Споделена история от Секс и интимност

Свекървище
Лятото гледам един съсед от входа се изнася. Чак приятели не сме, но си имаме приказката. И по някоя бира от време на време. Питам го що така, а той промърмори нещо от сорта - абе нали знаеш, майка ти като оглупее... Понеже живееше с майка си и жена си, реших, че двете са се сдърпали нещо. А майка му си е властна жена, няма шега. Преди две седмици го засичам, дошъл да вземе нещо, та решихме по стара традиция да го полеем с по бира. После с по още една и т. н. Това, което ми разказа обаче ме втрещи. Чудех се да плача ли, да се смея ли.

От известно време имали някакви дребни търкания със жена си. Нищо сериозно. Да вземе обаче майка му да реши, че маминият златен не получава, каквото му се полага в леглото. Извикала снахата и надлежно, с нетърпящ възражение глас й изчела една лекция на тема "кама сутра". Как се дава отзад, отпред, отгоре, отдолу, отвсякъде. И че ако искала да остане да живее в тази къща, ще задоволява синът й по всички известни на човечеството начини. Заплашила я, че ако е некадърна в леглото, ще наемела проститутка да й покажела как се правят нещата. Станал голям скандал и вечерта нашия като се връща от работа, гледа жена му лежи гола в леглото и го посрещнала с думите: айде лягай тука, ама първо извикай майка си да гледа, да не объркам нещо. Смял съм се със сълзи, ама на човека явно му се е... Та не мога да повярвам, до къде може да стигне една майка. Жена му му казала: като съм толкова некадърна, що не дойде майка ти да те оправи, пък аз ще гледам и ще се уча.

Познатия ми твърди, че от тогава все този израз му е в главата и като се сети, само дето не ходи да повръща. Направо да не си на неговото място - между две любящи го жени.

Коментари

1.   Fake story, bro!

2.   И защо ни споделяш историята на твоя " познат "? Едва ли ще му е приятно, че му разправяш историята наляво надясно, без значение, че сайта е анонимен.