Споделена история от Секс и интимност

Какво да направя - харесвам майката на мой приятел
Здравейте искам съвет или по точно помощ :)
Така: Харесвам майката на най добрият ми приятел ,
тя е на средна възраст и е много привлекателна, получавам сигнали от нея , но не знам как да реагирам , ако стигне до интимни работи . Не знам как ще стане дали ще се скараме с най добрия ми приятел или не ,обаче ме е страх и от мъжа и..
Обаче не знам какво да направя , много ще ми е приятно, ако стане нещо, обаче не знам какво да правя. За това пиша тук и моля за помощ.
Благодаря ви предварително :)

Коментари

1.   Ами, обаче... И аз не знам....

2.   Нищо не казваш - на колко си години? Тя на колко е? Какви са сигналите? Няма как да ти помогнем иначе...

3.   Eми аз съм на 19, тя е на 42.. сигналите не мога да ги обясня по разбираемо.. когато отивам на гости в тях и е сама, с приятеля ми се усамотяваме в хола, той си играе на Лаптопа (тя ме вика за нещо да говори с мен и аз отивам) и почва да ми говори общи работи, гали ми коляното, намига ми и ми се усмихва, все пак знам какво е, защото и други момичета на моята възраст правят тези работи :)

4.   Какво има да разяснява... Това е майката на твой приятел, която е омъжена. Ти нещо не си в ред. Естествено, че приятеля ти няма да те погледне повече и нещо повече сигурно заедно с мъжа й (не знам дали му е баща) ще те спукат от бой. И то заслужено

5.   Спри порното бе момче. Вземи си намери някое занимание или си потърси някое момиче на твоята възраст, че като те чета, скоро и на твоята майка ще й хвърлиш око.

6.   Каква е тая мания 19-20 годишни хлапаци да си падат по 30-40 годишни жени? И да си вярват, че ще им обърнат внимание. Момчета, вземете пораснете... жените обичаме истински мъже, а хлапаци или мамини синчета.

7.   По-добре не предприемай нищо, избий си я от главата тая жена. Не ходи повече в тях и се оглеждай за момичета на твоята възраст. Тази жена е друга генерация и е минала тоя път и семейство има и съпруг. Не е нормално това. А и приятелят ти сигурно ще е отвратен от това и ще се засрами и може мнооого да го хване яд и да не вземе някоя глупост да направи.

8.   Поредната MILF-кретения!

9.   6, извинявай, но какъв мъж e един 60 годишен баровец с претъпкани джобове(дядка), заобиколен от разни мацета на по 20-30 години? Стар вурст ли обичат или улегнали мъже, а може би двете? :-|

10.   Жената не е с всичкия си, щом те гали по коляното и ти намига.
Ако те хване директно за гениталите ще бъде една идея по-интелигентно и тактично :D

11.   Номер 6 - Аз не бих тръгнала с някой дядка. И пари да ми дава, въобще няма да се занимавам с него. Не смятам, че жените ще изберат някакъв дъртак с увиснало тяло, грозен, смърди, но с пачка... пред един красив, млад мъж, който е готов да те пръсне от оргазми. Е, ако няма пари, може би дядото да изберат - но всеки е индивидуален. Рядкост са такива връзки, пред нормалните.
За мен лично е отвратително едно момче на около 17-25 години да се заглежда по жени на възрастта на майка ми, че и по-големи... Мъжете нека да си представят тяхната половинка тайно да им изневерява с баща им. Как ще се почувствате? Дали няма да ви заболи? Мислете, преди да правите такива неща... И не забравяйте, че порното е ФИЛМ с актьори, а не реалността с хора, които си имат ясно изградена ценностна система, достойнство и самоуважение... Макар че, има и много изперкали хорица, които биха се съгласили да спят с свой роднина - баща, брат, братовчед... Жалка работа. На циганите се смеем, а сме тръгнали по техния път... ;)

12.   Ама никой не говори за роднини. Знаеш ли, че има жени, които са на по 40 години и биха дали всичко да ги плющи някой симпатяга нa 20 години. Разбира се всеки си има право на избор, а твоя очевидно е чичовците с прошарена коса, но пък не се изненадвам, защото това твойто ми прилича на комплекс. Изглежда не те заглеждат много млади момчета. Само се чудя, че като на мен не ми объщат внимание лелките, ти какво правиш в този сайт и не ходиш при чичовците. :)

13.   Ами, както се казва решението е твое. Ако искаш да бъдеш с майката на приятеля си, никой не може да ти попречи, само се постарай никой да не разбере. Ако ли не, то просто не ходи у тях на гости!! Успех

14.   Номер 12 - не си падам по чичовци или дядовци, мили ми авторе. А като стана на 40-50 едва ли бих се заглеждала по пубертети на твоята възраст. Спри порното пич.

15.   Добре, ама престани да си гласуваш сама за коментарите, ако обичаш.