Споделена история от Секс и интимност

Секс за пари
Искам да попитам, дали някой някога е правил секс за пари? Как минава една таква среща? И защо мъжете (не всички разбира се) предпочитат платения секс? Имам регистрация в един сайт за запознансева и непрекъснато получавам оферти за секс срещу заплащане. Ще бъда благодарна ако някой разкаже за една такава среща.

Коментари

1.   Много е вероятно като отидеш на срещата, да не получиш и стотинка. Човекът ще си свърши работата и ЧАО, ти какво, да не се оплачеш в полицията после? Какво ще кажеш: "Ми аз му пуснах за 50 лева, ама той не ми ги даде", хахахха, не се лъжете толкова лесно!

Палав Мечок

2.   Ами откажи заплащането и давай така.

Не е вярно, че мъжете го ПРЕДПОЧИТАТ. С удоволствие ще спят с теб и без да си платят, стига да им предложиш тази възможност:) :
Замисли се, не е ли по-лесно вместо да губиш време и усилия да си хващаш любовница и да ти излезе стократно по-скъпо, да си платиш 20, 30, 100 лв например, не знам какви са тарифите и да получиш желания секс с друга, по друг начин бързо, лесно и без ангажименти? Освен това избираш момиче по цвят и външен вид, каквото ти харесва, без да ти пука дали ти и харесваш на нея. Няма да се жените или да ставате гаджета. Изобщо защо задаваш този въпрос?

3.   Преди години когато бях млада и глупава и започна да е модерно да си скъпо облечен и тн. Направих една грешка, една единствена и дори я бях погребала дълбоко в спомените, за да не се чувствам като боклук. Бях на 19, току що завършила, работех за 80 лв и един ден в магазина се появи един симпатичен мъж на 40. Идваше много често и постоянно ме сваляше, един ден ме покани на кафе и аз приех от любопитство. Отидохме в друг град, защото все пак не исках да ме виждат на кафе с по-възрастен мъж, защото веднага ще се раздуха даже и без нищо да е станало. Шляехме се по магазините а той постоянно искаше да ми купува нещо, а аз отказвах. Един ден отново дойде в магазина и беше накупил някои от нещата, които харесах онзи път. На другия ден излязохме отново на кафе, уж да видел как ми стоят, на връщане спря колата и започна да ме натиска. Нямаше къде да ходя, аз си бях виновна.... Сега като се сетя отново се чувствам мръсна, като една долна курва. Никога отново не бих правила секс за пари, но живота е отвратителен и затова гледам Никога да не казвам НИКОГА.
Просто си намери някакво хоби или работа, защото като гледам май си имаш всичко и сега се чудиш какво да правиш.

4.   Как да мине? ! Късат ти дупето от клатене за 100 лева. Разбира се ще има и "загорели" дето тъкмо ще те "напънат" и ще свършат... не знам коя от двете ситуации ще ти е по-неприятна... Ти си знаеш... аз съм мъж, и не мога да и кажа как ще се чувстваш когато започнеш да спиш с "клиенти", но мога да ти напомня, че "лесни пари" няма. :)

5.   Не се хаби момиче!

6.   На 30годишна възраст устните ти /срамните/ и клитора ти ще виснат като на 70годишна бабичка.Но, споко,дотогава ще си събрала парички и ще си направиш операцийка. Само за болестите и изнасилванията /и те съществуват, не се съмнявай, само дето никой няма да ти повярва/ не знам как ще се оправяш.От време на време някой хубавец може да повърне отгоре ти, но се свиква ,няма страшно.По-добре тръгни със стрийптиз и там ще навлезеш в останалата част от занаята,но ако имаш късмет и не ти хареса, ще можеш да се измъкнеш по-отрано. Иначе на някои срещи отиваш да се видиш с някой, а те се оказват двама.Офиси,апартаменти,звукоизолирани и т.н.Сещай се сама.Приготви си пари за оправяне на зъбите, че се случват разни работи.

7.   Скъпа авторке, това е първата крачка към проституцията. И напълно подкрепям мнението на номер 1. Може да те излъжат и да не ти платят, а дори и да ти платят, за 100лв би ли си легнала с някой? Ако да, гледай да не ти стане навик, че после сигурно няма измъкване :).

8.   Номер 6, ама сериозно ли ще и виснат? Щото аз моята я клатя от десет години и още не са виснали. Вземи да се образоваш и след това пиши мъдрости. Междувременно вземи да спечелиш някой лев. Ако си мъж и си ходил на военна комисия, би трябвало да знаеш как се проверява там мъжката сексуалност. Това обаче не важи за женските полови органи. Те са виснали или по рождение или от ЕГН-то. Това не са гумите на гоуфа ти.

9.   Абе, момиче намери си работа и не се занимавай с глупости (освен, ако искаш да те срещат по- улицата и да казват "КУРВАТА"), която си ляга с гнусните чичковци за някакви дребни пари.. ;))
Г-ца Ивв

10.   Ти в двата случая ще взимаш пари. Официално или Неофициално си е така. Грубичко, но пък имаш очи да погледнеш.

11.   Първо няма нищо лошо в платения секс(не те убеждавам, а изказвам мнение) Но в тези сайтове повечето са само на дъра-бъра. Онанисти виртуози. Но разибира се, има и читави хора, на които нищо не им липсва-просто търсят малко разнообразие и приятни моменти. Казвам го от опит. Моя съвет е, ако разбира се пробваш-научи се да си подбираш хората.
ж-28г

15.   Ами аз смятам, че това е уловка на трафиканти и сводници. Един истински мъж, който те цени и цени достойнството си не би го направил. Вземеш ли пари, не се знае после какво ще последва.

17.   Или го прави за много пари с хора, които ще са дискретни, или изобщо не се занимавай за дребни суми! Всеки ще ти чете морал(по-добре без пари-че то не е ли същото?!). Прави с живота си каквото си пожелаеш, но си помисли какво печелиш и какво губиш. Горния коментар за дрехите-мила, дори и да ти е гадже ще ти купи някоя дреха и ще те чука в тях, няма да какво и от какво да се срамуваш. От как свят светува курволука е на пиедестал! Морал в секса няма-едни го правят за удоволствие, други за пари, трети ей така. ; )

18.   Ако си намериш подходящ, коректен, чистоплътен, дискретен защо не, на никой не са му излишни пари в повече.
Иначе някой сульо да те лигави и то безплатно не го разбирам.
А ако имам сериозна връзка със стабилен приятел естествено че няма да мисля за платен секс. През останалото време - живота си е мой, тялото си е мое и не съм длъжна да давам на никого отчет и обяснения с кого и за какво си лягам. Сметка може да ми държи само този, който внася пари по сметката ми.

19.   18, а на въпросния стабилен човек за какво му е бивша проститутка?

20.   до 19, 18 съм - Проститутката няма избор, особено ако работи в клуб. Докато аз имам свободата сама да си избирам с кого да си легна и при какви условия и обстоятелства. Има разлика, нали. А ако попадна на стабилен партньор с когото желая трайна връзка по никакъв начин не съм длъжна да му споделям и коментирам миналото си.

21.   20, пак е форма на проституция и е не по-малко неморално.

22.   Аз също съм предлагал пари за интимна среща.
Случвало ми се е 4-5 пъти да ми върже и винаги съм си спазвал това което сме се договорили. Това което позволено и забранено.
Не виждам нищо лошо в това да има финансов стимул за интимна среща.
За мен е било начин да разнообразя бързо и лесно, без излишно губене на време.
Бих те посъветвал да опознаеш хората преди това. Избирай по-интелигентни мераклии. Не е задължително да го направиш на първа среща. Винаги се уговаряй, че можеш да се откажеш по всяко време.
Направи си специален акаунт/номер за комуникация с тези хора.
Изисквай дискретност на макс.

Пожелавам ти успех.

23.   Всеки може да си прави каквото иска и не дължи обяснение на никого!

24.   Аз не предпочитам платения секс, но от две години съм без приятелка и понеже съм скромен човек с хубава професия и образование живееш в малко населено място селските момичета не искат и да чуят за мен.Татуираните псевдомутри се радват на вниманието на симпатягите.Поради тази причина от известно време обмислям да се порадвам за кратко, на някоя платена хубавица.Ясно ми е, че няма да е като с гадже, но просто ми липсва това да прегърна жена, да вдишам аромата й, да я усетя, да я притисна в мен, да я погаля, да сложа ръце върху сладкото й дупе...
Не се търпи вече!

25.   Към 24
Аз съм като теб, явно тихите мъже и скромни не сме привлекателни за жените. Аз дори имах дълга връзка 11 години и ме разкараха без причина, основно от скучен живот. Има една теория, че жените имат нужда от постоянни емоции, положителни или отрицателни, а ние с нашия умерен баланс, не им го даваме. Другата причина е, че като си седим вкъщи няма как да срещнем някой. Истината е, че повечето съвременни жени искат излизане с приятели, танци, обикаляне по молове и магазини, подаръци, постоянно да има екскурзии, постоянно да им ходиш по гъза, мисля си за единия секс, струва ли си целия живот да посветим на живот, който не харесваме?
Аз съм ползвал услуги на платени жени. Не е задължително да са проститутки, пусни обява в сайт за безплатни обяви. Рано или късно ще намериш, има много жени, търсещи да им платят дискретно. Имай предвид, че последните години искат повечко пари.

26.   Не знам, тука гледам мъже с мераци, искат да си плащат, ама не могат да намерят безплатно. Не вярвам да сте толкова зле или ги подбирате много. Сега секс за пари, много бройки, пък преди хората след брака са правили секс, сега по на 13г започват, до 20 имат солидна бройка, накъде отиваме...

27.   До 25
Какво да ти кажа? Аз обичам да излизам с приятели. Харесвам хубава храна и хубави ресторанти. Когато съм имал приятелка редовно съм я водил по заведения. Скъпи подаръци никога не съм купувал. Цветя да, често и по някоя дреболийка. В наше село псевдогъзарите подаряват скъпи телефони. Като се скарат с мацката и си ги взимат. Голяма любов, голямо нещо! Хах! Прекрасни момичета се влачат с утайки, които като пият две питиета ги избива на агресия. Вместо да ги овъргалят едно хубаво в леглото те им посягат и ги обиждат. Последната която каних на среща я взех от тях с колата (Опел Астра). След мен беше излизала с един с Ауди А8. Познай дали избра мен!?
Иначе казвала, че съм много културен и интелигентен но...
Но, но... на мен ми е ясно. Оня се изживява като бияч. Пък и, , бизнесмен".
А познавам такива, които са с години заедно и никога не съм чул да си кажат добра дума. Само сръдни, обиди и скандали. И най-чудното ми е, че и секс правят на високосна година където се казва.
Аз в това време стоя сам като кукувица.

28.   За мъжете платения секс е "по-лесен". Под това имам предвид, че не се тормозим да влагаме чувства, да правят жестове и т.н. от любов към една жена. По скоро е начин да си задоволят желанието за секс с готина мацка, която в повечето случаи изобщо не би им вързала в "реалния живот".

Та, така с платения секс. Плащаш, чукаш и бегаш... :D

М.33г.

29.   Аз също влизам в един сайт за запознанства и често получавам такива оферти..
Наистина ли го приемаш сериозно и се замисляш?
Все пак,когато купуваш нещо...тряба да си го видял.4От скука съм задавала въпроси..
И винаги са бягали:)