Споделена история от Секс и интимност

Дали е сводник?
Здравейте,
Момиче съм на 18 години и преди седмица се запознах с мъж на 26 чрез интернет сайт. Продължихме да си пишем във скайп. Уверяваше ме колко съм хубава и колко му допадам след което ми предложи 5000 евро за 5 часа прекарани в постоянен секс. Прати ми и негови снимки и каза, че работи като корабен инжинер. Не е от България, но ще идва тук за няколко дни. Каза ми че си има приятелка, но просто искал да пробва нещо по-различно, защото винаги е харесвал по- млади момичета.
Предложи ми да се видим в хотел по мои избор, дори можело и през деня само и само да не се притеснявам. Предложи ми да си взема и приятел, ако така ще ми е по-удобно.
Не съм наивна, но след като няма да се качвам в никакви коли, да ходя на непознати места и ме оставя аз да избера има известна доза сигурност. Не мога просто така да се доверя, но сумата е наистина примамлива. Към момента живея сама, а след седмица заминавам при семейството си което е извън страната. Наистина не знам как да постъпя..
Моля за съвет!

Коментари

1.   Замисли се, подобно нещо струва около 500 лв. със скъпа и хубава проститутка, а той ти предлага не 1000, не 2000, а 5000 и то Евро!!!! Не съм те виждал може да си достатъчно хубава, за да си струвш 500 те лв, но защо някой ще ти предлага 10 пъти повече от реалната цена, освен ако не смята да не ти плати. Извинявай, но си наистина доста наивна. А що се отнася за това, че си на 18 нито си първата, нито последната малолетна проститутка. В един момент работих, като пиколо в столичен хотел. Обикалял съм всички софийски бардаци, включително елитните. Виждал съм и доста по-млади от теб проститутки, на по 15-16 и цената никога не надхвърля 150 лв за час и то при най-хубавите (разбира се само половината от парите са за момичето другото е за клубът). Всеки който ти предложи повече от тази сума за секс със сигурност те лъже!

2.   Никой няма да ти даде 5000 евро само, за да си отвориш краката, надценяваш се малко. Най-много да те изчука, да те набие и нищо чудно накрая и да ти вземе и твойте пари, хаха. Съжалявам, понякога мразя да бъда права.

3.   Уааау не са никак малко пари, аз ако бях момиче щях да приема. Само внимавай да не постави камери някъде. че ще загазиш здравата :) да не се озовеш на някой порно сайт, после да плачеш тука.

4.   Ако е готин - не му мисли, а отивай :Д

5.   Какво значение има дали е сводник? Ти си си проститутка, щом си готова да легнеш с него за 5000 евро, за 5 /пет/ часа... Е, все пак, ако е просто за единия секс едва ли ще те иска за 5 /пет/ часа!

6.   Ми отиди, може да те предложи и на приятелите си после. Така бързо и лесно ще завъртиш бизнес и то явно ще си на елитно ниво щом още сега като начинаеща ти предлага 5000....
Ама после да не те видим пак в тоя сайт да мрънкаш, че те имат за к*рва...
И всичко това ти се случва докато си само на 18... не искам и да си помислям каква ще си на 28(примерно)

7.   От Авторката:
Никога не съм го правила за пари, така че за сега не съм такава :д
Все повече се разколебавам относно това, но той ми предложи да ми изплати парите по банков път ден преди секса. Идеята ми е, ако наистина получа тези пари, въобще да не се появя на следващия ден.
Интересно ми е, какви могат да бъдат последствията и може ли по някакъв начин да ме намери след това?

8.   НЕ МОЛЯ ТЕ, НЕ ПРАВИ ТАЗИ ГРЕШКА! Питай го защо толкова много пари и му кажи, че те е страх да не те на*бе и да те пребие, може да извика и още хора! Наскоро едно момиче и предлагат 2000 лева за секс, но тя си мислела, че е само с един мъж, а то се оказало с 20 и припаднала... Няма как да ти предложи 9000 лева за секс! Пълна измама ще те изчука и край. Пък и заминаваш за чужбина няма смисъл..

9.   Случайно първото му име да е Мат ^^

10.   Недей, защото може да се забъркаш в голяма каша, от която измъкване няма. И какъв е тоя дето ще издържи 5 часа да те чука? Айде, моля ти се... Не му се връзвай на глупостите. А и щом ти е предложил толкова много пари, едва ли ще очаква от теб просто един секс. Със сигурност ще има много повече от това и после ще съжалиш за постъпката си.

11.   До авторката и 7-ми номер от номер 1.
Сетих се за един стар виц подходящ за случая:
Мъж пита жена в бар:Госпожице бихте ли спала с мене срещу 5000.
Девоиката: Е срещу 5000 може да измислим нещо.
Мъжът: а бихте ли спала с мене срещу 50 лв?
Момичето обидено:
Пропстак за каква ме мислиш ти!
Мъжът: Мисля, че вече оточнихме каква сте, сега опредееляме цената.