Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми ме "използва" за по една минута
Приятелят ми свършва прекалено бързо. Дори, когато сме го правили скоро. Понякога го правим, той свършва и ако не предложа още веднъж няма да се сети. В началото много се грижеше за моето удоволствие, но след тези 3 месеца.. всичко опира до неговото свършване. Не сме го правили от седмица, и двамата си говорим колко се искаме, накрая го правим, той свършва за 1-2 минути максимум и хоп готово. Сякаш не правя любов. Всъщност, сякаш не съм го правила от... много време. А желанието в мен си остава... Да не говорим, че понякога не обръща много внимание на частите от тялото ми, иначе в оралните удоволствия няма равен. Но въпреки всичко аз си мечтая да правя любов с момчето, което обичам... Единственото, което мога да сторя е да спра да му давам да ме "използва " за по една минута. Така поне няма да ми се плаче и да ме е яд...

Коментари

1.   Ох, недей да чакаш а просто му обясни какъв е проблема по деликатен начин. Има много начини да се спре преждевременната еакулация все пак. Няма ли спциализирани магазини за това? Нищо срамно не виждам в това. Изненадай го ти, намери средството и го купи, предложи му да правите секс по начин който досега не сте опитвали. Според мен е време да действаш :) успех!
Мъж.

2.   Да.. същото става и с мен. Ами остави ти, че свършва бързо, ами като искам още и той ми се цупи и не иска и се чуди кво ми става. Ми как какво! Писна ми само той да си прави кефа, да му е хубаво, а когато опре до мен не прави нищо. Като поискам да свърша поне с орална любов, ми овърта все... мило хайде по-късно, хайде утре... Същото и със секса. Като свърши първия път ми казва този път обещавам пак след малко, и после нищо-заспива и мн му пука аз какво искам. С дни не го правим, имам чувството, че не ме желае вече, не знам. Аз ако не си поискам, не се сеща, а вече почвам да се чувствам като курва.

3.   От авторката: Искам да добавя, че ми е споделял, че когато го правим на нестандартни места свършва по - бързо, за да не ни хване някой и т. н. ... Което ме навява на съмнение. Сякаш се контролира или нз и аз..

4.   Ммм да това е проблем, че свършва толкова бързо. Но още по-голям е проблема при мен. От няколко години насам (може би 2-3) Не съм спала с мъж при който продължителноста на секса да е повече от 10мин.(това е най-добрия вариант) През тези години партньорите ми не са били 2-3, а доста повече. Всички ми казват едно и също: "Много ми е хубаво с теб и за това така се получава!" Не повярвах на първия който ми го каза това, но това се повтаряше с всеки следващ. А каква е вероятноста да попадам все на мъже които свършват толкова бързо. Вече съм сигурна, че наистина явно аз съм причината. Май съм много палава;) На 21год. съм :P

5.   Хъм, гледай сега - колко бързо свършва си е негов проблем, на ако не му пука за това, че ти не свършваш - вече е ваш проблем, щом не му пука за това, няма да му пука за нищо свързано с вас, чупете ги тия пънове!
Към 4- аз съм над 35, мога да правя секс над половин час, но това може да умори здраво партньорката; въпроса е да се нагодите, а не в минутите. Има секс, има любов и секс. Важното е да чустваш вниманието и желанието на другия към теб.

6.   с жена ми свършвам и аз бързо, а с чужди те по 4 часа.
Е как става това????

7.   Намери си друг. Има мъже, които са в състояние да правят любов по цяла нощ и на сутринта да искат още и така постоянно. От личен опит го казвам. Връзка без секс не е връзка. Действай, не си губи времето. Нали искаш да се почувстваш желана жена? Ми давай!

8.   А на този с жената (номер 6) ще го попитам Какво правиш там все още? Подиграваш ли се с нея? Или тя няма такива желания и секс от 3 до 5 минути и стига? Егоист ли си? Не си ли я обичал? Постарай се повече.

9.   А аз пък да ви кажа на 29 г. съм с женами сме от 7 г. правим сек всяка сутрин и почти всяка вечер много рядко се случва да не правим секс 2 дни е максимума каито сме издържали бвз сека и ако мен или нея я няма в къще и на всичкото отгоре имам любовница с която правим секс 2-3 пъти седмично,най интересното е че като правя секс с любовницата и се прибера в къщи толкова много ми се прави секс с женами че няма на каде 4-5 часа правим секс ,а иначе си правим нормално по 1-1,5 часа :А за авторката: да ти обясня от моя гледна точка как виждам нещата,има хора тоест мъже които като си намерят партьор и се успокояват след извесно време те не влагат чувства в секса или любовната игра те просто свършват без да се напънат да се задържат малко свършването не ги интересува партьора просто искат да свършат и да им улекне и умекне това за мен е егоизам!!!