и интимност

Да се притеснявам ли?
Здравейте на всички... искам да споделя това което ме притеснява? имах връзка с един мъж дълги години... забременях... не бях малка на 27 уплаших се много той не каза директно да правя аборт но по реакциите точно това говореше.... направих ...не знаех какво и как да постъпя... мина врме той намери друга заряза ме - от там тя него заряза и той поднови с мен връзката --- приех го защото го обичам и защото искам да имам дете от човека който обичам пък дори и да не иска да остане с нас... но той се съгласи ---- правихме опити за бебе --- не знам дали е нормално при бебеправене но един път в седмицата ---------- така мина 1 година и 2,3 месеца а бебето не идваше.....

Не знам дали да се притеснявам чувала съм че е много опасно след аборт повече никога да неможе жената да забременее нои че щом веднъж е станало значи пак ще стане..... вече не съм с този човек защото другата пак го потърси и той нищо не казваше а избягваше срещи с мен... така всичко отиде по дяволите --- аз не съм на 30 години и исках дете -- но не се получи ------------ има ли повод за притеснение и дали е нормално 1 път седмично за бебе искам да разбера дали не е порблем аборта.... балгодаря ще чакам съвети мнения отговори

Коментари

1.   Според мен - радвай се, че си се отървала от тая неориентирана фурнаджийска лопата ! Такъв мъж не заслужава повече шансове ! Ти от къде да си сигурна, че ако имате бебе той пак ще остане с теб ? Това е твърде голяма отговорност, а до колкото си правя извод - май ще си го гледаш детенцето сама. Така че моят съвет е - потърси си някой отговорен мъж, на който да му пука за теб и в който да си сигурна, че когато го потърсиш, той ще бъде до теб !! Успех в начинанията !!

2.   Благодаря ти за отговора-съвета. Да, готова съм сама да гледам дете, та дори и той да не е с нас. Притеснява ме факта че за толкова дълго време 1 година не забременях, а се притеснявам дали не е аборта причината, и незнам дали 1 седмично е достатъчно за бебе. една приятелка ме успокоява , че щом е станало венъж занич ще стане пак, объркана съм. Не съм на 30години, на 36 години съм и не виждам как тепърва ще срещна човека, с който да имам това което искам.

3.   Авторката съм, не знам дали ще остане с нас, мисля че да, но той беше готов на тази стъпка...явно защоот другата го е отблъснала, разкарала и видял, че това което си е мислел че ще се случи с нея не естанало нищо... изигран е бил, и затова започна отново с мен и наистина беше готов, но докога??докато тя не го потърси. и съм сигурна че пак ще го врътне, и гадно да звучи но той си го заслужава. притеснението ми беше друго.... надявам се да срещна човека и да имам това което искам, това за което е призванието на жената.

4.   Здрасти, това съобщение е от мъж.
Ами - притеснявай се.
Съпругата ми е правила аборт от предишна връзка преди години, забременя със мен на 36. Причини да не стане бебето при вас може да са най-различни и да нямат нищо общо с теб, ако те притеснява консултирай се с лекар, вместо да киснеш по форумите.
Виж за връзката - този не е за теб, зарязва те по всяко време. Тежко е след толкова самозалъгване, но истината е, че щом другата му свирне и той те оставя.
Потърси нещо ново в живота и не си губи времето в самоизмами. Търси качество в човека до теб, а не оправдания.

5.   Според мене аборта е причина за проблемите ти ;)

6.   Авторката съм- притеснявам се да именно заради аборта на това отдавам, че не се получава бебето, шофьор е, отделно обича да си пийва което не е за пренебрегване. Чела съм, че именно този тип работа и алкохола действат зле на сперматозоидите, но нали знам какво се е случило с мен и това ме притеснява причината може да е друга.
благодаря ви