Споделена история от Секс и интимност

Тежък ден
Оф, седя, пия бира и пиша. Денят беше ЧЕРЕН. Жена ми току що излезе от банята и си приготвя вечерния тоалет в спалнята. Чака ме за да и направя един от моите масажи /не съм убеден, че съм толкова добър колкото казва/, а тя да ми направи една свирка преди сън. Така че отивам и ви пожелавам лека нощ след тежък ден. Пожелавам ви всяка жена да получи желания масаж, а всеки мъж да получи желаната свирка. Или каквото там желае всеки. Аз съм щастлив и доволен. Лека нощ на всички.

Коментари

1.   От това по-тъпо нещо не бях чел до сега в този сайт!

2.   А защо не правите секс?

3.   Не ти вярвам, пич!

4.   ахахах определено това е най "смислената" тема до сега в сайта! xD

5.   Добре, само кажи на жената сега и на нас - момчетата тука, да дойде да ни врътне по една свирка

6.   айде, айде такива като тебе дето се оплакват, черен ден, ами който не иска черен ден, отива и учи 4 години, 50 изпита взима, в университета и готово.. Жена ти, хубаво, правете си масажи.. , нека работи и тя.. Да не е по-лесно да учиш за висше? Много по-лесно е да садиш чесън примерно, отколкото да четеш томове с учебници и да влагаш хилядарки в образование, вместо да си получиш парите от работата веднага..

7.   Каква е идеята на това ?

8.   идеята е, че не иска да работи, а иска само секс, това е идеята.. и също бира.. и също идеята е, че е доволен, че има секс.. , не нещо повече в живота..

Не иска да се развива, че да работи друга работа. И жена му сигурно така я е избрал.. колкото за секс да му дава.... , не някоя умна жена.. , където да го разбира и да го изкара от това положение с тежката работа..

9.   смисъл той щастлив и доволен, че има секс и че има пиене, а работата черна му била, щото за друга работа не толкова черна, се влагат пари и акъл поне 4години, но тук човека не е влагал и един лев в образование и остава ли му избор, работи каквото му предложат..
Та желанията му се свеждат до свирката и до бирата...

10.   Спокойно, вече говорих с Плевнелиев, който на специална церемония в Президентството ще ти връчи орден "Стара Планина" 1-ва степен за цялостен принос в масажното изкуство.

11.   Изповедта не блести с особен смисъл, но като гледам коментарите наистина ми става тъжно.

12.   Приматизацията върви с пълна пара...

13.   Аз не разбрах откъде отсъдихте защо денят му е бил черен и че не е учил, ама нейсе. Темата, че е безумна, така е, ама честно казано доста по-безумни съм виждала. Човекът просто се хвали :D

14.   Според мен е искал да каже, че един иначе черен ден може да свърши с нещо хубаво. И го пожелава на всички останали, които евентуално са имали такъв ден. Защо задължително търсите някакъв дъъъъълбок смисъл във всичко написано? Особенно пък в този форум.

15.   смени си работата, за да не ти е черна

16.   Да сте прочели тема: "аз съм с любимата и правим любов, много се обичаме и никога няма да я изоставя, тя е с мен от 10години и се обичаме както когато още бяхме първия път, и тя ми е подарила обичта си, докато дори сме били разделени.. ", няма такава тема, има само.. секс обичам, бира обичам, трудна ми работата, щото не съм учил, и братче примитивизъм.. още малко като животните.. братче.. първобитен начин на живот..

18.   Абе номер 16, тук всички ли са доценти, професори и академици? Аз не прочетох никъде да е описан образователния статус на автора. Или черни дни имат само необразованите и недоучилите? Човекът е написал ЧЕРЕН! Не ТРУДЕН! А или пък може би, човек с образование не пие бира и не харесва свирки и масажи? Те са само за простолюдието може би? За плебса? Ама много си образован и възвишен! Вие като не искате вечерно време бира, масажи и свирки, ами четете Достоевски.

19.   Има много по-зле от теб, не се притеснявай .