Споделена история от Секс и интимност

Космите на интимната й област ме влудяват
Привет. Момче - 25 години. Незнам как да започна, защото много хора ще започнат да се присмиват и обиждат. Както и да е, щом съм започнал, ще довърша. Така ... ацки много се възбуждам от окосмена ,,катеричка,,. Смисъл мразя космите по тялото на жената, обаче космите на интимната и област ме влудяват. Харесвам жената да е идеално почистена от косми навсякъде другаде, но да е брутално окосмена там долу. Споделял съм с приятели и момчета и момичета, но те се отвращават само като чуят. Да съгласен съм, че е по хигиенично когато няма косми, но все пак, когато 2 пъти на ден се посети банята, не виждам проблем с хигиената. От тези които ме познават, никой не харева окосмена ,, катеричка ,,. Имам приятелка споделял съм и с нея, а тя дума не дава да се каже на тази тема. Единственото, което направи е, че си пусна една малка линийка, но това не е което аз искъм.

Моля не се присмивайте и не ме обиждайте. Пишете мнения, може да има и други момчета на, които им допада това. Ще се радвам да споделят. Поздрави!!!

Коментари

1-50 от 132

1.   Може да е и така но пък аз съм убеден че 90% от жените в наше време, се чустват неприятно и знак за нечистоплътност, неудобство както искаш го наречи, но за тях вече е въпрос на хигиена.
Не знам как да ти помогна освен .
абе ти бъзикаш ли се тука?

2.   Никак не си единствения ! :D Моят приятел също много харесва окосмяването на интимните части, докато мен ме влудява в обратния смисъл! Направо не мога да понасям. Но какво правим ние - аз си ходя гладка като бебешко дупе, но за да има радост в къщи понякога си оставям "натурална прическа"! Хем е разнообразие, хем и той се радва, а за тази негова радост си струва жертвата от моя страна ! Затова поговори с приятелката си, обясни, че ти харесва и как те кара да се чувстваш и надявам се да те разбере и изненада ;) Желая ти успех !!!

4.   Това с обезкосмяването на интимните части е чисто и просто мода и нищо друго! Кой каквото ще да разправя, аз не мога да повярвам, че с оскубан или с обръснат полов орган е по-удобно, камоли пък по-хигиенично (особено за жена)! Авторът си е съвсем нормален - привличат го зрели жени, които са окосмени между краката за разлика от бебетата!

5.   Благодаря, номер 4

6.   От номер 4: Пише се "камо ли", а не "камоли". В други свои коментари се е случвало да открия и неправилно поставени запетаи. Моля редакторите да не правят корекции по текста, когато не са наясно как трябва да бъде. Аудиторията е достатъчно неграмотна и без техните напъни.

7.   От номер 4: Това с обезкосмяването на интимните части, е чисто и просто мода и нищо друго! - тук също не трябва да има запетая.

8.   Здравей,
Момиче съм на 15. Адси съм съгласна. Няма избор ... просто трябва, не за хигиена, а за НОРМА. Както и да се приеме друго си е да си гладичка ... А колкото до бръсненето ЛАУ ужас, няма нищо по извратено от това (е почи). Кола маска, но не на латино (изцяло) а с прическа. Ти си мислиш че на тебе ти е зле, лъжеш се ... болкота е толкова болезнена. Окосмяването не е само за секса, а и много други неща. Например отиваш на басейн и отстрани на бикините ти старчат няколко къдрави косъмчета, не е приятно...

9.   Много професори литератори тук и то само за една толкова излишна тема ... ми ходете вмирисани космясали от урината и горещините сами да си ухаете тцтцтцтц прост народ си бяхме и прост ще си останем ...излагаме се и в нетта пфуууууууууу

10.   Твърдението, че без косми е по-хигиенично, не е напълно вярно... Тези косми щом ги има там, значи си има някаква причина. Предпазват половите органи от много бактерии и тем подобни. Може да се обезкосмяваш и пак да си мизерник... въпрос на възпитани и навик е хигиената.

11.   Моето гадже също харесва окосмени положи органи, но аз му казвам, че не мога да ходя като баба с някакви огромни косми...просто това е лично решение, а не някаква хигиена.

12.   И кое пък му е толкова лошо на естественото? Може да се оформи тук-там, но не е нужно да е като "бебешко дупе". И каква е гаранцията за хигиена на бръснатите или епилираните? И не е нужно космите да са огромни, ама че тъпи коментари...

13.   И като я целуваш устата ти се пълни с косми? Поне да ги подкаси.

14.   Леле докъде стигнахме, да се извинява че е нормален мъж, т.е. че се възбужда от натурално окосмена пу*ка. Аз много си падам по естествено окосмени жени, и обичам всички косми по женското тяло. Особенно пубиса и подмишниците, много ме възбуждат.
Но от косми около ареолите изпадам в екстаз. Култът към бръсненето в България се наложи в последните 15 години, до тогава той беше непознат.
Когато бях в пубертета в България беше съвсем нормално да срещнеш жени с рокли без ръкави и окосмени подмишници.
Модата към обезкосмяването е тъпа, гадна и педофилска.

Бръсненето няма нищо общо с хигиената, а е свързано с простотията и тъпото безмозъчно копиране на холивудските пачаври.
Ненавиждам "гладко обръснати" женски путки и подмишници, от тях ми се повдига!
За съжаление българите сме много тъп, ограничен и елементарен народ и копираме всякакви западни простотии. Една от тях е бръсненето на пу*ката и подмишниците. Че и тъпите български мъжленца започнаха да си бръснат чурките и подмишниците. Като видя такъв обръснат екземпляр ми иде да го гръмна!

15.   МОМЧЕ, РАЗБИРАМ ТЕ ПРЕКРАСНО. НЕ СИ ЕДИНСТВЕН.

В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ СИ МИСЛИ, ЧЕ СИ НЕНОРМАЛЕН ЗАДЕТО ХАРЕСВАШ ЖЕНСКИТЕ КОСМИ.

16.   Аз само ги подстригвам, да са по малки и смятам че е по добре така. Има сиги но не са като гора - как мислите?

17.   Всичко е въпрос на личен избор. Щом ти харесва няма нищо лошо. Това че аз харесвам епилирани жени не значи че на друг трябва да му харесват.
А това че обескосмяването е тъпа гадна и педофилска мода... Човека явно наистина много си пада по натурални жени щом с такава агресия настъпва.

18.   Басси мамата още малко човек ще трябва да се извинява че е хетеросексуален.Космите по женските полови органи са нещо нормално и не трябва да се бръснат, е може леко да се пооформят.

19.   Pазнообразие да има :) това му е майката :) прически всякакви- за всякакви хора ! доколкото съм се интересувала, да има разлика в хигиената, когато си "натурална" и когато се обръснеш... не само заради пот, мирис, но и по ред други бактериално/инфекциозни причини е доказано, че обезкосмяването е по-хигиенично!

до номер 14 : ТИ НЕ САМО, ЧЕ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОТВРАТИТЕЛЕН, ами направо незнам как още се намира някой да прави секс с теб!?!?!?Комунистическите възгледи и нрави отминаха отдавна, това да искаш да изглеждаш и да се чувстваш САМ за себе си добре... е право на личен избор!Не на мода и копиране.Като харесваш космати ореоли... не искам и да си представям, какво друго ти допада.Излез малко от пещерата вече!!!

20.   ...До номер 14 : ТИ НЕ САМО, ЧЕ СИ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ОТВРАТИТЕЛЕН...

Отвратителни са такива като тебе, тъпи, с гладки мозъци, сивота еднообразие, хора без собствено мислене! Ха-ха-ха!
Ненавиждам обръснатите тъпанари и тъпанарки!

21.   Aз харесвам натурални жени с окосмен триъгълник/трапец/ ,не обръснати мишници и ако може с не обръснати крака. извинявайте аз съм от старото поколение ,което правеше много секс а не се лигавеше

22.   Аз харесвам жени с косми на катеричката.Повече ме възбуждат.И....си мисля,че са по диви в леглото.Така,че не си само ти приятелю.

23.   22 е прав, не си сам в този свят приятелю.

24.   О, Боже мой.. Въпрос на избор и харесване е... Гледайте си живота, не критикувайте и съдете другите, ако се кефите на косми, отглеждайте си ги, ако ли не, има куп козметици и депилиращи продукти... Аз лично (момиче съм) и си падам по сиииилно космати мъже и ако това ме прави ненормална.. Предполагам, че при противоположния пол също има такъв вид обожание и няма нищо необичайно и противно в което. Ако не ни бяха нужни, щяхме да се раждаме без косми...
Бон апетит!

25.   Защо искаш да е ощавена по другите места. Много по-секси е когато жената е с окосмени подмишници и изобщо натурално окосмена.

Много съм щаслив че идва зимата, тогава моята красива женичка не епилири нищо по тялото си и съм направо постоянно надървен като съм до нея.

27.   До 19
Явно и ти си на другия полюс. Интересно ми е комунистите ли присадиха тези косми долу и под мишниците.

28.   Ахахахахаха успяхте да ме разсмеете в доста сдухан момент.
Браво! :) "не си сам приятелю"?? аахах ама вие добре ли сте?
Кви глупости сте писали, направо се скъсах от смях докато чета кометнарите, се едно кой знае кво е станало. Написаното от автора дори не ми прилича на проблем, изискващ помощ или съвет. Това е въпрос на предпочитание.. все едно от кой отбор си - левси или цска, същата работа - кое те кефи повече със или без косми, категоричен отговр: въпрос на вкус.. ахаха :Х

29.   Косми и хигиена?? Оня ден бях с една обръсната на 40години, която се мие от долу само с вода....

30.   хахаха, 29, и квоо????

31.   № 29 и с какво друго трябва да се мие за да ти е достатъчно чиста - с белина и сода каустик ли да я дезинфекцира?!
Жената може да има проблеми с гъбички, а който не е патил от това чудо идея си няма какво е - провокират се от неподходящ сапун, от някои тоалетни хартии, от ароматизирани дам. превръзки и т.н.

32.   Е, а за косматите тестиси никой ли няма да обели дума? Колко жени обичат да се ровичкат в пубисните косми на партньора си?

33.   Предлагам нова мода за жените, които имат половинки с предпочитание към окосмени "катерички", а ето я и самата идея.
Епилирайте си половия орган във формата на сърце (колкото по голямо толкова-добре) и окастрете косъмчетата, така че да са 2-3 см дълги и да не са накъдрени, и след това ги боядисайте в ЧЕРВЕНО, и така ще имате натурално сърчице на катеричката което мъжете ви с предпочитания към космати пички ще подлудява.
Sharky

34.   Кръстя се... честно. Ако искате да направим бартер, че моята едвам я карам да ги маха... :P

35.   Тя стара тема ама и мен ме кефят окосмените
Гладко почистените са некак си като гол охлиов...

38.   Здравей, аз съм момиче на 13. Може и да ти се сторя малка, но пповярвай знам повече от някои по- големи хора! Смятам, че си прав на тази тема. Аз например също имам косми долу и
не смятам да ги махам, защото просто имам добра хигиена. Навсякъде другаде ги махам, а долу просто подрязвам лекичко. Който не се съгласява да си гледа работата!!! Никой не е виновен, че има косми!!!

39.   Здравей, аз съм момиче на 13. Може и да ти се сторя малка, но пповярвай знам повече от някои по- големи хора! Смятам, че си прав на тази тема. Аз например също имам косми долу и
не смятам да ги махам, защото просто имам добра хигиена. Навсякъде другаде ги махам, а долу просто подрязвам лекичко. Който не се съгласява да си гледа работата!!! Никой не е виновен, че има косми!!!

40.   Всичко е мода и бизнес! По рано нямаше дамски бръсначки и куп други козметики за тази цел. Гледайте френските порно канали. Вече всяка втора жена има оформена катеричка!

41.   А бе на мен ми харесва също да има косми,за мене само кадъните се бръснат.щом ги има те я косми значи си трябват за нещо-който е по начетен знае!

42.   №31-Нарича се ИНТИМЕН ШАМПОАН, предназначен за измиване на нежните генитални области, с намалено РН , което не дразни кожата! №10що не си обръснеш и главата, да се чустваш най-чистоплътната мацка:)))

43.   Вие не сте наред, то бива смрад и гнус... То за това смърди по автобусите , на нечисто и застояло. Космите задържат влага, миризми и са перфектно място за развитие на бактерии. Като ти се спари рунтавата .... през лятото се изпотява, влагата се задържа в космите и там се развиват бактерии, остави че е гадно за хората наоколо... консервативност бива, ама прочетете малко в нета, 21 век е, стига като маймуните да си скитате окосмени

44.   Момиче на 15, обезкосмявам се навсякъде, на триъгълника до някъде, защото много боли (ползвам кола маска). Не се обезкосмявам нито защото е модерно, нито защото е по-хигиенично, а защото за мен е много дразнещо и грозно да си момиче и да си вдигнеш ръката и подмишницата ти да е като гора, а често зареди окосмяването се получава миризма, която е лоша и доста силна. Гадост!!!

45.   МЪЖ на 47: Видял съм какво ли не, но се убедих, че бръсненето долу е САМО МОДА, повлияна от американското порно. Те американците са в безброй неща пред нас, останалите, но тук не уцелиха 10-ка... Защо природата едала косми там, а ??? За да се бръснат ли? В някои случаи е добре, но само внякои случаи! И то махане на тези косми, извън бикините - за плажа да речем. Не коментирам здравословните причини. Но хорта си създават сами проблеми и после им търсят решенията :), че и цели индустрии развиват 'във въздуха" :)

Ей, на и татуировките - що не си ги драскахте досега? Щото не беше моднооо... видяхте по ТВ, че разни маймунию се татуирали - аре и вие :) Така видяхте в порното без косми - целта е повече видимост (спорен въпрос!?) - като гледам старите порно филми, наречени в раздел ретро или класика - достахора ги дърпат :) Защо ли ??? Ама то като влезеедна овца в бучиниша, останалите са подире и :) Овча му работа :):)

47.   Автора - вече преполовил 27-мата година и почти се докосвам до 28-мата :). Доста спорна тема съм пуснал явно, щом се коментира и до днес. Така, номер 43, ако посещаваш по често банятя и с подвижното душче се измиеш няма да има такъв проблем. Номер 44, аз не говоря за окосмени подмишници, а за окосмен венерен хълм, също така има и много добре ароматизирани мокри кърпички с неутрално PH, чрез които се неутрализира неприятната миризма, както за интимни зони, така и за подмишници. Също така има и антипреспириращи дезедоранти, сухи, във флакон както и под формата на спрей, гел, и т.н. :). Всеки един човек поддържа ли отлична лична хигиена, няма да има гадост и неприятни миризми както в градският транспорт, така и на всяко друго място. Обожавам окосмени женски розички :))).
Хайде със здраве!

48.   Е, хайде стига толкова за женския триъгълник, да поговорим за окосмяването при мъжете-масата българи си ходят вълнясали като мечки, но видите ли се вълнуват от окосмяването на половинките си, като че ли им е все едно как жените възприемат тяхната окосмена полова област.

49.   48, най-важното при жената е външният вид, затова не мога да излезна без да мина през банята, като понякога се порязвам около колената от бързане, но ако накараш мъжа да се бръсне, нали се сещаш, че това е повърхностно, защото това не е важно за един човек. Същото е и с частите, които се коментират. Не забравяй, че жените не се вълнуват от космите при мъжете. С тях те са по-мъжествени :Д, като същата приятелка, която ми ги говори тези глупости, не допуска да и поникне косъм в онази област, защото било лесно да ги махаш и и било харесвало на нея, само че как ли започна да и харесва така едва след като започна да спи с мъже....
Да не говорим за това, колко е инфантилно, особено отпред(не говоря за бикини линията). Жените приличат на малки момиченца. Космите са единственото, което ги различава в тази зона. После се говори за педофилия.....

50.   за № 5 (Например отиваш на басейн и отстрани на бикините ти стърчат няколко къдрави косъмчета, не е приятно... )- момиче, можеш да си изрежеш стърчащите косъмчета, но защо трябва да се бръснеш цялата? Аз съм мъж и трябва да ви призная, че обожавам това и няма по- приятна гледка за мъжа от естествения долу окосмен женски триъгълник!
Колкото до хигиената нъма никакъв проблем. Например японките никога не се бръснат.

51.   Нито ще се погигравам, нито присмивам. Направо си те подкрепям!

52.   Обезкосмяването е по-хигиенично и е по-добрия вариант, затова ние, жените, го правим. А и повечето мъже харесват обезкосмени жени.

53.   Обезкосмяването не е по -хигиенично. Хигиената не зависи от космите.
Естетично - да. Но хигиенично - Не.
52 прочети малко за функцията на космите.
Наличието на косми не е лоша хигиена и обратно.

54.   Привет на автора и добра среща на всички тук.

Мисля, винаги ще има "За" и "Против" природата у жената и човека, като цяло... И то далеч не се свежда до липсата на естетика, хигиена или ниво на примитивизъм /Франческа Делера, Моника Белучи, Спенсър Туник/ и пр.
Всичко е въпрос на въздействие, усещане ии предпочитание...!
Така, 4е твърдо "ЗА" млади човече... :)))

55.   Леле.... какви измислени дискусии! Ами нормално е за нагона да търси истинското. Но пък не е спасително да се слуша нагона. Божии създания сме не човешки! Всяка мода и временна или регионална ексцесия по телата е от падението човешко.

Аз съм на 40 и за мен окосмението е въоръжение срещу видими и невидими врагове. Никой човек не може да ми направи и 1 косъм с оригиналните му свойства и функционалност -факт! А когато някоя жена ми заговори че било хубаво да се обръсна (става въпрос за брадата де).... вече съм я отписал между здравите психически.... :)

1-50 от 132