Споделена история от Секс и интимност

Трудно го вдигам и задържам
Здравейте на всички посетители на сайта, имам проблем и реших не случайно да се обърна към вас за помощ. Няма да ви занимавам със сантиметри и така нататък. Значи аз съм момче на 19 години, не водя все още полов живот и имам проблем с ерекцията. Мога да кажа, че го вдигам не много трудно, но определено не мога да го задържа еректирал за определено време, почти веднага ''той'' спада.

Всички съвети са добре дошли!

Коментари

1.   Първо се зачудих, но... ти не водиш полов живот. Сега ми е по - ясно. Според мен просто нямаш постоянна възбуда като при сексуален контакт. Може би с момиче ще е различно. Пробвай да поддържаш огъня с ръка, би трябвало да стане... проучи какво те възбужда

2.   уролог; евентуално ендокринолог и психолог/сексолог

3.   Има много причини, може би е най-добре да поговориш с личния си лекар или уролог.

4.   Според мен всичко е на психическа основа, освен ако не го чупиш по 10 пъти на ден последните месеци, тогава нормално да е така :).

5.   спортист ли си ? аз когато съм в тежка серия като за състезание изобщо не мисля за ерекции

БеЛиЯ МеЧоК

6.   да, спортист съм, тренирам често, не пия, не пуша и не го чупя по 10 пъти на ден, а най-много 2 пъти в седмицата

7.   Здравей и аз имам същия проблем на 26 и аз нямам полов живот. Дай те съвет моля.

8.   Пичове, прегледайте този сайт:

http://yourbrainonporn.com/

Бас държа, че всеки от вас гледа порно. Спрете с всякакво порно. А дори и да не гледате, мисля, че тук ще откриете доста полезни неща. Успех.

9.   Хммм.... Бял мечок сигурен ли си? :D
Tammara Monserrat

10.   Номер 8, що за глупости са това? Аз гледам порно непрекъснато, но нямам проблеми с ерекцията, дори ми е станал по голям от лъскането. :))) Знаеш ли, че това което ти казвам може да бъде потвърдено от много хора? Няма такива измислици просто... :Д

11.   До автора и N8 - ако нямате някви сърдечни проблеми, които да го причиняват, значи най-вероятно ви се е случило случайно 1-2 пъти, вие сте се притеснили и сега ви се случва постоянно. Гледането на много порно също води до такива проблеми, особено когато нямаш сексуални контакти. Губиш връзка с реалността, всеки ден искаш да гледаш нова мацка и нов сюжет за да се възбудиш, а това в реалния живот няма как да ти се случи.
Има и една хранителна добавка, която има страхотен ефект в този случай. Не знам дали тука мога да споменавам имена на продукти, така че пишете ми на exampler@abv. bg да ви обясня за нея.

12.   Напълни половин буркан с ядки/сурови/-бадеми, орехи, слънчоглед, сусам... Останалото допълни с мед ама истински. Ако не ти помогне поне няма да ти навреди. Успех. А! И запомни от мен. Секс се прави основно с главата! Пениса е само допълнение:)