Споделена история от Секс и интимност

Секс по време на сън
Здравейте,
Реших отново да пиша тук по съвсем друга тема. В случая нямам проблем, а просто ми е любопитно дали на други хора се е случвало нещо подобно. С приятелят ми живеем заедно от известно време и няколко пъти до този момент се е случвало следното: аз заспивам, той също и по някое време през нощта той се събужда, става, започва да ме натиска, целува, обарва. Не е груб, дори това ме възбужда. Снощи например започна да ме лиже, може би около 5 минути, после когато се събудих и аз /спя леко/ и се целувахме и изведнъж си легна и заспа моментално. Един друг път пак така ме "събуди", но тогава започна да ме чука, аз веднага откликнах, но той дори не свърши, нито аз. Беше за кратко. Някак си странно ми е. На сутринта уж помни какво е правил, но в момента в който това се случва го усещам някак си различен. Дали това не е някакво психично разстройство от рода на шизофрениите? Или пък от многото стрес от работата му? Интересно ми е да знам.

Коментари

1.   вероятно е сюмнамбул, само че вместо да ходи прави тези неща. говори с него открито, такива неща не се крият и той трябва да е честен с тебе, успех

2.   дали този мъж не си представя, че е с друга, понеже е тъмно и го усещаш различен?

3.   Не е никаква шизофрения.

4.   И моят приятел го прави същото, но не знам на какво се дължи!

5.   Секс по време на сън е по-добре отколкото сън по време на секс, както прави моята...

6.   Каква шизофрения, какъв сомнамбулизъм - всеки се буди нощем по малко, твоят човек те иска дори в полусън, това е много хубаво! Съзнанието на човек е чисто тогава, действа се полуинстинктивно, на мен лично много ми харесва сутрешния секс заради това. Пробвайте и вие сутрин след събуждане. Ако ти пречи и предпочиташ да спиш, просто му кажи.

7.   Може да е некрофил ха-ха

8.   И на мен ми се е случвало само дето аз бях в тази роля ,усетих че правя нещо с моя приятел ,когато се събидих и аз нямам представа на какво се дължи.Аз съм искала да правя секс докато спя, а той дори не е осетил ,че спя .

9.   Да не би да е сексомния?
http://www. puls. bg/health/sex/news_8618. html

Има ли спомени, че е правил секс?

10.   Само едно ще ти кажа - така започват почти всички лунатици. Накрая всичко свършва с кървава баня и обесени на полюлея. Не се шегувам!!!

11.   От автора към № 10 Ха-ха ти май много филми си гледал/а. Споделих с Вас от любопитство, за да видя дали и на други се е случвало. Определено не мисля, че той е лунатик или сомнамбул. Според мен е от многото стрес на работата му. Друг въпрос е, че аз също си падам по секса и той го знае. Обожавам секса по което и да е време, където и да е, ненаситна съм и може би заради това, той подсъзнателно иска да ме засити. Благодаря на № 6

12.   Ужас! Колко неуки хора има! Тези симптоми ме насочват към "СЕКСОМНИЯ". Пожелавам ти успех и дано жсичко се нареди :)

13.   Щастливка! Да си призная, благодарение на поста ти си имам нова фантазия, как приятеля ми ме събужда с език там долу, уау, нямам търпение да му я споделя, но едва ли ще се случи, защото и двамата спим като мечки непробуден сън. Спокойно, това е едно хубаво изживяване, радвайте се!

14.   Вашият партньор има твърде приятна форма на сомнамбулизъм! положително не помни какво е правил, но се преструва да не се издаде!

15.   Нещо си сънувал пич.

16.   Хахахах кви психически разстройства. И аз като се събудя към 3 през нощта надървен и набарам моята мацка винаги става баси якия секс и после пак заспим. Кой нормален би имал нещо против?!

17.   Подкрепям номер 5. При моята даже и секс няма - само сън.