Споделена история от Секс и интимност

Мъжа ми е нещо полудял
Здравейте! Аз съм момиче на 24 години и съвсем скоро се омъжих за приятеля ми, който е на 36. Знам че имаме голяма разлика и не искам да ме упреквате за това, имам си проблем: от скоро мъжа ми е луднал по краката ми- говори ми гадни неща като искал да ми ближе краката и обувките, да ми лапа токчетата и други гадости... започвам да се отвращавам от него вече :(((((( вече ми е трудно като заговори за краката ми да сменям темата... храня се здравословно, ходя на фитнес и смятам че имам добро тяло и крака- хайде нормално е да го влечат но това с обувките ми е гадно- хващала съм го да държи моя обувка, да я мирише и да се пипа сам!!! По принцип обожавам обувките имам много чифтове на известни и луксозни марки и не мога да се откажа от тях и да обуя някакви маратонки за да се откаже мъжа ми от "желанията" си... за сега единствено съм се съгласила да нося нещо докато правим секс но нищо повече!!! Можете ли да ми кажете как да го откажа от това, искам си го такъв какъвто беше като се запознахме и се омъжихме, моля помогнете ми :((((((

Коментари

1.   А защо не слезеш на земята? С това мислене и повърхностната ти същност нищо чудно да предпочете обувките ти пред теб. Хайде, хайде, похвали се, така и така си започнала... Дааа, много си красива, ходиш на фитнес и т. н., нали, умна си перфектна, ама мъжа ти иска да лиже обувките ти, не теб. И деамата сте сбъркани. хаха
Да чукна на дърво....

2.   мъжът е фетишист и дори историята е написана от мъж "под прикритие"

3.   Да бе да... мъжете не се изразяват така. Темата си е чисто реална и написана от жена. Авторке, мъжа ти е фетишист както каза 2.... ако искаш секса ви да върви, позволи му да прави всички тея неща, които ти се струват откачени. МНОГО мъже се възбуждат от женски стъпала, така че споко.

4.   Аз мисля, че развива някакво психическо разстройство. Трябва да го заведеш на психиатър. Не знам как ще се съгласи да отиде. Но ако продължава така може би ще трябва да се обърнеш за помощ към родителите му, брат му, сестра му....

5.   Защо не се оставиш на течението и не се отдадеш на страстен секс с мъжа си? Остави задръжките и му угоди. Не виждам нищо кой знае колко гнусно, че чак да се отвращаваш. Ако моят приятел изпитваше удоволствие от това и е в граници - не е като да иска тройки с други женки все пак, значи няма проблем. :) Експериментирай и пробвай да се забавляваш. Ако след това все още си на мнение, че не искаш не го прави повече...

6.   Съгласна съм с номер 2 и 3. Мъжът ти е е фетишист, а от тези фетиши спасение няма... Това е истинският ти мъж, просто преди да се ожените не е имал смелостта да ти се разкрие... За него винаги краката ти ще бъдат неговата "ВИАГРА"

7.   И какво толкова иска човека? И моя обича подобни неща. На мен не ми пречат и се радвам когато го гледам как се възбужда от моите крака.

8.   Спокойно скоро той ще се осъзнае и ще си намери друга, която да задоволява този му фетиш, а ти ще загубиш секса.

9.   За нас мъжете това е един от най разпространените фетиши! И според мен мъжа ти си е наред и проблема е в теб защото ти не си достатъчно разкрепостена да направиш всичко в леглото с любимия ти човек!

Поздрави

10.   Сигурно е гледал "7 часа разлика" и там "Милото" правеше така - маниак на темата.... и се е запалил мъжо ти ;-)
Това е разпространен фетиш и с много порно доказателства

12.   Няма нищо лошо в това, човекът до теб да споделя за фантазиите си и в крайна сметка и ти да правиш същото и да сте в синхрон в секса, в живота... Ходилата са изключителна ерогенна зона, така че вариантите са основно два, ако не ти харесва и това е голям проблем, зарежи го и си намери мисионер! Ако го обичаш и той теб поговорете и се уточнете, кой какво иска! Едва ли секса за теб е да си разтвориш краката и да казваш "ох". И ти си имаш желания и той. В крайна сметка мъже и жени много, ако не те обича, (щеше да си е намерил друга. Явно се е оженил за теб, почувствал те е близка и ти е споделил! Не се ядосвай, за конкретен момент, а се вгледай в цялостната картина.

Поздрави

13.   и аз съм мъж и мен това ме възбужда и винаги съм се оппасявал че няма да намера жена която да ме приеме такъв :)