Споделена история от Секс и интимност

Космите на интимната й област ме влудяват
Привет. Момче - 25 години. Незнам как да започна, защото много хора ще започнат да се присмиват и обиждат. Както и да е, щом съм започнал, ще довърша. Така ... ацки много се възбуждам от окосмена ,,катеричка,,. Смисъл мразя космите по тялото на жената, обаче космите на интимната и област ме влудяват. Харесвам жената да е идеално почистена от косми навсякъде другаде, но да е брутално окосмена там долу. Споделял съм с приятели и момчета и момичета, но те се отвращават само като чуят. Да съгласен съм, че е по хигиенично когато няма косми, но все пак, когато 2 пъти на ден се посети банята, не виждам проблем с хигиената. От тези които ме познават, никой не харева окосмена ,, катеричка ,,. Имам приятелка споделял съм и с нея, а тя дума не дава да се каже на тази тема. Единственото, което направи е, че си пусна една малка линийка, но това не е което аз искъм.

Моля не се присмивайте и не ме обиждайте. Пишете мнения, може да има и други момчета на, които им допада това. Ще се радвам да споделят. Поздрави!!!

Коментари

51-100 от 132

56.   Нормално е да хареваш жени с някакво окосмяване там, понеже ти е заложено в подсъзнанието: природата го е измислила така. Окосмяването на интимните части настъпва след пубертета и показва полова зрялост. Липсата на такова окосмяване от друга страна символизира обратното. Вече е друг въпроса че тази мания с епилирането на интимните части се появи някъде към края на 90те години и масата се зомбира на стадния принцип - щом не си бръснат или епилиран, значи си задръстен. Аз също намирам за отблъскващо или поне за лишено от еротика пълното обезкосмяване на тялото (с изключение на главата) - жените започват да приличат на някакви кукли от витрината на магазин или на някакви мутанти. С две думи - нищо ненормално няма в това че харесваш такива жени.

57.   1. Не смятам, че момчето му има нещо. ;д Той си харесва космати катерички и това е.
2. Не мога да разбера защо давате акъл тези, които не са на това мнение? Нека коментират тези, които също харесват космати катерички...
Всеки е с различно мнение, ето например аз обичам да съм бръсната на всякъде... приятелят ми казва че му харесвам по всякакъв начин. Бръсната или не. Въпроса е до човека :) А по отнощение на хигиената.. хора всеки може да се подържа чист стига да го иска... с косми или без ако не се миеш много ясно, че ще е неприятно...

58.   Навсякъде съм епилирана, но разбирам напълно автора.... въпрос на вкус и номер 43 нима мислиш, че като сме в сподели нет, трябва задължително да ползваме и градския транспорт... стига де, не съди само по себе си и хората, които те заобикалят.... ЗАРА36

60.   Аз не харесвам да имам и косъм от долу. Епилирам се напълно. Сега съм на 28. Поддържам се така от 17-18 годишна, а преди това си оставях съвсем мъничка чертичка. Но вече не ме кефи. До сега съм нямала интимен партньор, който да е искал да си оставям окосмен триъгълника. А и самата аз не бих се съгласила, защото ще се чувствам като маймуна. Но хора всякакви на този свят.

61.   Също така е отблъскващо и мъже с косми по интимните части, ако не напълно, то поне да ги скъсят максимално. Няма по ужасно и отблъскващо нещо да му духаш и да ти влезне някой косъм в устата. Направо ми се доповръща.

62.   Дано догодина излезе модата момичетата да си бръснат главите, страшно интересно за гледане ще бъде. Като извънземни изгубили всякакъв пол. Голи охлюви!
Космите долу са част от сексуалността на жената мили дами.

64.   Различните поколения имат и различно мнение.

65.   Окосмяването: ЗА и ПРОТИВ?
На 15 и 1/2 съм, нормално окосмена, и се чувствам комфортно така.
Това ме кара да приличам повече на жена, а не на детето което бях.
Намирам го за естествено. Хигиената или я поддържаш или не.
Пубисът се нарича "венерин хълм", а не сечище или свлачище.
Триъгълник, чертичка, интимна прическа са все опит за бягане от естественото, но пък в крак с модата.
Факт е, че един път обезкосмени части от тялото започват да прорастват все по-интензивно. Да не забравяме пъпчиците и ефекта "набола брада" след няколко дни. При мен дължината не се променя.

67.   №65, стискам ти ръката! Дано има повече млади дами като теб. За мен пълното обезкосмяване е на една крачка от силикона, ботокса и чалга-съзнанието...

68.   Доколкото знам на Запад, бръсненето на п*тките и подмишниците не е толкова актуално, но и там тъпата американска мода е направила страшни поражения.
Глупаците си знаят само едно - хигиена, това са глупости, хигиената зависи от къпането а не от кола-маската. Жена ми не си бръсне подмишниците, защото те са ми фетиш. Силно окосмени са и ви уверявам че не миришат на пот, а на чисто изкъпана жена. Целувам ги с голямо удоволствие.
Обраснатите подмишници се потят постоянно и миришат, независимо дали тъпата модерна кучка се мие по 2 пъти дневно.
Смятам че и това ще отмине, жалкото е че когато това стане ние вече ще сме стари.
А иначе българките са си тъпи, провинциални селянки, които си мислята че като са се ощавили като турски гювендии и като се нацапотили като проститутки, са много европейки, е да ама не дотам...! така че бръснете се тъпанарки, обръснете си и главите и веждите се премахнете, за да приличате на извънземни изроди!
Жалки модерни метросексуални мъжленца, обръснети си чурчиците, мъденцата и гъзчетата и тъй като е модерно, обърнете халката и се чукайте отзад!
Нормалните сексуално зрели жени имат вторично окосмяване на пубиса и подмишниците и третично по крайниците.
За онази глупачка или глупак, който писа за "комунистите". Тъпанарино (или тъпанарко) през 80-те години на Черноморието единствените жени с обръснати подмишници бяха представителките на най-комунистическата страна в света - СССР, казвам го от личен опит.
До 90-те год. в България и артиските не се бърснеха. Я си припомнете окосменит подмишници на Катя Паскалева в "Козия рог" и "Вилна зона", или окосмените подмишници на Ваня Цветкова в "Комбина"!

69.   Не знам колко се модерни епилираните, но в интернет гъмжи от сайтове "hairy woman" и "hairy armpits woman"!

70.   Браво на 68!
След последните многобройни мнения определено везните се наклониха в тази посока. Привържениците на обезкосмяването онемяха. Рано или късно ще си дадат сметка, че това е антиестетично, антинатурално и че са последователи и жертви на зле разбрана "мода". Тези жени искат да бъдат по-привлекателни, но се лъжат. Ще ми се оправдават, че космите им пречили на хигиената. Истина е че точно те за най-нечистоплътни. Обескосмяват се, за да не се мият често. Дано с коментариите тук им влезе нещо в главите. Едва ли.

71.   68 не е прав. Живея на запад, ходя на сауна - младите жени всички са обезкосмени. Само спаружените бабки са космати, ама това кой ли го интересува?
70 - как мислиш, можеш ли да се обезкосмяваш всеки ден, без да си се измил?
Пробвай с брадата си, но се съмнявам, че се бръснеш - противоестествено е, а и тези, които се бръснат го правят, само за да не си мият лицето (огромната брада)

72.   Брей, мен както ме мързи да се обезкосмявам, защо не съм имала късмета да срещна някой от тези космо любители тука. как ги намирам все модерни, дето харесват само гладко обръснати. нямам късмет и това е :D

74.   Леле направо незнам. Много странна логика : Щом природата била дала косми трябвало да има... То по тая логика си пускаме дълги коси и бради и да седим необръснати.

75.   Цитат: "70 - как мислиш, можеш ли да се обезкосмяваш всеки ден, без да си се измил? "
Госпожа(ице), не беше необходимо да уточняваш, че живееш на запад. По всяка вероятност си самотница, тъй като в противен случай би забелязала (или поне попитала мъжа си) колко често се бръсне. Ако не знаеш ще те осведомя. Бръсненето при мъжа е от 2 до 3 пъти най- много на седмица в зависимост от гъстотата на косъма. Кожата трябва да си "отпочине". Не вярвам да се обескосмяваш всеки ден, така че хигиената ти е не повече от това в седмица. :=))
Съвсем не съм привърженик на "голямото окосмяване" и "огромната брада", но №71 трябва да си вземе поука и да следва примера на едно доста по-младо момиче от нея(№65)... то да го научи как се поддържа един женски триъгълник.

76.   Здравейте,
Мъж съм на 35 години и също харесвам окосмени п*тки
и не виждам нищо лошо в това
Поздрави

77.   Аз съм жена на 21. По темата.. Сега в момента долу триъгълника направо е хванал бурени :). Понякога си го обръсвам напълно, понякога си оставям лента, защото напълно обръснато ми е някак странно и грозно, но в момента просто ми е омръзнало да се бръсна и реших да си пусна косичка, която отначало ме бодеше и дразнеше, но сега даже ми е комфортно.

Всеки си има различни гледни точки. Всичко е мода и възпитание. Подмивам се с интимен душгел сутрин и вечер. Това, че било нехигиенично... Еми ако се миете 1 път на месец и ви е страх да не хванете срамни въшки. Да така е :).
Към автора. Изобщо да не ти дреме чуждото мнение. Всичко им върви в живота и любовта та са седнали да дават съвети :).

78.   Ами, честно да ти кажа, не си единствения.
И аз обичам такива. Но да не ги е опущила извън контрол и да има и чак по краката малко да са изпъкнали.
просто обичам така:
Краката огоре до долу обръснати.
А самото котенце-да е обрасло добре но и добре оформено. И този триъгълник който се получава и се е получил.... Прекрасно. И да-стига да е във форма котенцето й, добре избръснато и добре оформено и добре поддържано, най-вече, триъгълниче или по-скоро триъгълник :) това е прекрасно. Мноого възбуждащо за мен.

79.   Адмирации за номер 68! Жена съм, на 43!

80.   Да оставим настрана хигиената - тя си е до човек. Мърлячът си е мърляч, независимо дали е бръснат, или не. Аз съм изцяло обезкосмена отдолу. Много малко ме вълнуват модните тенденции. Обезкосмявам се от 16годишна ( сега съм на 35), просто защото не се чувствам аз самата комфортно окосмена. А иначе, по-скоро е въпрос на вкус. НЕ на хигиена. Прочетете в учебниците си по Биология от 9ти клас, каква е функцията на космите по пубиса. И пак казвам - мърлячът си е мърляч, независимо от пола и независимо от окосмяването!

Номер 70 ме уби, направо! Да си отбележа, че мъжът ми се бръсне всеки Божи ден, защото не иска да се мие...

81.   И това е като при дебелите жени, уж всеки харесва слабите пък тази в къщи ( неговата си ) е бая ми ти ячка, защо всеки гледа да каже това, че да се хареса на другите, а не какво мисли

83.   Ето затова харесвам испанки и италианки - не че са толкова красиви, но много по-често се среща при тях окосмена катеричка. Между другото сред германките и французойките също съм попадал 50/50 на окосмени срешу епилирани. И не говоря само за старите, а и за млади, красиви и спретнати девойки. Разбира се, ненадминати в това отношение са азиатките (японки и китайки), както и рускините. Бръснат си подмишниците, но там долу са невероятно жентсвени и бъзбуждащи. От написаното смятам, че е станало ясно, че споделям предпочитанията на автора :)

84.   А най-развитата нация в света - Япония не си бръсне оная работа - те сигурно не разбират и са прости горките японци, а ние сме много умни и за това си бръснем ония неща ЧАЛГА ей това развали цялата нация... Поздрави на всички които уважават естествената красота

85.   Да споделя и аз - мъж на 32. Не знам защо, но откачам от възбуда, когато видя дискретно наболи подмишници и крака. Нямам обяснение за това, просто много ми харесва. А иначе относно триъгълните страсти предпочитам жената да е окосмена, но подстригана и оформена отдолу. Бръснатите наистина приличат на попарени и оскубани пилета, но пък рунтавите малко затрудняват лизането. Опитвал съм различни варианти, най-красиво и възбуждащо е да видиш зряла, окосмена жена, която се подстригва (не бръсне!!! ) редовно.

86.   Кое е нормалното - да те възбуждат телата на зрели жени с подчертани вторични полови белези - пищни форми, окомяване на пубиса, подмишниците и на тялото изобщо, или да си падаш по хилави рахитични, слаби момиченца с гладко обръснати пиченца! Днес в България се издига като норма отвратителния педофилски фетиш на кльощавото момиченце с ощавеното пиченце, а физиологичното нормалното се представя едва ли не като проява на извратености! Е кой е извратения Аз или глупаците които като видят нормално окосмена жена, пишленцатта им от страх се завират в задниците им! ХА-ХА-ХА!

87.   Какви са тия ощавени пилета, бе? Вашите мадами да не се скубят на пара? Аз харесвам гладко като коприна от край до край. Никави бразилки ленти или на баба ти къделята. Сигурно знаете вица за пияния дето седял в рейса, а до него права се държи за ръкохватките една от "натуралните" жени. А той и казва: Алоооооу, балерината, свали си крака от там или си обуй гащи, ма! Еми, аз като видя някоя такава и ми иде да повърна

88.   То и по краката и ръцете има косми, по вашата логика и те трябват за нещо, защо тогава искате да са махнати?

89.   Мъж на 40 г.
Въпрос на личен избор и партньорство. Разнообразието е хубаво нещо. Ние (със съпругата ми) сме си "натюрлих" и това ни задоволява.... но от време на време (най-вече по моя инициатива) пробваме и нещо по различно - подстигване, бръснене. Всичко е в съзнанието - нали знаете кой е най-важния сексуален орган?

90.   Мъж на 55
От окосмена п--ка при лизане щях да си изповръщам червата. От тогава небръсната не искам! И аз съм обръснат. Умирам си да лижа, но гладки! Мисля си, че този който харесва космати никога не е лизал- не знае какво е пропуснал.

91.   90 "Мисля си, че този който харесва космати никога не е лизал"
Да, наистина сме изпуснали много. Що за глупост! Ти космите ли й лижеш или клитора? При твоя случай сигурно тя е била с окосмен клитор или окосмени долни срамни устни :=))

94.   Аз пък никога не си махам космите. Там долу съм като перука, просто ме боли и съм спряла от една година да си ги махам. :)

96.   Ъмм хора, аз съм на 13 и съм супер-окосмена... не ги махам, защото 1. ме е страх много да не ме боли, 2 4етох 4е е вредно и 3. мама не ми дава.. ;дд

98.   Противоречиво мнение чесно казано тези които се изкажаха за ми дадоха доста материал за размисъбл. Аз почнах да си махкам космите на триъгълника прдомишнииц и прочие имено от един коментар на един приятел на брат ми по повод кракчката ми че имам косми и трябва да почна да ги епелирам смисъл не ми бяха обрясли нормални си бяха но от тогава почнах азащто не ми беше приятно този коментар имах чувството че ако не го направя всички ще ми се подигравят ще ми викат мърлява и прочие на мен не ми пречеше това че имах косми но това е дург въпро. А катеричката я махнах защото като доста алка не се подържах там като бях в цикъл и доста непирятна ситуацзия бях попаднаа и ги махнах. Случва ми от време на време да си пускм там косми макар ме отначалото ми сърби но после се свиква. Направих грешката да си махна едни косъмчета между гърдите и сега трябва непрекъснато да се бръсна защот оизглежда зе меко казано. По-лошо е да се бръснем защото веднъж поченш ли трябва да го правиш защото косъмчета се стават дебели растат странон и грозно е просто с епелирането не е така но пък е адски болезнено поне така съм чувала. И аз съм чувала че тия косми подс мишниците че ами не се изпотява човек толкова по точно не отделява чак толкова миризма отколкото ако си гладък като охлюв и на мен това ми прави впечетление смисъл като се изпотя и ако не съм си солжила нещо някакъв дезотонт ще мирише като по-малка е така и наиситна е ужасно сега по(чнах да азпилзвам дефодоранти рованди защото не искам да си пускам косми грозно е ако излезеш с рокля и си вдигнеш ръката ще отратиш някого и ще стане доста неловко и да. Прбоблема е че някои го правят заради това някой да не им каже нещо лошо по този въпрос и да се почувстват гадно което е зле едно е да го правиш защото те харесва съвсем дурго за да не ти се подиграят за това. Никакви шампоани за интимните части не използ0вам мисля да купя ползвам си вода вдскеи ден сеси взимам душ и като ходя до тоалетната мокри кърпички и да няма да ми мирише. Предполагам че ако жената има косматата катеричка трябва да използва шампоан освен това но дори да не го използва ако всеки ден си взима душ и си го мие няма нищо да ти мирише.

99.   Така, и аз да се изкажа по баналния начин - всичко е въпрос на вкус. Жена ли е - става за ебане. Няма значение обръсната ли е или не. Аз лично харесвам окосмен триъгълник ( с къси косъмчета ) и ситни косъмчета по срамните устни, всичко друго бръснато от-до.

100.   Дано никога не попадам на такъв партньор, който иска да приличам на горила! : ))))))) Защото ще му посоча вратата.... Поздрави на пещерните хора!

101.   101. Мъж на средна възраст закусва макарони в ресторантс заедно с млада дама. Той намира в чинията с макарони косъм и вдига ужасен скандал. Перонала от ресторанта започва да го следи и го заснемат как вечерта ближе красиво оформената катеричка на дамата. Те от своя стана му доказват, че не е бил прав сутринта, щом върши такива неща, но той отговаря, че е много принципен, като казва: - И тук да бях намерил макарон, пак щях да вдигна скандал.
Така, че и по темата всичко е въпрос на свое виждане и рабиране на проблемите.

102.   ооо задължително се бръсна, как ще ходя с косми бе вие добре ли сте на 27съм и съм жена не мисла че трябва да ходя космата като некоя бабичка. Гнусно си е

103.   Каква е тая извратена мода с епилирането, особено при мъжете. При жените е въпрос на лични предпочитания. Няма нищо по привлекателно от естественото окосмяване.

105.   Шведски феминистки се събраха на протест срещу налаганото на жените схващане, че трябва непременно да се епилират и да не се появяват на публични места с окосмяване под мишниците.
Жени с естествено окосмяване се събраха на централния площад в шведския град Малмьо, за да защитят правото на жените да бъдат такива, каквито са. Повод за недоволството им стана неволен кадър, излъчен по телевизията на неизвестна жена с вдигнати ръце, чиито мишници не бяха епилирани. Лена Ерин от Лудвика е приветствала победителката в шведската "Евровизия" Лориийн с вдигнати ръце, когато един от операторите улавя в кадър необръснатите и` подмишници, съобщи Local. Впоследствие потребител на Facebook качва в мрежата снимка на жената и вълна от коментари, спорове и дискусии се разразява в онлайн пространството. Именно като реакция на последвалите коментари феминистки се събраха с демонстративно неепилирани подмишници, за да изразят възмущението си. "Искаме да защитим всички, които са се почувствали засегнати. Става дума за полове и за правото всеки да бъде себе си", заявиха протестиращите. "Трябва да покажем, че това е форма на потисничество срещу пола чрез налагането на норми кое е красиво и кое не. "
================================================================
Аз съм мъж и никога няма да си обръсна подмишниците, защото смятам това за противно и педалско. Къпя се редовно и ползвам дезодоранти, така че не мириша на пот и през лятото. Космите на подмишниците спомагат да се потим по-малко и по-бързо да се изпарява потта!
Обезкосмяването на женското тяло е една отвратителна мода наложена от американските педерасти (дизайнери) в последните 20 години в Европа, а в САЩ се щавят още от началото на 20 век. Причината е че мръсните печелбари от "Жилет" по-този начин са си увеличили двойно продажбите на самобръсначки. Обезкосменото и мършаво женско тяло, какъвто и съвр. "псевдоидеал" наложил се изкл. агресивно в България след 1989 г. може да задоволява нагоните на всеки прикрит педофил! Замислете се защо в САЩ педофилията е социално значимо "заболяване".
Феминистките издигат много глупави искания по принцип, но в случая са абсолютно прави! Женското тяло не трябва да се превръща в евтин сурогат и да се моделира съобразно извратената психика на всякакви психопати, налагащи разл. "модни тенденции"!
За мен естествено окосменото женско тяло е силен ародизиак, а окосмените подмишници - изключително възбуждаща гледка. Заради тъпата мода, жена ми е принудена да си ги бръсне през лятото, а аз се чувствам отвратително!
Бръсненето не е характерно за западноевропейките като цяло, във Франция, Италия, Германия, Скандинавието, Чехия, Унгария и пр. окосмените женски подмишници са сексуални стимулатори за мъжете! Напишете "hairy woman" в Гугъла и ще видите колко галерии, форуми, блогове и клипове ще излязат! Български - нито един, но това е типично за тъпоумна, маймунска нация като нашата, която само копира де що простотия дойде от САЩ.
Българките също бяха красиви и естествени до 90-те години на 20 в. Сега са тъпи ощавени пачаври, приличащи на проститутки и турски гювендии! Въпреки че турските ханъми са се бръснели напълно, българката не е възприела тази "мода" в течение на 500 години. Нещо повече даже с погнуса казвахме за някоя фльорца на времето "обръснала се като туркиня"! Днес предвид общата тъпотия на българите като цяло, напълно закономерно е шестването на това противно явление сред българските патки и тъпите и примитивни български мъжленца!
ДА ЖИВЕЯТ ШВЕДСКИТЕ ФЕМИНИСТКИ, С ТЯХ СЪМ И ГИ ПОДКРЕПЯМ НАПЪЛНО! РАНО ИЛИ КЪСНО НИЕ ЩЕ ПОБЕДИМ! ЗАЩОТО ЗАЛАГАМЕ НА ЕСТЕСТВЕНОТО И ПРИРОДНОТО, А НЕ НА ПЕДАЛСКИЯ КИЧ!

106.   Хората са малко заблудени като смятат, че космите са нехигиенични. Това определено НЕ е така. Космите съществуват точно защото функцията им е да предпазват от бактерии. Затова ние по цялото си тяло имаме косми.
Просто е станало мода, а и е по-удобно - това е всичко. Особено жените смятат, че космите отблъскват мъжете - а и е вярно за по-голямата част от мъжете е така. Биха се чувствали неловко да си легнат окосмени с някого.

Иначе не смятам, че е странен този твой фетиш... Само малко, но нищо особено :P

Аз например харесвам, когато мъжа е малко окосмен там долу, но малко, не като теб цяла гора. :D Ако е много е отблъскващо наистина, но ако е малко може да бъде секси повече от напълно гладката кожа. По мъжествено е някак, по-секси.

107.   №106 Защо космите на жените не отблъскваха мъжете през 80-те години на 20 в. и преди това? Всичко това е въпрос на манипулация, на зомбиране на подрастващите, на налагане на сурогатни "идеали", на промиване на съзнанието! И всичко това е правопропорционално с рязкото спадане на образоваността и общата култура на българите в последните 20 години! Колкото е по-тъп българина и българката, толкова по-лесно ще ги манипулираш с тъпи реклами и "мантри" на идиоти като Слави Трифонов по родното ТВ, който нееднократно е подчертавал че се отвръщава от "жена която отдоло е като разперети крила на гарван". Да тъпакът иска да оправдае собствения си недъг, че е кьосе и плешив, вероятно и отдолу, но да си навре "идеалите" в собств. ощавен анус!

от №105

108.   №107, прав си - преди години не е било така, именно защото с времето модата и схващанията за определени неща са се наложили в обществото и манипулират хорското съзнание. И това не е само за обезкосмяването, но и за много много много неща в живота. Щом мнозинството го прави - трябва и ти, иначе няма да се впишеш, както се казва.

И хората се аргументират като казват това било хигиенично и за това така... Глупости. По-лесно е да се хване например заболяването цистит при една жена, която е обезкосмена, отколкото окосмена.
Всъщност като се замислим по-дълбоко ще разберем, че един човек да се обезкосмява е дори противоестествено и вредно за организма - по една нелепа аналогия - по същия начин, както природата страда, когато се отсече едно дърво от нейната земя. ;)

Но жените биха се почувствали неудобно да са "обрасли" там долу като си легнат с някой мъж (говоря за по-младите момичета, защото предимно те го правят).

Иначе ме разсмя това, което каза за Слави Трифонов, хах. :)

От 106

109.   Вижте филмите на Ален Делон от 80-те години. Там всичките му партньорки са с едни хубави катерички. Да не кажете, че тези французойки са с лоша хигиена, а Делон е някакъв първичен селяндур!

113.   Ето и моето мнение. Първо харесвам жени с поддържано окосмяване. Щавените... Ами не ги възприемам да ви кажа. Някак си неестествено ми е. Но ще кажа няколко думи за онези, които защитават тезата, че видиш ли обезкосмяването било личен избор, не можели да го търпят, дъра бъра хигиена... Няма никакъв личен избор в това да се обезкосмиш и ще ви споделя защо. Към края на 70-те Жилет държали над 80% от пазара за пособия и козметика за бръснене в целия свят. Сиреч милиардери и пълни господари. Диктуват световната мода и това е. Обаче акционерите на компанията не им стигнало това, ами взели че възложили на борда на директорите и мениджърския състав в следващите години да удвоят оборота? Дилемата ги шашнала - как да удвоиш оборота, след като и в момента контролираш продажбите за целия свят кажи речи? Но успели!!! И знаете ли как? Измислили дамската самобръсначка, която не била кой знае кой знае колко по-различна от мъжката, но наляли няколко стотици милиона в реклама и пропаганта и номера станал!!! Първо естествено повели хорото "малоумните" американки, тъй като и до днес те си остават нацията която най-много се влияе от реклама и манипулации. То им е в кръвта - купувай, продавай... всяка мода и до днес тръгва от там щем не щем... Те определят пазара, и тъй като малоумните американски кифли са голям пазар, всичко се разпростира. Първо се зарибяват те, и за жалост обикновено това са кифлите, които са фаворитките в класа, най-отраканите, най-известните, и най-най на които по традиция останалите искат да подражават. И изведнъж изборът ВЕЧЕ НЕ Е ТВОЙ, след като от 11 годишен гледаш какво правят тия и за да не изоскаваш от тях, тяхното поведение става нормалното и техния избор става водещия. Нашите кифли в европа попиват естествено. А нашите българки още повече, тъй като след падането на соца отрекохме всичко от миналото, като си помислихме че като правим като американките ще станем американци. Ха дано, ама на дали, както се пее в една песен... Така че, когато казвате, че нещо било ваш избор, първо се замислете и после го заяветена широката публика. Избрали сте да подражавате на модел! Това не е избор и проява на собствено мнение. Утре на ония в америка може да им хрумне че е много модерно да си татуираш свиня на оная работа щото Джъстин Бийбър си я е регистрирал като търговска марка и много се харчи. Но това не е избор, това е подражание. И ако моята компания има милионите да го завърти по телевизията и да ви накара да си мислите че това е най-великото нещо, то ще стане!!! Вие си купихте ай под, защото пред 2006 година това беше хита в америка. Вие ползвате таблети, пак защото е модерно, а не защото има някаква впечатляваща новост в него, нещо непостижимо за който и да е дори настолен компютър и лаптоп. Та така!!!! ОТ къде тръгнах и къде стигнах в този мой коментар... Но всичко си е дибидюс истина. Дипломната ми работа беше на тая тема и благодарение на нея имах покани от пет американски университета за докторантура, така че не мисля че съм много далеч от истината. Историята говори и ако не си знаеш миналото, няма да знаеш и как си стигнал до днешния ден, камо ли да говориш за утрешния.

114.   Абе американките, че са малоумни е ясно, ама нада ли тия дебели разплути същества се обезкосмяват. Те от тлъстини не могат да си видят краката, та камо ли оная работа. Да не говорим, че няма кой да ги употреби. Та това с обезкосмяването си е чиста порно-пропаганда. Гледането на тези филмчета започна по времето на прехода, та там видяхме, че каките нямат косми и решихме и ние да си ги махнем.

116.   здравей, това е нормално, ти имаш влечение към зрели жени една кака на 35 ще ти е супер подходяща, не става въпрос за извращение. а за нещо нормално хигиена не зависи от окосмяването, Това е мода представяна от холивудските проститутки, това е мода не хигиена, има култури където е задължително-ислям и юдеизъм. Аз харесвам жени с интимна прическа тип бразилски триъгълник, обожава как космичките бучат на езика ми и на пениса ми, Модата за бръснати катерички дойде през 2000 г., до тази дата жените ходеха косматички, само бръснати бяха туркините/религиозна норма/, Казана на кратко не се претйснявай, повечето звезди в плейбой и порно актриси са с интимни прически. Една жена като има прическа доло е по-красива и женствена.

117.   нормално е бръснатата слива е педофилско, не може да си легнеш с 25 или 35 годишна мацка и долу да е като на 12, аз съм пътувам по корабите, ако посетите проституки в латинска Америка/там са най-красивите жени в света според Сащ/или Азия няма да видите бръсната катерияка, а интимна с прическа и жените са по-женствени . Бръснатата слива е от Холивуд- Според мен ти харесваш по-зрели жени ,не се претеснявай това е нормално, Най-красивите Холивудски тарикатки са със бразилски триъгълник по гащичките.

118.   Ужас.. още ли има такива липсващи звена които си падат по КОСМОнафтки хахаха, аз съм момче и не търпя нито един косъм по тялото си, освен на главата естествено, където си ми харесва по-дългичка коса), но иначе съм изцяло епилиран и се чувствам страхотно. Хора, защо гледате какво е било през 30 те, 60 те 80 те години, света се развива, и хората също, ако става въпрос преди няколко века е било модерно да не се къпеш и да ходиш с перука, като си ръсиш въшките във супата, ама тва са били супер модерни херцози и маркини и определено тва се е водило фешън! Ами айде като тях тогава, щото е било модерно едно време!
Лъчо 19

119.   Приятел,
има жени дето им е по год от доло да са космати... да не кажа всичи само дето някои не си го казват. Хвани си приятелка и й кажи няма за к'во да се чистиш там и тракай на воля :)

51-100 от 132