Споделена история от Секс и интимност

Пробвах групов, но сега се чувствам виновна...
Ж-21
Неотдавна осъществих най-голямата си фантазия в секса - групов секс. Не знам дали иначе бих се престрашила, но много се напих на един купон и го направих с всички момчета, които бяха останали, а те бяха 5. Пробвах т.нар. "сандвич" и всичко което съм искала да опитам. Докато го правихме беше супер, но после, още като тръгнах да се прибирам и малко да изтрезнявам, започнах да се чувствам доста странно. Поради алкохола просто не можех да контролирам "събитията" и бяха свършвали в мен и то не веднъж. Действието беше продължило прекалено дълго и се чувствах "протъркана", всичко ме болеше. За щастие не последваха "усложнения", но само като си помисля, се чувствам ужасна к***а. Но проблемът е, че същевременно това и страшно ме възбужда. Само при мисълта ме завладяват много противоречиви чувства. Да имам повече от един пенис в мен едновременно беше уникално хубаво изживяване, което обаче ме кара да се чувствам пълна мръсница. Чувствам се и много виновна за случилото се....

Коментари

1-50 от 92

1.   И на всичкото отгоре си мъж (авторът)! ...

2.   Това ме бъзбужда, но нищо друго.

3.   Тялото си е твое можеш да правиш каквото искаш с него. Защо точно се чувстваш гузна. Изневерила ли си на някого? Аз ако можех бих спал с 5 жени, но няма как да ми се получи.
Мъж 29

4.   Чудесен старт в живота! Следващия път пробвай с 10!
Какво пък, и от "салфетки" като тебе светът има нужда.
По-добре прочети Кастанеда за енергийните двойници на сперматозоидите и защо, ако продължаваш така, на 30 години ще приличаш на парцал... Сега на всеки от петимата, който е свършвал в теб, около 7 години ще му даваш от виталната си енергия.
Честито!

5.   И ти ще си майка някой ден... УЖАС

6.   Щом ти е кеф, какво ти пука? ! Радвай се на живота. Аз мисля, че си готина и се радвам, че си си изкарала добре.

7.   Честно казано, чудя се, що за админ би одобрил коментар като 4... Чиста обида! Мен, ако някой ме нарече "салфетка" доста бих се засегнала... B. M.

9.   Я обясни, че ми стана интересно - къде по-конкретно свършваха в теб и колко човека го направиха ;)

10.   Ж на 39 години
Не се чувствай зле от това, че си реализирала своя фантазия. А това, дали си курва- безспорно си, но скъпа моя курва е титла, а не обида. Всяка жена може да бъде повлекана и тьотка, но не всяка може да бъде курва:))). Сексът е най нормалното изживяване и всеки има правото да реши как да го изживее. Аз и съпругът ми сме суингъри близо вече десетилетие. Трудно ми е да кажа с колко мъже и жени съм правила секс, но се чувствам прекрасно. По добре така отколкото до печката и да сервирам салата и ракия на някой задръстен льолю. Не се чувствай виновна, направи го пак и пак. Животът е нещо прекрасно и красиво-живей на макс.

11.   Това да си тийнейджър в днешно време си е жива трагедия... имат мечти да станат уличници и сутеньори! Кажи на майка ти, какво си направила, може жената да се погордее с теб и да разкаже и на комшиите, нали така те е възпитала, споделете радостта заедно :Д :Д :Д

12.   Историята е за раздел "Измислени истории"!

13.   Номер 10, ти тая титла май я притеваваш отдавна, като чета какви глупости пишеш...

14.   До номер 13 от номер 10-
първо пише се притежаваш, а не "притеваваш".
Второ-да притежавам я отдавна
трето-важно е човек да е щастлив от своя живот-аз съм имам всичко:))))

15.   Изобщо да не се притесняваш! Масовият българин все още живее с патриархално/еснафското разбиране за "морал", което примесено с "чалга светогледа" му води сериозен психолочиески парадокс... и дори проблем. Правила съм 2 пъти групов, не беше нищо особено като изпълнение, но самата мисълта беше възбуждаща и затова беше хубаво. Няма нищо лошо в това, стига да не изневеряваш на някого или нещо подобно. Забрави "лелинското светоусещане" и просто се радвай на живота :) Аз не изпитвам никакви угризения.

16.   До номер 10: Ходи на лекар, че хлопат гайките

Към авторката: Сложиха ли ти майонеза в сандвича?

17.   Съгласен с номер 10. И ние с моята го правим

18.   Няма лошо, щом ти харесва да си лека жена в очите на останалите :)) Лично мен, такива жени ме отвращават :)

19.   Да не ти пука според мен никога човек няма да изживее пълноценен живот, ако не е опитал от всичко ;)

20.   Това за к*рвенската титла ме вкара в размисъл. Внезапно осъзнах, че до-о-о-оста жени ЯВНО... са благороднички... :-)

Иначе постът е за пореден път провокация. Познава се от километри.

21.   Повечето от коментарите тук ми се виждат далеч по-отчайващи от писмото. Авторката сама осъзнава каква е, нещо там в нея проговаря (това е най-ценното в цялата история), ама не, да видиш ти съвети и чудо - живей си живота на макс, кво ти пука и прочее мъдрости. Уви... Това положение на нещата отдавна е предсказано в Една Голяма Мъдра Книга. Всичко се изпълнява дума по дума. А перспективите (пак от Там).... те никак, ама никак не са розови... Кво ти пука... живей си на макс!

23.   Какво толкова нападате жената? По-морални ли се чувствате? Това, че нещо ви се струва гнусно и гадно, не значи, че трябва да ? лепите етикети и да я обиждате, че била "курва", "салфетка" и т. н. То и на мен са ми гнусни синьото сирене, охлювите и месото ал англе, но не обиждам почитателите им. Нали тя го прави, не ви кара вас? Какъв ви е проблемът? Доста груби изказвания има тук, не знам как админите са ги допуснали, при положение, че с червени букви са написали:

"Бъди полезен на другите с коментара си!
Хейтъри не се толерират!
Обидните квалификации не са аргумент :-)"

P. S. Не съм фен нито на груповия секс, нито на тройките или суинга, но нямам нищо против хората, които ги практикуват. Телата са си техни, да ги радват, както искат.

P. P. S. Авторке, няма нужда да изпитваш вина, голям човек си, твоя работа си е как се забавляваш. Само, моля те, пази се от венерически болести, не забравяй предпазните средства!

B. M.

24.   Това твоето момиче, не е нищо друго, а пилеене на сексуална енергия. Бъди сигурна, че за мъжете си била нищо друго освен парче месо за задоволяване на нагона им. Ако това положение те задоволява като отношение на останалите към тебе, то продължавай! Но най-вероятно не е така и би искала мъжете около теб да се държат към тебе с нужното достойнство и уважение. За тези с които си се чукала оставаш най-вероятно страхотна к.. ва и нищо повече. Най-вероятно са се раздрънкали отдавна на всички за сексуалните си подвизи с тебе. Колкото и да експериментира човек, ако му е развит сърдечният център (според Ошо), което става в семейство, където родителите са се обичали помежду си истински и са обичали и децата си като по този начин са ги научили на правилни взаимоотношения, то рано или късно ще срещнеш някой, който ще ти бъде достатъчен вместо да търсиш многобройни стимулатори (пениси) да те задоволяват. А тези на които им трябва групов секс, за да се чувстват значими, искрено ги съжалявам. Те не знаят какво е истинска любов, която съчетава не само плътското начало, но и духовното. Истинският секс трябва да е одухотворен, а не само физическо стимулиране на сексуални органи. Сексуални фантазии има всеки, който не е намерил още истинската любов. Когато я срещнеш, то и един партньор ти е достатъчен.

Разни суингъри и т. н. са дълбоко нещастни хора с неразвит сърдечен център (пак според Ошо се развива до 18 годишна възраст) - най-вероятно от семейства, където не са били обичани като деца, а може би дори бити и насилвани. Когато сърдечният ти център не е развит, то не можеш да генерираш позитивна енергия, която ти е нужна и се превръщаш в енергиен вампир, който смуче от другите, които са с позитивна енергия (т. е. с развит сърдечен център). Груповият секс е един от начините такива енергийни вампири да се зареждат, а такива като теб са жертвите, които биват изсмуквани. Освен, ако ти самата не си енергиен вампир, който се зарежда от мъжете.

25.   Звучи екзотично. Вярно, че човек трябва да се начеше понякога, там където го сърби, но точно този вариянт си е доста опасен. Всеки, който има нещо венерическо зарежда всички. За доста от нещата се разбира след много време. Една хламидия не провокира почти никакви симптоми...
Чувството за виновност е последното, което трябва да те безпокои. Всъщност виновна за какво - че си се изложила? Ами в очите на тези, с които си го правила и на които са разказали, ще си парцал - това е България! Но да не ти пука! Един ден просто можеш да се преселиш в друг град и проблема почти престава да съществува. А, че не е трябвало да го правиш - не точно така, защото винаги е щяло да тормози съзнанието ти и най-вероятно някой ден пак си щяла да го направиш. Добре щеше да е ако си останалоа разочарована. Факта, че ти е харесало вече е проблем. Наблегни на мисълта за опасностите и последствията!

26.   Звучи страхотно! Едно от най-възбуждащите неща е момиче, пълно с много много сперма от в п****** или дупето.... а когато е и в двете едновремено - :)))) Интересно ми е как си се чувствала, когато си се прибирала по този начин :)

27.   Животът е кратък, наслаждавай му се

28.   Ж39-Моето момиче, аз съм суингърка от много време, за разочарование на Ошо -номер 24 -нито съм била насилвана като малка, нито не съм била обичана. Сега имам човек, които ме обича и носи на ръце-просто ми се е.. бе. Някой хора са такива-имат прекалено много сексуална енергия и желание за секс. Пожелавам ти като мен да попаднеш а подходящия човек с който да реализираш желанията си. Колкото до негативните коментари - животът е един-живей както намериш за добре.

И ползвай винаги презерватив. И помни-".. чуждата сперма кара жената да разцъфти... "-хайде сега моралиските като сте толкова начетени да кажете от кой световно известен автор е този цитат. Жокер не писал готварски книги и турски сериали:)))))

29.   До 24. С тези разсъждения ми приличате на онези, които очакват извънземните при село Бугараш Франция на 21 декември

30.   .... аз с такова като теб връзка не бих имал.

31.   Боже.... някои коментиращи сте много зле. Това, че авторката е пробвала групов - НЕ ОЗНАЧАВА, че се е превърнала в "парцал" и че един ден няма да стане майка от нея. А мъжете, които писаха обидни коментари, мога само да кажа, че сте едни комплексирани същества, които не знаят какво искат!

32.   Абе аз бих написал също лоши работи към авторката, ама като цяло ще се въздържа. Като типичен патриархален егоист ще кажа, че за мен авторката би била носната кърпичка в джоба ми, а бъдещата ми жена ще е копринената кърпичка в джоба на сакото ми... МЕЖДУ МЪЖ И ЖЕНА ИМА РАЗЛИКА! Едно е мъж да прави секс с 5, 6 жени друго е жена да прави секс с 5, 6 мъже, това си има плюсове и минуси... за сметка на това мъжа върши найтежката работа в семейството и е отговорен за почти всичко. Хора налагате си някакви смешни американско-демократически модели на поведение, никой не ви е крив, че нямате мозък в главата, а приятеля ви не го бива в леглото... Аз имам приятелка от 5 години, всяка вечер в леглото имам чувството че го правя за първи път, неискам и да си помислям за друга жена като сексуален обект.

п. п. до номер 15 изявено матриархално управление във великите европейски цивилизаций е имало само през каменната епоха до ранно бронзовата... помисли си кой е с по остарели разбирания.... хаха...

33.   Животът си е твой :) не забравяй че човек се учи от грешките си :) ти знаеш че не би трябвало да го направиш отново и няма и да го направиш :) и не не си курва!!! Курва означава да си на околовръстното и да вземаш пари за да духаш и така нататък както казаха в 5-ят коментар някой ден ти ще си майка сигурно на момиченце или момченце или и 2 и тогава ти ще ги поучиш от грешката си така че не се обвинявай!!! Така че според мен си продължи живота вярвай ми в България има хора каквито са много по-зле от теб!!!

сЪнИ

34.   Номер 32 - твоя начин на мислене е еманация на еснафския светоглед - "мъжа върши най-тежката работа в семейството и е отговорен за почти всичко" - ХАХАХ - вярно ли? И от кога това, че нещо не съм забелязала. Е по селата може и да е така, ако работата е оране и копане. Що се отнася до мен, заплатата ми е значително по-голяма от тази на приятеля ми и жилището което живеем е мое. Живях малко и в САЩ и там това беше нормална картина... Все пак смея да твърдя, че когато ние жените не сме "придатък към кухнята", имаме способността да се справяме доста добре с интелектуалния труд - често по-добре от мъжете. И щом това е така, защо да има разлика в правото на сексуален живот - ако той спи с 2-3 жени наведнъж е "голяма работа", а ако аз го направя с 2-3 мъже съм "ку***". ХАХА, добре че и в тази страна все пак не всички хора са с подобно мислене.

35.   Авторке, не слушай комплексарите и задръстените дебелани, които не могат да си намерят един да ги ощастливи, пък какво да говорим за няколко. Живей си живота!

36.   Аз съм травестит и два пъти ми се е случвало да съм в средата на сандвича, затова от опит ще кажа, че трудно може да се говори за секс. Повечето си е чист майтап и акробатика. Предполагам, че е по-лесно, когато в средата е истинска жена, просто защото между краката ? отворите са два. Но и тогава вероятно алкохола в главата е задължителен, за да може дамата да се отпусне и да преживява напълно телесните радости. Ако искаш да се откажеш от групата, пробвай следващия път на трезво, предполагам, че ще те отврати достатъчно за да престанеш.
Tranyanka

37.   Колко трябва да си зле, че да повярваш на такава история и окуражаващите коментари под нея..
Към мъжката аудитория в сайта:
"Ама тук не ми е удобно, ама там ще ни видят" - чували сте ги тия оправдания и мрънкане. Те така не се навиват, а пък тая тука ми говори за групов. Аре стига с тия глупости.

38.   37 ти си най-големия бастун, който някога съм чел. Ти не си ли правил групов? Поне като малък? Къде са тея жени, които се притеснявали, че ще ги видят? На повечето им харесва някой да ги гледа, стига да са с подходящия мъж разбира се, но явно това не си ти :D

39.   38, ти си един от малкото инфантили, който ме накара да се замисля сериозно за бъдещето на младежта в България. :(((
НО бъди спокоен, и на вас ще ви дойде времето. ;)
Ще разбере по натам за какво ти говоря.

40.   39 нашето време със сигурност ще дойде, но твоето отдавна е отминало, бастун. Бъдещето на младежта няма да прокопса, докато има цървули като теб задръстени от комплекси, предразсъдъци и злоба. Ако ти не си виждал групов секс, значи той не съществува така ли? Аз съм сигурен, че ти не си виждал и повече от 2 путки, но нали не мислиш, че други няма? Жалко, че съществуват "мъже" като теб. Ти ще си от онези, на които вечно им слагат рога. Никой не е казвал, че е прекрасно да се правят групови изпълнения, но по-лошо от това да отричаме действителността няма, а ти правиш точно това. На теб ти е простено обаче, понеже не го правиш нарочно. Просто си задръстен калъф, който никога не е имал щастието да изживее едни истински, освободени, интимни мигове с жена. Няма и да го имаш! Но спокойно, някой друг ще ги има с твоята жена ;)

41.   Еми скъпа, не можеш да върнеш времето назад! Щом не си забременяла и нямаш някакви венерически болести, просто продължавай напред!
Недей да се чукаш безразборно и имай уважение към себе си и котрол над сексуалния си живот! Но щом те възбужда идеята за това, нека си остане спомен в живота ти! Спомен, който няма да повотриш и това е!

42.   До номер 39
Те младежите са резултата от действията на предишните поколения, така че най-добре да се засрамиш вместо да критикуваш и да заплашваш! Не разбирам какво е казал 38 толкова? Че е пробвал групов на млади години? Ами обикновено тогава правят глупости хората. Някои правят групов, други се бият, трети пропушват цигари. Не е ли човешко да се греши? Или че си го признава? Ти какво предлагаш, да се правим на слепи за заобикалящата ни действителност? Може би те заболя, че на него са му пускали, а на теб ти се налага да ги "навиваш". Съгласна съм с него.

43.   От 39 до 40! Поздрав за коментара, който ме натъжи още повече и от миналия. :-( Чувствам се затъпен и много наранен, че "мъже" е написано в кавички. ;-(
И Не се тревожи за времето. 8-) Едни ще се осъзнават, други ще продължават стремително напред.
Признавам си, че ми се е иска да съм бастун. Не всички можем да сме бастуни, но сигурно е яко. Те поне не се трогват от заобикалящата ги простотия. Вярно е, че хора без комплекси няма, но при мен са от друго естество. Съгласен съм, че Същите интимните мигове няма да ги изживея! Трябва да върна няколко години назад и да ги повторя отново. Сега ще отговря на другия коментар 42, че ми стана по интересен.
Имал съм преживявания, но не съм си правил труда да навивам някоя. По точно намеците са били към мен, но в последния момент "Ама тук не ми е удобно, ама там ще ни видят" както бях написал вече. Интересното беше, че нямаше кой какво да види, а и не бях взел запалата още, което обясняваше и поведението й, но това не е важно. Наистина съм си голям бастун.. Явно много хора сме в друга действителност. :Д. Доста приятели ще се съгласят с мен, като държа да отбележа, че те не са От така наречените "смотаняци"... :) Когато бяха на 14 - 18 години звучаха подобно на №38, а сега с тях запяхме една и съща песен(Много бастуни), така че слабо ме интересува мнението му. Нещо не им върви във връзките с жените. Уж са вървежни. Разни момчета се оплакват и се поинтересувах малко. Разбрах, че при доста хора е така. Ще му е трудно на човек да повярва, след като вижда, че всички около него се оплакват от превзето женско поведение. Обаче бих си задал друг въпрос: Колко момичета биха взели пример от авторката, Но на практика, а не на думи?
Във връзка със старото поколение: Не, напротив, аз не съм от старото поколение, ама не съм видял и толкова лошо от него. Поколението е поредното оправдание на съвремието с цел лумпенизиране на младежта. Ето пример:
"Ти не си ли правил групов? Поне като малък? " Как да му отговоря на дебилния въпрос? Щом смята, че като малък е нормално...
Иначе авторката да е жива и здрава. Мен пък ме Кефи нормалния и си го практикувам, нищо че не е всеки ден като при други. За мен това не е Спорт, не е нчин и да печеля пари.

44.   hash: ab2f18cb0e - 38, 40, 42 коментари. Да пишеш и да си отговаряш сам си е за преглед при чичо доктор. Не знам дали на мен ми е простено, но на теб със сигурност ти е простено. Хах звучеще ми толкова реално, колкото и историята. Значи правилно се притесних за младежта. :d

45.   Историята е измислена, но ще се радвам, ако номер 4 сподели още за теорията на Кастанеда за енергийните двойници.

Номер 24, страхотен коментар!

Soul

46.   Пръснах се от смях с коментарите :)))))))))))Та чак ревнах към края;D
Аз също се интересувам от теорията за енергийните двойници.

47.   До 44
42 съм жената на 38. Разбираемо е, че не ти минава през акъла, все пак около теб жени няма както сам каза ;)

48.   Как разбра, че живея в пустинята? Хахаха :D

От 44

49.   До 48
Ти сам описа как "навиваш" жените и как симпатиите им към теб зависели от заплатата ти. Ясно ми е колко жени има. На годината 1 най-много.

50.   Даже са ми се чудили, че толкова хубаво момче като мен, още не се е оженило. Голямата ирония в случая е, че ми го казват е такива като тебе, които очевидно си мислят, че във времената на капиталистическа криза, някоя жена би тръгнала с тях, защото ги обича. :) От момичета и жени съм чувал, че никога не биха тръгнали с мъж, който взима месечна заплата по малко от 1000 лв. Това е защото искат някой способен да им гледа децата и да им осигури доброто образование. Все пак не съм си го измислил аз. Относно " Ти ще си от онези, на които вечно им слагат рога " Ами това няма как да стане, защото контактувам със жените от другия вид, обаче не гарантирам за тия с по малко от 1000 лв. Думите са ми толкова показателни, колкото и факта, че има слънце. Сега се сещам за разните красиви плейбойчета с много парички, чиято джобна красота намалява след всяка почерпка.. И много от тях се осъзнаха. Ама се отклонявам прекалено много от темата. Спирам със безсмислените спорове. Не се оплаквам от липса на жена, просто защитавам интересите на използваните слепци. Няма да е далече денят, когато жените ще обичат по любов, само че зависи много и от времената. Сезоните се променят. ;)

51.   Драга ми авторке, един съвет като ти е гот да го правиш с толкоз мъже пробваи в порното- така и така нети пука с колко и кои, пък и ше печелиш от това което си!!!

Дано несъм те нагрубил.
Мъж съм и да ти кажа често малко съм ужасен. Надявам се поне на лекар да си ходила, да знаеш какво може да лепнеш на някои. Дано тогава си нямала и връзка с някой че тогава незнам. А между другото най-вероятно от там кадето си, всички знаят и ще си намериш приятел трудно.
Успех все пак.

52.   До 51
Думи на типичния неудачник, за когото неуспехите му с жените се дължат на заплатата :D Просто нямам думи - "контактувам със жените от другия вид, обаче не гарантирам за тия с по малко от 1000 лв". Разбрахме с кои жени контактуваш ;) Точно на такива като теб им слагат рога, защото си взимат жени, които ги избират по заплатата. След време става така, че ти я храниш, а друг я чука. Такъв, на който не му се налага да я "навива" :D Само се чуй как звучиш - "навива". Ти сделка ли ще правиш с тях, ще им се молиш да ти пуснат като им покажеш фиша със заплатата ли? Секса е нещо, което се случва при желание и от двете страни, без да се "навиваме". Останалото се нарича проституция ;). Има и такива жени и то не малко в днешно време, но в никакъв случай не са повечето! Точно тези интересчийки избират неудачници като теб, които нямат какво друго да предложат. Онези истинските жени няма да се занимават с човек като теб. Просто защото си бета мъж.
"Голямата ирония в случая е, че ми го казват е такива като тебе, които очевидно си мислят, че във времената на капиталистическа криза, някоя жена би тръгнала с тях, защото ги обича. :) "
Само ще ти кажа, че когато с жена ми се запознахме аз бях безработен, а тя работеше и нито веднъж не ме е обвинила, нито ме е карала да се чувствам непълноценен. Само ме подкрепяше и ми даваше надежда в продължение на почти година. За щастие в последствие се реализирах и доходите ми са много далеч над твоите 1000лв. Щастлив съм, че стана така, защото знам, че до себе си имам човек, които ме обича и ме цени, а не ми брои левчетата. Прави си сметката що за "мъж" си след всичко, което разказа. Както по-рано спомена, наистина е тъжно да видиш думата "мъж" в кавички, но в твоя случай няма как да ги спестя.

1-50 от 92