Споделена история от Секс и интимност

Алкохол
Малииии... Понякога, жените като пият, пият. Няма шега. Ама яко. И какви работи правят, не е истина. Завчера бяхме намерили едно заведение, в което все още се пуши. Ама шшшшшт. Та като го затвориха към 10. 30, качих двете си колежки от работата да ги карам по къщите. Още на квартирата на първата обаче, колективно се взе безотговорно управленско решение да се допива и допушва. Аз бях дръннал три бири, ама решихме да оставим колата в гаража към апартамента. И после се доодрънкахме. Двете като взеха да си говорят за бивши гаджета, кой ставал, кой не... Та накрая едната реши, че точно сега иска да врътне една свирка. Викам й суз ма, аз не съм такъв и мама не ми дава да правя такива работи, пък тя ръмжи сега ще я видим тая работа. Леле, едва се отървах. Едната вика, давай, аз ще го държа, другата като ми се вкопчи в колана... Ама добре, че все пак съм мъж, та се откачих. Че и помнят кучките. На другата сутрин като се събрахме пак там да вземаме колата и да ходим на работа, ме питаха и ти вчера кво толкова се дърпаше? От една свирка ли се уплаши? Ама май беше начин да се замаже положението. Мъже! Колеги! Наистина не си вадете оная работа там, където си вадите парите. Сега от два дена се бъзикаме из офиса на мамин бъзльо и пияни свирки.

Коментари

1.   Порастни!

2.   Колега кой бяга от една свирка с две жени :))))))))Ти не си редовен честно!!!

3.   По принцип си прав. Само който не е минавал през секс-проблеми с колеги, би те посъветвал нещо друго. От друга страна ако твърдо смяташ, че може да бъде само "веднъж", направи го, но не повтаряй. Щото те проблемите идват от това, че с колежки уж е много лесно - нали са ти пред очите всеки ден ;).

Ако получаваш достатъчно секс и нямаш нужда, не се забърквай с колежки. Защото после може да искат и още и ако не им дадеш да се почувстват отхвърлени или да те ревнуват от други и да ти създават проблеми в работата. Има ги всякакви.

Б.

4.   Това, което не написах беше, че тази която се опитваше да ме държи крещеше с цяло гърло „спермаааааа„. Беше идиотско. Колежките ми едва ли можеха да различат мен от Абрахам Линкълн. Аз работя с тези хора. Пия по много, но никога чак толкова. Аз съм им шеф и с тази, която уж ме държеше имах глупоста да направя джиджибиджи преди около две години. Колеги, мъже! По-добре си отхапете оная работа, но никога не я вадете там където ви е важно. Освен ако няма да се жените. И никога не си позволявайте свободни отношения с подчинени. Дистанцията е измислена от мъдри хора. Проверих го, вярно е. Свирката е хубаво нещо, ама на друго място.