Споделена история от Секс и интимност

Възбужда ли мъжете миризмата на женските интимни части?
Здравейте на всички, бих искала да отправя този въпрос към вас и по-специално към мъжките представители. Та направо към въпроса, защо някои мъже не желаят жената да се изкъпе преди секса, а даже настояват да не го прави, поради тази причина, че се възбуждат от миризмата и. Лично аз не го вярвам и нямам обеснение за това, но се е стигало до конфликт дори ако настоявам да си хвърля душ, просто така се чувствам чистоплътна и по-отпусната.

Имам серизона връзка със страхотен човек, и двамата обичаме оралната любов, но когато се стигне до там ако не се е изкъпал предварително миризмата му ме отблъсква, Знам, че е тъпо и съм наясно, че не винаги трябва да се къпеш преди полов контакт, но не ми е приятно да го правя при това положение. Как да постъпя? Как да му кажа, че миризмата на члена му не ми допада:):)?

Ще оценя отговорите ви и идеите ви по тази тема. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Еми преди секс мъ предложи да се изкъпите заедно :)

2.   Оооо, миличка, напълно те разбирам! Ходих с един такъв и повярвай ми няма да се промени към по - добро! Цял ден е правил какво ли не по обществените тоалетни и след работа дори некъпал се ме кара да му... сещаш се... Еми, то бива нечистоплътност, ама някои прекаляват. Как имат очи да си искат незнам.... Мен лично това много ме отблъсна, започнах да виждам другите момчета и го оставих... Просто като си спомня за него ми става чак зле... А в началото май не беше такъв.

3.   Към автора: Това е интересен казус ... Мъжката и женска сексуалност са доста различни !!! ЕДИН пример ще ти дам, (говоря ти на ТИ )... при животните, някои бозайници от Мъжки пол подушват женската за да получат допълнителен нагон. Tой е ловеца, който търси неговата женска в големия харем.

Е-е-е, много от мъжете вкл и аз харесваме аромата на ВУЛВА, която много ни ВЪЗБУЖДА !!! Чистоплътен мъж съм, дори прекалено много (НЕ МЕ РАЗБИРАЙ ПОГРЕШНО), но това е нещо, което е заложено в гена на мъжете. Ако той иска да се изкъпеш преди секс - СУПЕР, но ако не желае, просто му дай възможност да ти достави УДОВОЛСТВИЕ, отпусни се и забрави за ВСИЧКО останало !!! АКО НЕ ИСКАШ след това да се целувате, НЕ ГО ПРАВИ, но това не е решение на проблема, просто му кажи, че не ти е приятно , ако имаш в това предвид !!! ...

При ВАС Е ДРУГО ... За да се почувствате ИСТИНСКА ЖЕНА - възбудена , ИСКАТЕ МНОГО ЛЮБОВ , много чувства , много целувки . Изпитвате ПО-ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ , но ви трябва ПОВЕЧЕ ВРЕМЕ ДА СЕ НАГОДИТЕ (тук не говоря за момента когато сте в ОВУЛАЦИЯ) ...ЕТО ВИЖДАШ ЛИ !!! НАПРАВЕТЕ СИ КОМПРОМИС ЗА ДА ВИ върви в любовта и секса . "ЕХ да ти имах И проблемите"...НАДЯВАМ СЕ да съм бил полезен Р26

4.   Влез в банята и поискай кърпата, уж си я забравила и така го придърпай, към водата.... бум във ваната :-) иска се въображение малката, това е изкуство!

5.   Напълно съм съгласна, че е много по-отпускащо да се вземе душ преди секс. Естествено това не може да бъде закон. Има случаи, в които поради обстоятелствата това е невъзможно или не е наложително (ако скоро сте се изкъпали, например).

Това, което описвате, обаче, ми прилича по-скоро на фетиш или... мързел. Няма начин да повдигнете въпроса, без да се конфронтирте. Личната хигиена може да стане митив за лична обида. Преценете кое е по-важно за вас: да отстоявате принципите си или да щадите самочувствието на човека до вас. Един интелигентен и уважаващ себе си човек, дори и да се засегне от забележката, ще оцени, че сте права и ще уважи желанието ви. Успех!

Моето лично мнение: не правете компромис със себе си за нещо толкова фундаментално и елементарно като личната хигиена. Живеем в 21 век и такива първобитни привички трябва да са отдавна изкоренени.

6.   Кажи му го директно! Аз лично се къпя по 2-3 пъти всеки ден. Не мога да си представя да правя секс, ако мацката не се е изкъпала скоро и ми намирисва. Отвратително ще е. Това е и въпрос на възпитание и лична хигиена. Кажи му просто, че няма да му правиш френска, ако не се изкъпал непосредствено преди това. Трябва да те уважава малко повече, а не да си мисли, че те притежава безусловно. Аз самият не бих дал на мацката да ми прави френска, ако не съм се изкъпал. Ще се чувствам неловко, ще ме е малко срам честно казано.

7.   Oт Автора: Бих искала да благодаря на абслолютно всички за споделеното мнение. Относно казването директно съм го правили,но под формата на шега,предполагам за това не е толкова ефектно:), за банята-и това съм го правила, но не може да си прибягва към това перманентно, омръзва.

А специално към номер три, е ти направо ме разби, съжалявам за римата:0, но наистина серизоно така като се замисля си абсолютно прав, тъй като по същия начин ми беше обяснено от моя приятел, но вие мъжете би трябвало да разберете, че една жена за да се отдаде изцяло на момента, съзнанието и трябва да е абстрахирано от всичко друго, а лично за мен ако не си взема душ.... ами това е равносилно на самоубийство:):). Не знам как ще постъпя, тъй като на никому не би било приятно да чуе тези думи.

Благодаря на всички и специално за мъжете не забравяйте да си вземете душ!!!

8.   Аз не знам за мъжете, но ако знаеш какви мърли има......ще ти падне шапката. Абе ганьовци и ганки колкото искаш.

9.   Към номер 3. От къде разбра, че жениите изпитвали по голямо удоволствие? Такова правило няма-помисли малко за да знаеш трябва да си и от двата пола едновременно за да усетиш. И още нещо нали си чувал за страпон секс и мъжката жи точка-простатата. При нейното стимулиране мъжа изпитва също множествени оргазми. Мъжете сме прости че не го използваме това се едно че жената спира на половина така става при обикновенния секс при нас. Зъжалявам за офтопика, но е факт.

10.   Охх миличка имам сащия проблем..Не знам какво да ти кажа

11.   Еми просто си докажете до каква степен сте близки с партньора си и до колко е възможно да сте откровенни с него :) толкова ли е трудно да му обясните причините и да го помолите да се изкъпите заедно :) не смятам че особено ще ви затрудни

12.   Маце пишката е за ебене и пикаене, а не е за смукане!

13.   И мене миризмата на женски интимни части ме възбужда. Незнам защо това нещо го определяте като страшен проблем. Всеки луд с номерата си както се казва. На мене лично много ме възбужда това нещо, но когато го правя с момиче с което редовно си правиме секс, или сме го правили поне 5-6 пъти, ако се случи от първия път, това със сигурност ще изгради едно лошо впечатление в мене. Искам да уточня че съм човек който спазва хигиена, не ме разбирайте погршно. Това което ще те посъветвам е да го накараш той да се изкъпе преди това, или да се измие, за да ти е приятно на тебе, а той щом иска да не се къпеш преди секс - дай му го.
кк

15.   Мъжете тоест ние стра6тно много от миризмата на женски органи. Аз преди всеки пат да го направим се къпя защото някак си на мен неми е приятно некъпан. Просто виж опитай се щом той няма желание да поставиш въпроса за раздяла ако и тогава несе получи просто гледай ти да си останеш чистата и да не прихващаш болести . УСПЕХ !!!

16.   И ко златен ли ти стана бе 15 ;)

17.   Абе хора ние сме си едни животни! Така, че какво да коментирам!

18.   МАЙКО МИЛА, ЗАЩО СЪМ СЕ РОДИЛА, ???
жена на 49 г. росирос,ти....да.. нее.. сее.. изкъпеш и подмиеш ..преди секс ???
С МЪЖЪТ МИ ,АКО НЕ СЕ ИЗКЪПЕМЕ ПРЕДИ СЕКС,.....................
ние винаги се къпем и без да правим секс,сиреч,всеки индивид
е нормално да си сложи баня,независимо,ще прави или няма...
СЕКС.
Как е възможно да се повдига темата за къпане,ако правиш секс или не,ВСЕКИ СИ СЛАГА ДУШ ОТ ВРАТАТА!!!
И след като тръгвам да правя секс ,пак се къпя !!!

21.   Бих направил всичко каквото ми кажат но измитата лястовичка си е нещо божественно

23.   Попадал съм на момиченца с несменяни гащички сигурно с ни и жълто по тях и задължително с презерватив .Да не говорим за анален секс какво съм вадил отзад . Има мърли и мърльовци , това е . А аз жена която лапа немит кур - повръща ми се от такива , само като си помисля , че някога същата и мен може да ми го лапа . И дама да не става за ненита вагина преди секс . Пълно е с бактерии там .

24.   Абе, не мога да ви разбера некои индивиди. К'во значи дали им харесва, аджеба на мъжете топлата и нечистоплътна миризма на карантия? Много ясно, че ше си сложите един душ, хем ще вие комфортно и на двамата, хем няма да се гледате тъпо :)

25.   Миризмата на вулва определено възбужда мъжа. Мразя да ми мирише на сапун. И в същото време не ме разбирайте погрешно. Едно е една жена да се е изкъпала преди няколко часа, а друго е да не се е къпала 1 ден или 2, 3... Разлика между нечистоплътност и естествена миризма има. Но прясно изкъпаната жена не ме възбужда.

26.   Заглавието и историята ти нямат НИЩО ОБЩО. Както и да е... На въпроса - няма нужда да му щадиш чувствата щом той самия не уважава теб и си позволява да ти поднася маринована копърка ;) Кажи му директно, че не си кенеф! Не мога да си представя какви мъже има на тоя свят. Аз понякога го претърквам от миене и плакнене по хиляда пъти само и само да съм сигурен, че ще съм изключително чист, а хората направо го подавали с миренцето. Няма такива идиоти!

27.   Към "умника" №26 отгоре - Какви съвети даваш на мацката, не виждаш ли, че темата е от преди 5 години и половина. Нито тя я чете още, нито нещата са актуални по нея.
А иначе на въпроса бих отговорил така: Ей, недейте да сте такива гнусари а се къпете. Като четох какви неща се пишат ми се погнуси направо. Аз така като по-малък бях карал едно момиче един път да ми прави свирка без да го измия точно преди това. Какво да се прави още неопитен. Сега като се сетя за тази случка ме е срам от себе си. Орална "любов" се прави единствено и само ако преди това и двамата сте се измили, поне ако не къпали, със душ-гел и топла вода. Останалото е гнусотия.
М29

28.   До №27 - нали не ни налагаш мнението си?
Всеки има право да се възбужда от каквото си иска! Приятелят ми ме обича и го възбуждам и мита и не мита!

30.   Виждам, че темата е стара, но все пак. Вижте, хора, има разлика от това да си се изкъпал преди 1 час и това да не си виждал баня от една седмица. Лично аз предпочитам да се изкъпя преди да правим секс, както и приятеля ми, не искаме по време на орален да "заухае" на нещо и да стане конфузна ситуация.

31.   Представям си как ще се възбуди някоя жена от миризмата на спарени мъжки тъшаци и неколкократно срал и мнгократно пърдял задник....!

32.   Здравейте! Темата наистина е стара, но аз бих искала да изкажа и моето лично мнение. Човека с когото съм спазва прекрасна лична хигиена и с удоволствие му врътвам една прекрасна свирка от която се възбуждам и следва един неповторим секс след това... неговата френска любов е също неповторима, но никога не бих си позволила да не се измия преди това. Хора водата е за това, за да я използваме... не е срамно да се къпем.

33.   От миризма до миризма има голяма разлика, аз лично обичам да правя френска на жена, която се е къпала примерно преди 4-5 до 8 часа и вече се усеща аромата и на жена.

34.   Има едно нещо наречено мокри кърпички.

35.   Един от видовете фетиши е насочен към миризмата. Имах позната-момиче на повикване, та тя ми разказа за такъв човек. Бил млад, мн. симпатичен, нормален мъж. Условието за срещата им било тя да не се е къпала, да няма нито крем, нито нищо по себе си. А също и вечерта да преспи с гащички, които не е прала отдавна. Той бил искал най-мръсните и бикини.. Отделно следвала молба да не си обезкосмява"най-милото". А така желаните ползвани гащи, той искал, да купи.... да си ги души там... Всякакви, хора... Ама всеки си има правото дабе бизар... стига никой да не чуе..

36.   Просто влезте заедно под душа. Направете една силно възбуждаща любовна игра там (може ЛЕКО да му се дърпаш, но не много, за да не го отблъснеш) и като приключите там, строшете леглото от секс! Успех :)

37.   Със сигурност има такива мъже които ги възбужда интимната миризма на жена. Аз самата го знам защото мъжъ ми се възбужда гогато не съм се къпала от 1-2дни и ми прави орална или пък когато се прибера в някой горещ ден и съм запотена. в самото начало на връзката ни ми беше неудобно когато съм в подобна ситоация но свикнах и сега не ми е проблем даже му испълнявам и някои негови по екзотични желания, няколко пъти по негово желание когато сме само двамата си обувам някой клинче и пишкам както съм с него а в последствие той ми прави орална което му харесва. Така че всичко това си е до дадените предпочитания на човек

39.   Аз съм мъж на 40 и обожавам да лижа жени, много ме възбужда миризмата на интимните им части и краката, затова предпочитам жената да не къпе преди това!?

40.   М 43
Имам фетиш към женска миризма.
Като се обърна назад във времено, този мой фетиш леко- полеко е евоюлирал. Как започна всичко. Бях 7-ми-8-ми клас. С родителите ми бях на гости в приятелско семейство, и домакинята беше една от най- красивите жени, според тогавашните ми представи, и доста често " присъстваше в моята чекия". Не знам защо, но тогава много често си плеставях, как лижа, и по рядко как "еба". Не мога да си обесня защо. По онова време, нито бях лизал, нито ебал-а даже и не бах виждал путка. Говорим за средата на 80- те години. Пак по това време ми попадна порнографско списание, което купихме с един приятел от международен шофор за 20 лв. Баснословна за времето си сума. Тогава за пръв път видях, какво преставлява путката- " на живо- на хартия"
Отплеснах се от темата.
По време на поредното ни гостуване, посещавайки тоалетнана(беше на едно с банята), видях най- отгоре в коша с мръсното пране гащите( тогава си бяха гащи) на нашата домакиня. Взех ги в ръце и направо премалях от сласт, още преди да съм ги поднесъл, към носа си. Бяха много мръсни- направо бяха спечени от женски секрети и остатъци от урина. (явно домакинята е била със снежени хигиенни навици- тогава повечето хора се къпеха в неделя☺). Както и да е. Поднасяики ги към лицето си усетих много остра миризма. Букет от аромати. Мирис на путка, мирис на секс. За мен тогава това беше най- приятния аромат- мирис на путката на красива, желана от мен жена. Направих си чекия, каято сигурно плодължи около 10 секунди.
Вечерта я приключих с общо 3 чекии.
Така запачна, моят фетиш, към женско(носено) бельо и натурални женски миризми. До края на 18-тата ми година, когато ми беше "сефтето", натрупах доста богат опит с мирисането но носено бельо.
Използвах, гащички винаги, когато имах възможност- жени на приятелски семейства или майки или сестри на мои приятели. Станах експерт. Без грешка разпознавах 3 вида миризма. Горна - с преобладаващ мирис на урина, средна(влагалищен отвор)-същинска миризма на путка, заради секретите, които съдържа, долна част- областа но ануса( повярвайте- няма нищо общо с миризмата на фекалии). Постепенно преминах и на чорапотащници. Запачнах за се възбуждам и от миризмата на женски крака. (ако искате, го вярвайте, но го правя избирателно- ако не ме привлича сексуално жената, не бих и мирисъл бельото или чорапите.
До сега съм бил с 24 жени. 21 съм ги лизал( обожявам да лижа- дажу бих казъл, че съм експерт лизач☺)
Досега, не съм попадал на " порове". Не съм търсил ефекта от натурална женска миризма, но когато съм попадал на него, не съм имал нищо против)
С жена ми сме от 14 г. заедно. Има стабилни хигиенни навици- взема по два пъти душ на ден, аз също(не е проблема в това). Проблемът е, че понякого, когато ми се прииска да я олижа "мръсна" дори и след 2 или 3 часа след като е взела душ, тя не ми дава, защото и било неудобно и т. н. Въобще не иска да се вслуша, в моето желание, че искам да топна езика, в нещо с различно от аромат на душ гел и прочие. Може би че не мога да усетя, натурална женска миризма, в послено време съм обсебен от идеята как да олижа, някоя " мръсна" путка- разбирайте "не мита" цял ден.
Съвет към дамите. Ако ващият парньор, ви намекне или настоява да не си вземете душ, известно време преди секс, просто му се доверете, и му изпълнете желанието. С аромата там долу, няма да го уплашите. Ако той настоява за това, той знае, какво може да го очаква там, и няма да бъде разочарован. Повярвайте ми.
Това, което ви се струва нестественно или нехигиенично, в неговите очи не е така, ако той го желае.
Един "езичник" и любител на натурален женски аромат.

41.   М 43
Имам фетиш към женска миризма.
Като се обърна назад във времено, този мой фетиш леко- полеко е евоюлирал. Как започна всичко. Бях 7-ми-8-ми клас. С родителите ми бях на гости в приятелско семейство, и домакинята беше една от най- красивите жени, според тогавашните ми представи, и доста често " присъстваше в моята чекия". Не знам защо, но тогава много често си преставях, как лижа, и по рядко как "еба". Не мога да си обесня защо. По онова време, нито бях лизал, нито ебал- даже и не бах виждал путка. Говорим за средата на 80- те години. Пак по това време ми попадна порнографско списание, което купихме с един приятел от международен шофор за 20 лв. Баснословна за времето си сума. Тогава за пръв път видях, какво преставлява путката- " на живо- на хартия"
Отплеснах се от темата.
По време на поредното ни гостуване, посещавайки тоалетнана(беше на едно с банята), видях най- отгоре в коша с мръсното пране гащите( тогава си бяха гащи) на нашата домакиня. Взех ги в ръце и направо премалях от сласт, още преди да съм ги поднесъл, към носа си. Бяха много мръсни- направо бяха спечени от женски секрети и остатъци от урина. (явно домакинята е била със снежени хигиенни навици- тогава повечето хора се къпеха в неделя☺). Както и да е. Поднасяики ги към лицето си усетих много остра миризма. Букет от аромати. Мирис на путка, мирис на секс. За мен тогава това беше най- приятния аромат- мирис на путката на красива, желана от мен жена. Направих си чекия, каято сигурно плодължи около 10 секунди.
Вечерта я приключих с общо 3 чекии.
Така запачна, моят фетиш, към женско(носено) бельо и натурални женски миризми. До края на 18-тата ми година, когато ми беше "сефтето", натрупах доста богат опит с мирисането но носено бельо.
Използвах, гащички винаги, когато имах възможност- жени на приятелски семейства или майки или сестри на мои приятели. Станах експерт. Без грешка разпознавах 3 вида миризма. Горна - с преобладаващ мирис на урина, средна(влагалищен отвор)-същинска миризма на путка, заради секретите, които съдържа, долна част- областа но ануса( повярвайте- няма нищо общо с миризмата на фекалии). Постепенно преминах и на чорапотащници. Запачнах за се възбуждам и от миризмата на женски крака. (ако искате, го вярвайте, но го правя избирателно- ако не ме привлича сексуално жената, не бих и мирисъл бельото или чорапите.
До сега съм бил с 24 жени. 21 съм ги лизал( обожявам да лижа- даже бих казъл, че съм експерт лизач☺)
Досега, не съм попадал на " порове". Не съм търсил ефекта от натурална женска миризма, но когато съм попадал на него, не съм имал нищо против, даже ми е било много приятно.
С жена ми сме от 14 г. заедно. Има стабилни хигиенни навици- взема по два пъти душ на ден, аз също(не е проблема в това). Проблемът е, че понякого, когато ми се прииска да я олижа "мръсна" дори и след 2 или 3 часа след като е взела душ, тя не ми дава, защото и било неудобно и т. н. Въобще не иска да се вслуша, в моето желание, че искам да топна езика, в нещо с различно от аромат на душ гел и прочие. Може би че не мога да усетя, натурална женска миризма, в послено време съм обсебен от идеята как да олижа, някоя " мръсна" путка- разбирайте "не мита" цял ден.
Съвет към дамите. Ако ващият парньор, ви намекне или настоява да не си вземете душ, известно време преди секс, просто му се доверете, и му изпълнете желанието. С аромата там долу, няма да го уплашите. Ако той настоява за това, той знае, какво може да го очаква там, и няма да бъде разочарован. Повярвайте ми.
Това, което ви се струва нестественно или нехигиенично, в неговите очи не е така, ако той го желае.
Един "езичник" и любител на натурален женски аромат.

42.   Човек (N40) догади ми се бе... дали от начина по които го описваш... или от мисълта за мръсното, спечено бельо метнато на видно място. Жена съм. Имам нормална вагинална секреция. Мъжът ми казва, че обича вкуса ми... но се ужасявам някои да види бельото ми - мръсно!

43.   40/41 ти ме зaмисли достa. Много сме чистоплътни и двaмaтa с моят мъж. Поне двa пъти нa ден душ зaдължително си вземaме. Aбсурд е дa отидa до тоaлетнa и дa не се измия след товa, той също. Дори след пишкaне той си го изплaквa нa мивкaтa.
Държa мaлко преди секс поне дa се подмия от долу (aко съм се къпaлa до около 1 чaс преди товa)почти винaги зaпочвaме с орaлнa/лизaне. В първите години някой път ми нaмеквaше дa не тичaм до бaнятa непосредствено преди сексa, приемaх го кaто че, ще рaзвaля моментa един вид. Все пaк си тичaх до бaнятa и после ревaнширaх с нещо "по-тaкa". После зaпочнa дa се опитвa дa ме грaбвa неподготвенa и дa ме притискa зa орaлнa, той е едър мъж и кaто ме хвaне през кръстa дори сaмо с еднa ръкa не могa много дa мърдaм, но пък зaпочвaх дa ритaм и пaк ме пускaше зa бaня.
И нaкрaя вече няколко пъти уж нямa дa ме лиже (при всички положения винaги съм билa изкъпaнa поне 1 път зa деня, a след обед вече и второ къпaне/душ) нaгрaбвa ме, зaпочвaме си и след мaлко кaто вече съм възбуденa яко слизa и ме сгрaбчвa зa крaкaтa, не че вече искaм и дa бягaм до бaнятa, но после ми е кофти, срaм ме е, че ме съм мирисaлa нa пу*кa....
Ще излезе, че и нa него му хaресвa мaй. A никогa той сaмия не би позволил дa му нaпрaвя aко не го измие непосредствено преди товa. Aмa сте стрaнни мъжете.

44.   Мъж съм на 41 и много се възбуждам от миризмата на женски интимни части, до такава степен, че веднъж ми се случи да се изпразя докато лижа една моя приятелка. Бяхме у тях на кафе след дълъг работен ден, тя ми каза че я болят краката и аз предложих да и ги масажирам. Тя се съгласи, но когато и сваших маратонките много ме възбуди миризмата на краката й. Започнах да ги разтривам и леко ги приближих до устата си. Тогава и признах, че изпитвам желание да ги излижа. Тя се засмя и казадобре но да отида да даги измия първо, но аз не пожелах. Започнах да и лижа краката и усетих, че се въбуди много. След малко тя ме попита дали искам да и лижа гъзъ което ме възбуди много. тя си свали гащите и се надупи, започнах да лижа ануса й и свърших в гащите, не можах да се сдържа когато усетих миризмата й. Така че момичета не се притеснявайте ако някой иска да ви лиже когато не сте мити, това е голямо удоволствие за някои мъже!!

45.   Майко, мила! От какъв зор кликнах на последния коментар, че и прочетох още пет! Отвратително! И не ме възмути това, че някои мъже обичат "натуралната" женска миризма, а как само говорят за това! Колко пошло, вулгарно и долно, тук влизат и деца, не ви ли е срам, бе? ! Израстнала съм през 80-те и верно, не сме се къпали всеки ден, но със " спечени гащи" не сме ходили по цели седмици, а сме се мили, подмивали и плацикали! Това, което описва 40/41 не е матурална женска миризма, а отвратителна мръсотия и мързел, та животните си мият дупетата и гениталиите по няколко пъти на ден, ужас! И не съм някаква вманиачена чистница, но това ме разби, ама като виждам как неграмотно пише "топлизача" и колко е циничен, какво се чудя? ! И усмивчици напляскал като тийнейджърка, ужас! Отивам да повръщам, чао!

47.   Жена съм, над 40.
Толкова съм влюбена и така го искам, че още докато ме целува и прегръща съм мокра... Няма никакво време за къпане...
Не ме е гнус от нищо негово, искам го на секундата и щом му прошепна, че искам езика му в мен, полудява...
Казвал ми е, че с възбудата ми, миризмата на вулва се засилвала и не можел да устои... побърквало го... Знам, че е така... Виждам го, усещам го... Жена-фонтан съм и без никакви задръжки свършвам в устата му... Нито веднъж не ми е намеквал за душ, а в началото хуквах към банята, но ме спираше с целувка и ми казваше... "Моля те, недей! Искам да усетя уханието ти на жена! "
И аз не го бутам към банята... Искам да ми ухае на мъж...
Подозирам го, че намира начин да се освежи преди да се прибере, защото винаги е с безупречна хигиена!
Това е от мен!
Успех и просто се съобразявай с желанието на партньора си!

48.   по вкус и цвет товарищ нет:)))))
ароматизирано коте - ужас!!
къпано - добре - естествената миризма на чисто тяло
къпано преди половин ден - още по-добре - - естествената миризма на живо тяло ( без миризма на урина, моля )
абсурд е да поднеса инструмент, който не е измит в последните няколко минути
за ужас на някои присъстващи - сапун ползувам само за ръцете и по-рядко за други части от тялото,
Пояснявам - кожата си произвежда многофункционален киселинно-маслен слой, който я поддържа еластична и чиста, и който сапуните унищожават.

51.   Може би съм си въобразила но си мисля че на голяма част от мъжете им харесва и даже се възбуждат да усетят тая женската миризма, казвам го защото така поне е при мен на мъжъ ми му харесва да ме награбва веднага след като си идвам от работа в повечето случай съм потна и мокра но точно така той ме харесва и желае повече. Ж 31г.

52.   Аз съм жена и наистина много ми харесва естественият аромат от кожата на мъжа ми. Обожавам тялото му лятото, след като е вършил някаква работа и е леко изпотен. Но! Той се къпе всеки ден и задължително използва дезодорант. Така че въпросната миризма не е на пот, а просто "неговата си". Той от своя страна твърди, че никога не е усетил неприятна миризма от мен, макар да сме правили планински преходи и секс след това, без да сме имали възможност да се измием. Нямам друго обяснение освен това, че когато има сексуална химия между двама души, те просто не възприемат миризмата на другия като неприятна.

53.   И аз съм 1:1 като мъжа на коментар 51. Умишлено казвам на жена ми да не се подмива, като се прибере от тренировка или работа. Дори нещо повече - ако пишка й казвам, да не се бърше... дори като го пиша в момента, еректирах... толкова е вкусна така...
м. 32год

54.   Много често мъжете ни твърдят че ние жените сме странни но ето даже и в този сайт чета че почти всички мъже ни харрсват когато сме вмирисани да го кажа така. А и като се сетя преди време имах гадже в който бях лудо влюбена и правеше с мене доста луди неща, винаги ме желаеше повече преди да съм минала през банята, постоянно ме молеше когато ходя да пишкам да пишкам през бельото си и после с двойна възбуда ме душеше, точно затова съм склонна да вярвам че това ги възбужда наистина. Ж на 34год.