Споделена история от Секс и интимност

Защо всички мъже мислите само за секс?
Аз съм мъж на 25 и мисля, че сексът не е най-важното нещо в една връзка. Да трябва да го има, но за да сплотява влюбените, а не от самия него да се започва връзката. Не може ли да се държим като джентълмени, а не като пичове на каквито се правим. Не може ли да обичаме човека до нас заради самия него, а не заради удоволствието, което ни дава. Не можели да подарим една роза на любимата си и да и покажем, че държим на нея , а не да се чудим как да я минем. Точно заради такива мъже, които не им пука за половинките си сме на това ниско ниво. Който мисли, че греша нека ме заплюе.

Коментари

1.   Не грешиш :)

2.   Един нетактичен въпрос - ти гей ли си? Питам сериозно.

3.   Нова тема ли, девствени приятелю? Научила съм се да разпознавам твоите от километри. Появяват се периодично, в тях винаги пишеш, че си на 25 години и евентуално, че си девствен. Винаги става въпрос за секс, явно, че само това ти е в главата, само дето се опитваш да покажеш колко възвишен си ти и какви говеда са останалите. Разсъждаваш надълго и широко колко специално нещо е любовта, как трябва да се прави любов, а не секс, как любовта това, сексът онова, как специалната любима колко е възвишена и как да се прави секс с нея е обидно и ти един ден като имаш любима, ще я пипаш като цвете и ще правиш само нежна любов с нея... Няма лошо да мислиш по този начин, не си единствен, ама темите ти започват да стават досадни, все едни и същи са. С тях не показваш кой знае какво друго освен това, че само секс ти е в главата и вече си много загорял, макар че го прикриваш зад парфюмирани рицарски слова. Помисли си как изглежда отстрани, наистина.

4.   За мен сексът изобщо не е важен! Има и други неща, които са по-важни от него. Съгласна съм с автора. Аз обичам романтиката!

Ж. 27

5.   За да има връзка трябва да има хубав секс. Обратното не е задължително. Тоест да има връзка само, защото има хубав секс.

6.   Номер 1 явно ме бъркаш с някого, аз за първи път публикувам история тук. И много бъркаш помисли си, че съм девствен само, защото мисля по този начин, извинявай ,но не е задължително да си такъв, за да различаваш любовта от секса. Ти си тази, която греши, защото си мислиш, че недевствените нямат чуства и че единственото, което ги интересува е да задоволят желанията си. А до номер 2 не съм гей и защо мислиш така. Но ще ти препоръчам малко да се обогатиш преди да задаваш такива безсмислени въпроси, защото и да ти обяснявам няма да разбереш.

7.   Номер 4 и как така сексът за теб изобщо не е важен? Ако твоя не те възбужда, не виждам как би останала страстта между вас.
Номер 2 - какво е това малоумно изказване "ти гей ли си". Мъжете не могат непрекъснато да мислят само за секс, колкото и да ви се иска. Искам да кажа, че всички сме хора... както на мъжете им се е*е, така и на жените. Както на жените им се смее, плаче, и т. н, така и на мъжете. Всички сме равни.
Иначе напълно подкрепям автора, че сексът трябва да сплотява влюбените, следователно да са доволни от секса помежду им, да има на 100% привличане, а не от секса да започна една връзка. Дори и да има двама души, които на 100% се привличат физически, ако психически не се разберат, не виждам дълго да продължи тяхното съжителство или секса помежду им.

8.   Повечето мъже не разбират, че секса така и така ще си дойде, ама те толкова бързо го искат, че отблъскват жените по този начин. Поне при мен е така. Много ми е ясно, че този човек излиза с теб защото иска и секс, но самата нелепа демонстрация, че това е най-важното страшно отблъсква. Такива мъже веднага ги режа, защото ме изнервят. Вече ако един мъж, положи усилия и прояви поне малко внимание към жената много повече ще я впечатли. Естествено изключвам тези мъже, които се преструват на романтични за да получат това, което искат, а от километри си личи, че не им се занимава и всичко е поза. Ако повечето мъже мислеха като теб, живота щеше да е много по-хубав. Много е отблъскващо до караш жената да се чувства като едно парче место, за задоволяване на сексуалните ти желания. За тази цел си има проститутки, като толкова бързаш.

9.   Сексът може да бъде причината да се влюбиш в някого, на мен ми се случи, моята философия е: секс-после влюбване-после още по-хубав секс. Тоест вече като си имал интимни моменти с някого, и се окаже, че си допадате във всички други отношения, ей тогава се получават нещата. Така стана при мен, и имаме дългосрочни планове с партньора ми.

Ж, 21

пс за мен сексът е много важен, за мен той е израз на любовта, може би хората, които не обичат толкова много секса, имат друго виждане, така че истината е, че просто е различно за всеки, не се опитвайте да натрапвате мнение кой как да мисли! Аз без секс не мога да съм щастлива, това не значи, че не държа на романтика, аз съм креативна личност, чувствителна и най-обичам секса с любимия човек както и музиката, и все такива неща.

10.   Мъжът е мъж да си поиска, а жената да откаже,
а ти си подарявай рози и ще бъдеш много използван джентълмене.

11.   Защото всички жени могат само секс да ни предложат!

12.   Авторке, защо кучетата лаят?

Към 8 - Цифрата и водния знак също не са най важните. ама ги поставяте на първо място.

13.   Ах, колко си фин, романтик и нежен, да не би да си Евгени Минчев?

14.   Защо всички мъже мислят само за секс? Ами защото им липсва, затова. Ако жените спрат да отказват, поради не знам си какви причини, фокусът ще се измести другаде. Естествено, че незадоволеният мисли предимно за секс. Ако е задоволен, интересът му ще е другаде. То е като с гладът, и нуждата от сън - ти не се фокусирай върху тях, медитирай денонощно ако искаш, но те НЯМА да изчезнат. Докато не ги задоволиш, елементарните нужди ще те преследват, и още как. Природа :)

15.   Евала! Жалко, че повече мъже не мислят като теб! А най-лошото е когато един мъж се преструва за да те върже и после като види, че няма накъде да бягаш показва изродското си лице!

16.   "Защо мислите само за секс" Много умен въпрос, няма що. Когато си на 20, 20 и нещо за какво друго да мислим, кога да живеем може би на 60г?

17.   Аз не мислим само за секс, батка. Мисленето и копнежът към ебнята са за прости подчовеци и прочее скотове и пръчове. Аз си мислим само за сложни, концептуални и екзистенциални въпроси. От философско и духовно естество. Както следва:
1. Кой е Създателят и как Го е осенила музата на сътворението?
2. До къде се простира вселената и какво съществува след свършека й?
3. Кога започва и кога приключва своя ход всемогъщият властелин Хронос - разбирай времето?
4. Ако си поискам от колежката с яките цици дали ще ме огрее?
5. В случай, че ме огрее - дали ще прави и хубави свирки?

18.   Аз съм на 16 години знам малък съм още, но сега ми е времето и честно казано главно тва ми е в простата тиква. Има време поне за мене за сериозно връзки, а сега нека си правя кефа. Не виждам нищо лошо в тва мъжете да мислим за секс!

19.   Виж сега момко, по добре за секс да мислят мъжете, отколкото да се натъпчат или да се напият като прасета. Та секса е най-хубавото нещо, още повече когато се прави с любим човек. В една връзка секса е много много важен, и ако не върви секса и другите неща не вървят повярвай ми, Изпитано е много преди теб и мен! Късмет! :)

20.   Автора-Джентълем:) Знам любимите цветя на всички познати жени, не винаги са рози. И им подарявам цветя, винаги когато може. Което няма нищо общо със секса.

Номер 3 - Права си мила, младежът е доста лицемерен :)

Номер 4 - Да, секса не винаги е романтика. Но романтиката винаги Е секс :)

Номер 8 (феминистката:) - Защо аз да те впечатлявам, мила? И защо аз да искам секс, а ти просто да се съгласиш? Впечатли ме ТИ, искай го ти. За да се получи нещо хубаво, преди всичко го поискай. Иначе ще имаш само това, което някой друг иска (и предлага:)

Y D

21.   А защо всички жени мислите за килограмите си? !

Видя ли въпрос, на който не можеш да се отговори, обективно....

А колкото до това за сега, ние сме мъже и няма как доказано че ние искаме да се възпроизвеждаме, кво да се прави ;дд

Айде поздрави ЕДНО МЪЖЛЕ НА 19г.

22.   Аз не мисля само за секс. Даже е имало периоди, когато съм бил без приятелка и не съм правил нищо. Не мисля, че всички мъже може да се сложат под общ знаменател, както и жените не са еднакви. Вярно е, че повечето ми приятели мислят постоянно за секс и само да им се удаде случай и ще го направят с коя да е. Аз съм по избирателен, момичето трябва да ме привлича.
Не съм някой сексуален маниак.

23.   И аз това не мога да го разбера. Аз лично си мисля, че хората, които мислят само за секс и за които любовта и връзката са второстепенни някак си не са надраснали животинската си природа. И животните така действат по инстинкт да се възпроизвеждат - и мъжките, и женските. А при хората жените са тези, които в повечето случаи асоциират секса с връзка, а мъжете са тези, които не могат особено да се контролират и дори им влияе физически, ако не правят секс дълго време, докато за жените не знам да има такъв проблем, поне за тези които аз познавам.

24.   22, докато ти си избираш мадама според възвишените си критерии, тя се чука в това време с някой сексманиак като мен :)

Сексът не винаги води към чувства, но чувствата винаги водят към секс.

Y D

25.   КОЛКО хиляди или милиони сперматозоиди се образуват само за 24 часа в мъжкото тяло? Проверете в интернет ако наистина се интересувате, вместо да задавате тъпи въпроси. По същия начин ще попитам защо хората мислят само за храна. Защото са гладни ли? Не винаги. Защото храната и за много от нас приготвянето и, е нещо приятно, изтънчено, интересно и задоволява нашите нужди, прави ни щастливи, НО преди всичко, поддържа организма ни жив. По същата логика за мен, тази сперма трябва да отива някъде, обикновено навън, нали:) И какво лошо има да се МИСЛИ за секс? Важното е да се прави с внимание, да се предпазваме от болести, да си доставяме удоволствие и да се опитаме да не нараняваме хората, които обичаме. Не разбирам кое му е лошото на МИСЛЕНЕТО за секс????

жена, 38г

26.   №10, ти да не си 38ми набор? :))))))))

28.   До някъде си е прав.

29.   М 49
Аз винаги съм мислел секс! Но не, не съм мислел САМО за секс. Имам интелектуална професия, няколко фирми, повярвайте ми - много неща са ми на главата, за много гърла съм се нагърбил да отговарям. Но винаги съм мислел И за секс. Допреди 5 години която не бях поискал, нея не бях изчукал. Мислех си, че знам всичко за Живота изобщо и Секса в частност. И тогава се появи ТЯ. И разбрах, че нищо не съм знаел. С нея открихме всичко отначало. Оттогава пак мисля за секс. Но конкретно с нея. Пробвали сме всичко, което човешката фантазия може да измисли, познаваме взаимно всяка клетка от телата си. Мисленето ми за секс е кефене от това, което сме правили предишния път и планове за следващия. И ми е много гот, а друга не ми трябва. Пожелавам на всеки да намери своята "Тя".

30.   -Когато жените мислят, че "мъжете ги интересува само едно", те даже не могат да си представят с колко мисли е зает мозъка ни:
-как да доживеем до другата заплата;
- как да изчукаме съседката;
- как да накараме детето да се учи по-добре;
- как да изчукаме една бивша съученичка;
- как да свалим скапаното правителство;
- как да изчукаме секретарката;
- как да вземем кредит, а после да прецакаме банката;
- как да изчукаме тая, дето всяка сутрин стои на автобусната спирка;
- как да предотвратим евентуален сблъсък на земята с астероид;
- кого да изчукаме веднага, ако предстои такъв сблъсък с астероид;
- и т. н. и т. н.
А вие казвате - "примитивно създание". Обидно е...

31.   Наистина ли смяташ, че можеш да замазваш очите на приятелката си, че я обичаш - и при това да го използваш като оправдание, за да я държиш на сухо? !!
Мина времето, когато жените се примиряваха, че са нежелани и го намираха за естествено.
Приеми го - да подаряваш роза не е като да се слееш с Нейното тяло, вдишвайки Нейния аромат!
Асоциацията винаги е, че който е голям джентълмен в леглото (кафе, вестник, целувка и дотам) - явно е свикнал да си пипа сам пишката. И бидейки голям естет и фина натура, тайно се вълнува от всички други жени - само не и от тази до себе си.

32.   Писнало му на св. Петър от праведници и решил да вкара в Рая и малко грешници.
Изчакал да се съберат повече мъже и изревал:
СТРООООЙ СЕ!
Строила се една дълга редица от мъже.
ВСЕКИ, КОЙТО Е КРЪШКАЛ НА ЖЕНА СИ, КРАЧКААА НАПРЕД!
Чула се стегната войнишка стъпка и цялата редица се придвижиле с крачка напред.
Ама св. Петър не ги гледа, гледа някъде зад редицата. А там останал един мъж и се пули кротко. Един от мъжете се пообърнал, погледнал самотния мъж, погледнал св. Петър и казал.
Св. Петре, този го познавам, съседи сме. Викни по-силно, че недочува, човека!

33.   Мисля, че авторът на темата в никакъв случай неможе да бъде мъж. Разсъжденията мога да ги оприлича на жена, която никога в живота си не е получавала оргазъм и незнае какво е секс.... Мъжете мислят за секс, защото природата ги е създала такива, и когато той несъществува или не е на ниво остава дилемата:Да живее по задължение(семейство, деца) или да си намери секса на друго място. Глупостите от сорта на, единствена и незаменима, ги оставете на романите и филмите, които са създадени с комерсиална цел или представят някакъв идеал, които не се връзва с реалноста. Без секс няма нищо. Всяка връзка се гради на секс а за приятелство без секс, предпочитам приятелите си от мъжки пол.

34.   33, заради такива като теб жените стават лесбийки...

36.   Номер 9 е най-добрия коментар. Напълно се съгласявам с нея, въпреки че съм мъж. Евала!

37.   И жена ми по едно време започна да разправя, че секса не бил важен, докато не разбрах, че го получава с друг. Това как ще го обясниш джентълмене?

38.   "Защо всички мъже мислиТЕ само за секс"
Той даже се разграничава от мъжете. Казва "мислите". С две думи аз не съм мъж хахахаха. Да се смея ли да плача ли? Ебаси жалкия плазмодий. Какво става, бе пич? Стана вече голям, а още си девствен? Затова ли реши да си вярваш, че така е по-добре? По-благородно едва ли не? Ти всъщност си един герой, а не неудачник. Джентълмен от класа. Нали така? Я вземи да събереш парички и да отидеш поне на една проститутка, че така и ще си умреш да знаеш - девствен. Ще ти споделя една малка тайна - те и жените мислят за секс колкото мъжете. Питай ги колко често галят на катеричката нослето ;) Просто не си го признават защото обществото им го е наложило да се преструват на невинни. Дори пред себе си не го признават някои от тях, за да избягат от изкуствената вина, която пак обществото ги кара да чувстват. Ти си същия. Ако осъзнаеш, че си просто един неудачник ще те боли непоносимо. Затова си си избрал да вярваш, че си благородния любовник. Пълен мухъл.

39.   аз съм жена, не съм мъж но мисля и ми се иска постоянно да ми е вътре това си е съвсем нормално мъжа да мисли за секс няма лошо. На теб не ти ли се прави секс
фери27

40.   Защото мъжете следват природните си инстинкти, а вие като мъжжж на 25 трябва да го знаете. :)

41.   Като следват природните си инстинкти мъжете, които са тези за размножаване, както при всички животни, да не треперят от страх мацката да не забременее, ами да си хвърлят свободно семето във всяка жена и после да си гледат цялата челяд от всички жени. Пък ако още имат сили и мераци за секс - да продължават. То така тарикатската и баба знае.

42.   Защото всичко останало вече сме го измислили.
M22