Споделена история от Секс и интимност

Искам да спя с друг!!!
Здравейте!
С приятелят ми живеем на семейни начала от 5 г. За мен той беше първият мъж в живота ми. Имала съм доста краткотрайни връзки, с които не съм споделяла едно легло и може би затова са били краткотрайни. През последните 6-7 месеца той започна постоянно да излиза. Не ми пречи, защото и аз излизам с приятелки. Но той се държи с мен като собственост и винаги ми натяква, че е единствен. Омръзна ми.. От -2-3седмици започнах да забелязвам красивите мъже около мен, но те може да са с мен само за 1 вечер. Имам нужда да опитам нещо различно, но искам да си остана с моя приятел. Може би съм свикнала с него, незнам. Искам само веднъж да правя секс с различен мъж. Аз пенис, различен от на моя приятел съм виждала само по телевизора... Помогнете ми. Объркана съм, а това чувство става по-силно и страшно много ме побърква. Направо не ми се ляга вечер, защото постоянно сънувам нещо различно.... Искам съвет. Предварително ви благодаря и добре, че ви има....

Коментари

1.   Така е понякога хората се отегчават от връзкаат си....
Ама твоята история е малко като на кучето дето нито яде кокала, нито го пуска... Искаш хем едното хем другото. Е няма как да стане. Всъщност има но накрая хората винаги съжалвяват. Може да му изневериш, но това няма да те направи по-щастлива.

2.   Май курвенското у жената е заложено генетично и завинаги!!!
А нейното перманентно недоволство към мъжа й е пословично!
Ами тя, хубавицата, сама иска да се надене на чуждия х. й и това е.

3.   Липсва ти разнообразие, а не друг член. Защото такива продават по секс шоповете. Купи си един и готово. Първо спасявай връзката си, щом искаш да си останеш с него, а после мисли за други мъже.
Маги

4.   Подкрепям Маги като мога да допълня, че посещението на секс шопа и разнообразието в секса не се изключват взаимно.

5.   не е добра идея да създадете семсйство с 1я ви мъж, ето вече ви се иска да пробвате друг, няма да успеете да махнете това желание от мислите си и не слушайте мама или баба те са живели в други времена и са различни хора, освободете се от тази връзка и се оставете малко на течението, когато ви писне да се носите по него ще се случи нещо хубаво за вас

6.   Здравей, аз съм в подобна ситуация - имам гадже от 6 години, 5 от които му бях вярна - т. е не съм спала с други мъже, но последната нещо ми стана - почувствах непреодолима нужда от разнообразие, или поч-точно от секс с друг мъж - до преди това мисълта да спя с някой пич, различен от моя приятел беше ужасяваща - струваше ми се като нещо супер недопустимо, дори гнусно. Мисленето ми започна да се променя постепенно - казах си че преди да се оженим трябва да бъда с друг - че после ще бъде много грубо. Имах вътрешното усещане, че има какво още да се желае в сексуален план - и това не ми даваше мира. И какво се случи - намерих си идеалния секс партньор - релефно тяло, атлетична фигура, красавец, който на всичкото отгоре се оказа толкова добър, толкова съвършен в детайлите, че осъществи всички мои фантазии и желяния, нещо повече - с него напълно преоткрих секса. В следствие на това си паднах по него, а се бяхме разбрали всичко да се само секс, той знаеше че си имам приятел. От тая история нищо добро не излезе - той си би шута на някъде, след няколко неверотни нощи прекарани заедно, изчезна безследно, аз останах с пръст в уста. Така че, изневярата в случая е нож с две остриета - или можеш да се нахендриш много здраво с някакъв подобен тип и да не знаеш къде се намираш, или да изживееш най-фантастичните си сексуални фантазии... но без да влагаш чувства... защото краят може да е горчив... и още нещо - гледай да не те хванат!!!

7.   Или сте заедно или не! Ако ти се хойка, разделяй се и си хойкай.
"Искам само веднъж да правя секс с различен мъж. "

Това ме отвращава! Като мъж съм имал многобройни съблазнителни предложения, а и още повече "хвърляне на око" на красива дама, но никога не съм се и замислял, че ще й изневеря, освен във фантазиите си

8.   Няма да те съдя, но ще ти задам един въпрос. След като не си спала с друг мъж, как си мислиш че ще протече въпросния секс за 1 път? Мислиш ли, че ще успееш да се отпуснеш и да се насладиш на акта. Лично аз мисля, че отначало ще се стесняваш, после ще го направиш и накрая няма да ти е харесало защото все пак спиш с 2-рия си мъж като изневеряваш на ПРИЯТЕЛЯ СИ. Ще се облечеш, ще си тръгнеш, ще се разплачеш и ще се чудиш да му признаеш ли или не... Прибираш се, той ще те погледне и ти ще се уплашиш и няма да знаеш дали знае или не...
П

9.   С бившия бяхме заедно 5 години преди да му изневеря, той беше първия мъж в живота ми и го обичах много, през цялото време му бях вярна, но... Изневерих му, но не от скука или любопитство, а за отмъщение, нарани ме много и не успях да простя, направих го и след това му казах. Днес съжалявам за това, че му казах, бях жестока, отмъстих си но в повече. Но не съжалявам, че изневерих, така срещнах съпруга си, който е най-прекрасния човек на света.

10.   Не смятам, че е нормално една жена да спи само с едни мъж през живота си.

Тук няма брак и деца, за какво курвенско, говориш, №2?

По себе си ли съдиш. Това е нормално човешко желание, нещо повече -тя е споделила тук, което означава, че не се чувства комфортно от факта. Не знам какво бих я посъветвала за сегашната и връзка, само в по-далечно бъдеще бих я посъветвала да използва възможността да пробва и с други. Дали ще е като изневяра или след раздяла, каквото и е писано, но да си с един мъж до края? Извинявай, не сме в 15 век!
И още нещо -доказано е вече медицински и в хиляди статии го пише, че сексуалното привличане и в най-прекрасната връзка избледнява между 3тата /за мъжете/ и 5тата /за жените/ година. Просто не се чувствай виновна от желанието си! Ти си млада и здрава, щеше да е лошо, ако е обратното. Надявам се, обстоятелствата така да се стекат, че никой да не бъде наранен от двама ви, но това няма как да го знаем предварително. Животът е пъстър и многолик, на този свят истинска цена имат приятелството и децата, родителите ни. Любовта и секса имат много лица и често ги бъркаме. Така че ти желая хубав живот, истински приятели, здрави деца и по-малко чувство за вина, заради някакъв си секс.

11.   №7, от колко години спиш само с една жена
Не познавам мъж, който да е издържал повече от 5 години, даже този е изключение сред моите познати, а те са много. Има много такива, които не си признават, разбира се, но работя там, където виждам доста неща, хора, за които не допускаш, изневеряват. Иначе са мили и отговорни съпрузи, симпатяги. Жените им не допускат, че мъжът им е бил за час или два с някоя и че това при някои се е превърнало в навик. Ако питаш мъжете обаче - това не било изневяра, защото не било връзка. Странно, нали?

12.   "Аз пенис, различен от на моя приятел съм виждала само по телевизора... Помогнете ми"

що просто не постна - ела кумчо вълчо наеби ме, аз съм само по червена шапчица

14.   Към №11
Извинявай, но ще ти разбия тезата! 1998 година казах "ДА" и от тогава не съм го правил с друга. Да, преди да срещна жената на живота си, съм имал много връзки, както се казва и имената им не знам. Живота ми е минал обграден с много красиви жени. Оценявам ги но само до там, не ми минава през ум да съм с друга, а и не искам. Получавам това което ми е нужно и в къщи
№7 съм

15.   № 10, жена която иска да спи с друг, зад гърба на мъжа си е...
... КУРВА, защото причините които изтъква са елементарни!!!
А ако и ти си така, сексуална палавница, нормално е да те дразни

16.   Първото изречение на номер 2 изчерпва всичко по темата:)

19.   Мила, много време си издържала. Ела по морето, ше те оправим :) Изобщо не ги слушай разните моногамни малоумници :)

Y D

21.   До номер 2: Много странно. Жените били курви ако искат да спят с друг мъж освен със собствения си. А мъжете които го правят какви са?

22.   Авторке, моля сподели какво стана и как реши проблема, защото и аз имам същия. :) Благодаря

23.   Ами жената си е курва, иска й се с друг, писнало й е само с един!
------------------------------------------------------------------------------
Виж пък мъжете №21, защо да не се пробват, затова са курвите!!!
А как ще ги наричат, едва ли им пука, важното им е да са вътре!
На теб не ти ли е хубаво като е вътре или си на сухо доста време

25.   При номер 7 и 11 Тезата е съвсем друга, може би.
Може би се е дънил, човечецът, с много жени. Докато накрая срещнал Някоя, която го понася. И тогава, рабира се, ще иска да е само с нея. Значи след като минал през многото, станал моралист :) Е, не е убедително, никак.

Авторката пита друго - да го направи ли с някой друг? И посочва и основания - отнасят се с нея като със Собственост. Моят отговор е ДА. Направи го, какво чакаш :)

Още от римско време е добре известно, че кръшкането укрепва семейството. Вместо да си нещастна в къщи, бъди щастлива извън къщи.

Y D

26.   Ном: 23 Не съм на сухо. Имам си страхотен мъж, който не ме оставя да скучая! А по темата-мисля, че прилагаш двоен стандарт!

27.   добре де, секса според мен е много важно нещо в една връзка! и какви са тия тъпотии мъжете са гъзари ако са спали с много жени, а жените са к**ви, ако са били с много мъже? Не живеем в Турция, в България, 21 век ехоооо! Събудете се! Това, че жената трябва да е само с един мъж е стар наш комплекс, защото "другия" може да е по - добър от нас в леглото! Не бъдете тесногръди. Както един мъж трябва да има сексуален опит, преди да започне една сериозна връзка, така и една жена! На мен не ми дреме с кого е била, а дали ще се допаднем все пак, както като характери, така и в леглото, а как можеш да кажеш дали харесваш круши, ако си ял само ябълки? Ако питате мен по - лошо е, примерно да остави нещата така и да създаде семейство с него, да се чуди как го прави другия и евентуално след като вече има деца от него да се реши да пробва, да се влюби в друг.... а от там нататък? Следва много мъка, както за нея, така и за мъжа и, защото рано или късно и той ще разбере, но в крайна сметка най - тежко го преживяват децата - никое момче или момиче не може да има нормално детство в едно такова семейство! Тук започнах да говоря много теоретично, но това се случи с мои познати, поради същия повод! Все пак това не е "вафла" става дума за нейния живот! Ако питаш мен послушай сърцето си - няма смисъл да го мислиш, да си развиваш някакви сцени в главата и да се тормозиш излишно. Просто вземи решение - или направи нещо или просто си избий тези мисли от главата, живота си е твой... недей оставя проблема за после

30.   Няма нищо по хубаво от разнообразието

33.   Ние сме християни и имаме огромната привилегия да избираме. Не упреквайте тези, които искат да бъдат верни. Не съдете и прелюбодейците, те сами правят своя избор и си носят последиците от това. Факт е обаче, че за човешката психика изневярата е трудно преодолимо състояние, а понякога последиците са фатални за здравето и живота на изневеряващите. Всеки да си преценява.

34.   Мъж на 34г съм. Наскоро хванах жена си в изневярва - имаше връзка няколко месеца с друг мъж- бяха правели и секс доста пъти. Целия ми живот се обърна- бяхме пред развод. В момента ми е много трудно и 1 изневяра може да промени човек адски много и да му преобърна живота на 360 градуса. Вече се съмнявам постояно в нея- започнахме караници постояни. И всичкото това заради нейната изневяра с другия мъж. На моменти съм мислил и да слагам край на живота си защото не мога да живея така. Имаме и малки деца. Но заради тях още живея...

37.   Здравей,
И при мен го има същия проблем. С приятелката ми сме заедно от 12 години, като от около 10 живеем заедно, на по 30 сме и двамата и тя ми беше първата. Но и аз искам да пробвам нещо различно, турсил съм и друг път, но когато си честен и кажеш, че искаш да сте заедно веднуж с някоя жена, тя автоматично си мисли че ще бъде използвана, употребена и захвърлена. Преди да предприема по сериозни бъдещи крачки за семейство и аз искам да пробвам как другите жени правят нещата и да усетя друга жена до мен, макар и за един път. Не знам, първо ми е любопитно и второ имам много силно желание да пробвам. Не си предлагам услугите, но напълно те разбирсм и знам какво изпитваш и как се чувстваш. Почти съм сигурен, че дори и да оставя моиконтакти, те няма да стигнат до теб, но ако искаш ракива, пиши тук като коментар или на админите за да ти дадут мой мейл. Ще се радвам да поговоря с човек, който е в същата ситуация като моята.