Споделена история от Секс и интимност

Бременна ли съм или само си внушавам?
Моля Ви, помогнете ми... преди месец правих секс с моя приятел, но презервативът си скъса и се изля сперма вътре в мен. След това цикълът ми закъсня с 6 дена, но все пак дойде... лошото е, че продължи само 1 ден, коремът ми се поду много, имах кафеникаво зацапване и главоболие. Притесних се ужасно много и си направих тест за бременност, той беше отрицателен на другата сутрин направих още 1 тест и той беше отрицателен. Сега отново се притесних имам болки в корема, главоболие, запек и коремът ми продължава да бъде подут, също така съм много отпаднала и само спя.. моля ви дайте ми съвет... бременна ли съм или не?

Коментари

1.   ходи на лекар най - добре той ще прецени и ще ти даде съвет какво да правиш :)

2.   Това, че се бил спикал презервативът и спермата се била изляла в теб можеш да си го спестиш за наивните си родители следващия път, когато действитлено надуеш корема.
Иначе, направи си след 1 сецмица още един тест и ако е отрицателен, не си бременна. Тестът хваща и извънматочна, и цветна бременност.
Не вярвам, че си бременна, но другият път като решите да го правите с прекъсване и приятелят ти се изпусне в теб, знай че и без да се испуска, пак ще забременееш рано или късно, защото мъжете отделят сперма и по време на акта, която е напълно достатачна, за да сме свидетели на масовото явление по нашите географски ширини „17-18 годишни, с надут корем и в булченска рокля, на 25 разведени“.
Внимавай в картинката и ползвай просто кондоми или съчини по-правдоподобна история. Всеки, който е ползвал кондом, знае че не се къса толкова лесно, а като се скъса се усеща лесно и пенисът се изкарва, преди да се е „изляла“ кой знае, кака сперма. Който редовно ползва кондоми си знае, че в такъв случай се взима Ескапел и не изпада в подобни терзания, защото който редовно ползва кондоми е достатачно полово образован, за да знае и кога се прави тест за бременност и какви са симптомите на една бременност. (менструацията не е сред тях).
Успех ти желая и дано тази случка те събуди и действително да ползваш конодми другия път, защото на съчинената ти история може да повярват мама и тати, но бебето пак сама ще си го раждаш и гледаш, а всеки млад човек в обкръжението ти ще говори зад гърба ти за поредната булка с надут кореm, на която „кондомът се бил скъсал“.

3.   ехх, пазете се момичета, сексът е не само удоволствие, но и голяма отговорност!! според мен върви на лекар. главоболието и спането може да са от друго, само да си внушаваш. стискам палци да си добре, сподели после как си!!
Ж, 31

4.   Номер 2 какво плашиш момичето като гледам и ти не си много образована, гадателка ли си, че ще пишеш че момичето само си е съчинило историята.
Какво ги хвалиш тези презервативи толкова, прекъснатият акт го практикувам от 8 години нито един гаф не сме имали до сега, но всичко беше до сега докато не пробвахме с презерватива и ние и какво стана:
Той се скъса и нито аз нито той усетихме, че е скъсан пък при прекъснатия акт поне знае кога да го изкара и да не се изпразни в теб.
Пък това за течността преди самото изпразване съм питала колко гинеколога и да вярно е, че си я има, но в никакъв случай не е била опасна до толкова, че да води до бременност. С презерватив е по-опасно, защото той може да се скъса, когато си иска и момчето може да се изпразни без да знае, че го прави така, че моля ви се помислете и от другата страна на нещата.

Колкото до авторката, не си бременна това, че се е изпразнил в теб не е пълна гаранция, че си бременна смятам, че си го внушаваш спри да мислиш за това направила си 2 теста и пак се притесняваш недей така повече вредиш на себе си, но ако продължи така
и аз мисля, че трябва да отидеш на лекар.
Успех мила:)

5.   Благодаря Ви много, направих още един тест и той е отрицателен :)

6.   Аз имам същия проблем имам всички симптоми на бременност, но си имам цикъл. Направих 3 теста и трите са отрицателни, но коремът ми е страшно надут вече 2 месеца. Моля кажете си мнението възможно ли е да съм бременна?

7.   Може ли да се вярва на тестовете за бременност?

8.   Възможно ли е да имам цикъл и отрицателен тест за бременност и все пак да съм бременна или си въобразявам като това момиче?

9.   Номер 5/6/7/8, спри да спамиш темата, а отиди на гинеколог-а си да ти обясни физиологията на човека, за да спреш са си въобразяваш глупости.
Ако не помогне, потърси психолог!

10.   Според мен не си, но има доста случай в които има наличие на цикъл по време на бременност. Ти все пак си направила тест това означава, че не си бременна.

11.   Не си бременна. От три теста все един щеше да покаже, ако има нещо.

12.   Направи си кръвен тест за бременност!
Успех!

13.   Бремена си според мен.

15.   Какво шашкате момичето не си бременна спокойно!

18.   Искам и аз да попитам нещо :) Преди 1/2 седмици правихме секс с приятелят ми.... Първоначално беше без презерватив, но се получи онази предсемена течност (тоест тази течност не попадна в мен ) и сложихме презерватив и той свърши в мен. Закъснява ми с 3 дена... и се плаша да не съм бременна.. вие какво мислите?

19.   Мили дами, ако искате плосък корем - винаги ползвайте презерватив!

20.   Може да е цветна бременност...

21.   Според мен са първите признаци за бременност, тъй като съм с разговаряла с мои приятелки, които са бременни и някои ве1че родили и те ми казват точно същите симптоми, с които са установили бременността си! С моя годеник също правим опити и се надявам в най-скоро време да получа същите признаци:)

22.   Вижте хора, винаги, когато човек прави секс, има някакъв риск от забременяване! Смисъл, дори и да се пазим, винаги може да стане издънка , а и е въпрос до организма на жената, нали?
При прекъснат полов акт момчето може да се изпусне преди да го извади. Презервативът може да се скъса, хапчето може да се окаже негодно. Знаете, че българските пазари доста пъти не дават това, което е нужно.
Мисълта ми е друга.
Аз наскоро се бях паникьосала, че може да е станала белята, но за щастие се оказа фалшива тревога.
Сега просто ще внимавам страшно много, за да няма такива проблеми. Знаете, че докато човек не се изплаши, може и да не се пази както трябва.

Авторке, тестовете принципно имат голяма сигурност, но това с мензиса звучи съмнително.
Знам за цветната бременност, за това по-добре отиди на гинеколог, ако още си несигурна.
Макар че си мисля, че ако имаше нещо, тестът е щял да отчете. Все пак е минал месец от половия акт и щом е имало закъснение на цикъла ти и тестовете са отрицателни, значи не си бременна.

Дано всичко да е наред, а тази история я приеми като урок, както я приех аз.
Но ако ще си вземеш хапчета, по-добре първо се консултирай с гинеколог, за да ти предпише такива, които нямат странични ефекти.
Или ако отново изпаднеш в подобна ситуация, вземи си от онези, които предпазват до 2 седмици след секс.

Не се притеснявай! Напълно нормално е да имаш такива опасения, всяка жена и всяко момиче, което прави секс, поне веднъж в живота си е имало такива притеснения, дори и когато е било предпазено.

Живеем в 21 век, всичко е поправимо!

Момиче на 18

23.   Номер 18, онази другата течност не е опасна. В нея има сперматозоиди само след еякулация, доколкото знам поне.
Щом е бил с кондом, значи не е попаднала сперма в теб при свършването, а закъснението може да се дължи на притеснението ти.
Нали знаеш, една жена като е под напрежение може да си забърза цикъла, или да го забави.
Сега ти се притесняваш, че не ти идва и е възможно и за това да нее.
Направи си и ти тест, а ако искаш, иди на доктор.
Аз си взех направление и ще отида, като ми свърши цикъла.

25.   Вкара ми го около 5 пъти и беше с презерватив, но ми закъснява със около 4-5 дена. Да се притеснявам ли?

27.   Тея тестове са на 100% верни .... Теста ми показваше бременност а видеозона не... Е след седмица и на него си личеше..... И дааа на всеки се случва да се скъса... Какви са тия упреци ??? Имах същите симптоми .... И се оказах бременна ... Направи си тест отново ....

29.   Здравейте, и аз имам подобен проблем! На 17 съм и с партньора мми правим безопасен секс обаче последния път цикълът ми беше само 1 ден с болка в гърдите, която още продължава, и с болки в яйчниците както обикновено. Гинеколожката ми започна да ме филмира, че е възможно да съм бременна, и затова сутринта (20 дни след евентуалния път, когато може да е станал гаф) си направих тест със сутрешна урина - отрицателен е. Също да спомена, че преди месец ни се скъса презерватива и пих ескапеле и от тогава започна да ми намалява цикъла като дни. Принципно пия много лекарства заради едно бяло течение и преди това заради камъни в бъбреците. Може ли да е хормонално или от стрес? Как мислите? Благодаря предварително!

30.   Здравейте, аэ съм на 22 години. Преди около месец имах полов акт с моя приятел, но нямаше никакви проблеми и той е почти сигурен от себе си. За жалост ми закъснява този месец с 6 дена, но това е нормално от моя страна, защото по принцип имам нередовен цикъл. Проблема е, че имам някаква течност като кафеникава, което ме притеснява много, имам често уриниране и болки в яйчниците. Също така чувствам корема си много подут. Въпросът ми е дали може да съм бременна? Благодаря Ви за вниманието

31.   Здравейте, аз съм на 15 и правих секс с 13 годишния си братовчед.. страх ме е да не съм бременна.. възможно ли е? .. Той ми го вкара около 10 пъти най-много.. страх ме е да не съм забременяла.. кажете ми какво да правя :( И моля без обиди

35.   Имам съмнения че съм бременна правих секс с гаджето ми на 26. 12. 2015, към 3/4януари започнаха да ме болят гърдите поддуха, започнах да ям много често ходех по малка нужда имах главоболие. Очаквах цикъла си на 16. 01 но прокървих на 11 първите 2дни беше розово зацапване после стана кафяво не точно обилно лръвотечение и продължи5дни калто ми е цикъла. Отидох на гинеколох имаше точица на видеозона. След като ми свърши направих тест от по евтините но го потопих целия хаха отчете ми отрицателен резултат. На 26. 01пак отидох на гинеколог казаха ми че било рано да се установи бременност. Продължава да ми се гади и вие свят но гърдите не ме болят, имам болки ниско под корема не мога да спя. Моля ви кажете дали е възможно да съм бременна ще се побъркам в тази неизвестност....

37.   Възможно особено щом ти се гади, тестовете не са на 100% верни и течението е доста съмнително. При бременните орината е по-тъмна към оранжева обърни внимание на твоята. Ако имаш възможност си направи кръвни изследвания, левкоцитите при бременност са завишени. Но не се притиснявай може и да не си. Надявам се всичко да е наред! Аз бях в подобно пооложение и се оказах бременна, но е поправимо ако разбереш на враме. При мен имаше кафяво течение и то по-скоро зацапване, петно появи се около деня в който очаквах следващия си цикъл. Имах болки в гърдите на няколко пъти, след още няколко дни започна да ми се гади и повръщах по 5 пъти на ден. Стискам палци резултата да е такъв какъвто го искаш! :))

38.   И аз имам почти същия проблем като номер 36 отначало цикалът ми беше розово зацапване после стана нормален цикъл и после пак това зацапване, но имах и много лоша миризма от вагината. Възможно ли е да съм бременна? Моля ви помогнете ми!

41.   Здравейте, на 14. 07 на обяд ми дойде цикъла и беше много слабна 15 вечерта нямаше почти нищо. На 17 имах леко кафеникаво течение и това беше. Гади ми се, сънливо ми е и ме боли корема ниско долу като спазъм е.. направих тести нищо. Може ли да има нещо но да е рано теста да го отчете?

44.   Здравейте, имам следния проблем и се надявам някой по опитен да ми помогне. На 25 години съм и вече от 1 година съм омъжена, правим опити за бебе някъде от 6-7 месеца. Винаги съм била с нередовен цикъл. На 2. 02. 17г ми дойде цикъла, продължи 5-6 дена, не знам защо но имах някакво усещане и на 22. 02. 17 си направих тест за бременност и видях две чертички. В продължение на няколко дена си направих още няколко теста и всичките положителни. На 6. 03 бях при гинеколог и то при два, които за съжаление ми казаха, че не съм бременна. На 8. 03 ми дойде мензиса и повече не съм правила тестове, но от една седмица се чувствам много отпаднала, имам страшно главоболие, постоянно ми се спи, сутрин докато си мия зъбите ми се гади много. Не знам вече какво да си мисля, дали съм бременна, да си направя ли отново тест или си внушавам.

45.   Към Номер 29. Моят съвет е да внимаваш повече и да не се налага да пиеш Ескапел, защото и аз бях с бъбрачна криза преди 2 годи и аз след като пих хапчето от 4 месеца не спирам ходенето при гинеколога, защото се е образувала киста а хапчето го пих преди 5 месеца и много сгреших. Консултацията с гинеколога не са изключени никога. След приемането на подобен вид хапче има опасност да не забременееш след време. Не те плаша, но това се случи с мен и това е моят съвет, но най-добрия съвет който мога да ти дам е винаги да имаш консултация с доктора поне на 3 месеца. А за идването на менструацията редовно лекаря може да ти предпише хапчета за регулиране на цикъла, защото след поемането на хапчето може да се е получило нещо като при мен първия месец след пиенето на хапчето ми дойде за 2 дни. На следващия месец ми дойде 2 пъти за по 4 дни. От консултациите с гинеколога разбрах, че е от хапчето, защото имах колебание дали е от получената киста. Дано бях полезна :)

46.   Здравейте! Моля ви да ми помогнете. Ще започна с това, че заради първия ми приятел ми се появи този страх- след всеки контакт си задавам въпросът- да не би да съм бременна. Първия ми път бяхме без предпазни средства и направо се бях побъркала. 9 месеца само тичах до аптеката за тестове, а те всички бяха отрицателни.
Наскоро си хванах гадже. Вярвам му и знам, че ме пази, понеже и самият той не иска дете. (На 17 сме ) Проблемът е, че последния път когато го направихме, беше точно след менструацията ми. Направихме го с презервативи и той дори не свърши в мен. Страх. Но после (след 10-15 Мин) имаше игра на пръсти и адски много се притеснявам, да не би да е имал сперма по пръстите. Питах го-той каза, че е нямал. И все пак страхът си остава. Сега трябва да ми дойде след 2 седмици и умирам от страх. Ами ако ми закъсне?
Забравих да спомена, че приятелят ми сега е в друга държава и няма да го има поне 4 месеца. Знае за този ми страх, но нямам какво да направим. Помогнете. Има ли вероятност да е имало оплождане?

47.   Към номер 46 - Вероятността е почти никаква. Едва ли си бременна!

48.   До номер 46.
Спокойно, няма! Но и аз съм минавала през това и знам, че каквото и да ти кажа ще си останеш все толкова притеснена, докато не ти дойде. Единствено мога да те успокоя че яйцеклетката може да бъде оплодена за 12 - 24 часа, а ти дори не си била в овулация. Пък и има и други фактори, които също не са за пренебрегване.

52.   Здравейте! На 18 години съм и преди 1 седмица правих за 1ви път секс с приятеля ми. Снощи ме заболя корема, днес също от време на време има съвсем леки болки. Правихме го с презерватив, обаче тъй като той свърши преди да започнем със секса, не свърши 2ри път, обаче ми е притеснено дали не е останало нещо от преди това, което да е влязло чрез търкане или нещо преди да сложим презерватива. Освен това не се загледах как отваря самото пликче. Цикълът ми би трябвало да дойде след 5,6 дни, обаче се притеснявам...Може ли да ми дадете някаква информация колко е възможно да е станало нещо и дали има смисъл да изпадам в паника...

53.   Здравейте! На 18 години съм и преди 1 седмица правих за 1ви път секс с приятеля ми. Снощи ме заболя корема, днес също от време на време има съвсем леки болки. Правихме го с презерватив, обаче тъй като той свърши преди да започнем със секса, не свърши 2ри път, обаче ми е притеснено дали не е останало нещо от преди това, което да е влязло чрез търкане или нещо преди да сложим презерватива. Освен това не се загледах как отваря самото пликче. Цикълът ми би трябвало да дойде след 5, 6 дни, обаче се притеснявам... Може ли да ми дадете някаква информация колко е възможно да е станало нещо и дали има смисъл да изпадам в паника...