Споделена история от Секс и интимност

Привличат ме по-възрастни жени
Здравейте!

Аз съм момче на 19 години.

Изпитвам огромно сексуално желание към по-възрастни жени, но не знам защо точно.

Не знам как да го опиша.. Като видя красива-зряла жена, направо забравям за младите момичета. Тези жени излъчват различна енергия, която направо ме подлудява, така да го кажа.

Та въпросите са ми следните:

-Това как се приема от страната на зрелите жени?

-Дали биха излезли с такъв младок, като мен. :D

-Има ли смисъл да се пробвам изобщо, защото ми изглеждат трудни.

-Има ли други, като мен?

Бих желал да се включат по-големи каки към темата. :D

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО! :)

Коментари

1.   Нормално е. Нарича се едипов комплекс. Аз като бях на 14-15 бях на същата вълна, гледах само такова порно, мечтаех да изчукам всичките си учителки. После към 17-18 си хванах гадже на 16 и тази вълна ме гонеше до 29-30 години. В смисъл, че имах прителки по 10 години по-малки от мене. На 30 се ожених за 25 годишна и така. Мисля си, че е нормално това твоето. Пък и само по-възрастни да харесваш какво? Дори мога да ти кажа, че ако някоя ти върже ще си най-доволния пич на света, защото зрелите жени са много по-добри в секса, знаят какво искат, как да го получат, как да ти доставят удоволствие и вероятно без амбиции за обвързване.

2.   Разбрахме вече, че те привличат в останалите ти 3455 теми по въпроса... :/

3.   Не съм по-голяма кака, а съм точно колкото теб, но и аз изпитвам същото към по-възрастни мъже и ще следя темата с интерес.

4.   Абсолютно нормално! Много са такива като теб, включително и аз.

5.   Спри порното, бе. Как ще се почувстваш, ако младо момиче на твоята възраст си пада по баща ти? Питам те, защото повечето жени между 30-45 години са омъжени с деца... не мислиш ли, че е малко нагло и егоистично от твоя страна да търсиш такива жени, само за да си задоволиш нуждите?? !

6.   Ж25
Комбинациите младо момче/възрастна жена и младо момиче/възрастен мъж са желани от определени хора. Дали жената, която харесваш, ще отвърне на интереса ти - няма как да знаеш, преди да опиташ.

Сещам се два години филма по темата - The Door in the Floor и The Reader - гледай за вдъхновение :-)

Успех!

7.   Първо зависи точно какво имаш в предвид под "младок" :D
Да, има смисъл.
Има други като теб :) Например аз, но понеже съм жена си падам по по-възрастни от мен мъже :) Така, че го считам това за напълно нормално.

We aim to please

8.   №5

Май нещо не си ме разбрал.

Не съм човек, който ще заглежда омъжени жени, а и най-вече, ако имат дете.

Говоря ти за такива които ходят по дискотеките, а там няма много възрастни хора. ;)

9.   Съвсем нормално е както за младите момчета, така и за младите момичета. Всичко е индивидуално и приятно и интересно. Вземете си от сладостта на живота. s-
vinarsko

10.   Нормално е,мен също ме привличат много. Те са по зрели,опитни,емоцията с тях е 100 пъти повече отколкото с момиче но твойте години. Аз съм на 18 и живея с жена на 34,и всичко е супер.

11.   Здравей, номер 10! Аз съм жена на 37 и ме привличат само момчета на 18-20 годишна възраст. Възбужда ме красотата, младостта и излъчването им. Сподели как ви възприемат околните, приятелите ви, щом живеете заедно. Ще ми е интересно да си говоря с човек в тази ситуация.

12.   Жена-47. Нищо лошо според мен... винаги е било така младите мъже харесват по-големи от тях жени и обратно млади момичета си падат по чичковци. Имам в момента връзка с мъж на 37.

13.   Привет на всички , аз съм мъж на 68. Нека не се притесняват младите мъже и жени. Хората са различни и затова и желанието и влечението е различно. Всичко е нормално. Ако искате да разберете просто им кажете откровено и честно , но внимателно, тактично и културно какво мислите за тях и какво искате. Жените , а и мъжете сме еднакви същества изградени от плът , кръв и най вече от чувства и те те карат да се увличаш и да харесваш.. Затова действайте дипломатично и с финес. Ухажвайте и флиртувайте с мъжа или с жената и ще разберете по реакциите дали успеха ви е сигурен. Която или който иска подава и приема флирта. От теб се иска само да протегнеш, ръце мисли и душа и всичко е супер. Жената иска романтика за душата и приключения за дупето няма значение дали е семейна или не. А това важи и за мъжете. Запомнете
жената обича за се чука. Мъжа чука за да обича.
vinarsko

14.   Нормално е. не се притеснявай. аз в момента съм на 41г и имам връзка с дама по голчма от мен с 12г. Просто е много хубаво с нея. Дерзай.

15.   Не си само ти. Сега съм забелязала, че момчетата наистина се заглеждат и ги привличат по-възрастни жени.

17.   Изчетох доста подобни теми, тази също и вече съм по спокоен!

Мен също ме привличат по възрастни жени! Гледам само само такова порно!
Много ми се иска да изчукам едни учителки от моето даскало, направо ме влудяват!
Изчетох тази тема и се успокоих, щом е нормално!
Така, че пич! Успех!

18.   Май почти всеки млад мъж си пада по какички и лелички... а и по бабки. Един мой познат на 23 години се среща тайно с лелка/баба на 58 години (дамата си има деца и внучета). Срещите са в неговото жилище и ми е казвал, че го правят по цели часове. А госпожата си е омъжена, но просто си търси забавление с младок. Така че явно такива отношения вече се считат за нормални.

19.   До 14

Не е ли по-подходящо на твоята възраст да бъдеш с жена около 30-35 г., вместо с такава над 50 г.?

20.   Напълно нормално е. 18-ти е прозрял нещата такива каквито са. Истинската половинка на един млад мъж може да е само жена минимум 20 години по-възрастна от него. Минимум. Като колкото повече от 20 години е разликата, толкова по-добре, особено, ако възрастната жена е подържана и красива като Джейн Фонда и разликата е 60-на години примерно и не е семейна за да му се пречка друг мъж, тогава може меко казано да влуди младия мъж и той да мисли непрекъснато за нея години наред и да не забелязва никоя друга жена, особено, ако му е казала нещо мило. Така е дълбоко заложено като програма в главата му от природата. Към нея той по презумция изпитва силна привързаност, доверие и уважение, възприема я като любяща го, грижовна, обичаща го, отдадена, подкрепяща го винаги и във всичко и емоционално ранима жена на която има пълно доверие и, която е сериозна и зряла и опитна и, която винаги ще е до него. Неща които няма как да изпита към млада жена на неговата възраст. Само към жена минимум 20 години по-възрастна от него един млад мъж би се отнасял с нея винаги сериозно и би я третирал като кралица и би я възприемал като скъпоценност, която не би си позволил да изтърве никога. Който млад мъж се е хванал за полата на жена минимум 20 години по-възрастна от него той не се е пуснал повече от нея. Докато младите жени на неговата възраст ги възприема само с оная си работа, ако изобщо го привличат. Те са просто краткотраен импулс на нищо повече от повърхностно телесно влечение, който импулс изгаря ярко, но бързо като заря и след него не остава нищо, защото и няма нищо друго освен него. Те са просто едно парче месо, колкото и грубо да звучи. И след краткия блясък на зарята следва празнина. И младия мъж открива, че в тази връзка няма нищо друго освен това, а то вече е изтляло. Затова и връзките между млад мъж с млада жена почти винаги завършват с развод или взаимно страдание като са двамата понеже зарята е изтляла в рамките на месец или година-две максимум, а имат деца, а не се развеждат само заради тях. Нещо което не може да се каже примерно за Макрон, който от 14 годишен е с жена 25 години по-възрастна от него и за тия 30 години не е бил с друга жена освен с нея и е женен за нея и се отнася с нея като с кралица в Елисейския дворец, където живеят и я клати страстно всяка вечер като в началото.