Споделена история от Секс и интимност

Това значи ли, че..
Днес правих секс за първи път с приятеля ми, той е доста по опитен от мен. Предразположи ме добре, възбуди ме, всичко с любовната игра мина добре, като тръгна да ми го вкарва обаче (понеже аз бях прочела абсолютно всички възможни статии който намерих за първия път и от тях разбрах, че при всеки болката е различна, и кръв ще има но малко) така, обаче мен ме боля много малко, само докато ми го вкара и това беше с болката, а кръв нямаше изобщо.
Малко след това споделих на една моя приятелка а тя ми каза, че има жени който ципата не може да им бъде разкъсана и за това нямат кръв и в бъдеще няма да могат да имат деца, защото ципата им е "разтегателна" и не може да се скъса (каза, че това са го учили по биология в 7ми клас, може и аз да съм го учила но нямам спомени). Аз не тренирам и не съм тренирала нищо и трябва ципата ми да не е "разтегната".. Това значи ли, че щом съм нямала кръв, няма да мога да имам деца?
Моля модераторите-да бъде публикувана защото наистина имам нужда от съвет в момента.. искам да имам деца.

Коментари

1.   Не, не значи! Спокойно!

2.   Да ти имам сексуалното образование :X Ти знаеш толкова колкото пиклите в 4ти клас за секса момиче вземи се образовай!

М13

3.   Пълни глупости!!! За да ми повярваш, посети гинеколога си!!!! Няма грам истина в тове, Отвори някоя книга да си подобриш знанията на тема секс.

4.   Пълни глупости!

5.   Нали уж си чела статии в интернет, как тогава вярваш на тая глупост. Когато бях още на 10 мама ми взе книжка по темата за жената, мъжа и какво е секс. Има си такива книжки, специално предназначени за 10-годишни деца. Мои приятелки научиха някои неща чак на 17години и не можеха дори да обяснят какво е цикъл. Не е срамно да не знаеш някои неща. Купи си такава, няма значение, че е за деца. По- добре, отколкото да ти се налага да взимаш съвети от хора, които и понятие си нямат.

6.   Глупости! Ципата няма нищо общо с оплождането и развитието на зародиша. На мен също не ми тече кръв но имам дете и забременях лесно. За различните ципи е вярно ако твоята е от разтегливите при раждането се разкъсва окончателно. Така че споко съвсем наред си си!

7.   Историята ти е за раздел „детски“. Извинявай, но как може да правиш секс, а да си толкова необразована?
Дали ще имаш деца или не зависи от яйчниците и матката ти. Вагината ти е съвсем друго нещо, през там влизат и излизат децата, но не се зачеват и износват.
Приятелката ти те връзва и се подиграва с теб. Якооо, че си се вързала!
Между другото, и аз имах такава ципа и нямам проблеми със забременяването. Срамно е обаче да се връзва едно момиче в 21 в. на такива шегички. Някои утре може да те излъже, че от целувка се хваща СПИН, или че можеш да се чукаш без кондом и да не забременееш и да не се заразиш, ще му повярваш ли?

8.   Какво общо има ципата с правенето на деца?

9.   взимай от аптеката хапчета ескапел за всеки случай, че като гледам и приятеля ти, и ти може би нямате опит, а трябва да се пазите, че се забременява някой път дори и в цикъл

10.   Номер 9, и след всеки секс ли я съветваш да взима Ескапел? Понеже ако е така, и твоята сексуална култура не е много по-напред от тази на авторката, ще ме извиняваш.

11.   Повечето писали коментари тук са леко груби, но са прави. Необразована си, а си тръгнала да водиш полов живот. Това което ти е казала приятелката ти е грешно. Само внимавай утре да не постнеш тук тема озаглавена така: "Бременна съм какво да правя" или "Хванах срамна болет ;x" Чети повече бе момиче :)

12.   Ха-ха, ами приятелката ти доста послъгва.

We aim to please

13.   щом имащ цикъл, значи ципата има твори през които преминава кръвта за да излезе (при всички жени е така). вярно е, че има жени при които ципата се къса чак по време на раждане, но не се тревожи, защото спермата ще може да премине по процепите и да стигне до матката, както и кръвта ти излиза.