Споделена история от Секс и интимност

Съжителство, двама мъже и една жена.
От една година живеем така, двама мъже и една жена.
Имаме и трудни моменти, но до момента оцеляваме.
Може би ще ме попитате защо така живеем, причини много. Невероятно красива жена, и двамата сме влюбени в нея, ненаситна е и по лесно я задоволяваме, както сексуално, така и материално.

Моля, нека да знаем ако има и други подбни на нас хора, да пишат в темата. Да споделят опит. Имат ли продължително бъдеще тези връзки?

Коментари

1.   Хитро! Един петел оправя цял курник, но една жена много петли може да оправи. Бравос, звучи интересно. Сподели.

2.   Познавам "семейство"от две жени и един мъж. Дори имат и деца. По едно от всяка жена. Така са от години. Явно нормалното семейство от мъж и жена вече става отживелица.

3.   Интересно.. Много рядко се срещат такива връзки, но аз мисля, че няма да изкарате дълго!

4.   Да, интересно, сподели повече. Няма ли ревност? Иначе, не знам дали ще изкарате дълго:)

5.   Мисля че ако ни обича силно и двамата ще изкараме, но май не е така, тя има по силни чувства към другия мъж според мен и аз изпитвам ревност по някога. Минават ми много мрачни мисли и веднъж си помислих нещо много лошо за условно да го наречем Кирил. Дали да не потърся семейна консултантка?

6.   Хм... просто полиандрическа връзка... не са една и две културите. в които съществува.
Има едно разкошно испанско филмче за вас тримата.
"Dieta mediterr?nea" е оригиналното заглавие. Много го харесах и предполагам и на вас ще ви допадне.
А може и отговори да ви даде.
Съгласен съм с #2 - може би наистина класическото семейство отживява...

7.   Щом се замисляш, значи нещо куца. Сподели какво е то?

8.   Завиждам на тая мацка...наистина са рядкост такива връзки. Обаче определено смятам, че някой ден ще се замисли за нещо по-сериозно и вероятно ще избере само един от вас двамата, или ще си намери друг.

9.   Как се запознахте? Как се стигна до сегашното положение?

10.   Известна такава тройка в светските среди са:
Тилда незнамкоя си /вещицата от Нарния/, която в реалния живот живее с много по-стария си съпруг и двете им деца и освен това е прибрала в общия им дом и своя любим - кентавърът от Нарния :D Даже публично е обявила тази странна връзка.
Преди това се знае, че е живяла с мъжа си и градинаря.
Много интересна вещица...:)

11.   Ех как завиждам на жената само... Де да можех и аз да събера под един покрив законния си съпруг, бившия и настоящия си любовник, щото си ги обичам и тримата по различен начин. Да си ме задоволяват и да си ме гледат... :D :D :D

12.   Отколешна мечта ми е да имам мъжки харем. Ще чета с интерес

13.   От Автора до 9. Ние бяхме двойка, после тя поиска да направим тройка с нейн колега и така се започна.
Проблема е в момента тя споделя много повече неща с другия от колкото с мен, стана по близка с него за моя сметка.
А и имам едно съмнение, че в момента ни изневерява и на двамата, но скоро ще разбера.

14.   Според мен не сте много в час :))) Имам предвид и 3-мата. Да, и аз съм правил 3-ки, даже и 4-ка, но никога не бих си помислил да живея заедно с приятелката си и друг мъж. Искам да подчертая, че всичките пъти в които съм правил 3-ка или 4-ка, не е било с приятелката ми. Аз я обичам нея страшно много и не мога да си представя друг мъж да я чука пред моите очи. Същото важи и за нея - тя не може да си представи аз да чукам друга жена докато тя гледа. Щом някой от пратньорите поиска нещо подобно, то според мен тогава връзката е към приключването си. Авторе, замисли се малко - щом жена ти е посискала 3-ка, то тя според мен не те обича. А отгоре на всичко е поканила и колегата си да живеете всички заедно. И какво излиза сега - правите си чат-пат тройки, после по някое време я оправяте пооотделно и си живеете щасливо всичките заедно. Той я чука, а отгоре на всички и те работят заедно - :))). Това вече е прекалено - според мен скоро май ти ще станеш излишния. Не мога да разбера как въобще си се навил на такова нещо. Ти самочувствие нямаш ли? Какъв мъж си само? За мен си жалко подобие на такъв (извинявай за обидните квалитети). А чак си седнал и да се оплакваш, защото мислиш, че тя споделя повече неща на него.... Хахаха... смешна ми е цялата ситуация. Аз може да ти да един съвет (макар да не вярвам той да промени нещата) - тропваш по масата, гониш го него, а нея я караш да избира. Ако не - прав им път и на двамата.

Мегатрон

15.   Аз съм имал такава връзка аз, един пич и една мацка, имахме връзка 5 години, живеехме заедно, беше много готино не съм преживявал такова нещо от тогава, непрекъснато търся, мисля дори, че се вманячих на тази тема. Категорично мога да кажа, че ги обичах и двамата безпрекословно, никога не съм изпитвал ревност. Секса беше божествен. При нас по различното беше, че пича беше би сексуален.

16.   Искам и аз да имам двама мъже да ме чукат и лижат всеки ден.

17.   Щом се чувстваш нещастлив - бягай. Ще намериш щастието другаде. Не е само тази жена на света. Ако е само заради секса, то и с друга можеш да правиш тройки, но да живееш само с нея.

18.   Изглежда наистина ставаш излишен, да. Всъщност изглежда мацката ви върти на малко пръстче всички. Но не е краят на света това. Помисли какво искаш от цялата ситуация - харесва ли ти сегашното положение, само жената ли искаш, допадате ли си с другия мъж и щяхте ли да сте поне приятели ако не беше тя, ако ви изневерява - защо не ви е казала и защо не е довела и третия мъж за секс четиримата. Секса само с нея повече или по-малко ти харесва от тройките.

Според мен се настрой че няма да продължи дълго и виж какво искаш ти в крайна сметка, докато трае.

19.   Много често съм си мислил по въпроса за подобен вид връзка и вярвам, че в бъдеще ще сме свидетели на все повече такива конфугирации.
Както го описваш, такава връзка е икономически по-гъвкава и стабилна. Тя неминуемо има предимства в материално отношение. Разнообразието също е много по-голямо и като цяло средата е доста по-социална.
Проблема е в човешката дребнавост. И доколко си готов да подчиниш егото си на любовта.
Някой вече каза по-горе, че е бил в такава връзка, но там и мъжа е бил бисекс. Това според мен е важно, т. к. триъгълник при който липсва една от основите е доста нестабилен. Ако са 2 паралелни връзки с жената, то тя се явява нещо като диспечер и критична точка, от която зависи съдбата на всички ви.
Не че е невъзможно и така, но е доста по-трудно и конфликтите навярно са по-чести.

20.   на 30г съм мъж. имам жена с която живеем години. от известно време се виждаме с мъж и правим 3ка. Той е бисексуален и има ласки както към жена ми в секса така и към мен- френска ми прави. От скоро и аз по4нах на него... допадна ми да си правим взаимно свирки пред жена ми както и той и аз да я лижем, и тя на нас да духа на 2мата... С 2 думи ввсеки на всеки прави нещо... ЯКо е преживяването.... 3ка в която има ласки отвсякъде и никой не скучае.... :)Препоръчвам който не е пробвал да пробва, , , , един път се живее

21.   Абе и аз съм почти на 30г -- 28г. , не съм женен, но имам любовница/приятелка, и аз ще живея един път, но това не бих го пробвал. Със сигуност няма да ми хареса, но това не значи че теб като те кефи да не го правиш.
Иначе по темата, не бих казал, че такива връзки са по-удачни или материално изгодни, просто някакси са стигнали до там и ги задоволява и тримата ситуацията. Моето мнение е, че в конкретния случай жената дори и да си хареса единия повече от другия, никога няма тя да е инициаторката да се разпадне тройката. Тя изпитва задоволяване и нужда и от двамата, може би по различен начин, но със сигурност няма да иска да спре щом още от началото се е съгласила да пуска и на двамата. Ако някой ще е инициатор на разпадане на триъгълника това ще е един от двамата мъже. Поне така мисля аз. Ако автора влезне в сайта, темата е от почти преди една година, нека напише дали съм прав и как вървят нещата при тях.

22.   "ненаситна е и по лесно я задоволяваме, както сексуално, така и материално"
Без коментар ;-)

23.   Преди да открия моя мъж, моята збъднта мечта и аз съм мечтала за такива тройка. Просто защото сърцето ми обикновено е било заето с двама. И в никакъв случаи секса, а луксът да бъда двойно обожавана ме е привличал. Но когато чувствата не са в равновес идват страданията. За един или за всички и това разваля идилията. Блазе и на жената тежко ви на вас двамата... или тримата или колкото сте там.

26.   Поздрави към дамата № 23.. съжителството между двама мъже и жена е предстояща форма.. с нюанси на би сексуалност при мъжете..