Споделена история от Секс и интимност

Искам да спя с 20 години по-възрастен женен мъж
Объркана съм!! Помогнете ми..
Аз съм объркано 26г момиче. Имам връзка с едно момче от 6 г. Хубаво ми е с него, чувствам се сигурна и стабилна... От 2 години насам той е обсебен от парите. Разговорите ни са по 1ч за цял ден и предимно се отнасят само за пари... От 6 месеца работата ми ме срещна с мъж, на около 50г, с дъщеря горе-долу колкото мен. Говорим си с часове по телефона и на работа, изслушваме, разбираме, дава ми съвети и ми е много хубаво с него.. Разтапя ме.. И стигнахме до един разговор, в който й двамата признахме желанията си. Искаме да бъдем интимни... И аз го искам, макар само за 1 път. Обожавам го. Искам го, но никога няма да бъдем заедно повече от 1 път секс. Какво да правя??? Да спя ли с него или просто да си "натискам парцалите". Помогнете ми да взема това решение... Много ми е трудно..

Коментари

1.   Мисля, че връзката ти се е изчерпала, щом имаш такива мисли. Преди да си предала преди всичко себе си, вземи и скъсай с това момче, което не ти е сродна душа и спътник в живота.
Колкото до мъжът - възрастта му не е проблем, ако не е женен. Моят мъж е също към 20 г. по-възрастен от мен, от много време вече сме заедно и нямаме никакви проблеми. Ти си знаеш, но мисля, че е тъжно човек да бъде с някого, когото не обича и да се ограничава заради някакви глупости като възрастта. Никога не бих предпочела някой друг пред съпруга си, ако ще да е 30 г, по-млад. Никога не бих изневерила на партньора си, дори да е за 1 вечер. Запази достойнството си и скъсай навреме с това момче. Няма да те направи щастлива, а след това вече си свободна да избираш мъж до себе си
Успех

2.   Мила, много добре те разбирам. Нормално е да се изкушаваш, при положение, че с приятеля ти сте заедно от 6год. Обаче, постави се на негово място, ако на него му се прииска с друга жена.... Нормално е в момента да искаш да флиртуваш с друг/други, постоянно да търсиш нови усещания, флиртове, закачки и т. н, обаче не позволявай този мъж да завладее мислите и чувствата ти, защото тогава става страшно. Уверявам те, че след като го направите - ти или и той или и двамата ще го поискате още веднъж и още... Не допускай тази грешка. Харесала си го ок... но спри да мислиш за това, защото рискуваш да загубиш приятеля си, и да се влюбиш в мъж, който е женен и вероятно няма никога да избере теб пред жена си и децата си!

3.   Ако ти обичаш момчето, с което си от шест години насам, тогава смятам, че ще е глупаво от твоя страна да спиш с онзи възрастен. Не го познаваш и не знаеш какво може да ти се случи. Съветът ми е да не правиш секс с него. Повярвай ми, няма да сгрешиш! :)

4.   Е,разбира се че ще спиш с него,за да видиш голямата разлика !
А тя е между въздухаря-бройлер и мъжа който знае какво и как!
Тогава сама ще прецениш с кого от двамата искаш .

5.   Искам да няма такива като тебе, които да спомагат връзките или семействата на хората да се разпадат!!!

6.   И защо трябва да изневеряваш на приятеля си заради този женен мъж, който просто иска да те изчука, нищо повече? ! При това умело те е изманипулирал, предоставяйки ти това, от което всяка жена има нужда - внимание. Да не мислиш, че си говори с теб, защото е някакъв алтруист? ! Просто харесва младото ти тяло и иска да спис теб, това е толкоз просто и логично! И докато приятелят ти си скъсва гъза, за да осигури някакво общо бъдеще с теб, защото вярва, че финансовата му стабилност ще му позволи да създаде семейство с теб, жертвайки свободното си време, жертвайки близостта си с теб, само и само, за да имате бъдеще, деца, то старият пеъч, който вече е създал семейство и няма такива приоритети, се разгръща в друга посока - да изневерява на жена си, което може би прави системно от години и за предпочитане, разбира се, с млади жени. Не го укорявам, но това е истината, а ти си просто една лесно манипулируема жена, каквито за жалост са 90% от жените. Казвам го от опит, лесно е, само да го пожелаеш и да знаеш как, разбира се.
Та така, не прави глупости, а ако толкова си му набрала на твоя "кариерист" вкъщи, просто поговори с него, кажи му в прав текст какво искаш, недей да подмяташ уж нещо и да се чудищ що няма ефект - мъжете обичаме нещатада ни се казват директно.
Успех и умната! :)
М, 34

7.   Aко толкова се искате, ти се разделяш с приятеля си, той с жена си. Аз лично мразя половинчати неща. След това си бъдете заедно. Ако ти е просто да си начешеш да не казвам какво е пълна простотия. Човек трябва да може да си контролира нагона иначе се превръща в добиче.

8.   Спинкайте си, лошо нема.

9.   Много кофти за приятела ти че се въртят такива помисли в главата ти, купи си едно дебело дилдо и маструбирай вместо да му изневеряваш с везрастни мъже.

10.   Духът на човека няма възраст. Момичето също усеща със сърцето си, че ограничения като възрастта са глупости. Истинският живот е тук и сега, не е в безвъзвратното минало, нито в неясното бъдеще. Не е в спомените, нито в условностите и предразсъдъците.
Изпуснеш ли момента, втори такъв може и да няма в живота.
Да живее любовта.

11.   Женените мъже на тая възраст, които се изживяват като свалячи, са просто отчаяни неудачници.
Още по-отчаяни са жените, които им се връзват :)

12.   Напълно съм съгласен с номер 6, макар че ти искаш съвет, но от опит знам, че жените не търсите съвети. Търсите оправдание за това което вече сте решили да направите!

13.   Като чета подобни коментари като "духът на човека няма възраст" и прочие и ме напушва смях, да формално е така, и аз сега се чувствам по същия начин както се чувствах и когато бях на 15, и на 20, и на 25, това със сигурност говори за безсмъртието на духа и себеусещането като константа. И все пак тук говорим за друго - възрастен господин, женен, ударен от критическата, която идва в момента когато "младият дух" се сблъсква с остаряването на тялото, търси успокоение не при съпругата си, която го е търпяла дълги години със всичките му плюсове и минуси, не се радва на отрасналата си дъщеря или дори на внуците си, ако има такива, т. е. не търси младостта там, а се опитва да провали живота на някакво младо момиче за чисто егоистичните си стремежи да се почувства млад, чукайки млада жена. Не е ли малко плоско и елементарно, а? Вместо тази млада жена да създаде свое семейство с мъж, посветен на това да осигури финансово тази важна стъпка. И както съм споменал в коментар 6 това не е лесно, води до лишения, до липса на комуникация, защото стресът в работата е голям, не е просто да щракаш с пръсти и парите да падат като салфетки, а семейството се отглежда от само себе си с волни подания от добрите самаряни. Нормално е балансът да се пообърка, затова момичето трябва да се опита да говори с приятеля си, да му каже как се чувства, че има нужда от повече внимание, а не да търси вниманието на човек, който се е отдал просто на страстите си и слабостта си към младите жени, тъй като вече жена му е "стара лелка" на 45-50, която той не иска и да погледне, а дъщеря му отдавна си има свой живот и той не иска да й се меша и помага може би. Какво може да предложи той на младото момиче - стабилност и деца ли, семейство ли? Секс, сладки приказки и много лъжи колко я обича и как ще се разведе и ще заживее с нея, ама сега точно не може щото еди кво си пречело, това е - е, голяма работа, няма що, аман от коцкари, дядо Стефчо ряпа да яде, лека му пръст!
М, 34

14.   И аз съм съгласна с н. 6, но до някъде - авторката никъде не е писала, че мъжът бил женен. На 50 г. доста мъже са разведени вече, нея я притеснява просто възрастта му. Ако беше женен, 100% това щеше да ? е по-големият проблем и щеше да пише момичето.
Колкото до това, че приятелят ? бил работил за общото бъдеще и тем подобни - това също са измислици. Просто човекът се интересува от пари, това не значи, че се интересува от бъдеще с авторката и е готов да ги сподели с нея.
Когато се запознах с моя мъж бях на 18, а той на 39. Днес е на 50 г., а аз малко по-голяма от авторката и мога да ви кажа, че има много предимства да си с такъв мъж - уравновесен, сигурен в себе си, не си мени характера и мнението на всеки 2 мин. като младите мъже, знае какво иска, постигнал е много в живота и ти дава съвети, изслушва, находил се е вече, оценява те... много са предимствата.

15.   Нали знаеш каква е думата за жени като теб?
И не ми се оправдавай, че не си такава.... сама даже няма да повярваш на това, което ще напишеш....

16.   Бая глупости изчетох тук! Авторке, ето моят съвет - направи го! Изживей една луда нощ, отдай се на най-равзинтените си фантазии и ще се почувстваш страхотно. На 50 мъжът и иска, и може, и знае как. Направи го умно и не си позволявай да хлътнеш, защото това често се случва. После се върни вкъщи, целуни приятеля си и му кажи какво точно искаш ти - за парите, за всичко. Всичко, освен това което си правила снощи. Ще презаредиш връзката си поне за още 6 години напред. Говоря ти от опит, а не като повечето за да си правят вятър на устата. Но условието е да си силна - изневярата не е за слаби характери. Успех

17.   До номер 14 - в самото заглавие пише, че мъжът е женен, та така че ситуацията си е точно такава, каквато я описах:)
М, 34

18.   Ами давай. Какво толкова?

19.   Да не дава Господ да ни се падат жени като 16, за които няма морал, а само сексуални страсти! Иначе авторката да прави каквото иска. Коментарите на 6/13 са напълно точни, и аз виждам така нещата. Но е прав и 12 - авторката вече е решила да изневери и ще го направи, дори може вече да го е направила, нека да пише и да ни се похвали.

20.   Ужасно по добре недей, я по до бре си гледай твоя любом само напред, ако не си от хората които могат да изневеряват, по добре недей, няма да си го простиш

21.   Майка ти и баща ти ще одобрят ли това, питай ги тях, не ни питай нас. Ако те е срам и мене ме е срам. Ти не се ли срамуваш? Извод: "не прави нищо от което ще се срамуваш един ден".

23.   Направи го! И наистина е много вероятно да откриеш разликата и тя да е в полза на 50 годишния. В края на краищата става въпрос за секс, не за нещо друго, нали?

24.   Не разбрах само това условие за единият път лашкане от кой идва? Ако е от семейното "чиче", нещата не са ли прозрачни? !
Но все пак всяка жена има право на избор да служи за разнообразител на разни нещастници, дето не им стиска да се разведат...

25.   Бий си камшика от там, момиче. Пали маратонките и изчезвай възможно най-бързо, защото след 2-3 месеца ще ревеш като дърта магарица и няма да знаеш на кой свят си от болка и срам и от това, че животът ти, който може би се подрежда добре, защото приятелят ти, този "мислещия само за пари" подсигурява, се е сринал, изчезнал.... и ти си в тотална безтегловност. Чудя се, след като си постнала това прочувствено и страдащо послание дали един път влезе за три дни да прочетеш коментарите?
Ако не си, значи просто си седнала в изблик на нервана криза, след разговор с 50 годишния, в който той те е отрязал, защото вероятно е бил с жена си някъде и си написала всичките тези глупости по-горе. Ако пък си, значи наистина си на кръстопът и имаш нужда от помощ. Тогава може би ще прочетеш и това, което ще ти напиша аз, от позицията на човек, който е от другата страна.
Мъжете на тази възраст или поне повечето от тях изпадат в доста тежки емоционални кризи. Породени са от много неща, ще се опитам да ги изброя накратко:
- липса на пари, недостиг на такива, желание за повече такива, защото имат желание да подсигурят нормален живот, обучение на децата си, да си позволят повече възможности за пътуване и почивка (винаги с жените си, не забравяй)
- гледката в огледалото - побеляващи коси и не само, поотпусната кожа тук-там, задълбочаващи се бръчки. Трудно го преживяват, душата млада - тялото старее, макар, че не при всички е толкова изразено.
- искат промяна, искат да са пак на 25, искат да правят секс до полуда, по цяла нощ, да доказват на другите и на себе си, че годините не са ги белязали
Много още мога да изброявам, но това са основните неща, а особено ако попаднеш на човек с голямо его - нещата са страшни. Колкото и клиширано да звучи, нарича се криза на средната възраст - не откриваме топлата вода. Много са психолозите и сексолозите, които живеят по-добре, благодарение на трудовете си в тази област.
Та, моят съвет е - бягай бързо от там. Сега те разбира, мил е, чувствителен, да - иска да спи с теб, но никога няма да е с теб. Ще остане при семейството си и при съпругата си, защото колкото и да му е омръзнало да я вижда всеки ден, той я обича. И дори да ти се стори странно най-вероятно я желае и правят секс, който е изпълнен както с нежност, така и с разнообразие. Дори може да те отъждествява с дъщеря си, нали е почти на твоите години. Тя може да е далеко, да му липсва, бащите са влюбени в дъщерите си, обожават ги.
Може да не е секс за една нощ, може да се повтори, потрети, да прерастне в краткотрайна връзка, но накрая ти ще си зарязаната и страдащата. И той ще страда, да, но повече от това, че е предал жена си, семейството и дома (и може би не за първи път). Но... ще се върне, защото знае, че жената до него е тази, която му е пазила гърба, която не го е предавала през годините, която е делила с него 20 -те лева в трудните години (особено ако сега е заможен), която е прощавала и пак го е обичала, която го е чакала и пак го чака. Това е - направи си равносметка какво искаш от живота - секс за една нощ или любов. Мисли и за човека до себе си - 6 години не са малко, той явно те обича и иска да градите бъдеще.
А ако и ти си подвластна на простотията, че някой тъп индианец не е дописал календара - тогава давай - след теб и потоп. Но ми се струваш умно момиче.

26.   Аз съм пак номер 25. Пропуснах да пита авторката нещо много важно. Шеф ли ти е? Ако е така, нещата стават още по-сложни. Най-вероятно освен симпатиите към теб се добавя и чувството за безпрекословност и подчиненост, а това мила значи, че си го загазила яко

27.   Авторката: Благодаря на всички, коментирали моята тема. Отидох на среща ( в която трябваше да се случи нещо), но НЕМОЖАХ. Оказах се доста слаба за такова решение. Поговорихме си, и се разбрахме като големи и зрели хора. Почувствах облекчение и като се прибрах бях доволна и щастлива. От 3 дни всичко си е по-старому и дано така си остане. Благодаря за съветите, но наистина изневярата е за силни хора.

28.   Моят коментар ще бъде към повечето написани до тук коментари. За да спи една жена с някой женен мъж не е необходимо той да и казва колко я обича и т. н. и да се развежда. Става въпрос само за секс. Когато има привличане между двамата защо да не се отдадат на изкушението, а да контролират и да спират нагона си. Ако може да се обясни. А за да спи един женен мъж с младо момиче, то самият той си го е решил. Не мога да разбера защо момичетата са виновни и те развалят семействата. Ако едно семейство е стабилно, мъжът никога няма да погледне друга жена. Така мисля аз. А ако и двамата искат да правят секс защо се слагат етикети, че жената е лесно податлива, жалка, а мъжът идиот и неудачник и т. н. Просто ако им е хубаво на хората заедно в компанията си нека да си правят секс :)

29.   Този мъж на 50 г. го разбирам, иска му се агнешко докато още може да вдига платната. Нормално. Не разбирам обаче твоята позиция - защо ще си разтваряш краката на този толкова по-възрастен мъж - фетиш ли имаш към възрастни мъже или какво? Очевидно е, че г-на иска да се позабавлява и ще те омайва, докато не ти полее градинаката. Ти обаче или си достатъчно глупава за да не си даваш сметка за това или си толкова разгонена, че ти пари между краката или и двете. Кое от всичките е?

30.   Явно не обичаш приятеля си щом си мислиш за други мъже и си с курвенско мислене. Каква е причината да си с приятеля си изобщо? ! Ако изпитваш нещо към по-възрастния, си помосли ти и той бихте ли живели в бъдеще заедно или просто си готова да му се отблагодариш със секс за това, че сте приятели и се прави на загрижен и разбиращ само и само да получи младата ти плът? Помисли и за семейството му, като се поставиш на тяхно място!

31.   Разбира се, че трябва да бъдете заедно, колко пъти- вие ще си решите... аз съм мъж, на 40. Евала на #10 и на #16, макар и с условности... Любовта няма граници и не пита, истинската- изобщо...! Другите са комплексари, които не могат изобщо да обичат истински... То е като пеенето- или можеш, или не... Е.

36.   Иди и натъркай котето, но имай предвид, че на тази възраст чушката му най-вероятно няма да е толкова твърда, колкото на някой младок...

38.   Според мен няма да намериш щастие нито при сегашния си приятел,нито в секса за една нощ с този господин!

40.   Не слушай разните лицемери, който ти обясняват че като е на 50 години и иска само да те ебе и му се дояло агнешко и разни такива селски предразсъдъци.
Това са хора с ограничено мислене не приемащи, че може да има нещо което не се вписва в представите им.
От друга страна ако искаш да си с него само защото връзката ти се е изчерпала би било наистина глупаво.
Човек сам трябва да прецени какво иска.

41.   Само един път? Всеки път ще е, , само за още един път, за последно и край, , .

42.   Не че нещо, ама 50 годишните са бита карта, особено за активна, млада жена. Още на около 40 на повечето мъже не им става напълно. А меки чушки защо са ти? Все пак като можеш да имаш качествен секс с млад мъж, защо да избереш лош секс с по-стар, освен едно - финансовата му красота. Иначе няма логика.

43.   О, номер 42, ти от опит ли говориш? Аз имам до себе си 55 годишен мъж, с когото правя чудесен секс почти ежедневно от вече повече от десетилетие и не намирам, че има някаква разлика в либидото му. Напротив, сега дори сексът ни е по-добър от преди. Не само му става, но и повтаряме. Също си организираме тройки с платена жена и успява и двете ни да „оправи“. Наскоро беше ходил в чужбина на командировка и с един приятел ходили в публичен дом, защото там е нещо легално и нормално. После ми разказва нали какви са порядките, атмосферата и всичко и в началото ми каза, че е бил с една жена, някаква румънка, а след това си призна, че бил с две, защото прекарали доста време там и пак му се е ....
Не взима Виагра и каквито и е да е други медикаменти. Дори витамини не взима, а у нас имаме само Аналгин и Аспирин и то с изтекал срок на годност.
Между другото имам приятел от детинство, които е на моята възраст и не успява да вдигне „самолета“, защото взима хапчета за кръвно от 20-годишен и е с наднормено тегло от дете.
Така че не е до възраст, господа, а до фитнес и здраве. На 40 г. не свършва живота и за мъжете, и за жените, освен за хората, които са се хранили като прасета, пили са, пушили са и са обикаляли по цели вчери баровете.
Моят партньор не пуши и не пие. Също не злоупотребява с храна и с всичко останало.

44.   Аз съм мъж над 30 години. Лесно бих ти казал: Спи с него, пробвай! Защото и на мен понякога ми се иска да опъна някоя по-малка от мен на 18, 19 г. Но аз не съм сериозно обвързан в момента. Да кажем изчукаш се с него веднъж без да ходиш с него и да му разваляш семейството обаче, само секс за една нощ! Но се страхувам че ако преспиш веднъж с него няма ли ти или той да поиска още веднъж и още веднъж и още веднъж... и така до безкрай? Какво правим тогава? Не мислиш ли за приятеля си или за жена му. Приятелят ти не прави ли секс с теб? Или мисли само за пари? Той колко годишен е? Ако не си подхождате защо не скъсате и да си намериш друг, или не можете ли да изгладите отношенията си и да не се стига до спане с този на 50. Няма ли стабилен и сигурен човек с който да се посъветваш за това - приятелка, колега/колежка или роднина, родители? Обаче ако питаш родителите си дали няма да реагират остро, да те спрат да спиш с този възрастен или да ти се скарат за това? Можеш да коментираш! , ако желаеш.
И все пак ти трябва да решиш. Пълнолетна си. Ако пък приятелят ти не го прави с теб, мисли само за пари и не ти обръща внимание, спи с този на 50 заради тръпката! Пробвай! може да ти хареса! Не мисля че си ку.. а! Просто си объркана. Само имай волята да спиш с него един път, за да не се впуснеш във връзка с този господин! Чао и успех!

45.   Подкрепям 43, аз съм на 48 и си имам цял харем (4 жени) и ги скъсвам. И то от години.
Само един ден в седмицата почивам, той си е за мен.

48.   Абе никой не казва, че на 40 свършва живота. Обаче накъм 55 за мъж си е изключение да е като на 30. Айде да не се лъжем. Младото тяло си е младо тяло.
баба Гина от село Ва-гина

49.   А ако мъжът ти спи с друга ти как би се почувствала? Отговори си първо на този въпрос. Онова е само моментно желание а семейството остава за цял жевот. Според мен не си струва да го рушиш.