Споделена история от Секс и интимност

Ще бъдем ли щастливи някога?
Не знам откъде да започна , историята ми е доста объркана и някои трудно я биха възприели. На 20 съм момиче и имам семейство като всички, но съм сгрешила, че то е сплотено и щастливо както изглежда.

Разбрах с огромно разочарование, че баща ми преди да се ожени за майка ми е имал връзка с друга жена , която е забременяла от него, не е посмяла да му каже и тайната си е останала. Миналата година започна всичко брат ми поточно доведения се появи , той е на 23 в началото за мама беше много трудно да го приеме, но с времето се примири. Но лошото е, че постепенно започнахме да се влюбваме един в друг , сега ще си кажете че сме извратени и с право ще го приема , но не знам какво ни става, не можем един без друг постоянно прекарваме времето си заедно , ходим на кафе, дискотека , разхождаме се заедно.

Но не можем да консумираме любовта си както другите двойки факта, че сме брат и сестра ни убива. Когато сме заедно толкова ни се иска да се целунем поне веднъж , но истината ни възпира и с всеки изминал ден това ни съсипва. Защо точно той трябваше да е брат ми, защото любовта на живота ми е мой брат. Сега ще си кажете това е временно увлечение, с времето ще ти мине , но не е така. Чувствата ни са искрени и взаимни и с всеки ден се увеличават, и увеличават, и се страхувам един ден да не успеем да ги контролираме и да извършим грях. Кажете ми ,дайте съвет какво да правим. Ще бъдем ли щастливи някога?

Коментари

2.   Честно казано на мен не ми пречи да се обичате и да се целувате. Дори и секс правете. Само не правете деца, защото има голяма вероятност да са с генетични увреждания. Би било кофти да ги обречете на злощастна съдба. Статистически има голяма вероятност, ако започнете връзка, тя да продължи кратко - от 2 месеца до година. Рано или късно ще си омръзнете и ще се оставите. Затова се наслаждавайте един на друг сега, докато имате време.

3.   Трябва да се срамувате от себе си , ако сам на мястото на родителите и най-вече на баща ви направо ще ви убия. Това не е нормално, вие сте грешка на природата.

4.   Номер 3 ти какъв се явяваш че да преценяваш кой е грешка на природата и кой не? А? !? Та на въпроса..
наистина като чета историята ти, адски сложно е да... няма как да те посъветвам да постъпиш, но онова чуство изпиташ ли го ;ххх И когато не може сякаш е още по силно, и по-неконтрилируемо. Нито е така, нито е така и аз не зная с право си объркана...

ЕДНО МЪЖЛЕ НА 19 :)

5.   Брат и сестра от един родител имат 25% еднакво ДНК, като първи братовчеди, не е толкова страшно.

6.   Абе чукайте се на воля и тва е

7.   Може другата да е излъгала баща ти и да се oкаже че не сте никакви така че направете тест за бащинство :D rofl

8.   Тази тема вече я имаше. Явно не е предизвикала достатъчно шокирани коментари и затова се пробва пак - да видим колко още ще се вържат.

9.   Не. Забрави.