Споделена история от Секс и интимност

Девствена съм
На 19 съм, още не съм правила секс и не мога да кажа, че съм имала нещо, което може да се нарече връзка. Когато се запозная с някой мъж, той винаги се чуди защо си нямам приятел, много съм била красива и такива подобни. В 90 % от случаите мъжете, които идват да се запознаят с мен, било то в дискотека или на кафе, се оказват женени или обвързани. Аз просто не искам да бъда такъв човек, който разваля нечия връзка и не си позволявам да имам някакви взаимоотношения със заети мъже. Мъжете или искат просто секс или си търсят любовница. Не искам да бъда с такъв мъж, ако имах нещо сериозно може би щях да съм правила секс. Не знам каква вина имам за това. Мисля, че изглеждам прилично и че се старая да се държа добре с хората, но нямам късмет в любовта. Моля ви помогнете ми с някакви съвети или дайте някакви предположения защо се получава така, защото аз просто не мога да си го обясня.

Коментари

1.   Абе, момиче, защо бързаш не мога да разбера? Ти си на 19 години, абе това да не е някакво състезание, че да те пришпорва някой? Никъде няма правило за определена възраст, за определен срок и тн. Ако правиш нещо, защото другите са го наравили преди теб, какво ще постигнеш?
Чакай да срещнеш голямата си любов, защото по задължаение, нищо хубаво не се случва.

2.   И аз съм така (момче съм). Колкото теб съм на години, но не мога да ти отговоря, къде е проблемът! Аз, самият, все още търся решението.

3.   Нямаш абсолютно никаква вина. Аз съм на 21 и го направих преди година с правилния за мен човек. Преди това се бях отчаяла тотално - уж съм умна, красива, готина, а все сама. И всички ми казваха спокойно, има време, а аз все си мислех, че никога няма да дойде моя момент - както и ти сега, нали? Е, уверявам те, че всичко се нарежда от само себе си:)
Колкото и да изчетеш по темата в нета, има толкова противоречиви мнения на всякакви хора, които ще те натъжат и объркат. За всичко си има време, ще намериш човек, който да ти пасне. Но за всичко хубаво трябва да се чака;)
За моя приятел девствеността беше просто една подробност, но която много го зарадва - един безценен за мен момент. Ако човекът е правилен, това ще е последното, което ще го притеснява. Горе главата и да знаеш, че има много като нас, просто не го показват! Само секса няма да ти даде нищо първия път, освен болка и притеснение. Ако го направиш с някого заради самия акт, според мен няма да се чувстваш добре на този етап. Знам, че ти е самотно и кофти, че попадаш все на неподходящи. Но щом имаш принципи, продължавай да ги отстояваш! Съветвам те да не бързаш, успех!

4.   На 29 съм. Мъж. Отчаян от живота вече.

5.   Напоследък моето поколение (от което си и ти) мислят, че девствеността е болест. Ще намериш някой когато му дойде времето, а девствеността - когато му дойде време мъжа ще го изкефи, че си девствена :) Поне повечето ги кефи - дига им и самочувствието

6.   До 4
Ти някога жена заговарял ли си?

7.   Стига с тия клишета, че секса трябва да бъде рано. По-добре сам, отколкото с някой си там.

8.   Авторке, защо бързаш? Спокойно! Аз имим 2-е колежки, които също са девствени- Не са задръстенячки, Не са тъпи, а дори напротив- умни, образовани и интеригентни, красиви- едната дори е същински ангел. Едната е на 25г., а ангела на 27г. нито може да им дадеш годините, а телата им са божествени. Просто това е въпрос на приоритети. И двете не губят кураж, че ще срещнат своята половинка, както казваш и двете не желаят подобни еднократни връзки и не им се излиза с бройкаджии. По въпроса за дискотеките- там са места за забивки! Така, че си намерете занимание от рода, уроци, курсове, танци, спорт. Така и ще намерите и човек с подобни интереси. Горе главата!!! Трябва да се гордееш с това, което си, а не да се комплексираш от хора ръководени от нагона- без мозък или по- точно ценности. Само малко съвет- след такава случка, Не бързайте да се обвързвате с човека с който сте легнали, може да е правилният, но може и не. УСПЕХ!

10.   НЕ е толкова страшно това число... секса не е състезание както някой каза по-горе.
Оценявай моментите, в които още си девствена, защото това е нещо много хубаво и лично.
Чудно ми е едно обаче... ти си жена, според мен една жена най-лесно може да намери секс... не те ли заговарят и свалят мъже? Отиди на дискотека или на клуб, нагласи се и гарантирам, че още същата вечер ще получиш поне 3 предложения за секс. Излиза, че да си девствен е въпрос понякога на избор...
Your Dr. Sex

11.   До 6
То и да заговори се едно ще е по различно. Вие не си мислете, че се заговарят и хоп айде..

12.   Ох да ти имам проблема, знаеш ли колко много съжелявам, че го направих затова не бързай!!!

13.   От 4 до 6:

Да. Често говоря с жени. Освен това лесно завързвам разговор с непознати - касиерки по магазините, случайно в автобуса и т. н. Взимал съм скайпове, телефони... Не съм срамежлив. И когато реша, че харесвам някоя и искам да бъда с нея и и кажа, че не ми е безразлична, винаги са ми отказвали. :( Уж съм много добър и мил и по празници всички ми пращат поздравителни смс-и.

14.   И аз сам на 20г и до сега никога не съм си имал приятелка. :)