Споделена история от Секс и интимност

Не мога да се отпусна
Здравейте на всички. Искрено се надявам тук да намеря някакво обяснение за проблема ми. Аз съм на 21год. Имам си интимен партньор. За първи път достигнах до оргазъм с него. Проблемът ми е, че винаги, когато свърша, освен възбуда потича нещо друго, в големи количества. Всичко става мокро и мисля, че мирише на урина. Така се получава като доидат онези хубави пулсации... иначе всичко е ок. Какво да правя. Не мога да се отпусна и да се насладя на момента. Помогнете ми!!

Коментари

2.   Здрасти мила не се притеснявай от това няма нищо лошо. Ако те притеснява да се отпуснеш го направете в банята или някъде на открито, където няма да те е страх че ще намокриш.

3.   Мила това се нарича свършване.... ако не си информирана и жените свършват по- показно ако мога така да се изразя... дори бях гледал едно порно където актрисата направооо опръска камерата... така че не се притеснявай просто при всяка жена е различнно...

4.   Ах става дума за неуловимия женски оргазъм :)

*Syndrome

5.   Може би е женска еякулация, така или иначе важно е да те разбира и харесва оргазъма ти какъвто е, доста мъже го намират за възбуждащо. Ако се притесняваш, може да правите секс върху хавлиена кърпа, освен това може да отмине с времето, търси по нет-а инфо.

6.   От авторката:А ако на мъжа не му харева и го дразни и не може да понася тази миризма....

7.   Ами да не го прави, тогава! На теб не ти ли е неприятно партньорът ти да прави неща, които не му доставят удоволствие, само и само, за да достави такова на теб?? Мен това би ме "убило"!

8.   Не се притеснявай мила, това свършване се нарича скуирт и не всички жени го постигат, при мен също като свърша излиза като фонтанче и е супер възбуждащо и приятно.Течността в никакъв случай не е урина, излиза от т.н.парауретрални жлези - прочети в нета има доста инфо за този скуирт оргазъм.Така че съвета ми е приеми го като нормална реакция на тялото си, и се радвай на оргазмите си.