Споделена история от Секс и интимност

Готино тяло - малък пенис???
Въпрос към жените - ако има такива в сайта: Ако се запознаете с красив, чаровен мъж (става въпрос и мускулест, едър), и пожелаете да си легнете с него просто ей така, без чувства, как ще реагирате ако видите, че страда от така нареченото заболявате "микропенис"? Тоест пенисът му е по-малък от 10см във възбудено състояние. Имали ли сте такива случаи и ако да какво направихте? Благодаря.

Коментари

1-50 от 67

1.   Да, имала съм и беше меко казано отвратително! Просто не можех да повярвам какво виждам. Извиних на момчето че съм неразположена и си тръгнах...

2.   Хаха, интересно!

4.   За микро пенис търсиш микро пиче.

5.   Мускулите не могат да компенсират липсата там долу, миличък! :)

6.   Принципно, как са се появили мускулите, понеже за да ги има тренираш нещо. Ако е това, което си мисля.. Много лошо нещо е химията.

7.   Споко! Ще го компенсиращ чрез други работи. Например: Здравата да лижеш даденото момиче и тем подомни. ;)

8.   точния окомер на една жена, е признак за сериозен опит в секса, да не бъда циничен с една по-крайна дума...

Няма как да си сигурна че е 10 см, а и да е 10, най-вероятно с друга ще е 15 :)

9.   Ако е само заради секса определено ще има значение. Ж24

10.   По-добре да беше отслабвал, вместо да правиш огромно тяло, защото това смалява визуално още повече :Д

11.   Ж25
Честно казано, няма да ми хареса и ще се радвам, ако компенсира с техника, език и най-вече стил...
Имала съм такъв случай с много висок, мускулест и секси мъж. Той се оказа страхотен в леглото и никога повече не съм мислила за размера му :-)
Не се притеснявай, размерът наистина не е всичко (да не говорим, че за много жени големият причинява повече болка, отколкото удоволствие) - заложи на клиторна стимулация с език, пръсти и най-важното - карай жената да се чувства желана и секси (в леглото и извън него).
Успех!

12.   Подкрепям н. 11
Проблемът при теб е обаче, че е под 10 см., което се води за невъзможно за полов акт. Съветвам те да се измериш още един път и да търсиш начин (с лекарска помощ) да увеличиш размера си с едни 3 см. или достатачно просто, за да се осъществи полово сношение.

Иначе, мисля като номер 11. Проблемът е, че ти така и деца не можеш да създадеш по естествен път.
Пробвай иначе с проститутка, може би не ти е чак толкова малък, а се мериш неправилно.
Какво казват лекарите?

Иначе, в днешно време не го намирам толкова проблематично. Има такива играчки, че можеш да задоволиш жена и без пенис. Как мислиш, че го правят лесбийките? Те нямат нужда от секс. А при теб жената може да действа орално или с масаж на простатата. Ако си секси, имаш нещо в главата, приятен си и си точна компания, защо не?
Кажи обаче на жената предварително за проблема си. В никакъв случай не се събличай, ако тя е неподготвена. Повечето жени мислят като мен и номер 11. Никой не би ти се пресмял за нещо, което е божа работа.

13.   Аз не знам, какво е виновен човека, че господ му е дал толкова... Виж пич знам че е трудно но отиваш на проститутка пробваш с нея техники и тн за да знаеш дали ще станат нещата ако се стигне до секс с друго момиче/жена... Много хора имат този комплекс за малък член при теб е основателен... но трябва да се пробва както казах.... не знам но колкото и да се контролирам ако съм на твое място и някоя ми каже директно че ми е малък ще избухна... и ще я пратя да ходи да търси големите....

15.   От Автора на историята:
Защо пишат И мъже, при положение, че тяхното мнение ми е напълно безразлично??? С нищо не помагате.

Зададох конкретна ситуация с конкретен въпрос и бих бил доволен, ако се придържате към нея. Освен това
искам само мненията на дамите (какво биха направили при подобна ситуация или ако се е случвало с тях, какво е станало). Благодаря предварително.

16.   леле майко.... всъщност на моето гадже не му е много дълъг (ема е далече от 10 см), но пък за сметка на това е много дебел. Предпочитам дебел и не толкова дълъг, отколкото тънък и дълъг...

17.   Авторът се оказа много тънкообиден. Разбрахме, че си комплексар, приятелю, но може би трябва да осъзнаеш, че в крайна сметка дължината няма как да зависи от теб. Ти сериозно ли си мислиш, че ако някоя тук ти каже, че си е ОК и това ще ти реши проблема в главата? Пък и дори 9 жени да се кълнат, че не им дреме, какъв е шансът, че няма да попаднеш на десетата и тя да те направи за смях??
Тая история обиколи всички сайтове, чудя се каква е целта на автора?? Хем иска помощ, хем се инати и изисква... Според мен ти си неспасяем случай

18.   Автор.
До Коментар 17. Не желая мнението на мъж. Бих искал само мнения на дами дали са били в подобна ситуация и какво са направили. Вие като мъж няма как да сте били в подобна ситуация, освен ако не сте хомосексуален. :)

Аз пък като автор на историята смятам, че мога ако не да изисквам (макар да ми се иска), поне да помоля снизходително за някакъв ред в коментарите и не мисля, че моята скромна, подчертавам скромна молба, може да се тълкува по какъвто и да е начин като "тънкообидчивост".

Обиден не съм, приятелю, защото не ти зачитам коментара. Не броя мъжките коментари, не ги взимам под внимание, те са просто букви и думи. Това е. Нямат стойност за мен.

Думата не е "обиден", а леко разочарован, че след като изрично съм помолил мъжката част от аудиторията да си спести мненията, тя все пак е решила да го направи по незнайни причини.

Мнения, които не зачитам няма как да ме "обидят". Но самия факт, че са там ме разстройва, защото тръгвам да чета новите коментари с надеждата, че ще има още едно женско мнение, което да допълни останалите и да ми изясни картината, а се оказва от някой мъж. Неприятно се получава.

Тази история я написах в още 2 сайта с надеждата, че поне ще получа 2-3 смислени съвета общо от всички сайтове, защото такива сайтове почти не се посещават - иначе нямаше да спамя интернет пространството, уважаеми. Весело прекарване на празниците!

19.   Аз съм доста тясна и 10см. ме задоволяват, но повечето момичета едва ли. Но едно красиво мъжко тяло дори само по себе си е секси. Нещата не са само черни и бели.

20.   "още едно женско мнение, което да допълни останалите и да ми изясни картината" - мисля, че досега картината трябваше да ти е станала повече от ясна! .. По-добре се замисли на коментара ми под номер 17, спри да живееш в заблуда! Проблемът ти е в главата, не в гащите!
Весели празници на всички!

21.   Не знам защо толкова се притесняваш за размера на половия си орган... Просто ако си мил с жената и я обичаш истински нещата се компенсират, а и нали имаш яко тяло... Просто живота не е само се`с ;-]

22.   Имах подобен случай.. Ухажваше ме мъж на 32, умен, симпатичен, преуспял, ходеше на фитнес, много хубаво тяло. Аз също съм доста чаровна, магнетична харесват ме мъжете. Между нас имаше силно привличане, особени погледи, усмивки... След няколко срещи той ме награби да ме целува в неговото жилище, стигнахме до спалнята... и там за мен беше пълно разочарование, но не конкретно заради размера му(който беше да кажем 10см), а защото той пропусна напълно любовната игра, аз не бях грам възбудена свърши за 1мин едва ли не, изкъпа се, облече се и това беше, не попита как съм нищо. Ако ме беше галил с ръка или целувал там долу и аз бих могла да свърша независимо че му е бил малък. Разочарова ме с егоизма си, а не с размера. После той ме търси не един път, но не излязох повече с него. Така и не разбрах дали така се е държал от комплекси или нервност, но според мен личните комплекси или притеснителност не са оправдание за да не те е грижа за партньора ти и да гледаш само своя кеф.. За една жена е важно да е задоволена- тоест да свърши, да има оргазъм, а не на мъжа дали му е малък, голям, бял, черен и незнам какъв си.

Според мен и мъж с много малък размер може да е добър любовник, стига да желае и опитва да достави удоволствие на жената до себе си по много начини.

23.   Кво? Налапал си се със стероиди и сега проблем с онова? Не че нещо, ама на такива "мъже", така им се пада!

24.   Бих постъпила като номер 1, да излъжа, че съм в цикъл. После да се опитам тактично да прекратя контакт с конкретният мъж.

Ще ме прощаваш, но една истинска жена иска секс, със пенис, а не със разни секс играчки, лизане, пръсти и тн. На истинската любовница, това не и стига, не я задоволява! Тя трябва да се почувства изпълнена напълно от мъжа в леглото и.

25.   Не може всички да бъдат с впечатляващи размери, но смятам, че красотата и сексапила компенсират липсващите сантиметри. Когато мъжът изглежда добре и секса с него е по-хубав. Една жена трябва да е доста зажаляла за секс, че да се наслаждава и на зле изглеждащи мъже само и само половия акт да е максимално задоволяващ. С две думи, ако момичето е здраво мислещо и умее да цени мъжете въпреки недостатъците им всичко ще бъде наред. Всъщност и идеята на №7 не е лоша, лизането също може да компенсира. И сега по същество - ако на мен ми се случи нещо такова вероятно ще остана малко стресната на пръв поглед, но няма да се отдръпна от момчето и ще се опитам да намеря положителните неща в него, защото какъвто и да е той е мъж и не е редно това да се омаловажава, а и има много неща, с които може да се компенсира.

26.   :D предполагам няма да е много хубаво.. приятелят ми е висок, красив, мускулест.. с 19 см :D.. предполагам, че 10 или по - малко изобщо няма да се усещат..

До 7:
колкото и да лижеш.. няма да промениш нищо :D ако е само за секса.. определено размера ще е от значение :D

Ж 16

27.   Имала съм такъв случай. Ами нищо не направих, нищо не казах, за да не обидя човека, "правих секс" с него, който свърши за 3 минути, независимо от несъответствието в размерите, и после намирах си работа, като ме търсеше, и така нещата се забравиха. Секс се прави за удоволствие, с любов или без, а такъв микропенис просто няма шанс с нормална жена, ако няма вибратор и пъргав език.
Жена на 44

28.   Номер 26 - ти си на 16 вече прецакана и говориш кое как - ха-ха.

29.   Авторът.
Много благодаря на всички участници в коментарите (особено на дамите) за смислените отговори. Разкрихте ми много неща - някои от които подозирах, а за други предполагах.

Много се старая да изглеждам добре - това ми харесва и ми дава самоувереност. Но не и в областта на секса. Не съм правил секс все още и не зная дали скоро ще се престраша, но определено ще предпочета ако ще го правя да е с жена, с която искам връзка и ще намеря начин да й кажа за пролблема си за да може тя да реши за себе си дали това я устройва или не, за да няма изненади. Благодаря отново на всички за коментарите! :))

30.   Номер 27, каква жена на тези години? Бих казал бабичка.

31.   Разбрах, че размера няма значение, стига да е по-голям от 20 см. Аз с по-малки не искам да правя.

32.   Имала съм и аз такъв случай. В началото, като го докоснах и разбрах, че определено е най-малкият пенис, който съм виждала ( и до ден днешен), разочарованието ми бе огромно и не съм сигурна, дори, че го прикрих добре. НО правихме секс поне 2 часа, с много игри, с големи компенсации и на финала, отговорно мога да заява, че сексът с този мъж е най-хубавият, който съм правила. Дари ме с много и силни оргазми, знаеше какво да прави с езика и с пръстите си, а на финала, пенисът му се оказа перфектен за анален секс-с него го направих за сефте. Никога няма да го забравя! С него научих много неща, дори и тези, които до тогава считах за извратени и ненормални и не съжалявам за нито едно от тях. Проблемът беше, че с хубавия секс, положителните качества на въпросния мъж се изчерпваха.

33.   Добре ве брато, ти казваш че не желаеш мнението на мъж, но нека да те светна за някой работи! Явно гледаш много порно! Вземи да правиш малко секс да видиш как е а? Големия пенис не прави големия секс! Тва са пълни ГЛУПОСТИ! Повярвай ми просто явно нямаш самочувствие! И аз преди се бях сдухал от мисълта, че ми е малък и т. н., даже имах един момент в пубертета, когато можех да правя секс но просто(колкото и странно и педалско да звучи) не правих защото се притеснявах от това какво ще кажат жените! Исках да си го правя по голям с хирургическа намеса и т. н., но след като правих секс с 2-3 момичета и те ми казаха, че секса с мен е хубав, а за оная ми работа отговора беше еднакъв - къс и дебел- (13-14 см ми е, мога да си го кажа честно и откровено и въобще не ми дреме- разликата с твоя не е колосална) та тва ми даде малко кураж! В момента съм на 26, 4 години след като почна реалният ми сексуален живот, аз съм номер едно мъжки и вече нито имам намерение да си го правя по голям нито имам комплекс, че не мога да доставя удоволствие на една жена! Не искам да се хваля, но нарочно съм свалял женени или с сериозни приятели, за да се докажа пред себе си и са ми казвали, че секса с мен е върха! Едва ли само го казват, щом искат пак да се виждаме, а не съм кой знае какъв красавец или паралия, та всичко е в главата ти! Трябва да пробваш за да разбереш, не да пишеш по форумите за мнения ОТ ЖЕНИ "какво ще кажете ако имам малка патка"! Действай и по принцип питай само в началото и то някоя по лека, на жените не им е мн. приятно да им се задават такива въпроси... понякога сами си казват, а и да не кажат ако ти си обади пак значи има защо.... мъже много :)

34.   Още в колко сайта мислиш да си мериш пишлето? !?

35.   Препоръчвам коментара на 22. По-добре малък пенис, отколкото преждевременна еякулация или пък егоизъм в леглото.
И не знам защо толкова се набляга на размера не само в този сайт, ами и навсякъде в обществото, в главите ни... Бързото свършване е много по-голям, а и често срещан проблем.

36.   И да си допълня коментара - аз съм попадала на пениси с дължина около и може би под 10 см., не знам какъв е този мой късмет, но не е веднъж :) - е, никого не съм върнала. Хубаво е да е по-така... едричък, нямам предвид голям, но не е болка за умиране и да малее, ако мъжът е джентълмен в леглото и компенсира с други неща.

37.   Номер 30, темата не е за твоите сексуални предпочитания към млади жени, нито пък за клюкарската ти природа... кой те бие по главата да се обаждаш? А на определението "бабичка" - мога само да се изсмея:))Бъди здрав:))

38.   Правиш го цял живот с проститутка братле и да не ти пука.

39.   Ж-46. От личен опит... дребните, малки и слабички на пръв поглед мъже.... са с ужасно голям пакет.

40.   За съжаление, младите момчета се обезобразяват с фитнеси, правене на мускули, съответно пият се стероиди и т. н. и крайният резултата е малка пишка и гарантирана хипертония в млада възраст! Чичо Доктор ви казва, момченца, вместо да се помпате като пуяци, живейте нормално и правете чекии, тренирайте пишката, и мозъка си, четете образовайте се, оставете тези тъпи мускули. Заниманията със спорт са простотитя! Нали видяхте лекето Киро Скалата по педерастки бански, пишлето му беше като на 5-кластник! Друго си е да надървиш 17-сантов патладжан, па и за някой, хала да им са... и повече сантиметри. Но над 20 вече не е добре защото жените изпитват болка и това разваля сладостта на секса.

41.   Е, поне хубaвото тяло донякъде ще компенсирa( нaслaдa зa окото) мaлкaтa п... a, и aко е добре с ръцете и езикa, ще се възползвaм.
Но едвa ли дa повторя, имa си оперaции зa тези нещa.
Живеем в 21 век, можеш дa го " ремонтирaш", то инaче и ти се лишaвaш от удоволствие.
Инaче, ох, имaм слaбост към хубaвото мъжко тяло, е то коя ли не... :-)))

42.   Аз съм момче и мисля, че не е най-важното да си с големи мускули, нито да имаш голям пенис , защото това не е най-важното в любовта.В една такава ситуация за каквато става въпрос, мисля че трябва да се приеме факта и да не се интровентира момчето, а да се отдаде момичето и да покаже че размерът не е най-косвеното средство за връзката а напротив би трябвало да е любовта, вярността и истинското между двамата партньори.

43.   Здрaв дух, в здрaво тяло и здрaвa п.... a.
Товa е истинaтa!
И дa се зaлъгвaме и дa не, ... aко млaд мъж не притежaвa товa, то след някоя год. зaедно... не ми се мисли, кaкъв ще е.
Aми и ние жените имaме очи, не дупки в глaвaтa.
Aйде спрете дa се зaлъгвaте, че стигa сaмо п... a, че си имaте, имaт я други, кaто видите момиче със хубaв, че и с хубaво тяло мъж, веднaгa сa осъдени нa кифлa и мутрa:))))))
Приемете веднъж зaвинaги, че всичко тръгвa първо от очите,
Виждaме, хaресвa ни, опознaвaме.
Не ни хaресвa, не опознaвaме.
Тaкa че, колкото и дa вярвaт мъжете, че " с невероятнaтa си вътрешнa крaсотa" ще впечaтлят еднa женa, .. нaли първо някaк си, с нещо си трябвa дa я нaкaрaт дa искa дa бъде опознaт.
Зaщо мислите зa нaс кaто, че сме от другa плaнетa, и ние виждaме, възприемaме първо с очите, после с ушите... и. т. н

44.   А по-добре ли е обратното - голям пенис и разплуто тяло?

46.   до 43:

Като всичко тръгвало първо от очите, защо редовно виждам красиви жени с грозни мъже? Дебелички и грознички мъже говорим (абе да не изглежда много като критика да кажа че и аз съм малко в тая категория).

47.   Пич, ти сам се сещаш, че изненадата ще е кофти (все едно да съблечеш супер яката пичка, за да установиш, че няма грам цици), ОБАЧЕ от теб зависи дали ще я задоволиш въпреки всичко (език, пръсти, ръце, пенис), така че после да разказва страхотни истории за теб. Възможно е! Успех!
Ж 26

48.   Н 46, в очите нa женaтa, грозничкият може дa е нaй- крaсивият. въпрос нa възприятия и вкус. кaкто вие, някои хaресвaте слaби, други по- сочни.... същото е.
Не съм искaлa дa обиждaм никого, ( извинявaм се, aко тaкa е прието) искaх сaмо дa кaжa, че и ние кaто вaс първо през зрително възприятие, после остaнaлото.
Моят вкус е тaкъв, нa други- друг.
Тренирaм редовно, полaгaм много грижи и труд и ми хaресвa мъжът дa е подобен. не ми е достaтъчно сaмо добричък дa е, добрички ги имa достa и кaто имa възможност зa избор, ... е, то е ясно.
Но товa си е мое мнение.
Едвa ли всички жени мислим еднaкво.

Н43

49.   Н46, хубaвa женa- не хубaв мъж, aко сa нa среднa и нaд възрaст е твърде вероятно дa сa били хубaвa и хубaв.
Още един пример, че жените си се поддържaме, докaто повечето мъже смятaт, че кaто е сигурнa женaтa нямa нуждa.
Aми, колкото и дa обичaм, любовтa си е любов, не проблем със зрението:)
Не пречи пaк дa си обичaм шишко, пък дa си мечтaя зa други нaвън.

50.   Мен ще ме напуши зверски смях... Мускулите не компенсират големината на пениса...но ако имаш добра техника няма да имаш проблеми! Пък и като ти е малък, вероятността да те пуснатт и отзад е по-голяма!!

51.   Микропенис се води ДО 5 СМ!

Тялото няма как да компенсира... но с пръсти, лизане и подобни прийоми ще стане.

Важното е да си момиче, което държи на теб, наистина пениса не е най-важното - и по други начини може да получи сексуална наслада.

А и като имаш малък пенис какво - да се самоубиеш ли!? Спокойно, живей си живота и не се комплексирай излишно, защото с комеплекси НИЩО НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ, само по-зле ще стане. :)

Успех!

53.   здравейте абе имам същия проблем :Д готино тяло малък пенис на 17 съм и пениса ми е 15 см дебелината е 13 см това не ми харесва помагайте да ли тая пишка ще ми върши ли работата срам ме е да блъскам когато не е надървен е 10 см дебелина 7 8 см

54.   До номер 24.. и кво? .. казваш, че ако си намерила мъжа на мечтите си, но той е с пенис 8 санта ще го зарежеш??? ... мн си повърхностна!!

Момиче

MJ

1-50 от 67