Споделена история от Секс и интимност

Искам да имам момче
Аз съм мъж на 34 години и всичките ми приятели ми се подиграват, че имам само момичета. Досега имам четири дъщери - да много са, но с жена ми си мислехме и поне така се надявахме , че следващото ще е момче и до тук нищо. Всички ми казват, че не ставам за мъж и ми викат женчо. Сега жена ми отново е бременна и ако това не се падне момче направо ще потъна в земята от срам. В това бебе ми е надеждата , защото то ще е последното нямаме възможност да издържаме това голямо семейство. Кажете ми според вас някакъв проблем ли имам, че правя само момичета. Моля ви пишете.

Коментари

1.   Не им обръщай внимание на приятелите ти. Ти си един щастлив татко на четири момичета. Приеми го от добрата страна след някоя година, те ще се изнесат и с жена ти ще карате страхотни и страстни години.
За момче можех да ти дам съвет преди да го направиш. :)
Ще стискам палци, след някой месец да кажеш какво си видял на видеозона и се надявам да има чурка.
Обичай жена си и дъщерите си, уважавай ги независимо какво стане. И помни, че ти си 100 % мъж и не обръщай внимание на комплексирани селяндури, които си мислят, че като имат по 1 момче и са номер 1.

2.   Да, имаш проблем, при това сериозен - в главата. Как може да правиш толкова деца с едничката цел да ти се роди син? И каква е тая жена, дето ти уйдисва на акъла, това не разбирам... Това да не са ти шоколадови яйца - "Я дай още едно, да видим този път какво ще се падне"... Нямам думи... Докато не приемеш и заобичаш дъщерите си въпреки че са момичета, истински мъж и баща няма да си.

3.   Ха ха ха ние пък със съпруга ми имаме 3 момчета. Искаме момиченце, ама няма. Кой каквото си няма това иска. Обичай ги и каквото такова :)

4.   До номер 2 извинявай, но се обидих. Аз изключително много обичам дъщерите си и ги ценя. При появяването на всяка една от тях съм се чувствал много щастлив и никога не бих съжелявaл, че ги имам. А за момчето да искам да имам син , всеки мъж иска след него да има негов потомък , който да продължи рода , но каквото бог даде. Mолим се, пък да видим дори отново да е момиче няма да съжaлявам и ще си я обичам, както другите. А за приятелите ми няма им обръщам внимание, както каза номер 1.

5.   Ха, измислица...

6.   Номер 2 го каза най-точно! Имаш проблем, но не е в гащите - в това може да си сигурен! На такива като теб - кастрация! Горките деца...

7.   Всички му се подигравали, че има четири дъщери... от какво значение е пола? А това, че ти се подиграват и ти викат женчо е абсолютна малоумщина... Да са ти живи и здрави децата, другото е без значение!

8.   Лелеее, къде живеете Вие? Как ще ти се подиграват, че имаш момичета? Аз не мога да си представя баща ми да се срамува от мен и сестра ми затова, че сме момичета, той се гордее с нас. В моята среда не съм чувала на мъж да се подиграват за такова нещо.
Звучиш сякаш живеете в някое мюсюлманско село, където хората са с много ниско интелектуално ниво. Раждат ти се такива деца, каквито трябва и това зависи от хромозомите. Всеки човек си има път в живота и на теб се е паднало да имаш момичета, обичай си ги и се гордей с тях и най-важното, отгледай ги добре.

9.   Извинявай авторе, но продължаването на рода не зависи от пола на детето. Наистина живееш с архаични мисли!
Кажи си, че искаш един ден да се продължи името на фамилията ти. Това е съвсем друго, а и пълна отживелица!

10.   Да имаш деца е страхотно и полът им съвсем не е от значение. Човек, я се замисли колко хора не могат да имат никакви деца? ! Гледай си семейството, а приятелите ти да се шегуват колкото искат!

11.   Авторе, приятелите ти са пълни идиоти! А ти защо им се връзваш и смяташ, че само момче би продължило рода?? Момичетата не са ли твоя кръв и не носят ли твоите гени?
Пълна простотия!
Баща ми на времето имаше 1 приятел като теб, който имаше 4 дъщери с надеждата за момче, но си остана с щерките. После почина и остави жена си сама да се справя. Как ги е изгледала, не знам. Но това беше преди 40-тина години, а за теб сега да мислиш така, нямам думи.

12.   В къща, в която има истински мъж – Господ втори не праща!!!

13.   Ако историята е вярна и ти разсъждаваш по този начин, а приятелите ти наистина ти се подиграват така, то единствената възможност е, да живеете в някое забутано помашко селце.. Иначе не знам... :///

14.   Защо го нападате човекът? Сигурно бил от еди къде си и тн.. спрете да говорите глупости. Човекът никъде не е казал, че се срамува или не обича дъщерите си, напротив със сигурност ги обича.
Той просто е казва, че го дразнят приятелите му, които няма с какво друго да се шегуват и го наричат женчо за това, че съдбата го е дарила с 4 дъщери.
Няма значение кой век сме, нито става въпрос за архаични мисли.
Всеки мъж, иска да има момче. Така е устроена мъжката психика. Не става въпрос за това някой да продължи рода или името. По принцип мъжете искат момчета, за да има с кой да ходят на риболов, с кой да ритат топка и тн.
Това, че съдбата те е дарила с 4 момичета, не значи, че ти, авторе имаш здравословен или някакъв проблем. Радвай им се и си ги обичай.
А на приятелите си, им кажи че те са женчовци. Голяма е вероятността отново да имаш момиче авторе, след 4 момичета.. Но знаеш ли какво е решила съдбата? Важното е да сте щастливи заедно и да са живи и здрави всичките ти деца. Всичко друго е без значение. Ако не ти, един ден, живот и здраве, дъщерите ти ще те дарят с внуци, момчета, тях ще водиш за риба и тн. Така, че живей си живота и се радвай на децата си. Всичко най-добро. Поздрави Сам21.

15.   Авторе всяко едно твое дете ще бъде твой наследник.. всяка една от дъщерите ти ще носи частица от теб и от жена ти.. това е истинския смисъл, а не дали е момче или момиче.

16.   Аз бих те посъветвал да се замислиш какви всъщност са приятелите ти и средата ти, щом ти се подиграват за такова нещо. Може би просто трябва да се насочиш към хора, които са с по-съвременно мислене и по-отворени към света?

17.   Номер 1 как става правенето на момче? Дай съвет..

18.   Здравей приятел!!! Аз така ще те наричам!
Радвай се на дечицата си и въобще не обръщай внимание на никого! Господ те е нарочил да имаш такова прекрасно нещо до себе си жената и 4 великолепни момичета!!! Това си е женско царство в което ти си царя! Да са ти живи и здрави Пожелавам ти следващото да е момче но дори и да не е такова се гордей с тях! Ти си най-щастливият татко да знаеш това! Ти си истински мъж
Успех и сподели какво се е случило! От Радо!!!

19.   Здравейте искам да благодаря на всички които обърнаха внимание на историята ми. От нейната публикация досега вече изминаха 5 месеца. Искам да споделя радостта си с вас, защото очакваме момченца. Да близначета, дори аз не можах да повярвам когато научих. Семейството ни ще се увеличи с още две деца. Дъщерите ми също с нетърпение очакват братчетата си. Остават два месеца но на мен ми се струват две години. Направо ще полудея от радост.

от Автора

20.   Виждаш ли, заслужавало си е чакането...
Как ще се справяте със 6 деца не знам, но да сте живи и здрави.

21.   Много измислено ми се струва! Не вярвам на тази история:)

22.   Пич, майната на мнението на другите бе! Имаш 4 дъщери, които обичаш и за които се грижиш. Това ти е достатъчна отплата. Щастието, което семейството донася е неповторимо, така че момче или момиче няма значение.
Късмет :)
ProcK

23.   Хахаха, много се радвам за тебе, трудно в таз криза да отгледаш толкоз деца ама да сте живи и здрави, нека да ви е наред всичко.

Ара

24.   гледай филма Хенри VIII-ми ;)

25.   Леле, как се гледат четири деца (момичета или момчета), трябва да си едър бизнесмен, за да им насмогваш с парите.

27.   И на мен ми се струва поизмислено...

28.   Като се родят да пишеш :Р

29.   Не знам защо, но и аз много бих се радвала, ако си имам момченце като порасна разбира се. От малка искам две момчета близнаци да си имам. Да са живи и здрави пък каквито се паднат такива. Важното е да го отглеждаш както трябва. От една страна те разбирам, но от друга не ми е ясно защо го искаш това момче а? Заради "приятелите" ти ли? Не знам... не казано, че когато един мъж има повече момичета трябва да му се подиграват. На мене баба ми е разказвала като е била малка по колко деца в семейство са имали. Имало е едни, който са имали 12 деца като само 4 от тях са момчета. Тогава баща им какво е трябвало да каже. Това на, което аз лично още не вярвам беше, че е имали и по 24 деца в семейство като 13 момчета 11 момичета. :))

30.   Ами Мат Деймън, погледни го него-има 4 момиченца, и нито се ядосва, нито се опитва да се "реваншира", просто си живее живота като нормален човек.

31.   Искам първото ми дете да е момиче и ще съм най гордия и щастлив баща на света, завиждам ти, ти не разбираш какво богатство имаш, което много други хора го нямат, дай ми на мен момичетата които не ги искаш навит ли си? Ще ги обичам и ще им се радвам много повече от тебе!

32.   Това да не ви е концерт по желание, каквото излезе, като сте решили да ставате родителите трябва да предположите че е възможно да се раждат само момичета или само момчета.

33.   Винаги съм искала да имам момче и Господ ми помогна! Сега искам да имам второ дете и то също да е момче...

34.   Аз пък имам само момчета. Готов съм да помогна с каквото мога ;-)