Споделена история от Секс и интимност

Въздух във влагалището
Здравейте, има ужасен проблем... като правим секс с приятеля ми (нормално съм с по-разтворени крака) и явно ми влиза въздух във влагалището, и като си събера краката се получава ужасен звук (като пръцкане :Д) На някой случвало ли му се е и как по дяволите да престане да бъде така? Ако може да ми препоръчате поза в която не се получава ( в мисионерска и кучешка ми се получава, само като съм отгоре не се получава, но не може да съм само отгоре.. омръзва.. ) Дайте съвети зашото ме е срам :(

Коментари

1.   Когато сте на задна/кучешка бъди с прибрани крака т. е. твоите да са от вътрешната страна, събрани един до друг. Така хем ще си по- тясна за него, хем няма да ти влиза въздух вътре. А и той да не си го изважда много навън, за да не ти вкарва въздух.
За мисионската -тук вече краката ще ти са отстрани на неговите, няма как. Но той да не си го изважда много навън, за да не влиза вътре въздух.

2.   при всеки се случва не се притеснявай няма как да не влиза въздух

3.   хехе.. не се притеснявай, на всеки се случва по - всяко време.. винаги като правим секс с моя приятел се случва, отначало ми беше адски неудобно и много ме беше срам, но сега като стане изобщо не му обръщаме внимание или пък се смеем.. не се притеснявай.. успех

4.   От какво те е срам? Това не може да се избегне. На приятеля ти, защо когато свърши му пада самолета? Ох боже, ограмотете се и тогава се оплаквайте.

Ел:)

5.   Ами на мен със сегашният ми приятел много често ми се получава. Не знам и аз как да го премахна. Преди никога не ми се беше случвало. Малко е неловко, но пък какво толкова, нещо нормално е все пак.

6.   Теб пък от какво те е срам, това са нормални неща, по принцип така се случва. Прави си го, както ти е кеф и просто го игнорирай. Ако приятелят ти ти се чуди и подиграва, обясни му и на него. Няма нищо необичайно.

7.   ами и на мен ми се е случвало, нормално е ;)

8.   Сигурна ли си, че пръцкането е от влагалището? Соред мен си прекалила с боба и това ти е оправдание!

Сафрон

9.   Хора! Не е толкова срамно да си признаете, че имате проблеми със стомаха.

10.   Мен ме кефи когато пръцка така

11.   хахаха това се случва винаги при секс. Мен не ме притеснява, мъжа още по малко.

12.   Коментара на Сафрон номер 8 е писан от някой, който хал хабер си няма от секса! :)

13.   Всичко зависи от това как прониква мъжа. Слаб любовник е гаджето ти.

14.   При мен се получи след второто раждане, но какво от това? това са нормални неща в секса, дори се възбуждаме повече. значи машинката работи здраво :)

15.   Не бива да се притесняваш, защото е дядо мраз. Когато тропне, хоп, хоп-троп... работата става много добра! Влиза ооох дааа, излиза ооох неее МЪ! Е тука има един черен Мъро не може да вдигне самолета и го е срам момчето да си признае. Затова го споделям и тук в сайта, на мен ми предложиха 5 момичета наведнъж. Опаа, даскалката..!

16.   Нормално е, няма от какво да се притесняваш. При мен се получава така и когато правя швейцарска свещ.. о. О :D:D

18.   Похвали приятеля ти, че помпата му е голяма и много здраво те помпи.

19.   ok, така ще имаш повод да не критикуваш гаджето си че той пърди и ще сте квит

21.   Моя приятел когато се запознахме беше със скомен опит и очевидно не му се беше случвало и един път в поза задна прашка като го изкара и следователно последва този звук и той ме плесна по задника :D беше си помислил че съм се испуснала и после му обясних че влиза въздух и дрън дрън... Но сега, когато стане аз се разсмивам леко а него дори го възбужда самия звук. Не се притеснявай нормални неща са това както са ти казали по горе, наслаждавайте се един на друг =)

23.   Това е нещо съвсем нормално, което няма как да се избегне на 100%, не му обръщайте внимание!! :)

24.   На моя приятел съм му първа и и той първият път като се случи реагира така се едно съм се изпуснала и аз му викам споко не беше това ;DD и той такъв седи и не знае какво е било казах му, че в някой пози просто с проникването на члена му в мен влиза и въздух.. и той разбра следващия път в момента в който стигнахме до гушкането той ми каза, че се бил замислил и не му пукало, защото така или иначе щял да си бъде с мен до живот и все някога съм щяла да си пръцкам с него :D :D :D

25.   Ето виж това го взех от един сайт, не се притеснявай :)
Понякога при секс сякаш пръцкам през вагината, ужасно е неудобно. Това нормално ли е?
Да, и се е случвало на почти всяка жена. Няма проблем с вагината ви, просто при секс във вагината влиза въздух, който все някак трябва да излезе. Няма неприятна миризма, но може да е смущаващо.

26.   Няма от какво да се притесняваш и на мен често ми се случва. Приятелят ми е с чувство за хумор и винаги измисляше нещо забавно още докато обръщах внимание, но в момента даже не го и отразяваме.

27.   Хехехе а при нас специално тези звуци сме ги превърнали като част от любовната ни игра със съпруга ми. Много им се кефим и забавляваме, той обича да ме плюе по вагината и вътре в нея и когато започне да излиза въздуха от нея придружен с въпросните звуци и съответно вагината ми му връща наплютото в лицето, умираме от смях и кеф.... просто се забавлявайте не го превръщайте в проблем.... това са нормални неща, след като е влязъл въздух там той трябва и да излезе.

28.   Имах една приятелка и при нея ставаше когато почвахме втория път. Мен си ме кефише.

29.   Има как да не влиза въздух във каквато ои поза да си стегни си коремчето като когато се напъваш при вдигане на тежест - работи

30.   Аз съм мъж на 28. Да, случвало ми се е с бившата ми. Няма нищо срамно, но и тя се чудеше какво е това. :)
Няма много пози, които да противодействат на това. Мисионерската с краката на раменето му става, задна със събрани крака - също. Лъжички - също. Ездачката е ясна.
Толкова стигат ли?
АКАТИМ

31.   Наистина не мога да повярвам колко е сексуално неграмотен българския народ.
Пръцкала била, а той милия даже не се замисля защо, щото акъла му стига само да си го вкара.

Но5, що не си премахнеш вагината? Или най добре всичкия въздух около теб в стаята.

Правете секс във вакуум с кислородни маски! ... баси колко сте зле.
Пълни сте с комплекси, дето все си намирате само комплексари, които ви натрисат още повече...

Не, няма да се гръмна, колкото и да сте зле. Щото като правих секс с приятелката си преди 1 час, тя скуиртна два пъти, "пърдеше" постоянно както и вие го правите. Нарочно си го изкарвам, даже, да може да влиза въздух щото това супер ме възбужда. И даже като си го изкарвах анално ми беше целия в аку. И знаете ли? Обичам й даже и акуто, не бих го изял, ама си е нейното и не се гнуся като си барам лайняния член.

Вие си страдайте от предрасъдъците!

32.   При мен също се получава. Отначало се засрамих, но приятеля ми ми каза, че това си е нещо съвсем нормално и сега вече когато се случи просто се шегуваме с това.

33.   Номер 27, кво ли ще стане ако ти се изплюе в г*за и после въздуха му върне обратно ''изплютото''? :D

35.   Такива звуци излизат само от добре разботените 6 лентови магистрали. При един селски път за 1-2 коли никога няма да има такива звуци.

36.   Хора образовайте се и четете малко! Изобщо не е нормално! А на която й се случва да отиде на гинеколог! Това означ с че има някакъв здравословен проблем! А на тези които са разбрали ще им кажа същото нещо им се е разкъсало червотот и затова се получава така! Присамотот разждане! Не е нормално! Идете се прегледайте!

37.   Нормално е това нещо. При нас се получава, когато жената е на задна прашка. Отворила се е доста настрани и след края на половия акт изпуска въздух от влагалището.
М 43

38.   Случва се по- често, когато пенисът е малък.

39.   Когато жената е яко подмокрена, добре разкрачена (да й влиза съвсем безпрепятствено) и мъжа често го изважда целия, се получава този ефект. Мен лично ме възбужда и понякога нарочно се опитвам да го провокирам. Добрия ебач не би го възмутило това "пръцкане". Дамите, като се шашкате толкова, кажете му да не си го изкарва целия и да го вкарва рязко (да ви прострелва). Можете да му попречите, като си я пристиснете или просто мръднете, така че да не ви влиза "със замах", а да си го намества... Така той и сам ще се откаже от това иначе приятно действие... Най-добре първо проучете как му действа. Защото ако му действа стимулиращо е безсмислено да го блокирате.

42.   Случва ти се, защото не си достатъчно влажна.
Ако приятелят ти обръща внимание на предиграта и те предразполага, няма да ти се случва повече.