Споделена история от Секс и интимност

Стимулиране на простатата
Приятелят ми иска да му стимулирам простата, чрез пръстче в ануса. Знам, че тук много мъже и жени са го практикували и искам да попитам как точно го правите. С движения вътре-вън или някакви въртеливи. Какъв трябва да е д/г натискът? Каква поза заемате? Абе всичко което би ми свършило работа и би ми дало добри насоки в това начинание.
Благодаря

Коментари

1.   Момиченце, понеже не си гледала "Последното таго в Париж", а може и да не си чувала за този филм (във вашето село, сигурно не са го давали), ще ти дам следните напътсвия:

1. Отиваш до близкия хранителен магазин и купуваш едно пакетче краве масло.

2. Взимаш една нокторезачка и си изрязваш максимално нокътя на пръстчето с което ще му бъркаш в ануса.

3. Вкарваш си пръсчето в маслото от пакетчето, така че да бъде достатъчно мазно. Междувременно казваш на приятеля си да си направи клизма (чрез вкарване на малко дестилирана и леко затоплена до 30 градуса вода в ануса и чрез изхвърлянето й в тоалетната чиния).

4. Сядаш на столче или на пода, а приятеля ти застава до тел, с гръб и с леко разтворени крака.

5. Вкарваш се мазното пръсче в ануса му, кото се стараеш да е достатъчно навътре.

6. Не си изваждаш и вкарваш пръстчето, ами се стараеш да галиш и леко да натискаш предната стена на ануса на приятеля си, когато е с гръб към теб.

7. Може като му стане ку*а да си оближеш пръстчето, но не е задължително!

8. Не го прави често, защото приятелят ти може да обърне резбата (много по хубаво е от еба*ето) и да започне да търси мъже, за да му вкарват и по-дебели предмети!

Наслука !

2.   Виж в някой онлаин секс шоп има много готини нещица за твоята цел :)

3.   Най-добре се получава с коляно! И кръгови движения като осморки.

4.   До номер 1 и 3 по-специално (а и за следващите, които смятат да дадат ''безценните'' си коментари): Само пълен комплексар би написал подобни глупости и само хора, които са супер дървени и ограничени от към интимни познания и сексуален живот ще ''разсъждават'' така дебилски. Аз съм жена и ГАРАНТИРАМ, че няма мъж, на когото да са му направили подобно нещо, и да не му е харесало! Обаче дебело подчертавам не просто някакво безцелно ръчкане, а правилните движения и начин.
На първо място, щом приятелят ти е поискал това от теб, значи ти има голямо доверие. Не слушай тъпизмите от рода ''той е гей или тепърва ще стане'' защото за това се искат далеч по-съществени неща, от това да ти пъхнат пръстче в дупето ;)

Съветвам те, да не започваш направо, а примерно докато му правиш френска (той да е легнал на леглото с леко разтворени крака и ти да си между тях) докато му правиш сви*ка можеш с едната си ръка да галиш топките му като лека полека ръката ти да отива по-надолу. Мястото между пениса и ануса е много чувствително. Когато стигнеш до ануса (хубаво е пръста ти да е мазен) може лекичко да натискаш (междувременно не спираш да му правиш сви*ка) и по някое време като прецениш си пъхни пръстчето малко, постепенно примерно до нокътя или докато той не ти каже да спреш. Мнението ми е да не се опитваш да му масажираш простатата още от първия път. Докато му правиш френска и това с пръстчето лекичко със сигурност ще му бъде много хубаво, а като дойде време да се изпразва, ти гарантирам, че ще му доставиш един съвсем различен и разтърсващ оргазъм. Ние това с приятеля ми го практикуваме да кажем 1-2 пъти месечно и бъркам най-много до средата на пръста си. Виждам, че му харесва много, но ни най-малко не е ''обърнал резбата''.

7.   Пробвала съм, 1-2 пъти. Използвай лубрикант, и пръста си. С движенията бъди много, внимателна. Без грубости. Остави той да те насочва, в движенията. Извинявай, че се повтарям, но пак ще кажа-не пести лубриканта.

ж-28

8.   Авторката: Очаквах по-сериозни коментари, все пак тук има доста опитни хора, които го практикуват редовно.. Да не би да ви е срам да споделите?

9.   Намери корав вибратор, 25 санта дълъг някъде и дебел също и му разцепи гъза

10.   В сайта на Наталия Кобилкина ще намериш обяснения на всички твои въпроси свързани с масажа на простата :)))

11.   http://flamingo-team.com/index.php/seasonings-2/prostate-massagersbg

12.   Какви ги говорите бе хора , как ще ти бъркат в дупето и ще ти е кеф ???? Хайде кажете че сега аз съм ненормалния !Бисексуалните ще ги разбера , но нормален мъж !!!!

13.   12, ВИЯ от кеф! ВИЯ от кеф!! А Наталия Коврилкина е БОГИНЯ!!!

14.   Всички гейове са почнали с това, а честна дума познавам 4рима които са обърнали резбата след време от такива удоволствия защото това е като наркотик кефи те в началото много и си мислиш че можеш да спреш когато искаш, но истината че като минават месеците и годините нещата отиват на 180 градуси и то без да усещаш.
Не разбирам мъжете какво им става, не ви ли стига толкова жени на около и толкова секс пози и толкова други играчки че остана само това дето ви дърпа за да смените резбата несъзнателно!!
Един истински мъж не би помислил никога за такива неща защото има съзнанието че е мъж а не педал дето иска някои да му бъркат в ануса.

15.   до 12. А ти опитвал ли си, че да знаеш дали е кеф или не?
до 14. Аман от "мачовци". Правим го от много време и няма никакъв изглед да обърна резбата -ако ме пипне мъж ще му счупя ръчичките:))
до авторката. За другите не знам , ние винаги го правим когато съм по гръб. Според приятелката ми простата лесно се напипва. Някъде е на 3-4 см навътре, големина колкото кестен.Не бързай да проникваш. Масажирай му дупето докато усетиш, че се отпуска. После бавничко....Самата мисъл, че ще го направите ще го е възбудила "на макс" предварително.Когато усетиш простатата с пръстчето/или две/ правиш нежни, повтарям нежни движения "ела, ела". Обезателно много лубрикант и клизма предварително за да му е спокойно и да се наслади максимално.Свирката в този момент е почти задължителна. Следва невероятен оргазъм. В общи линии е това. Ако има нещо друго питай. И късмет с ...начинанието.

16.   Кажи на приятеля ти да намери един ебач с20 см кур когато той ебе тебе иебача да ебе него от зад.

18.   16. Много си прост! Както и останалите с малоумните си коментари! Аз работя в секс шоп и доста често клиентите ме питат за подобни играчки. Нарича се простатен масажор и клиентите са много доволни от него. Не слушай тези "специалисти'', това са хора с бедна сексуална култура.