Споделена история от Секс и интимност

Секс на 3-та степен
Здравейте,
исках и аз да напиша нещо защото доста коментари прочетох за жени които остават някак си недоволни от секса с половинката си.

Та аз съм женен от 5 години живеем заедно 7 години.
Секса при нас не е бил основен проблем , в смисъл че , обикновенно ни отнема 30 мин.Но с годините аз все си мислех , че на тази жена нещо и липсва в секса дали да не свършвам бързо? но пък 30 мин малко ли е? Оставах с убеждението макар че всеки път ми е казвала страхотно беше ,че нещо не е както трябва.Та аз реших абе я да ида аз в един секс шоп.Без тя да знае естествено и взех едно мазило като олио, спрей и възбуждащи играчки.
Направих и изненада специална вечер на свещи и т.н.
Като стигнахме след пийване и разговори дефакто до същността. Аз и казах виж какво си купих вчера Изненадааа?

При която тя ми каза оле ти си луд, е за какво ги взимаш тези работи и т.н.

Но искам да ви кажа че онази вечер не знам за нея, но аз на сутринта от таза надолу ме болеше всичко.

Та прибирам се аз от работа на другата вечер, влизам и какво да гледам? изненада - свещи!!!!!!! През смях и казах е не, да се довършим ли искаш? Отговора беше е защо не? Не правихме луд секс, беше по-умерено но пак заспахме по ранни часове.

Та с цялото това нещо искам да кажа, че - Абе хора трябва си разннобразие. Ние преди правихме секс на 2 месеца веднъж и то защото аз настоявах. А сега не преполагах никога, че моята жена ще ме пита през 3-4 дена. Tази вечер ще си пийнем ли? ще има ли цуни-гуни?

А и да ви кажа за мъжете. С това което аз се пръскам.Няма свършване, тя 2 пъти преди мене свършва. спрейя е Long Love :).50 ml.

1.Съвет - тука срамни работи няма просто опитайте и вие какво пък може и на вас да ви се отрази така в секса :).

Коментари

1.   Хей , ще взема да прескоча до някой секс магазин да понапазарувам. Може пък и при нас да стане ежедневие....

2.   Писна ми от реклами по телевизията! Айде са и тука! Аз ако и тука ще чета реклами си отивам. Айде чао!

3.   Здравейте!
Съгласна съм с автора, че е нужно разнообразие, но то може да се постигне не само със секс играчки. Много помага /на мен и моя приятел/ различното място, на което го правим. Защото само в леглото....доскучава. В колата, на плажа, дори сме спирали на път и сме го правили в гората...

Р.С. Купих си изкуствен член /като истински е/ - много помага /за много неща/....

Но си трябва и любов де...особено на жената и е много нужна.

4.   От автора.
Не че рекламирам, то си е все пак изцяло ваше решение.Аз просто споделям как ни повлия на нас. Може би да направих грешка да цитирам продукт но е е било с някаква цел или комерсиализация,

5.   Браво на вас!!!

6.   ЕЕЕЕЕ защо и моя съпруг не пробва нещо такова. Имам чувството, че се отказал от секса

7.   Много се радвам за вас.
Мен секс играчките не ми допадат. Бяхме си взели от вибриращия пръстен, който се поставя на члена. Вибрира като епилатор и просто ми се изпарява желанието от шума. Но белезниците пък ми се струват супер-удоволствие, както и свещи и масажи.

8.   А този спрей Long Love с колко време удължава секса ?

9.   Със спрея трябва и презерватив нали

10.   Най-накрая един мъж да разбере за какво става дума! А не да се чудите защо "ни боли главата". Ами защото ни е писнало секса да е по 5 мин. и то в омръзналата ни до смърт поза. Раздвижете си въображението и ще видите как вечно киселата и уморена жена ще се превърне в тигрица и няма да има насищане. Само малко желание си трябва. Дори не е задължително да купувате скъпи неща. Понякога дори смяната на мястото, вместо в спалнята, примерно в хола е достатъчна. Постарайте се малко и ще видите на какви чудеса ще се насладите.

11.   Ж-47.Щастливки жени...благородно им завиждам.

12.   Завиждайте... Нека ви болят и главите... Щом така е по-коректно отколкото да си кажете какво искате... То е трудна работа тая-с човек, с когото си споделял интимност, да мълчиш... Малко са мъжете, които ще ви откажат. Но така е по-лесно-той да мисли и носи отговорност за всичко, а отсрещната страна да се държи като контролен орган или жури, а не като участник и партньор.