Споделена история от Секс и интимност

На 23 години съм и никога през живота си не съм изживявала оргазъм, освен когато мастурбирам.
Здравейте!
Аз съм на 23 години и никога през живота си не съм изживявала оргазъм, освен когато мастурбирам. Водя полов живот от 8 години и съм опитвала и тройки, но просто не се получава. Имам чудесен сексуален партньор, но не разбирам къде е проблемът.
Моля помогнете със съвет!!!!!

Коментари

1.   Според мен просто трябва да покажеш на партньора си какво точно ти е необходимо за да получиш оргазъм, но преди това трябва да не се притесняваш по никакъв начин да говориш или правиш пред него каквото и да било. Надявам се поне малко да съм ти помогнала, успех:)

2.   В зависимост това как го усещаш ти самата! Не само ти имаш същият проблем - аз съм мъж на 22 години и не всеки път аз също изпитвам удоволствие от секса колкото и невероятен да е! Повярвай понякога самата самонагласа към партньора или партньорката е нещо много голямо и велико нещо! Имал съм контакти с момичета които са много красиви но въобще не ги бива мога да ти го кажа но с нагласа се получава да се стигнат работите до край! Повече ако можеш фантазирай, води парада самата ти нека ти да го направиш чрез него както ти желаеш за да можете и двамата да изпитате всичко онова върховно усещане което трябва да се изпита а не да е просто едно ******! Пробвай се - дано да ти помогне... а и щом казваш че постигаш съвсем сама ефекта който желаеш.... сподели с приятелят си или партньора си това което мислиш, правиш с себе си и сетивните ти точки на удоволствие! Както всички знаем мъжкият полов орган колкото и да е голям, дълаг, дебел или каквото и да е - не винаги достига всичките сетивни точки на жената за да изпита тя удоволствие!
Желая ти успех!

3.   Здрасти! Не искам да ме разбираш погрешно, но според мен ти не си схванала най-важното нещо-количеството е нищо, важно е качеството. Това, че водиш полов живот от толкова малка също не е от значение, макар че според мен не е много нормално. Казваш,че си пробвала какво ли не-тройки и т.н.-и нищо! Питам-защо тогава го правиш?
Ако продължа, може и да се обидиш, затова ще ти кажа нещо за последно: стига си правила секс, защо не пробваш да правиш любов?

4.   Миличка, аз съм на 21 и също не съм изпитвала оргазъм докато правя секс, говорила съм с доста момичета по този въпрос, много от тях също страдат от това, че не са го изживявали и се притесняват, че нещо не им е наред; малко се успокоявам, че не съм единствена, но все пак главното ми желание е някой ден и аз да се насладя на това чувство; смятам обаче, че при нас жените то е доста по сложно, защото идва по скоро от мисълта, от психическата нагласа, не от сексуалните умения на партньора, важно е да си спокоина, със самочувствие, да не оставяш някои да ти втълпява, че нещо не ти е наред (при мен са се опитвали да го правят), колкото повече мислиш за това като за проблем, толкова по лошо ще става, трябва на първо време да се научиш да се самоконтролираш и да си в равновесие със себе си,може например да се запишеш на йога,ч увала съм, че помага и смятам скоро да пробвам. Надявам се да се справиш с това и ако ти се случи да споделиш, как си го постигнала. Успех и само не губи надежда

5.   Хм ... Аз съм на 27 и съм мъж. Правенето на любов, не просто секс ще ти реши проблема - когато си с твоя партньор какво изпитваш към него, с каква нагласа започваш целия процес, ако правиш разлика между секс и правене на любов добре, ако не не се притеснявай АДСКИ много хора са като теб. (може да имаш някакви задръжки, минали травми, които дори и да не си спомняш, може да имаш някакви физически проблеми - не се срамувай да се консултираш и със сексолог - в това няма нищо срамно ...) Най важното е да не допускаш това да ти става фикс идея! За толкова малко информация - само това мога да ти кажа. Успех!

6.   Достигаш до оргазам когато си сама, ок, накарай гаджето си да те стимулира точно както ти го правиш, но не забравяй че трябва да си луда от любов по него, като го видиш да ти премалява, любовта е като влак минава през теб и неможе да не я усетиш не прави секс просто ей така защото гаджето може да те зареже ако не му пуснеш. Ако не му харесваш да си ходи мъже колкото щеш.

И друго говорете преди секс, за секс, за любовта как ги чувствате, може да се окаже че като разбереш мислите му за любовта да размислиш дали е най подходящи за теб, за секса ти за оргазма ти. Не е важно само да има пенис трябва и думи, а те създават атмосферата а от там и нагласта за готин секс и оргазма ще си дойде от самосебе си.

7.   Мисля, че повечето от вас бъркат любовта със страстта. Може да не си лудо влюбена и пак да изпиташ оргазъм, стига да има страст. Един съвет - не се преструвай, че си свършила само за да не разочароваш мъжа - ГОЛЯМА ГРЕШКА.Така той ще си мисли, че той е велик, защото винаги те задоволява и няма да полага никакви усилия, а ти ще си останеш незадоволена и сама себе си ще прецакаш.

9.   Моят проблем е по-голям от твоя - изпитвам оргазъм само като ми говори. Това ме побърква

10.   Изчакай да станеш на малко повечко години и да опознаеш изцяло тялото си - сега съм на 38 и просто секса е най невероятното нещо на земята за мен - толкова множествени и невероятни оргазми по всякакъв начин
не съм изпитвала никога преди, а пък на твоята възраст бях точно като теб и се чудех какво пък толкова хората намират в секса, така че се успокой!

11.   Аз имам абсолютно същия проблем като теб, единствено като маструбирам получавам оргазъм и то само клиторен:(

12.   Искам да ви кажа, че наистина психическата нагласа е много важна, но още по-важно е да обичаш човека, с който правиш секс. Тогава сексът си е пак секс, но се усещаш невероятно и все по-лесно достигаш онова невероятно усещане-оргазма!!!

13.   Аз съм мъж и реших да пиша, само защото имам някакви наблюдения върху начинът, по който приятелката ми стига до оргазъм.

Тя не получава вагинален оргазъм - при нея всичко опира до стимулацията на клитора, и всякакви пози, без мисионерската, не и дават шанс да свърши. Така че, колкото и добър да е партньорът ти, ако не е разбрал, а и ако не си му казала, няма как да ти достави удоволствието. Разбери къде ти е най-чувствителното място и дерзайте. Щом изпитваш оргазъм при мастурбиране, трябва да можеш и с него.

И съм много съгласен за това, че е важна и нагласата. Ако сама не си помогнеш, няма кой.

Успех! И не се притеснявай - не мисля, че ти има нещо, просто не си намерила начинът, или човека...

14.   Ще го кажа само с едно изречение – Всичко зависи от обекта. Не прави секс само, за да си го направила. Няма ли чувство, което да идва отвътре - няма да се получи нищо. Чувството идва от човека отсреща.

15.   Абе какви чувства какво нещо...Знаете ли, че клиторът е също като пениса при мъжа, просто много хора го забравят и се почват едни ти чувства, една ти любов. Просто кажи на партньора си без да се притесняваш какво ти доставя удоволствие. Наистина много ги глезим тия мъже, стимулирайки оргазма си.

Няма смисъл, така вредим само на себе си. Кажи му за клиторчето примерно. Аз също не мога да свършвам вагинално и в това няма нищо ненормално, просто физически е невъзможно. Най-много просто да ти е приятно по време на половия акт, нищо повече....

16.   Аз имах същия проблем, като теб, когато бях на твоите години... Как да свършвам ме научи един мъж. Каза ми, че просто трябва да се отпусна, да се съсредоточа "там долу" и да не мисля за нищо друго. После започна да ме гали и за моя изненада - свърших. От тогава винаги, когато искам да свърша (понеже то си е и въпрос на лично решение при жените), се отпускам и се съсредоточавам само в това, което става "там долу". Все пак си трябва да му кажеш как ти става най-хубаво :)).

17.   Смени мъжа.

18.   Не сменяй мъжа, въпрос на физика е според мен, не на психика. Жена съм на 22 и и имам редовен сексуален живот от 6 години някъде. И с постоянни и с произволни партньори, с хора по които съм си падала много силно, с хора, в които съм била влюбена и съм обичала, със случаен човек също. Е, свършвам само със стимулация на клитора. Двете женски мнения, че пълното удоволствие идва по-късно ме успокояват :) Така че, мило момиче, не си само ти. Между другото с приятеля ми сме заедно от около 4 години и дори в най влюбения ни и страстен период не успях да свърша вагинално

19.   Не знам защо се притесняваш, чела съм и на други места- има жени който са на по 30 и няколко години и не са изпитвали оргазъм. Според мен най-важни са партньора и страстта. Ако няма страст няма как да стане. Любов се прави със страст, другото е просто ***** аз съм с приятеля ми от 3 години и досега е нямало път когато да не стигна до оргазъм, а трябва да отбележа че само той ме е отвеждал до това състояние. Трябва да знае точно на кое място се възбуждаш най-много. аз поне така мисля.

20.   Eла при мене.

21.   към №15 -защо изобщо правиш вагинален секс тогава?карайте го само със стимулация на клитора- това между другото е гадно ,че трябва да го правим ,заради мъжете ,защото те така свършват , а ние не се нуждаем от проникване -грябваше точката да ни се намира вътре , а не вън - защо изобщо правим секс ние жените -явно ,заради мъжете

22.   До номер 9: Смятай какви мръсотийки ти говорят и какво развито въображение имаш :D

23.   аз също имам този проблем но най важното е да се отпуснеш и да не мислиш само за това отпусни се и мисли само за хубави неща ние с приятела ми толкова пати пробвахме но явно не се отпускам както трябва почти всеки които знае за проблема ми ми казва че трябва да се отпусна. пробвай и ти и докато го правите не мисли за нищо и се надявам да се получи хайде успех от мен.