Споделена история от Секс и интимност

Не му става - къде е проблема? (въпрос към мъжете)
Искам да споделя с вас моята история. Ако някой може да ми отговори, ще съм му благодарна. С приятеля ми сме заедно от 2 години и напоследък имаме проблем в секса. Когато започнем да го правим след около 5-10 мин на него му пада и повече не може. Напоследък има доста проблеми около работата на въпроса има ли проблем? Той отговори че е заради това. Защото честно казано започвам да си мисля че аз съм причината това да се случва всеки път през последния месец. Постоянно виси в някави сайтове за запознанства и разглежда голи жени (свикнала съм нали е мъж) и сериозно се замислям дали не съм аз причината за този проблем. Макар и упорито да твърди е не съм.
Въпроса ми е по специално към мъжката част от читателите. На какво според вас се дължи това "неставане" и "несвършване" или както там си му казвате вие? ! ?
В мен ли е причината или наистина заради работата си ?!?
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Мъжете често губят интерес към жената с която правят секс постоянно. Като изневерят това разнообразие отново събужда интереса към постоянната партньорка.

2.   Ам ако наистина има ядове в работата може да е от това..И при мен се случва.Например тия дни имах супер много ядове и понасям страхотен стрес.. Направо се пръскам от нерви и в резултат на тва нямам никво желание за секс, мастурбация или квото и да е..Направо сутрин едва ставам и съм съсипан.. Психическата умора може да бъде много по-тежка от физическата...

3.   И аз като мъж съм имал този проблем с една приятелка, не искам да ти го кажа директно, но вече не го кефиш много. при мен това беше проблема, просто тя не ми харесваше особено много гола... но не и казах че това е проблема, защото я обичах заради друго, не заради тялото със сигурност. но се разделихме де, по нейно желание. мисля че причината беше в куцащия секс

обърни внимание на това, може да не е най-важното секса, но без него ще провалите всичко

4.   Може да е започнал да си сваля порно филми и да се самозадоволява тайно. Ако го прави по 2-3 пъти на ден е нормално след това да му е безразлично дали ще го прави с теб или не. Но все пак, ако почнете да го правите трябва да е звяр, а не да му пада. Не знам.. но говори с него! Не може да предпочита да седи в порно сайтовете вместо да прави секс с теб. Има нещо гнило тук. Аз ако 2 дни не съм правил секс и откачам. Може да си има любовница, може да си му безразлична вече. Аз съм съм забелязал, че ако момичето ми харесва супер много мога да свърша за отрицателно време (до 5 мин), ако не ми харесва има 2 варианта- или да не ми стане или да не мода свършва. А това, че на него му пада според мен е здравословен проблем, а просто липса на желание. Причината ти потърси!

5.   Естествено психиката влияе, това просто му е период защото преди не се е случвало явно.

Не търси в тебе причината, може би е в двамата когато се стигне до секса. Замисли се, понякога се получва това и когато секса между двамата преминава като просто секс. Че трябва просто да се направи, независимо как ще протече всичко и колко дълго трябва да се "свърши работа". Рутинния секс омръзва и писва.

Ще ти е трудно явно, опитайте разнообразие. Правете любов преди всичко .Секса си идва от самосебе си ако човек е освободен и отпуснат психически.Това от вратата за краката ,помага само в определени моменти.

Ще премине всичко, спокойно.Просто намери начина да му повлияеш когато имате любовна вечер да забрави за всичко което му се върти в главата.Това че му пада, говори че когато правите секс не е отпуснат и освободен а продължава да си мисли нещо което го тормози. Е все пак не е трагично. Нали му става на човека? не пък мек хич да не може да го вдигне.
Успех и на двама ви!:)

6.   Какво те лъжат. Писвало им на мъжете от жените им. И на жените може да им писне, но само ако не чувстват нищо. Не плашете авторката!

Спокоъно. Има периоди. Всякакви. Направи нещо диво в леглото. Просто силно и властно го натисни хихих понякога малко помага.

7.   Благодаря на всички отзовали се !!!

Авторката

8.   Ами вие май все едно и също правите всеки път щом е така пробвай нещо по различно по изненадващо ще помогне

9.   Въобще не ги слушай какво ти говорят. Аз съм жена и много ще кажат, че не съм подходяща за съвет, но и аз съм имала подобен проблем като теб, затова мога да ти кажа, че основния проблем за еректилната му дисфункция е психологически, а най-вероятно стресът, на който е подложен. Ти нямаш вина. Трябва да се оттърси от този стрес, идете на почивка или да се махне от тази работа. Би трябвало като се махне стреса да се махне и проблема. Но не ги слушай какви глупости ти говорят. Успех

10.   Много съм ви блгодарна за коментарите :)
Отностно почивката да ще отидем вече го организирах. Дано се оправят нещата .
Благодаря

11.   Ако не помогне почивката накарай го да отиде при специалист.

12.   Ако държиш на него, направи всичко възможно да преодолеете проблема. И при нас се случи още първия път.Опитвам се да говоря с него,но той страшно много се ядосва и става груб. Не знам какво да правя.Ако имате някаква идея, моля споделете я.

13.   Ми явно не си достатъчно печена не правиш свирки не си даваш анала разни такива :)

14.   И ние имаме един проблем в секса.ако някои може да ни помогне всеки ваш савет щте ни е от помощ.Сас моя приятел сме заедно от 8месеца,и напоследак много често започна да му пада по време на секс,и по 2 часа неможе да сварши,моля ви даите някакав савет.Когато ме гледа гола или се сабличам пред него веднага му става,надарвя се,и когато започнем да го правим на 10минута вече му е паднал,напоследак имаме проблеми и доста често се караме,но не се и самнявам,че ме обича,защото ми го казва по сто пати на ден.Благодаря?

17.   Проблема е на психическа основа, гарантирам ти и аз съм имал няколко изцепки такива, стрес депресия много го мисли, тези неща само влушават положението, имало е моменти когато е супер, направо се скасвахме с бившата, но не сме заедно вече, не е било заради секса, а заради семейни проблеми, но пак ти казвам проблема е на 100% на психическа основа, няма какво да е друго

18.   5 до 10 мин. е добре. все пак секса не е спортно ходене, нали. правете го по-често, вместо да се стискате и дебнете кой, кога ще свърши.

19.   Ако нещо е притеснен пак може данему стане. Направи се малко като курва, надахай го преди това. Малко алкохол също помага за отпускане.

20.   Едно много грешно мислене на жените е че не привличат мъжа и затова не му става... просто стреса е наистина убиец...
М32

22.   Виждам че тук има подобен случей на моя, ние сме женени от 4 години, и последните два месеца правим по малко секс, да не кажа но се е слуило 4-5 пъти, преди една седмица децата заспаха и ни е се възползвахме от момента, първият тек няма проблеми, но на вторият нещо не станаха работите, простно му стана и после падна, това се повтори и след една седмица... първият си е екстра и на вторият пак му стана и после падна, дайте съвет, той доста работи и има динамична рбота, може ли да е от това

24.   И аз имам същия проблем Само че ние вече сме 10 г. заедно и последните 8 месеца той отказва да прави секс с мен. Казвал е още преди, че не ме възприема като сексуален обект, че много неща са се натрупали във времето и мувлияят и не му се прави. Само че аз не издържам и се побърквам и не знам дали да се раздеклям с него. Има ли шанс да му се възвърне желанието към мен? Вече се съмнявам... А и в работата си е супер напрагнат и изцяло отдаден. Много проблеми му се събраха и се е затворил в себе си и не желае нищо да прави с мен. Сам му е добре. Опитах се, говорих, опитах да го съблазня, но нищо не помага. Много ми е тежко, Вече едва издържам, а имаме и дете и ипотечен кредит и няма да е лесно и да се разделим.

25.   Не знам, за всеки е индивидуално. Или ти не го предразполагаш достатъчно, или той просто е изгубил интереса си към теб. Извинявам се за грубостта си, но аз такъв проблем нямам - сингъл съм, млад съм, вдигам го, мисля, че имам доста добър размер и хвърлям като кон. Така че, ако имате проблеми, винаги съм готов да се отзова :)