Споделена история от Секс и интимност

Космите на интимната й област ме влудяват
Привет. Момче - 25 години. Незнам как да започна, защото много хора ще започнат да се присмиват и обиждат. Както и да е, щом съм започнал, ще довърша. Така ... ацки много се възбуждам от окосмена ,,катеричка,,. Смисъл мразя космите по тялото на жената, обаче космите на интимната и област ме влудяват. Харесвам жената да е идеално почистена от косми навсякъде другаде, но да е брутално окосмена там долу. Споделял съм с приятели и момчета и момичета, но те се отвращават само като чуят. Да съгласен съм, че е по хигиенично когато няма косми, но все пак, когато 2 пъти на ден се посети банята, не виждам проблем с хигиената. От тези които ме познават, никой не харева окосмена ,, катеричка ,,. Имам приятелка споделял съм и с нея, а тя дума не дава да се каже на тази тема. Единственото, което направи е, че си пусна една малка линийка, но това не е което аз искъм.

Моля не се присмивайте и не ме обиждайте. Пишете мнения, може да има и други момчета на, които им допада това. Ще се радвам да споделят. Поздрави!!!

Коментари

101-132 от 132

124.   До 113: Е-е-ей, пич, евала ти за коментара! Ако го бях прочел, нямаше да пусна моя. Казал си всичко съвсем точно и напълно изчерпателно. Няма личен избор. Всичко е подражание, манипулация и пари, които се наливат в джобовете на световния елит. Единственият избор е дали да си част от тая матрица или не. Бъди жив и здрав!

125.   Със сигурност голият полов орган не привлича. Обичам космати.
А това мъже да си епилират гърдите ми е необяснимо. Наскоро гледах някакъв образ на морето - явно пари нямало момчето епилирал се ама само около потника - и като го съблече - отдолу си има още един пуловер. Супер смешно. Но явно лигавите 20-годишни женички така го харесват - да е гладък и заради тях е направил това. Като ходи по града изглежда обезкосмен, на плажа обаче не. Значи неслучайно доста млади момчета харесват и се хващат с по-възрастни жени. То с тия обезкосмени лигли работата е заникъде. Педофилска работа.

126.   Споко, когато се ожениш и жена ти е на около 50 ще я мързи да се бръсне, така че, ще има щастие за теб

127.   Не съм съгласен, че жените на 50 ги мъзи за каквото и да било. Моето впечатление е че 20 годишните си падат по лежането смятайки се замного секси просто защото са млади. Това обаче им се изплъзва също. Ето примера - човека иска храстаслак. Именно за да хване нещо различно от ленивите тинейджърки, които някой ги е излъгал, че млада = задължително хубава и поддържана и са решили, че като се обръснат и готово.

128.   Прочети коментари 65 и 67, нормални са, естественото е по-добро.
Вярвай, Природата си знае думата!

129.   Аз лично смятам, че всеки човек има право на личен избор. Така че не се влияйте от мнението на околните. Не се срамувайте да кажете и покажете какво ви харесва и просто бъдете себе си.

130.   Ох ужас е да ви гледам глупавите коментарите. Аз съм родена без много косми долу и не ми растат, така там нямам грижи. имала съмо пит с мъж с огромни и твърди косми и като правихме сексв веднъж така ме ощави от претъркване не съм изпитвала такава болка. И от брадати мъже така с целувка после съм бла червена. Мразя мъже с храсталак, обичам да гледам голите им топки и пенис. Ако има и един косъм и ми влезне и ме дразни спираме играта. накарах един да си обръсне космите до дъно или каквото и да прави няма да го погледна и от там насетне съм само за бръсненето. виж, не смятам нормално да си бръснеш ръцете и краката но моя зете такъв маняк!
Ж 31

132.   85. Да споделя и аз - мъж на 32. Не знам защо, но откачам от възбуда, когато видя дискретно наболи подмишници и крака. Нямам обяснение за това, просто много ми харесва.

Определено ако видиш женски подмишници с нормално окосмяване, ще се възбудиш повече! Това е нормалното, а епилацията е психопатология! Предлагам "модерните кучки" да си обръснат и тъпите кратуни и веждите, че да са "мноого гладки" също толкова гладки колкото са им и кокошите мозъчета.

134.   Ако една жена използваше времето което губи в празни и безсмислени дейности като епилацията, за четене на книги или някое интелектуално занимание, светът щеше да е много по-хубав! Същото се отнася и за мъжете, които си губят времето с празни занимания като фитнес, помпане на мускули и пр.!

135.   И аз съм фен на тази тема. Сега никак не ми харесват така, като голи охлюви. Като са окосмени и самото въображение работи по-добре, но това е лично за мен не знам за др хора.

136.   Аз, като момиче от младото поколение /на 21 съм/, бих искала също да изкажа мнението си. Не знам за другите момичета, но на мен лично ми е адски неприятно да си бръсна хълмчето няколко пъти седмично - имам чувствителна кожа, ставам цялата на пъпчици, боли и въобще не е лицеприятно. Затова, когато не съм с приятеля си, просто ги оставям да си пораснат нормално. Хигиената си ми е супер, нямам проблем и всичко си ми е наред. Просто моят приятел харесва да съм гладка отдолу и затова му угаждам, а пък ме е и срам да се покажа "в естествена светлина" пред него. :)

137.   Да си призная, не изчетох всички коментари, но от видяното дотук направих заключения... Какъв е този клуб "космолюбители", държите се като пред война с останалите, които имат различни предпочитания от вашите....? .. Стига с тези нападки. Момиче съм на 21 и не съм нито в 'лагера' на косматите, нито в този на бебешките дупета. За мен е абсурдно да нагрубявате всичко живо, което обича да отговаря лично за себе си. Косматите били пещернячки, пък гладките били охлюви. Засрамете се и овладейте обноските! Според мен излишно преиначавате епилирането като ''мода''. Аз лично често си пускам зоната окосмена, обаче МНОГО късо окосмена. Бразилските ленти са ми скучни - ето това е вече мода. Харесвам се и напълно гладка, но разнообразявам както казах с пускането от време на време на косми. Не защитавам и не заставам зад никого. Просто приемете, че всеки е различен и с нищо не сте привилегировани да го съдите. Нагоре един се беше изказал, че иска жената да е навсякъде окосмена, или че там космите имали роля. Ами ако сравним космата жена с космат мъж, трябва да играем на ''открийте разликите'' - извинете но половете си имат своите различия и мисии в живота. Една жена трябва да е поддържана и ЖЕНСТВЕНА. 'Буренакът' пречи изключително много при орална любов, да не говорим от хигиенна гледна точка. Колкото и да казвате ''ако се мие 2 пъти дневно няма да се вмирише'', това няма да спаси положението, особено пък в жегите. Дългите косми са супер комфортна среда за всякакви бацили. Жената не трябва да излиза от банята едва ли не, да не говорим за подмиванетата след всяко ходене до ВЦ, защото в противен случай урината ще попие там. Казвам ви личното си мнение - нямала съм партньор, който да му е харесвало обемното окосмяване при жена. И не, не са били изнежени господа, а мъже със също добро окосмение. Нито орангутани, нито бръснати женчовци.

138.   Здравейте, момиче съм на 16. Знайте, че и нас ни дразнят космите по интимните части. Аз лично предпочитам да нямам никакви косъмчета там.
Странно ми е, че някой жени се харесват гъсто населени там долу. О_о
Но все пак това е въпрос на лично мнение.

139.   Хигиената няма нищо общо с окосмеността. Напротив - бръсненето наранява кожата и в тези ранички честно влиза мръсотия. Освен това коренчето на косъма се поврежда и косъмът започва да расте накриво. Затова и при избръснати полови органи се появяват червени пъпчици. Те са мръсни, не окосмените.
Не се поддавайте на рекламни изпилявания на мозъка. Пропагандирането на избръснати полови органи има за цел само да продава определени нови козметични консумативи.
Косъмчетата на дадено място правят кожата много по-нежна и чувствителна, освен това косъмчета поникват на места, които трябва да бъдат пазени.
Жените с красиво окосмени органи са много по-възбуждащи от избръснатите. Няма нищо сексапилно в избръсната вагина.

140.   Приятелят ми също ме харесва повече, когато не се обезкосмявам напълно долу. Казва ми, че така се чувства наистина с жена, а не с момиче. Аз също се чувствам по-женствена (говорим за оформен триъгълник, а не гора). Това с бръсненето изцяло е дори малко извратено - все едно го правиш с дете.

Джейн

142.   Ами какво да ти кажа...и аз харесвам окосмените женски интимни части,направо ме влудяват.Харесва ми докосването при секс,харесва ми оралния декс,въобще всичко :)

144.   118, моите адмирации за това че си казваш "на МЕН така ми харесва" и теглиш една майна на всички, които ще те оплюят в коментарите по-долу.

Няко и хора се чувстват по-добре обезкосмени, толкова ли не го разбрахте! Най-важното според мен е човек да се чувства добре в кожата си и да прави всичко това заради себе си, не заради някой друг. Ето това ме привлича. Отделно, че харесвам обезкосмени момчета и момичета, въпрос на личен вкус си е.

147.   Аз съм мъж и трябва да ви призная, че обожавам това и няма по- приятна гледка за мъжа от естествения долу окосмен женски триъгълник!

148.   И аз не понасям косми в тия зони. В 6- ти клас съм и сам със самобрасначка от тея сините на жилет си бръсна космите около пениса и тестисите.

149.   Аа според мен като си спазваш личната хигиена няма смисъл да съ бръснеш. И извинете за допуснатите грешки.

150.   Мъж 42 г.
Обожавам естествено окосмени путки. Харесвам също така и леко окосмени женски анусчета.
Когато съм лизал космати и ЧИСТИ путки, по космите остава една неповторима феромонна миризма на жена. Невероятно е. Жа съжаление не съм попадал на бълггарка последните 10 г.
Мога да се похваля с две рускини, едната от който си беше нацяло натурална.

151.   Да, естествено обрасла като не пристъпна гора, да се развихриш като косач на планинска морава, ако има и буби гледката е яростно възбуждаща! :)
Или сценката на задна прашка-всичко е опасано с ангорски пояс, има от всичко, включително и остатъчна тоалетна хартия и "нагар" от очистващи действия! :)Много готино звучи и изглеждат естествените окосмени и вплетени новообразувания! :)
Не, това не може да ви е харесало, не вярвам... дори и да е нежно-рус дразни когато попадне между езика и лигавицата. Изпадате в общ дискомфорт и намеците са излишни. :)
Твърдо-не на буйната и не поддържана растителност!

152.   Авторе, хората няма да ти се смеят за това че харесваш окосмени пичета, а на правописа ти. Всъщност, това не е нещо нестествно за някой който е получил "образованието" си през "демокрацията".
Та на въпрос за окосмните "катерички" - аз също ги предпочитм и след като и тегля езика на някоя такава, трябва обезателно да си измия лицето, защото приличам на Фидел Кастро след сесията.

153.   Не можах да убедя жена ми да си остави прическата, която имаше преди години. Е не мога да и кажа, че заради това се срещам с друга, затова я оставям да си мисли, че съм стар изперкулясал пръч, който се доказва на младо месо.

154.   Че всеки си има свой собствен вкус, така е и няма нищо ненормално в предпочитанията на автора, ако че мен окосмението по тялото адски много ме дразни и го махам. Има нещо ненормално в селташкия изказ на номер 68/105!
Като се възбуждаш от космарляка - ОК, но не обиждай другите, само защото имат предпочитания, различни от твоите и ти не можеш да го повярваш! Като толкова харесваш Западноевропейските страни и смяташ народа ни за тъп, върви там! Нали ревеш, че българите издигат в култ чуждото - ето го твоето издигане на чуждото!
И това какво е било в миналото на никой не му пука! Живеем днес и сега, а не преди 30 години! Времената се променят. А и да не говорим, че обезкосмяването не датира от вчера или днес, за да говорите, че сега било модерно или тръгвало от Холивуд! Обезкосмяването съществува от векове и се практикува от векове!
Четох и други абсурдни изкази. "Няма никакъв личен избор в това да се обезкосмиш и ще ви споделя защо. " Напротив, това е личен избор. Не "Жилет" или който и да е, а аз казвам дали ще се обезкосмя или не. Пускала съм си окосмението, когато исках да си направя коло маска (която се оказа, че не ми е особено удобна) и едвам го изтърпях няколко дни. Не можете ли да разбере, че някои хора просто се дразнят от него?
Относно хигиената - ако си поддържан, значи е добра, но поне при мен миризмата в онзи момент се задържа по- дълго, ако че се къпя всеки ден и всяка вечер си взимам душ, ползвам рол- они, мокри кърпи, парфюми, всеки ден сменям бельо и тениски, понякога и по два пъти на ден и пр., а след премахването му нещата не бяха така. Явно при всеки е различно. Допуснете фактът, че някои хора се чувстват по- комфортно без окосмяването по тялото си и без това да е мода и няма нужда от нападки, само и само защото не отговарят на ВАШИТЕ възгледи. Лично мен никога не ме е вълнувало какво е на мода, било то като норма на поведение, дрехи, обувки, музика и др.. Чисто и просто космите ме дразнят и ги махам!
И друго, според мен космите не са показател за зрялостта на една жена. Ако една жена тялом е зряла и добре развита, космите не пречат това да се види, нито могат да го променят по някакъв начин.

155.   Едни и същи хора пишат по 50 коментара, как окосмяването влудявало и било по-хубаво. Ще ме спукате от смях, ако беше така до сега всички жени, да са космати там! Имате раздвояване на личността и признавам, ставате за актьори, защото филма е пълен. :)

158.   Аз също харесвам окосмяване по тялото и ме възбуждат повече окосмени гениталии на жените. Това си е класика.

160.   Разбира се че жената трябва да бъде естествено окосмена! Епилацията е извращение, отказ от нормалното, от природните дадености.

162.   # 100 - по твоята логика всички мъже трябва да са брадати, защото космите по лицата им са естествена даденост. Да си бръснат лицата не е ли извращение? Няма такова нещо като ТРЯБВА, щом иде реч за тялото на някой друг, той/тя ще си решава какво му трябва и какво не.

163.   Задайте се въпроса неуважаеви емиломани: Защо в процеса на еволюцията окосмяването на гениталиите и подмишниците е оцеляло при това при всички човешки раси, при двата пола!

164.   И аз харесвам отдолу натурални. Жената си е такава, защото се съобразява с мен. Не мога да разбера тази тъпа мода там отдолу как е дошла.
Браво на китайките че при тях това нещо е още естествената среда.

166.   164, тази мода дойде от долнокачественото американско порно, което заля България и Европа, в средата на 90-те години. До тогава жените си бяха напълноестествени, окосмени където си трябва според природата, без пирсинги, татуси, хиалурони и силикони. Аналогично става и в Западна Европа.
Помня, като студент по медицина, когато се преобличахме за упражнения, а гардероба за дрехи беше общ, един колега, с по-просташки обноски, бъзикаше една колежка от Кърджали с думите "я да ти видим подмишниците, дали си туркиня" и тя казваше "на виж българка съм" и с гордост показваше гъсто окосмените си подмишници. Но тогава и колежките туркини си ходеха с окосмени подмишници.

101-132 от 132