Споделена история от Секс и интимност

Заслужава ли си?
Здравейте! Аз съм младеж на 22 години. Имам съвсем нормален живот. Имам и не особено сериозна връзка с едно момиче. Ето и моят проблем. Запознах се с една жена на 47 години. Излязохме веднъж, говорихме си за много неща, беше приятен разговорът и за двама ни. Напълно ясно ми е, тя какво търси от мен - секс. Да, и аз това търся, но тя не ме привлича на външен вид. Пълничка е малко. Без да искам, да я обиждам, мога да кажа, че тя си е една лелка. След като се разделихме на срещата ни, тя каза, че за следващия път ще измислим нещо друго, т. е. да правим секс. Колебая се, дали да стигна до това действие, защото винаги съм имал желанието, да го направя с по-голяма жена, но за сметка на това сега като попаднах на такава се оказа, че не е особено привлекателна. Не съм подбирач, за да избирам само красавици, бил съм и с момичета, на които много хора не биха обърнали никакво внимание. Но сега имам някакви колебания... Секс не ми липсва, но пък ми се отдава възможност, да го направя с по-голяма от мен жена и ми се струва, че сигурно ще е глупаво да откажа. Защото поне според мен мъж, който отказва секс на жена е абсолютен балък.. Вие какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   Аммм извинявай ти в ред ли си тя е жена на 47 ти момче на 22 може да ти е майка пък защо ти е да причиниш болка на другото момиче, с което си според мен ти не знаеш какво искаш ти си просто поредния глупав младеж, който търси емоции без да знае какво прави!!!

Жена, 32 год

2.   По-добре недей, защото може да останеш само с неприятни емоции.

3.   Няма какво да мислиш - прави секс с нея, после ще видиш, че си е заслужавало и няма да съжаляваш. Ще сглупиш, ако не го направиш с по-голяма от теб жена. Тогава ще видиш разликата между по-опитните жени и твойте връстнички.

4.   Повръща ми се от такива като теб! Майка ми е г/д на тея години и ако някой мой приятел или познат има такива фантазии с майка ми, не знам какво ще му се случи... Момче, върви се прегледай или спри порното, че може и на баба си да посегнеш!