Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжете
Момче съм на 18, досега не съм правил секс хаха, но въпроса ми у друг
Като бебе майка ми не ми е забелвала пениса и до 12-13 годишна възраст беше незабелен. Е с мъничко мъка успях да го оправя и кожичката се отделя без проблеми в нормално състояние. Но когато се възбудя изпитвам трудност и ми е гадно, кожичката като се забелва. Та какво да ме посъветвате. Знам, че повечето ще кажете отиди на лекар., но когато ми е наистина влажен или мокър пениса съм го правил, успявал съм да я отделя във възбудено състояние. Мерси предварително

Коментари

1.   Съветвам те да си купиш лубрикант (например на Дюрекс) и с него да мастурбираш редовно, щом си успявал да забелваш така кожичката си.
Моят приятел е син на мед. сестра, но май е имал подобен проблем. Не му е пукало много и е почнал да прави секс на 15. В един от първите му актове обаче е прокървил буквално като заклано прасе, май се е поразкъсал, знам ли... днес няма никакви проблеми, аз не виждам някаква аномалия при него. Мисля, че ако мастурбираш с лубрикант и внимателно разтегнеш кожичката си, след няколко месеца ще умееш да се забелваш нормално. Време ти е иначе и за първия сексуален акт, ползвай кондом и дори да стане нещо, няма да е голяма кървавата баня.
Ако не успееш със забелването, отиди все пак на лекар. Прави се много малък разрез в кабинета на лекаря при местна упойка, не се прави обрязване!!!

2.   Oтиди на лекар!

3.   Е, ще ти стане нещо, ако отидеш на лекар ли? !

Не съм мъж, но ще ти кажа - може да имаш нужда от леки корекции. Спокойно! Запази си спокойствието, никой няма да ти маха члена. Понякога при някои хора има малко излишна тъкан, която пречи и трябва да се отстрани. Това принципно се прави в детските години.

Затова ОТИДИ на лекар!

4.   Имаш частична фимоза. Трябва когато си в банята с гореща вода да си го забелваш в ерекция и то многократно. Едва ли не тряя си биеш чикии. Като го правиш това всеки ден. Лека полека кожата ще се отпусне и тогава ще можеш без проблем да го заголваш и на сухо. Ще отнеме време... поне месец всеки ден трябва да го практикуваш. По лесния вариант е обрязване. Трябва да се консултираш с уролог. Прави се под пълна упойка. Сутрин те приемат до обяд вече си изписан. След това ще имаш лек дискомфорт от около 2 седмици докато пениса ти свикне и стане безчувствен. Обрязването има много приимущества. Чистота и издържливост. Ако не пробачка с горещата вода по добре се свържи с лекар по скоро, защото сега си напрактика негоден за секс.

5.   Не е нужно обрязване, стига с тези глупости вече. Виждам, че във всяка тема се пробутва обрязване от определен контингент лица. Това не е типично за българската национална традиция и сте напълно наясно после какво ще бъде възприятието на околните. Всичко може да се реши от лекар и без обрязване. Разбира се, първо може да се пробва бавно и методично издърпване и прибиране, но се изисква доста време, за да може този метод да сполучи.

6.   За доктор си брато, вярно е. Подкрепям №4 уролога трябва да те види защото от човек до човек има много разлика, може да има нужда от хирургична намеса може и да няма, лично аз имах юзда и я клъцнаха с местна упойка. Не беше много приятно, но процедурата беше кратича има няма 20мин. с цялата подготовка, после 3-4 дни следоперативно възпаление-кожата се подува, зачервява и става чувствителна при докосване и уриниране, но и това се изтрайва, като мине и това си ок, пушка от всякъде. Не вини майка си, по принцип това е нещо което трябва да прави бащата, но като сме малки тези неща не ги разбираме и се дърпаме като зверчета и е страшно трудно хем да държеш мятащото се детенце хем да забелваш пишока му.

7.   Като при малките бебета - под вода, с много лубрикант, става и обикновено бебешко олио. Прави многократно забелването - най-малко три пъти дневно и има вероятност да се отървеш от доктор. Като детска мед-сестра подсещам, че в кабинета сме "оправяли" и 18-20 годишни момчета, така че не чакай, а пробвай сам. Внимавай да не дръпнеш прекалено назад и да няма връщане, защото можеш да некротизираш члена. Успех!

8.   № 4, като майка на две момчета казвам, че си напълно прав. Сексът, по-точно липсата му ще му е най-малкият проблем. Ползвай някакво бебешко масло заедно с водата, да не претъркаш члена. Ако е еректирал, още по-добре - това при бебетата е трудно, нали, но при теб е в плюс. Трудно е, но трябва постоянство, няма как. Предполагам, че се притесняваш, затова не обръщай внимание на №3 - естествено, че не е мъж, но се питам - жена ли е или какво? На жените им предстои раждане пред хора /обикновено/, на тях им е закодирано да са безсрамни, колкото и абсурдно да звучи, така е. При вас мъжете е друго, особено в твоята възраст. Ако не се притесняваш, говори с майка си или баща си, ако стане много напечено, не по сайтове и не сприятели, послушай ме!

9.   И аз бях така, просто никога не оставай на сухо и няма да има проблеми..
Не ти трябва лекар не е нещо сериозно

10.   здрaвей aз сaм мaлко момче. нa 13 но сaм гледaл много порно. съветвaм те дa утидеш нa уролог. тои ще те съветвa щом се къпеж дa си зaбелвaж пенисa. и с топлa водa дa гополивaж поне aз се опрaвих тaкa. и понякогa прaви чикии. A пропуснaх дa кaжa че пенисa се зaбелвa сaм щом влезе в путкaтa нa женaтa.
Късмет!

11.   Точно така, под душа го забелваш, още на тетият, четвъртият път ще ти се оправи. Не ти трябват никакви доктори, ще се оправиш.

12.   Чикиите ще ти помогнат! Бий чекий и растягай вожата! Поне по 3-4 чекии дневно! Ама хубаво да дърпаш вожата напред.

вожа - на дърт хуй кожа!