Споделена история от Секс и интимност

Видях как синът ми прави секс с приятелката си
Здравейте, аз съм мъж на 37 години. Сега за празниците сина ми си дойде и доведе приятелката си - тя е много секси и надаренаааааа! Настаниха се, а аз трябваше да говоря нещо със сина ми, качих се горе, а преди това видях, че приятелката му излиза в двора, за да пуши и качвам се аз горе и видях, че беше отворена вратата и видях как момичето духа на сина ми.. Адски се надървих и аз, а те се притесниха, аз се извиних. Сега се правим, че не се е случило нищо, но постоянно поглеждам в деколтето на момичето и оттогава тя ми прави някакви намеци и се притеснявам да не се поддам. Какво да правя?

Коментари

1.   Ей, пубер, я марш да си учиш уроците!
Един възрастен мъж никога не би написал "надаренаааааа!"...

2.   И аз мисля, че това е фалшиво. Въобще какъв е смисъла не мога да разбера?

3.   ХАхаххахаха, хубаво, че има такива като вас, които да ни разсмиват.

4.   Измисленоооо!

5.   Яко си в джаза, приятелю.

6.   Що за мъж требва си ти? При положение че си на 37, би требвало да си по улегнал, по дисциплиниран! Какво е това курварство, да се възбуждаш от младо момиче, при това приятелка на синът ти! Имай малко достойнство и самопочит! Ако изобщо историята е писана от възрастен човек де, щото малко се съмнявам както е написал първият коментар.
Както и да е, съветът ми е да се въздържаш, и да имаш малко повече самоконтрол и възпитание!

Казва ти го мъж... здраво стъпил на земята!

7.   И като се събуди беше отвит и пръстите ти в контакта.

8.   Един нормален човек никога не би обърнал внимание на външните белези у едно дете или жена просто ей така. Сто процента си някой загорял тийн...

9.   Номер 1 и на мен това -надаренааааа ми стана чудно.

10.   Пфффф! Нямам кво повече да кажа! :Д

11.   Аман от фантазьори, може да си някой пубер, но може и да си педофил.

12.   Приятелка? Помисли си пак дали му е приятелка;)

13.   Измислици!!!

14.   Уоу, 42 положителни гласа на първи коментар, хаххахаха, epic!!!

15.   Това със сигурност не е написано от 37 годишен мъж. Личи си по начина на изказване и като цяло по историята. А и историята малко... Приятелката му отишла навън да пуши, качваш се и тя е там и му духа. Не ми се вярва.

16.   Хаха, тази история е написана от поредния загорял пубер.

17.   Защо така го стреснахте човека, той смяташе да пише коледно-новогодишни продължения на еротичния разказ, а вие сте така жестоки с него... :D
Горкия, сега сигурно гризе клавиатурата и се чуди в кой друг сайт може да го постне....

Но иначе наистина има нещо много коледно в случката - тя отишла да пуши на двора и после влязла през комина!

18.   Ъмм, нещо до коментиращите.
Хора, аз също смятам, че е измислица, обаче не мислите ли, че момченцето, което е написало това, иска точно нещото, дето вие правите т. е. да чете смешни коментари?
Не казвам, че вашите не са на място, даже доста, но не смятам и че успявате да го саднете.

20.   ти си на 37? Детето на колко си го направил на 15, 16? Че вече да не живее увас и да си идва с приятелка. Дечко върви си лягай

21.   Номер 20, ти малоумен ли си? Можеш ли да смяташ? 19 18=37 Например ;)