Споделена история от Секс и интимност

Имам един въпрос към мъжете
Имам един въпрос към мъжете.
Тъй както има жени, които обожават секса и мислят повече за удоволствието, така има и мъже... Интересувам се всички мъже ли гледат на секса просто като на чукане или когато изпитват любов го правят с чувства и за момент спират да мислят само за собственото си изпразване?

Коментари

1.   Когато един мъж обича истински, всеотдайно и чисто, последното нещо, за което мисли, е собственото му удоволствие! Говоря от опит!

2.   Аз лично повреме на половия сеанс си мисля как ще си направя тест за венерически болеси след това. Нямам вяра на днескашните жени.

С нетърпение очаквам да си хвана една стабилна приятелка с която да знам че няма опасност да си лепна нещо. Може би тогава наистина ще правя любов а не просто секс.

3.   Любовта и секса са р а з л и ч н и неща.

4.   От а в т о р к а т а: До номер 3!

Не мисля, че си прав. Е, да секса е различен от любовта, щото си е просто чукане! Но, когато има чувства, както казва номер 1 - тогава има страст и всичко в леглото е на едно по - високо ниво.

5.   Аз съм жена, но ще се влюча...
Съществуват и такива мъже, които го правят с всяка жена, все едно, че я обичат....Ами по природа са си такива - той ти прави секс с много чувство /защото си е такъв - внимателен с жените/, а ти си мислиш, че те обича....
Е, не знам, кое е по - добре.....

6.   5. Аз съм жена, но ще се влюча...
Номер 5, много яко влючване направи.
Авторке, ако приятелят ти те обича, по-скоро ще мисли повече за твоето удоволствие.

7.   Ох, поне мисли за мен.. да , но просто питах както и да е. дъдъд

8.   Незнм в кои филм живеете, но аз също съм жена и мисля, че няма мъж които го прави с чуства. Както казват всички има любов-там са чуствата, а секса си е секс, за мъжете-там чуства няма.Има мъже които заблуждават и жени които вярват. Мъже с чуства в секса -голяма смешка

9.   Да бе...мъже и чувства! Мисля, че няма такъв филм!

10.   щото сте нещастни и не сте срещали шастието. успех всеки е индивидуален--

11.   Мъже с чуства в секса -голяма смешка
----------------------------------------------
За съжаление, моето момиче, познанията ти по правопис и по мъжкия подход към секса също са смешка. Има предоволно голямо количество мъже (и момчета), които поставят удоволствието на партньорката си на пиедестал и влагат много чувства. Ама много. От душа и сърце. Отделен въпрос е, че много жени не проумяват това и практически тотално ги игнорират още преди да са ги пробвали. А и това, че тези мъже/момчета влагат много чувства не винаги значи, че са достатъчно способни да задоволят сексуално една дама.

Конкретно по въпроса, зададен от авторката - номер пет е изключително права. Всъщност тя е дяволски права. С едно малко допълнение - тази категория мъже (към която спадам и аз) не си ляга с коя да е жена. Ние не сме бройкаджии, никога не се хвалим със завоевания и се стараем да пазим дискретност доколкото е възможно. И не "забиваме" гаджета всяка вечер, а често имаме продължителни периоди на въздържание. Съжалявам, но аз нямам скрупули, че съм харесал дадена жена, че съм я предразположил и съм бил с нея интимно без да влагам чувства, а впоследствие тя се е обвързала емоционално. В края на краищата жените винаги ще предпочетат да бъдат излъгани красиво и с финес отколкото да бъдат брутално употребени.

Но такива като мен са по-скоро изключение. Принципът е, че мъж, който обича поставя личното си его на заден план, а този, който иска само секс - просто го удря на чукане и то без много да подбира с коя.

12.   От №5 до №11: Не обвинявам мъжете, които са като теб. Мисля, че този подход към жената е най - точният. Просто го споменах - факт е, че такива мъже има. Друг е въпросът, какво кара един такъв мъж, който се раздава за жената, да предпочете да обича само една жена...
Но исках да кажа, в отговор на авторката, че да, и мъжете правят секс с чувство....

И съм напълно съгласна с тези думи - В края на краищата жените винаги ще предпочетат да бъдат излъгани красиво и с финес отколкото да бъдат брутално употребени.
А, ако жената е ЖЕНА, то тя няма да е излъгана....ще вземе всичко, което може от чувствата на този мъж...
Никой не знае как ще се стекат обстоятелствата...

13.   Nomer 11,браво на теб. Ти си точен и готин тип. Хареса ми изказването ти много.

14.   13, аве ти имаш ли акъл,ве. Тоя 11 е пълен педерас и нещасник. Пълно с лиглйовци навсякаде че и акъл дават

15.   До №14: без да те познавам и без да познавам №11 мога да ти кажа, че той е сто пъти повече мъж отколкото ти някога ще бъдеш. Не съм № 13.

16.   №11

На колко години си, ако не е тайна? Изглеждаш доста опитен мъж.

17.   Не е тайна, разбира се, аз нямам нищо за криене. На 28 съм.

18.   Благодаря ти за бързия и конкретен отговор.
Иначе съм приятно изненадана, че си толкова млад. Като се имат предвид разсъжденията ти... Е, дано има повече млади мъже като теб. До скоро!

19.   Радвам се, че има мъже като № 11. Направо бих го разцелувала :)))

20.   Котгато правиш с любимата си жена която обичаш, естествено гледаш да я задоволиш, защото тогава и товят оргазъм е най-сладък. няма нищо по-красиво от жена в оргазъм, след като започне да стене от удоволствие и да забелва очите, направо се изпразваш са голям кеф. Ако ебеш и свършиш, а тя е незадоволена, все едно си си направил чекия, удоволствиета е много по-малко.

Но и при жена с която имаш случаен секск-контакт, по-добре се чувстваш като си я задоволил.

21.   Кво става как си искам да ти кажа че мн зависи от мн неща ако искаш да си полафим малко ми пиши на линка :) ще те чакам shtastlivkoooo@abv.bg

22.   Здравей мила, доста разнообразни отговори има тук, някои от които доста ме разсмяха ...

Аз самата нямах кой знай колко голям опит преди да срещна сегашната си половинка. Изпитвах удоволствие от секса и все още изпитвам ... , но повярвай ми когато има чувства той става още по-хубав. Аз не вярвах на това нещо и аз постоянно си задавах куп въпроси , но една случайна вечер изпитах нещо странно, не правех секс , а любов и знаеш ли кое беше най-хубавото , че не само аз почувствах това. Да любовта и секса нямат нищо общо , но когато и двете са на лице , това е най-страхотното нещо... Съжалявам ако някой не е съгласен с мен , но това е моето мнение и то се базира на собственият ми опит

23.   Ако искаш вярвай, първя път нищо не стана, заради мен притеснявах се да й хареса на нея защото много я обичам, и кво стана ? Не успях да се възбуда аз :X:X Следващата вечер обаче беше перфектно !

24.   За мен е важна тръпката не от това, че съм влюбен или нещо подобно може да го наречем и страст! Аз го казвам както го чуствам не знам дали ме разбирате, но аз съм правил секс без никаква тръпка и страст и на мен не ми хареса лично по добре щеше да ми е да си бях направил чикия или просто да го завра в някаква дупка но любовта и страстта са две различни понятия! Според мен любовта е да свикнеш с един човек от противоположния пол да в смисъл също така си водите нормален полов живот и не можеш да се чувстваш пълноценен без него а страст например аз съм изпитвал към мн жени!

25.   Като се абстрахирам от скромните си 16 години, бих казал, че в никакъв случай не гледам на секса като едно обикновено" чукане" (тук не разбрах какво точно исках да кажеш, кое чукане, тоест, кой секс е необикновен, но както и да е). Не мога да свърша с момиче, към което не изпитвам истински чувства, просто не мога.. Когато един мъж наистина обича жената до себе си, " неговото собствено изпразване" е последното, за което мисли по време на секс!

26.   Номер 14 и 15 са един и същи човек, просто погледнете hash: 857a01fcd4 и ще видите, че е един и същ. Как може да пише противоречащи се неща. Странна работа.

27.   Според мен секс без чувства е като любов без секс :) Те са някак свързани, особено когато връзката е по-сериозна. А игрички от тип секс за една нощ могат да бъдат само секс, по скоро заради емоцията и адреналина. И аз мисля, че когато хората ги отричат и разделят умишлено си вредят и вредят на връзката.

28.   Аз мисля, че при всеки е различно. И все пак ако си пълно" дърво" в секса и да влагаш чувства все тая... . Попадала съм на мъже, който са пълни егоисти и на такива. който са страстни и" горещи" дори и секс за една вечер с тях остава незабравим... който си го може си го може:). Най-хубавия секс по мое мнение е при дълга, сериозна връзка, когато двама се обичат и познават телата си тогава правят по-скоро любов отколкото секс... .

29.   Мисля, че 16 годишни не трябва да дават съвети това са детски работи според мен на 16 години изобщо не знаете къде се намирате изобщо не знаете какво е секс просто гледате един от друг, че единия го правил та и той го прави да не е по назад и аз съм правил секс на 16 и просто е тъпо! на 16 не си мъж а дете на 16 не си жена а също дете макар че за да наречеш едно момиче жена трябва да е усетило тръпката и болката на раждането!

30.   Не съм казал, че съм мъж! Не е зле да поработиш върху правописа си, номер 29, пишеш по- неграмотно дори и от 16 годишен!

32.   Не се обиждам от хора, които не ме познават! Погледни първо себе си и ти, колко грамотно пишеш и тогава гледай другите!

33.   Погледнал съм се, пиша повече от грамотно! :)

34.   Добре, че сам си се хвалиш, защото циганката дето те хвалеше умря!

35.   Аз съм мъж и докато не се влюбих в приятелката си дори и в началото с нея беше просто секс...но сега със сигурност не е само секс :)

36.   Ами Пример: В порното, виждате мъжете как опъват здравата жените без чуства бе нищо. Според мен, ако човека има чуства към жената, той няма да я чука само за да свърши ами и да и достави удоволствие с, което по този начин да и покаже че има някакви чуства към дадената жена... :) Тоест, първо ще гледа да и достави на нея голямо удоволствие а след това ще гледа неговото... Според мен е така: От момче на 17 год. :)

Извинете ме за правописните грешки.