Споделена история от Секс и интимност

До вчера не бях правила секс с момче...
Здравейте..
Пише Ви 19-се годишно момиче от София.
До вчера не бях правила секс с момче изобщо (знам, че е странно, но не бях намерила момчето, с което исках да го направя до вчера).., така че ми беше Първия път. Не бях много запозната с цялата работа, но приятелят ми ме предрапзоположи и се отпуснах. Всичко беше ОК докато, презарватива не се скъса.. не се случи докато беше в мен, но аз се стреснах... ехх толко ли не качествени ги правят ужас...Та питането ми е следното има ли вероятност да съм бременна или не..., а трябва да ми дойде след някъде 1 седмица ..., а нз как ще издържа до тогава.

Коментари

1.   А защо просто не си направиш един тест? Ще си спестиш цялото напрежение и главоболие през седмицата, очаквайки цикъла си...
SFA

2.   Мила май много суха си била
и аз имах един период всичко се късаше
накрая разбрах че е в мен вината и от тогава само овлажнител каде е бил члена му когато се е скъсал

3.   Ами не мисля, че съм била суха поне не ми се стръваше да е така. Беше го изкарал и докато си го пипаше се скъса ..

4.   Тогава няма страшно миличка! и честтито сега ще висиш корлко приятни емоции ти се отключват!

5.   На мнението на номер 1 съм, направи си тест, нищо не ти коства. Вероятността да си забременяла е доста голяма !

6.   Ако много се притесняваш вземи си от хапчетата за бързо реагиране - ескапеле. Имаш време да ги пиеш до 3 дни след половия акт

7.   Останалите коментари авно не са ти в полза ... дори да си бремена няма как да разбереш, не съм сигорна колко дни след половият акт можеше да е сигорно от теста за бременност. Колкото до хапчетата - много са скъпи, а и ти нямаш опит в това да избираш, на всичкото отгоре тези хапчета имат и много странични ефекти.

Аз също нямам опит, но моя съвет към тебе е да посетиш сайта на ЯСМИНА (аз използвам тези хапчета, но не съм сигорна дали в твоят случай ще помогнат, затова все пак се посъветвай в сайта) Препоръчвам ти ги защото те нямат нежелани странични ефекти. Ти си доста голяма, не те е страх от мама и тати ... не му мисли посъветвай се с гениколага си, личния лекар или направо говори с майка си или приятелка. :) Желая ти УСПЕХ

8.   14 дни след послидния полов акт тестовете показват вярно

9.   Монго си тъпа ЧЕСТНО!!!!

10.   Тва че се е скъсал, не значи че си бременна, а само ако е свършил в теб. но все пак винаги може да стане непредвидено така че изчакаи ако не ти доиде нареме си направи тест :)

11.   Съгласна съм с номер 9!!!